Прості поради щодо пошуку та найму розробника теми WordPress

Якщо ви вже деякий час працюєте на власному веб-сайті, є дуже хороший шанс, що ви починаєте замислюватися над створенням власної теми, щоб виділитися з натовпу. У той час як преміальні теми та рамки приведуть вас далеко, не існує нічого подібного до того, щоб тема була розроблена під ваші точні вимоги.


Можливо, ви поцікавились темою, щоб вона виглядала так, як вам хочеться, але майже завжди є щось, що просто не так. Налаштування під існуючу тему майже ніколи не роблять ваш веб-сайт таким, як ви хочете.

Проблема, як правило, у тому, що ви занадто зайняті веб-сайтом. Ви не маєте часу або терпіння, щоб навчитися кодувати або вносити ці зміни самостійно. Замість того, щоб не зациклюватися на аспекті розвитку WordPress, чому б не скористатися розумним підходом і найняти себе розробника теми WordPress, щоб створити для вас власну тему?

Рішення зробити перед тим, як найняти розробника

Ви можете вирішити кілька речей, перш ніж почати шукати розробника для створення власної теми.

По-перше: вам потрібно вирішити, чи збираєтесь ви когось шукати для дизайну і розробіть свою тему, чи збираєтесь ви розділити цю роботу на дві її окремі частини.

Не всі розробники виконають повний процес створення теми. Набагато ймовірніше, що розробник може взяти файл PSD остаточного дизайну та створити з нього робочу тему.

Я рекомендую вам розділити проект на окремі етапи проектування та розробки. Це дозволяє знайти людей, які спеціалізуються на кожному аспекті. Ви можете працювати з дизайнером, щоб створити погляд вашої теми до найдрібніших деталей, де вони зможуть запропонувати конструктивні та кваліфіковані поради.

Після того, як ви закінчили дизайн теми, вона може бути передана розробнику, єдиний фокус якого – перетворити цей дизайн у робочу тему. Це звільняє їх від будь-яких дизайнерських рішень та обговорень, щоб сконцентруватися на тому, що їм найкраще.

По-друге, і, мабуть, найголовніше, ви повинні знати, що ви хочете від нової теми. Немає сенсу займатися цим без чіткого уявлення про те, як ви хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав і функціонував.

Деталі можуть змінюватися, коли ви обговорюєте тему з дизайнером, але основний вигляд, дизайн та функціональні можливості веб-сайту повинні бути зрозумілими для вас з самого початку.

Пошук розробників тем

Як тільки у вас є повний файл PSD дизайну сайту, тепер ви можете почати шукати когось, щоб скласти все це за вас.

Можна знайти кілька місць, щоб знайти розробника для виконання робіт. Одне з найкращих місць для початку – це фактично запитати дизайнера, з яким працювали, чи можуть вони когось порекомендувати.

Дизайнери та розробники дуже часто працюють разом і рекомендують один одного клієнтам. Якщо у вашого дизайнера є хтось, кому вони довіряють, щоб зробити гарну роботу, то, безумовно, варто поговорити з ними. Вони можуть не ідеально підходити для роботи, але оскільки вони вже пропонують рекомендацію того, кому ви довіряєте, ви можете пропустити кілька можливих перешкод.

Ще одним варіантом пошуку розробника є використання одного з сайтів, що надають ставки, наприклад Обробка. Або ви можете спробувати останній сервісний сайт Envato Envato Studio. Ці сайти не чудово підходять для пошуку високоякісних розробників, оскільки більшість людей залишають їх після того, як вони створюють гідний портфель роботи. Однак ви можете знайти нового розробника, який прагне створити портфоліо і зробить роботу набагато дешевше, ніж ви очікували в інших місцях. Особисто я б уникав цього варіанту, але якщо ви працюєте над невеликим бюджетом, це може бути хорошим рішенням для вас.

Ще один простий, але ефективний варіант – пошук у Google для розробників WordPress у вашому регіоні. Це дійсно може бути так просто. Ви знайдете безліч людей, які здатні виконати роботу, а використання когось місцевого може бути кращим варіантом для вас, ніж хтось в іншій країні.

Місцевий варіант потенційно дозволяє вам зустріти людину або принаймні розмовляти з ними по телефону через регулярні проміжки часу під час проекту. Можливо, ви можете не знайти найталановитішого розробника для роботи, якщо ви використовуєте когось із місцевих, але це може бути компенсовано вашою здатністю спілкуватися з ними віч-на-віч. Це дійсно залежить від того, що робить вам найбільш комфортним під час виконання проекту.

Вибір розробника теми

Щойно у вас є вибір розробників, вам потрібно буде вирішити, як зменшити цей вибір до людини, з якою ви будете працювати.

Вам потрібно переконатися, що вони здатні виконувати роботу та з ними легко працювати. Найшвидший спосіб зробити це – переглянути їх веб-сайт. Веб-сайт розробника повинен виглядати професійно і вражати вас. Якщо у них поганий веб-сайт, чому б ви їм довіряли, щоб вони добре працювали зі своїм?

Ви повинні мати можливість знайти портфель попередніх клієнтів на їхньому сайті та в ідеалі відгуки клієнтів. Набагато простіше довіритись тому, хто довів, що він може виконати роботу і має декількох клієнтів, які рекомендують їх.

Це не означає, що розробник, який не мати це не добре. Просто набагато простіше найняти когось, хто вирішив ваші початкові питання компетентності, перш ніж ви навіть їх задаєте.

Встановлення керівних принципів проекту та контракту

Після того як ви визначилися з вашим розробником, ви повинні письмово визначити проект та будь-які основні етапи. Ніколи не починайте подібну роботу без укладеного договору та договору про оплату. Колись.

Добре задуматися перед тим, як почати писати певні речі, щоб ви і розробник знали, що очікується від кожного з вас.

Є кілька речей, які ви повинні включити до будь-яких вказівок та договору, який у вас є.

 • Повна плата за проект та спосіб його розбиття (аванс / етапи / тощо)
 • Вимоги до тестування та редагування теми до її запуску
 • Щоб проект працював за наймом і що всі авторські права зберігаються за вами
 • Методи та частота спілкування (електронна пошта / телефон / особисто)
 • Приблизний час для завершення проекту

Можуть бути інші конкретні для вас речі або конкретні для розробника, які потрібно вставити в контракт. Що вам слід пам’ятати, це те, що це ділова угода, і ви повинні зробити її такою ж специфічною або такою ж розслабленою, як вам потрібно.


Пошук і робота з хорошим розробником не повинна бути важкою або клопіткою перспективою. Там тисячі чудових розробників. Ви хочете працювати з кимось талановитим, але більше, ніж ви хочете працювати з тим, хто надійний і із задоволенням має справу.

Незалежно від того, наскільки талановитий розробник, якщо вони не можуть дотриматись терміну або з ними жахливо працювати, ви пошкодуєте, що використовуєте їх.

Коли ви знайдете розробника, який чудово працює і добре працює з вами, дотримуйтесь їх для інших проектів. Рекомендуйте їх своїм друзям та іншим людям у вашій мережі, коли вони шукають розробників. Якщо ви можете побудувати добрі стосунки з кимось, вони, ймовірно, підуть на той додатковий крок, щоб допомогти вам, що може лише покращити їх роботу.

У вас була створена спеціальна тема для вашого веб-сайту? Як ви знайшли розробника та які поради та рекомендації щодо процесу? Ми хотіли б почути про це у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map