Посібник для початківців, щоб зіпсувати WordPress (не потрібно код)

Якщо ви новичок у WordPress повністю або відносно, може здатися трохи непосильним робити щось інше, як писати та публікувати, можливо, класифікувати, а може бути, встановити плагін соціального обміну або три. Але за допомогою невеликих вказівок ви легко зможете керувати частинами цього масивного програмного забезпечення, яке зараз ви вирішите намагатися не турбуватися про це так сильно.


Проблема, яка часто виникає разом із тим, що щось нове, – це страх вийти з ладу чи зіпсувати щось. Парадоксально, але для багатьох речей, зокрема, WordPress, коли ви починаєте, це найкращий час, щоб щось зіпсувати. Наслідки того, що на вашому веб-сайті щось піде не так, перш ніж у вас з’являться відвідувачі, крім близьких друзів та родини, і коли це відіграє важливу роль у сплаті рахунків щомісяця, незрівнянні.

Щоб убік стурбувати турботу, прийміть ставлення до возитися. Якщо ви не терміново намагаєтеся виправити отвори в безпеці або відновити робочий сайт, нічого страшного, особливо на початку, насправді немає чого. Почніть з тих частин, які здаються вам природно цікавими, навіть якщо всі вони пов’язані з дизайном, і ви нічого не знаєте про дизайн. Замість того, щоб змусити себе проводити підручники, ви можете помітити, що ви природно дізнаєтесь більше про WordPress та вивчаєте різні аспекти, не відчуваючи нудьги..

Одне з чудових речей, що стосуються менталітету “возитися”, коли мова йде про WordPress, – це те, що немає тиску, щоб якомога швидше пройти криву навчання. Ви можете приділити собі час, необхідний для розробки речей для себе, і це робить все набагато простішим, і набагато веселішим.

Нижче я перерахував деякі сфери, де ви можете отримати корисну цінність від того, щоб зіпсуватись та трохи ознайомитись.

Планування публікації WordPress

Планування публікації WordPress

Це одна з найважливіших причин, чому наявність CMS настільки чортово корисна. Якщо ви закінчите публікацію достроково, або вам доведеться виїхати у відпустку, або ви користуєтесь суботнім Інтернетом (який, напевно, нам усім потрібен), ви можете писати дописи / статті достроково і планувати їх виходити наживо, коли ваші публікації / статті зазвичай роблять.

Або ви можете зіпсуватись із часом публікації та спробувати знайти, який, здається, найкраще підходить для вашої аудиторії. Ознайомтеся з нашим керівництвом щодо планування публікацій WordPress, щоб отримати більше порад та рекомендацій, щоб ваш веб-сайт відстежувався.

Краща безпека WordPress

Безпека WordPress

Хоча легко подумати, що WordPress з коробки досить надійний, це бажане мислення. Насправді, якраз минулого місяця мій блог був зламаний, тому що я лінувався щодо впровадження деяких найкращих практик безпеки. На щастя, мені вдалося відновити свій веб-сайт досить легко, а отже, масово покращити свою безпеку, зробивши кілька ключових речей.

Важлива примітка: Створіть резервні копії свого веб-сайту перед тим, як щось робити, і будьте обережні з дозволом на вхід у білий список та іншими IP-рішеннями щодо обмежень входу, ви можете вимкнути себе із своєї адміністративної області..

Області для ознайомлення:

 • Зміна URL-адреси входу
 • Додавання основних обмежень брандмауера
 • Зміна префікса бази даних (спочатку не забудьте створити резервну копію вашої бази даних)

Плагіни WordPress для кращої безпеки та обслуговування:

Посібники з додатковою інформацією про безпеку:

 • Безпека WordPress: Ваш сайт WordPress справді безпечний?
 • Як забезпечити свій блог WordPress, корисні поради для будь-якого користувача
 • Кодекс: Загартовування WordPress

Поліпшення SEO WordPress

WordPress SEO

SEO може допомогти вам отримати постійних відвідувачів протягом тривалого періоду часу та привернути більше трафіку на ваш сайт WordPress. SEO – це безболісний спосіб заманювати відвідувачів без необхідності писати чи рекламувати щось спеціально для них.

Дослідження ключових слів

Як я вже згадував у посібнику для початківців серії WordPress SEO, якщо ви не почнете з дослідження ключових слів, усі ваші зусилля будуть марними. Тож наступного разу, коли ви пишете публікацію чи статтю, приділіть деякий час, переконуючись, що ви використовуєте ту саму мову, що й люди, які бажають дізнатися про тему цієї статті чи публікації.

Смолинки

Багато людей скажуть, що вам просто потрібно змінити свої постійні посилання, щоб вони показували імена публікації, і вони будуть оптимізовані. Але Google, мабуть, віддає перевагу цьому, якщо ви тримаєте свої слимаки короткими та солодкими, в ідеалі – 3 слова без слів наповнювача (як-от і до того чи іншого).

Тому що було б вкрай нудно переглядати весь ваш відсталий матеріал, і швидше за все; не настільки продуктивні, ви повинні зосередитись на своїх найширших / важливих посадах. Повідомлення, які дійсно виділяються як додаткові значення для певної теми.

Форматування

Правильне використання заголовків у вашому вмісті, переконавшись, що на кожній сторінці є лише один h1 та інші фактори. Використовуйте заголовки логічно та завжди в порядку (наприклад, H1, який ви використовуєте для свого заголовка публікації, повинен супроводжуватися заголовками H2 для розділів у вашому вмісті, а потім заголовками H3 тощо). Дотримуватися ієрархії заголовків набагато краще для індексації пошукових систем.

Чистий код

Тепер, якщо ви не розробник, те, наскільки чистим буде ваш код, залежатиме від того, хто створив тему WordPress, яку ви використовуєте. Тут у WPExplorer ми будуємо всі наші теми (включаючи Total) з семантичним дійсним HTML-кодом, який допомагає покращити SEO.

Посібники для подальшого вдосконалення вашого WordPress SEO:

Плагіни для вдосконалення Вашого WordPress SEO:

Збільшити швидкість сайту WordPress

Швидкість сайту WordPress

Швидкість сайту стає все більш важливою. Чим більше “зіпсований” середній користувач, тим швидше завантажується час, який очікує користувач на будь-якому веб-сайті, і тим швидше користувач “відскакує” від повільного завантаження. Поліпшення швидкості веб-сайту є однією з тих речей, які здаються набагато складнішими та складнішими, ніж вони є, тому що багато професіоналів, які використовують конфуз, використовуються “професіоналами”.

Якщо ви просто дотримуєтесь основних принципів, перевіряйте, що для вас працює, і отримуйте задоволення від нього (можливо, перетворіть його в гру, де кожен раз, коли вдосконалення перевищують 0,3 с, ви схопите напій або пожертвуєте жувальним ведмедиком на честь WordPress) ви зможете голити секунди поза часом завантаження без напруги.

Деякі області, які ви можете подивитися:

 • CDN
 • Кешування
 • Оптимізація зображень
 • Оптимізація домашньої сторінки
 • Ледаче завантаження

Посібники для подальшого прискорення роботи WordPress:

 • 10 безкоштовних послуг CDN для прискорення WordPress
 • Як пришвидшити ваш сайт WordPress (швидко та легко)

Плагіни допоможуть прискорити встановлення WordPress:

Дизайн веб-сайтів та тем WordPress

Дизайн сайту WordPress

Надання вам основного, чистого дизайну – це те, що багато тем WordPress добре справляється в наші дні. Проблема звідси полягає в тому, як зробити так, щоб ваш веб-сайт трохи виділявся, щоб привернути увагу своїх відвідувачів. На щастя вам, багато тем, як наш власний Total, оснащені вбудованими конструкторами сторінок, налаштовувачами в реальному часі тощо.

Деякі області, які ви можете подивитися:

 • Розробники сторінок
 • Настроювані теми
 • Заголовок / логотип
 • Область віджетів
 • Спеціальна домашня сторінка

Посібники для дизайну WordPress:

 • Прості (і доступні) способи зробити сайт WordPress виділятися
 • 12 креативних способів ви можете вдосконалити дизайн свого блогу
 • Як створити зображення для вашого блогу WordPress без навичок графічного дизайну

Плагіни для переробки вашого веб-сайту WordPress:

 • Найкращі розробники сторінок для WordPress

Почніть складати список

Списки розсилок WordPress

Якщо список розсилки або маркетинг електронної пошти – це щось, що вас залякує, розслабтесь. Він більше ніде не є таким складним і непривітним для користувачів, як раніше 8 років або більше років тому. Крім того, більшість великих постачальників тепер дозволяють вам отримати безкоштовний смак (безкоштовна пробна версія Aweber на 1 місяць, безкоштовна пошта MailChimp до 2000 підписників.)

Хоча написання копії для електронних листів – це те, що може викликати неприємний смак у роті того, хто не перешкоджає продажам, як я, мені здається корисним просто передавати той самий голос блогу, на який вони підписалися..

Посібники для подальшого “возитися”:

 • Як створити список електронної пошти в WordPress
 • Маркетинг вашого веб-сайту WordPress: Кінцевий посібник

Плагіни для подальшого “возитися”:

Створюйте розширені сторінки легко за допомогою розробників сторінок

WordPress Builders сторінки

Якщо ви хвилюєтесь щодо вирішення фактичних зображень свого веб-сайту, не хвилюйтеся. І замість того, щоб намагатися винаходити колесо гарного дизайну, просто дозвольте надихатися формами та способами використання пробілів (пробіл між текстом / зображеннями та іншими об’єктами), які ви бачите на добре розроблених веб-сайтах, і емулюйте те, що найбільше цінуєте..

Забудовники сторінок дозволяють вам багато творчого контролю над версією сторінки, не знаючи жодного рядка коду. Це дуже низький тиск, оскільки єдине, що може помилитися, – це те, що ви публікуєте сторінку, яка не виглядає добре. А цього можна уникнути, просто не натискаючи на публікацію, поки ви не будете задоволені цим.

Плагіни для подальшого “возитися”:

 • WP Bakery Visual Builder Drag & Drop Створення сторінки
 • Бівер Builder для WordPress
 • Конструктор WordPress Layout Builder
 • Програми огляду картки для WordPress
 • Найкращі розробники сторінок для WordPress

Висновок

Хоча з WordPress можна зробити багато речей, не знаючи (або коли-небудь вивчаючи) жодного рядка коду, якщо ви зацікавлені, можливе набагато більше возитися, якщо ви готові засунути рукави та отримати ваші руки брудні.

Першим кроком має стати встановлення локальної копії WordPress (або просто налаштувати свій сайт, якщо ви користуєтесь WPEngine). Потім використовуйте великий брат Google і кодові сайти, наприклад StackExchange, щоб дізнатися, як робити те, що ви хочете робити.

Ваш код може бути не дуже гарним, і, можливо, ви можете скористатися багатьма «неелегантними рішеннями», але ви будете вчитися, і результати цього можуть надихнути вас на глибший погляд і навчитися кодувати реальне.

Чи є якісь сфери WordPress, які ви хвилюєтеся щодо вирішення проблеми? Повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map