Позашляхові заходи для вирощування вашого веб-сайту WordPress

Позашляхові заходи для вирощування вашого веб-сайту WordPress

Існує багато способів розробити веб-сайт WordPress та збільшити кількість відвідувачів. Однак, обираючи найкращі теми WordPress та широко використовуючи оптимізацію на сайті, варіанти поза сайтом не обговорюються так часто.


Це прикро, тому що ваша позаміська діяльність може зіграти велику роль у сприянні зростанню вашого веб-сайту WordPress та його аудиторії. Це може бути особливо вірно, якщо у вас є цегельний та будівельний бізнес або веб-сайт, орієнтований на обслуговування місцевої громади. Коротше кажучи, ваша позаміська діяльність може залучати трафік на ваш веб-сайт WordPress, генерувати потенційні клієнти та збільшувати продажі.

У цій статті ми розглянемо, як виростити ваш веб-сайт WordPress за допомогою позаміських заходів. Ми обговоримо, що можна робити в режимі офлайн, а також те, що можна робити в Інтернеті, але все-таки поза межами сайту.

Перейдіть на зустрічі у вашому місцевому районі

Зробіть свій веб-сайт WordPress за допомогою зустрічей

Залежно від вашої ніші, галузі чи цілей вашого веб-сайту, корисними можуть бути видимі в режимі офлайн і в реальному житті, і в Інтернеті. Почніть з малого, відвідуючи зустрічі у вашому місцевому районі. Чудове місце для початку – це Зустрітись. Meetup – веб-сайт, який дає змогу людям, які мають одне і те ж хобі, інтерес або залучені до однієї галузі, знайти один одного та зібратися разом. Це допомагає вам зустрітися з однодумцями, породжувати дискусії навколо вашої сфери інтересів, а також ознайомлювати себе та веб-сайт.

Якщо у вашій місцевості немає груп, які б відповідали вашій ніші, почніть її. Швидше за все, знайдуться близькі люди, які хотіли б приєднатися до такої групи. Якщо ви подорожуєте, спробуйте включити події зустрічі в різних місцях у свій маршрут. Це дійсно допоможе підняти свій профіль та розробити веб-сайт WordPress.

Відвідайте конференції та події в мережі

мережевий захід

Конференції щодо ваших нішевих та мережевих заходів – це хороші можливості познайомитися з іншими у вашій галузі та отримати своє ім’я там. Ви також можете отримати деяке розуміння того, що роблять ваші конкуренти, і відкрити для себе нові можливості.

Як тільки ви станете регулярними на заходах і знаєте, що вони тягнуть за собою, поцікавтеся, чи можете ви запустити семінар або поставити себе в ролі спікера. Це допоможе вам утвердитися як авторитет у вашій галузі знань, сприяючи підвищенню обізнаності про ваш бізнес та веб-сайт у процесі.

Рекламуйте на місцевому рівні

Реклама

Якщо ви хочете просувати свій веб-сайт спеціально для тих, хто знаходиться в місцевому просторі, то вивчіть, які варіанти є для реклами на місцевому рівні. Деякі можливі варіанти для розробки вашого веб-сайту WordPress за допомогою місцевої реклами включають:

Місцеве радіо

Радіо – це прекрасний спосіб просувати ваш веб-сайт WordPress і в цілому збільшити свій профіль. Радіореклама допоможе поширити слово про ваш сайт та створить інтерес до нього. Однак це може бути дорогим, і варто контролювати трафік на ваш сайт до і після рекламного ефіру, щоб побачити, чи є вони рентабельними.

Місцеві газети чи журнали

Місцеві газети та журнали досі користуються великою популярністю у багатьох демографічних галузях та галузях. Знайдіть засіб, який звертається до цільової аудиторії та рекламуйте там. Чим більша реклама, тим краще, тому якщо ваш бюджет на неї потягнеться, виберіть рекламу на повній сторінці. Також варто витратити гроші, щоб розробити привабливу рекламу, яка допоможе виділитися з натовпу та вразить вашу аудиторію.

Спонсоруйте місцевий спортивний клуб, подію чи справу

Спонсорство місцевого спортивного клубу, причини чи події може допомогти підвищити статус вашого веб-сайту WordPress. Включившись у місцеві справи, ви станете цінним членом громади. Ви також постійно будете вести свій бізнес у свідомості людей. Чим більше людей чують про вас, тим більше шансів пам’ятати вас і таким чином відвідувати ваш сайт замість ваших конкурентів.

Листівки та Flyering

Створення листівок для просування вашого бізнесу може бути вдалим способом збільшення кількості відвідувачів вашого веб-сайту WordPress. Нехай ваш листівку виготовить дизайнер, щоб він виглядав професійно. Люди, які вражені вашою листівкою, швидше відвідують ваш веб-сайт.

Подумайте, де ви розповсюджуєте свої листівки, оскільки вони потребують охоплення ваших потенційних клієнтів. Політ «від дверей до дверей» може бути ефективним, але забирає багато часу. Те саме можна сказати і для літаючих в місті. Залишити листівки в ключових областях, де ваша цільова аудиторія тусується, як-от кав’ярні, також може бути успішним.

Опублікувати електронну книгу на Amazon

опублікувати електронну книгу

Публікація електронної книги на Amazon – це велика позаміська діяльність для розробки вашого веб-сайту WordPress. Не відштовхуйтесь від ідеї написати електронну книгу. Це не повинно бути занадто довгим, і ви можете включати вміст зі свого сайту. Наймання привидів – це ще один варіант.

Переконайтеся, що ваша електронна книга відповідає вашому бізнесу, щоб переконатися, що ви орієнтовані на потрібну аудиторію. Також варто заплатити редактору, щоб перевірити це, оскільки ви хочете щось досить якісне, щоб вразити читачів та заохотити їх відвідувати ваш сайт.

Коли ви публікуєте свою книгу на Amazon, не варто цінувати її за кілька доларів. Причина перерахування електронної книги на Amazon – не заробляти гроші на продажах. Це рекламувати ваш особистий бренд та веб-сайт, допомагаючи стимулювати трафік. Якщо ви цінуєте свою книгу занадто високою, ви втратите потенційних нових клієнтів.

Підкастинг

подкастинг

Подкасти – це досить простий та ефективний спосіб залучення нових відвідувачів на ваш веб-сайт WordPress. Багато людей не люблять читати в Інтернеті, але люблять слухати. Надаючи вміст у динамічному подкасті, ви ввійдете в новий пул потенційних підписників.

Прекрасний спосіб поділитися вашими подкастами з новими слухачами – це додавання до нього вмісту iTunes. За підписатися на акаунт та подати свої подкасти, вони мають можливість почути мільйони людей. Однак iTunes досить специфічний щодо подкастів, які вони приймають, тому варто прочитати далі краща практика подкастингу перед тим, як почати.

Окрім запуску власних подкастів, ви також повинні спробувати і говорити на інших подкастів. Знайдіть людей у ​​своїй галузі, які мають власні подкасти. Ці люди матимуть таку саму цільову аудиторію, як і ви, яка може перевірити ваш сайт після того, як почує, як ви говорите.

Інші заходи в Інтернеті, але поза межами сайту

Існує безліч заходів в Інтернеті, але поза межами сайту, які можуть виростити ваш веб-сайт WordPress. Популяризація вашого веб-сайту в соціальних мережах – це один з найефективніших способів збільшення трафіку на ваш сайт. Ось деякі інші варіанти;

YouTube

YouTube варто додатково згадати, оскільки це канал соціальних медіа, який часто не помічають, коли маркетинг соціальних медіа висвітлюється. Якщо це підходить для вашого сайту, створення власного каналу та відео YouTube може бути ефективним способом залучення нової аудиторії.

Повідомлення гостей

Позиція для гостей – ще один хороший спосіб отримати експозицію для вашого сайту. Вибирайте сайти, що належать до тієї самої галузі, що і ваш бізнес, навіть сайти конкурентів, оскільки вони матимуть читачів, які ви цільова аудиторія. Завжди випускайте високоякісні публікації гостей, які зацікавлять читачів і зацікавлять користувачів перейти на ваш веб-сайт.

Реклама

Реклама в Google або соціальних медіа може швидко та різко розробити ваш веб-сайт WordPress. Оголошення Google, оголошення Facebook та Twitter – всі популярні та прості у використанні варіанти, які допоможуть просувати ваш сайт. Завжди переконайтеся, що ви відстежуєте аналітику своїх сайтів, щоб дізнатися, чи ефективні ваші рекламні оголошення.

Фінальні думки

Все вищезазначене є ефективним варіантом поза сайтом, який допоможе виростити ваш веб-сайт WordPress. Діяльність, в якій ви берете участь, буде залежати від типу бізнесу, який ви маєте.

Завжди враховуйте свою цільову аудиторію. Де вони тусуються і на які форми маркетингу вони відповідатимуть. Крім того, уважно стежте за своїм сайтом, щоб знати, що отримуєте прибуток за свій час і гроші.

Які заходи поза межами сайту ви намагалися розробити веб-сайт WordPress? Поділіться своїми успіхами чи невдачами в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map