Прості поради для початківців WordPress, щоб розпочати роботу у 2018 році

WordPress дає можливість регулярним людям, як ви і я, створювати та керувати нашими власними блогами та веб-сайтами. Ми так схвильовані, коли вперше бачимо власну інформаційну панель WordPress. І ми поспішаємо викласти своє перше повідомлення, щоб замінити стандартний перший текст Hello World від WordPress.


Але зачекайте, є багато вбудованих функцій WordPress, з якими слід ознайомитися. Вони можуть зробити ваше життя в блогах легким і приємним. Знайдіть час, щоб переглянути багато варіантів меню зліва, параметри екрана вгорі, параметри в Редакторі, і ви будете приємно здивовані тим, наскільки ви занедбали. Тож давайте присвятимо цю публікацію розкриттю багатьох не дуже очевидних варіантів, які ми можемо почати використовувати у своєму щоденному житті WordPress.

Давайте розпочнемо,

Керування повідомленнями без праці в WordPress

Правий кут редактора публікацій – це благо для блогерів. Це допомагає вам керувати своїми публікаціями краще багатьма способами. Ці параметри, як правило, включають налаштування публікації, формати публікацій, таксономії та зображені зображення.

Опублікувати

Прості поради для початківців WordPress: опублікуйте налаштування

Щоб запланувати публікації публікацій у вибрані дати, вивчіть Опублікувати варіант. Це дозволяє вибрати точну дату та час публікації публікації.

Ви також можете позначити публікацію для огляду, натиснувши кнопку Очікує на розгляд, особливо зручно для багато авторського блогу.

The Видимість опція контролює перегляд вмісту іншими. Типовим налаштуванням для цього параметра є Загальнодоступне, що означає, що весь світ може переглядати публікацію. Але ви можете обмежити перегляд вибраними кількома, зробивши його захищений паролем або включення приватний варіант.

За замовчуванням ваші останні повідомлення з’являються вгорі сторінки в WordPress. Що робити, якщо ви хочете, щоб вічнозелена публікація або націлена на перші таймери, щоб замість цього зайняти цей слот? Це можна зробити, скинувши параметри в розділі Видимість. Увімкнути Липкий опція для публікації, і вона з’явиться і залишиться у верхній частині ваших публікацій, поки ви не відключите липкий варіант.

Як блогер ви дізнаєтесь, скільки редакцій проходить публікація, перш ніж вона з’явиться для публічного перегляду. Він може починатися як невеликий брухт або записка і з часом переростати в повноцінну статтю, пропускаючи між собою багато версій. Якщо ви хочете отримати доступ до будь-якої з версій з будь-якої причини, просто загляньте внизу Ревізії в редакторі публікацій. Якщо ви не бачите його відразу, увімкніть налаштування в розділі Параметри екрана. Додавши невеликий біт коду в wp-config.php файл (див. далі вниз), ви також можете обмежити кількість оновлених публікацій.

Формат

Прості поради для початківців WordPress: Формат публікації

Після налаштувань публікації слід побачити розділ Формат. Залежно від теми WordPress, яку ви використовуєте, у вас може бути пара чи багато варіантів форматування публікацій. Цей формат буде по-різному стилювати вашу публікацію.

 • Стандартний це звичайний формат публікації тексту
 • Убік вирівнює
 • Зображення, Відео, Галерея і Аудіо формати будуть розміщувати відповідні медіа у верхній частині вашої публікації
 • Цитата створить вашу публікацію як пряму цитату
 • Посилання публікації включатимуть у вас можливість вказати вихідне посилання для перенаправлення публікації (наприклад, якщо ви пишете розмиття, що XYZ продається, тоді прив’яжіть свою публікацію до неї, щоб перевезти читачів безпосередньо до продажу)
 • Статус публікації відформатовані як оновлення статусу, подібне до соціальних медіа
 • Чати з’являються як розмови

Просто виберіть потрібний формат та додайте свій вміст. Деякі розробники тем додаватимуть додаткові параметри до публікацій залежно від формату (наприклад: котирування можуть мати варіанти для жирних кольорів або шрифтів, а відео можуть мати додаткові параметри для накладки або альтернативи зображення). Ви можете дізнатися більше про формати публікацій WordPress у нашому посібнику.

Вибране зображення

Прості поради для початківців WordPress: Популярне зображення

Створюючи публікацію, у вас часто з’явиться можливість зображуваного зображення (навіть із усіма різними форматами публікацій). Це зображення зазвичай використовується на вашій головній сторінці блогу, як ескізне зображення, коли ваша публікація відображається як пов’язана публікація в іншій статті, або як ескіз зображення для будь-яких блогових модулів у вашому конструкторі сторінок (наприклад, сітки або каруселі блогу в Elementor або Візуальний композитор WPBaker).

Для початку натисніть посилання на “Встановити образне зображення”.

Прості поради для початківців WordPress: виберіть Featured Image

Потім завантажте нове зображення (виберіть його на комп’ютері або перетягніть зображення) або виберіть зображення, яке вже є у вашій медіатеці. Клацніть блакитну кнопку “Налаштувати зображення”, а потім збережіть свою публікацію.

Додаючи нові зображення, важливо додати Назва описати зображення для пошукових систем та Текст Alt для використання читачами екранів або браузерами. Це з SEO та доступності. Цілком чудово використовувати один і той же опис для обох, просто не забудьте додати його.

Категорії та теги

Прості поради для початківців WordPress: категорії та теги

Категорії та теги (іноді їх спільно називають таксономіями) використовують для групування вмісту. Вони використовуються, щоб допомогти читачам (і пошуковим системам) орієнтуватися на веб-сайті та знаходити відповідний вміст. Ось короткий огляд, який допоможе:

 • Категорії – це основні групи ваших публікацій блогу (або інших типів публікацій, таких як персонал, портфоліо тощо). Це мають бути загальні визначення змісту. Якби ви були блогом з огляду автомобілів, це можуть бути різні марки автомобілів (джип, Toyota, Ford тощо).
 • Теги є більш конкретними деталями, які ґрунтуються на основній категорії. Для автомобільного блогу це можуть бути такі технічні деталі, як потужність коня, подушки безпеки, кольори, рік тощо.

Якщо ви хочете дізнатися більше, ознайомтеся з нашим посібником із категорій та тегів WordPress плюс плагінів, щоб покращити (або навіть автоматизувати) їх на своєму веб-сайті..

Створення вмісту

Блогери проводять досить багато часу в Редакторі публікацій. І в Редакторі є ряд варіантів, які допомагають впорядкувати вашу роботу. Ці зручні варіанти в Візуальний редактор може полегшити введення вмісту,

Прості поради для початківців WordPress: Редактор публікацій

Відволікання Вільне письмо: Бачите досить велику кнопку “X”, як раз під “Текстом” на зображенні нижче? Натиснувши на нього, бокові панелі та заголовки зникають, залишаючи вам безладний простір для написання. Після повторного натискання на нього початковий екран відновлюється.

Переключення панелі інструментів: Також називається «кухонний мийник» – це квадратна кнопка у верхньому рядку панелі інструментів. Після натискання він відкриває другий ряд варіантів нижче.

Гарячі клавіши: Після відкриття другого ряду параметрів за допомогою переключення панелі інструментів шукайте “?”. При натисканні на неї відобразиться a набір ярликів вбудований у редактор у спливаючому вікні. Наприклад, Alt + Shift + 2 дасть вам
Заголовок 2. Але перед тим, як почати використовувати ці ярлики, вам потрібно буде активувати комбінації клавіш у своєму користувальницькому профілі. Ярлики вмикаються на основі кожного користувача.

Детальніше: Ще одна особливість, корисна для створення публікацій – «Детальніше». Це розбиває ваш перший розділ тексту (перед тим, як вставити перерву) як короткий уривок, який буде використаний із мініатюрою вашого повідомлення на головній сторінці блогу. Це привертає більше уваги, ніж посада і виглядає стильно у соціальних мережах. Шукайте функцію в Редакторі публікацій, поставте курсор на місце, де ви хочете закінчити уривок, а потім натисніть на іконку. Ви також можете додати червону крапку, натиснувши на вкладку “Текст” для вмісту та додавши цей біт HTML:

Після цього, якщо ви хочете поділити довгу публікацію на багато сторінок, вставте наступний код у Текстовий редактор в точний момент, коли ви хочете зламати сторінку. Ви можете повторити його стільки разів, скільки хочете розбити на кілька сторінок (це добре для довгих / детальних списків, а також може допомогти вам відображати більше оголошень).

 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map