Посібник для початківців щодо обслуговування веб-сайтів WordPress

Більшість власників веб-сайтів не замислюються про технічне обслуговування. Замість того, щоб на нього розглядали як на необхідність, на нього часто розглядають як на долю. І на жаль, це часто справа, яка ніколи не робиться.


Якщо ви не підтримуєте належним чином свій сайт, ви піддаєте його різноманітним потенційним проблемам, таким як збільшення ймовірності його злому, збільшення швидкості завантаження та зниження рейтингу пошукової системи..

У цій публікації ми будемо вивчати найважливіші області вашого сайту, які потрібно підтримувати, а також наш рекомендований спосіб дії для кожного.

Основні сфери обслуговування, які слід розглянути

Перш ніж внести будь-які істотні зміни, обов’язково створіть резервну копію свого веб-сайту, на всякий випадок, якщо ви допустили будь-які помилки та потребуєте повернення свого сайту до попередньої форми. Правильний режим обслуговування WordPress буде включати в себе наступні області:

 1. Резервне копіювання веб-сайту
 2. Встановлення оновлень
 3. Обробка коментарів
 4. Налаштування безпеки
 5. Відстеження здоров’я веб-сайту
 6. Оптимізація вашої бази даних

Резервні копії

Резервні копії WordPress

Резервні копії є важливою частиною забезпечення довгострокового здоров’я вашого веб-сайту. Однак вони є однією з найбільш часто занедбаних частин процесу технічного обслуговування.

Автоматичне резервне копіювання стане найпростішим способом дій, але важливо регулярно перевіряти свої резервні копії, щоб переконатися, що вони функціонують належним чином. Ви можете вибрати кілька варіантів, коли вибираєте систему резервного копіювання. Нижче ви знайдете кілька найпопулярніших.

Вибір плагіна

Існує кілька високо оцінених плагінів WordPress, які допоможуть автоматизувати та спростити весь процес резервного копіювання. Найпоширеніші платні додатки включають:

 • VaultPress
 • BackupBuddy
 • CodeGuard
 • Знімок
 • blogVault

Якщо ви шукаєте безкоштовну альтернативу, WordPress пропонує кілька високоякісних плагінів, які все ще є чудовими варіантами. До них належать:

Якщо ви шукаєте розбиття кожного плагіна та найкраще їх використання, ознайомтеся з цією публікацією.

Робота зі своїм веб-хостом

Більшість веб-хостів також пропонують варіанти регулярного планування резервного копіювання для вашого веб-сайту. Це щось, що потрібно вивчити в cPanel, або переглянувши оригінальну угоду про розміщення, щоб побачити, чи регулярні резервні копії включені у ваш план.

Використовуйте кілька параметрів резервного копіювання

Незалежно від того, який варіант ви обрали, важливо створити резервну копію свого веб-сайту в декількох різних місцях. Наприклад, хоча у вас може бути регулярне резервне копіювання, яке надсилає файли вашого веб-сайту на DropBox, ви також можете мати місцеві резервні копії на вашій машині або зовнішньому жорсткому диску.
Цей додатковий рівень безпеки гарантує, що ви ніколи не залишитесь без способу відновлення свого веб-сайту.

Оновлення WordPress

Оновлення програмного забезпечення WordPress випускаються регулярно. Сюди входить ядро ​​WordPress, а також будь-які встановлені вами теми та плагіни.

Ці оновлення потрібно застосувати до вашого веб-сайту, щоб вони продовжували працювати належним чином. Не встановлюючи регулярно цих оновлень, ви ризикуєте застаріти конфліктами коду і елементи вашого веб-сайту застарілими. Це залишає ваш сайт більш відкритим для хакерів, і він працюватиме не так ефективно, як міг би бути в іншому випадку.

Встановлюючи ці оновлення, обов’язково оновіть ядро ​​WordPress, свою тему, а потім і будь-які додатки в такому порядку. Це допоможе уникнути будь-яких конфліктів плагінів і тем, які можуть зняти весь ваш веб-сайт.

Оновлення плагіна

Якщо на вашому веб-сайті багато плагінів, переконайтеся, що ви оновите їх один за одним. Таким чином, якщо виникне конфлікт, ви дізнаєтесь, який плагін був винуватцем, і його буде легше виправити.

Коментарі та спам

Спам для коментарів зазвичай надходить у вигляді неякісних коментарів, які зазвичай публікуються не з іншої причини, ніж для створення зворотної посилання. Ці коментарі дуже загальні, не стосуються вашої статті і не додають малозначного значення.

Найкращий спосіб розібратися зі спам-коментарями – це зупинити його, перш ніж він вдарить. Встановлення заходів проти спаму допоможе запобігти затопленню коментарів щодо спаму, що коли-небудь наштовхуватимуться на ваш веб-сайт.

Акісмет

Цей плагін зазвичай оснащується кожною установкою WordPress. Однак, якщо це не так, виконайте наведені нижче кроки, щоб розпочати це та виконувати:

1. Перейдіть до Плагіни> Додати нове, і шукайте Akismet, як тільки ви знайдете його в результатах пошуку, натисніть ‘Встановити зараз’.

2. Поверніться назад до екрану встановлених плагінів та знайдіть Akismet. Клацніть посилання під назвою Підпишіться на ключ Akismet API, і виконайте кроки, щоб отримати ключ API.

Акісмет

3. Перейти до Налаштування> Акісмет і введіть ключ API.

Ви все готові Цей плагін завантажено майже 30 мільйонів разів і тепер блокує спам під час сну.

Вимкнути коментарі

Ще один варіант – відключити коментарі на всьому світі. Це можна зробити за допомогою плагіну під назвою Вимкнути коментарі. Просто встановіть цей плагін і все у вас готово.

Перейдіть до Плагіни> Вимкнути коментарі і вибирайте будь-яку настройку відповідно до ваших потреб.

Вимкнути коментарі

Однак переконайтеся, що ви дійсно хочете вимкнути коментарі на всьому сайті, перш ніж запускати цей плагін.

Здоров’я та безпека веб-сайтів

Здоровий ваш веб-сайт означає уникнути зловмисників, забезпечуючи ефективність вашого сайту на найвищому рівні.

Такі інструменти, як Інструменти Google для веб-майстрів і Google Analytics зможе надати вам вичерпні показники веб-сайту, тож ви знаєте, які області вашого веб-сайту є ефективними, а які – ні. Регулярно перевіряючи статистику вашого веб-сайту, ви зможете уникнути проблем, перш ніж вони стануть занадто великими для обробки.
Поширені проблеми зі здоров’ям на веб-сайті включають надмірний час простою сайту, повільне завантаження сторінок і непрацюючі посилання. Контролюйте свої показники, щоб помітити будь-які тонкі зміни в цих областях, перш ніж вони стануть різкими.
Інший аспект здоров’я веб-сайту – безпека веб-сайту. Розмір вашого сайту та загальні заходи безпеки визначатимуть ваш порядок дій. Більшість власників веб-сайтів вибирають плагін, використовуючи плагін, наприклад:

 • Wordfence (безкоштовно)
 • Sucuri (преміум-клас)
 • iThemes Security Pro (преміум-клас)

Якщо вам пощастить, ваш веб-хост може навіть обробляти безпеку веб-сайту. Виділення часу, щоб мати добре захищений веб-сайт, допоможе вам уникнути зайвих болів внаслідок злому або поганої безпеки.

Оптимізація та підтримка вашої бази даних

Очищення та оптимізація вашої бази даних

Якщо у вас зайнятий сайт з великим трафіком і тоннами вмісту, які постійно завантажуються, ваша база даних, ймовірно, може використати трохи любові. Підтримуючи свою базу даних, ви по суті будете очищати павутини веб-сайту, що допоможе покращити швидкість завантаження та зменшити частоту помилок бази даних.

Найпростіший спосіб збереження вашої бази даних чистим та сучасним – використовувати плагін WordPress для спрощення всього процесу. Будь-який із наведених нижче плагінів виконує різноманітні завдання для підтримки та оптимізації вашої бази даних. І найкраще, що вони всі безкоштовні!

Кожен плагін може мати високу оцінку та високу завантаженість, тому плагін (и), який ви вибрали, справді залежить від вас!

Перебування в циклі

Просто маючи намір для підтримки вашого сайту буде недостатньо; ви насправді повинні виконати роботу. Однак, серйозно ставлячись до обслуговування вашого веб-сайту з сьогоднішнього дня та регулярно вживаючи необхідних дій, ви зможете уникнути серйозних головних болів у майбутньому.

Найкращий спосіб залишатися на вершині речей – це створити план технічного обслуговування, який відповідає вашому графіку. Незалежно від того, чи виконуєте ви роботу, або передаєте їй роботу професіоналу, переконайтеся, що з нею регулярно обробляються.

Крім того, варто зупинитися на оновленнях WordPress, включаючи оновлення будь-яких плагінів або тем, які ви можете використовувати. Це допоможе вам дізнатися про будь-які недоліки безпеки, на які слід стежити, та їх відповідні патчі для встановлення.

Висновок

Регулярне обслуговування веб-сайтів WordPress дозволить забезпечити чистоту вашого сайту на довгі роки. З плагінами, які ми виділили вище, процес навіть не повинен бути таким складним. Не більше, ніж можливо, лише годину на місяць, і ви можете переконатися, що ваш сайт здоровий і працює останні оновлення.

Чи є у вас регулярний режим обслуговування, якого ви дотримуєтеся? Як щодо улюбленого плагіну підтримки WordPress? Я хотів би почути про них!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map