Поради щодо WordPress: 15 поширених помилок WordPress з рішеннями

Всі ми любимо WordPress, але іноді це може звести нас з розуму! Незалежно від того, страшний білий екран смерті, невідома помилка PHP, що виникає через плагін чи проблеми із сервером, що спричиняє збій нашого сайту, це ніколи не цікаво. Але щоразу, коли WordPress вирішить виступити, не хвилюйтеся про себе – завжди є рішення, як ви збираєтеся дізнаватися в цій публікації. Будьте готові до розваг, тому що ми з вами збираємося вирішити 15 поширених помилок WordPress. Тож без зайвих помилок, почнемо з найпоширенішої помилки WordPress.


Contents

1. Внутрішня помилка сервера

Майже кожен користувач WordPress, якого я знаю, щонайменше стикався з внутрішньою помилкою сервера. Це дуже дратує, оскільки, на відміну від багатьох поширених помилок WordPress, внутрішня помилка сервера не говорить про те, що потрібно виправити. Це може неприємно, оскільки помилка може бути наслідком декількох причин, як ви побачите нижче.

Причини внутрішньої помилки сервера:

Деякі з можливих причин помилки внутрішнього сервера:

 • Пошкоджені функції плагіна
 • Пошкоджені функції теми
 • Пошкоджений .htaccess
 • Обмежений обсяг пам’яті PHP

Внутрішні рішення помилок сервера:

Ця помилка може легко переслати початківця в режим паніки, але хвилюйтеся, ось деякі рішення.

а. Редагуйте .htaccess файл
Оскільки внутрішня помилка сервера в основному є результатом пошкодженого файлу .htaccess, увійдіть у свою кореневу директорію WordPress через File Manager (або FTP) та перейменуйте свій .htaccess файл у .htaccess.old. Оновіть веб-переглядач, щоб побачити, чи ви вирішили помилку. Якщо помилка зникла, перейдіть у Налаштування -> Постійні посилання та натисніть кнопку Зберегти зміни, щоб скинути правила .htacess та flush write. Якщо це не працює, можливо, вам потрібно перевірити свої плагіни.

б. Деактивуйте всі плагіни
Нещодавно встановлений плагін може бути проблемою, але це чудово, оскільки ви знаєте, що потрібно видалити чи видалити. В іншому випадку ця помилка WordPress може з’являтися внаслідок старого плагіна (або декількох плагінів, несумісних). Ви точно не дізнаєтесь, чи проблема у ваших плагінах, якщо ви не відключите плагіни.

ВІД: Якщо ви бачите внутрішню помилку сервера, ви, ймовірно, не можете отримати доступ до адміністратора WordPress. Отже, як ви відключите свої плагіни? Ну, ми це знайшли як відключити всі плагіни, коли не вдається отримати доступ до адміністративних меню допис у WordPress Codex. Якщо помилка зникає після деактивації всіх плагінів, ви знайшли свою проблему, і настав час пограти у пробну гру та помилку. Увімкніть один плагін одночасно, поки ви не знайдете винуватця. Видаліть плагін і отримайте кращу заміну. Ви також можете повідомити про автора плагіна, оскільки WordPress прекрасний і таким повинен бути і плагін.

c. Змінити теми
Якщо проблемою не були плагіни, можливо, ваша тема. Перейдіть до теми «Двадцять дванадцять» та перезавантажте веб-сайт. Якщо ви все ще бачите помилку, можливо, вам потрібно буде оновити деякі ваші папки WordPress.

г. Відновіть папки wp-admin та wp-include
До цього моменту ви, ймовірно, вирішили цю помилку WordPress. Але якщо це не так, спробуйте замінити папки wp-admin та wp-include на новіші зі свіжої установки WordPress.

е. Збільште обмеження пам’яті PHP
Якщо все інше виходить з ладу, вам доведеться впасти і забруднитись і пограбувати кількома речами на своєму сервері. Внутрішня помилка сервера може розчарувати, тому я не очікую, що вас щось зупинить. Ось чудовий посібник щодо збільшення пам’яті PHP хорошими хлопцями WordPress. Якщо вам подобається робити ярлики, запустіть редактор коду та створіть текстовий файл під назвою php.ini. Всередині цього файлу додайте цей код:

пам'ять = 64 Мб

Збережіть і завантажте файл у папку / wp-admin /. Якщо збільшення вашої пам’яті PHP вирішує проблему, поговоріть зі своїм веб-хостом, щоб покласти пальцем на те, що виснажує вашу пам’ять. Це може бути все, від порушених функцій теми до погано розроблених плагінів серед іншого. Ваш веб-хостинг надасть вам інформацію з журналів вашого сервера.

2. Помилка автоматичного оновлення

Тепер WordPress оснащений функцією автоматичного оновлення, яка піклується про безпеку, незначні помилки та подібні речі. Особливість – чистий геній на роботі. Це чудово, але іноді не вдається. Зважаючи на те, що функція автоматичного оновлення не потребує будь-яких вкладів людини, як вам сказати, коли оновлення не вдається? Ви побачите одне з наступних:

 • Повідомлення про помилку PHP
 • Порожній білий екран (Також відомий як білий екран смерті – WSOD)
 • Попередження, яке говорить про помилку оновлення

Оновити невдалі причини:

 • Проблеми з підключенням до Інтернету під час автоматичного оновлення
 • Розрив зв’язку з основними файлами WordPress
 • Неправильні дозволи на файли

Оновити не вдалося рішення:

Оновіть веб-сайт WordPress вручну. Якщо ви не знаєте, з чого почати, перегляньте це Оновлення WordPress – повідомлення вручну оновлення в WordPress Codex.

3. Помилка синтаксису WordPress

Мій аналіз показав, що це дуже поширена помилка WordPress серед людей, які додають фрагменти коду на свої сайти WordPress. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, ви зазвичай помітите щось на зразок:

Помилка розбору - помилка синтаксису, несподіваний $ end у /public_html/your_site/wp-content/themes/your-theme/functions.php у рядку 38

Ця помилка не підкреслює вас, оскільки вона точно говорить вам, де знайти проблему.

Причина помилки синтаксису:

Багато разів помилка синтаксису викликана деякими відсутніми або несподіваними символами в проблемному файлі. Більшу частину часу викликає хтось із менш досвідчених спроб редагування коду в темі чи плагіні, але це може траплятися і при встановленні нової теми чи плагіна, що містить помилку.

Рішення помилок синтаксису:

а. Навчіться себе вставляти фрагменти коду в WordPress
Як початківець WordPress, у вас є довгий (але веселий) шлях, який стосується вивчення WordPress розвитку. Хоча поспішати не варто, тому знайдіть свій час. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою WordPress після додавання фрагментів коду на свій веб-сайт WordPress, вам потрібно дізнатися більше про вставку фрагментів коду в WordPress, або ви завдасте більше шкоди.

б. Виправити порушений код
Якщо ця помилка WordPress сталася після оновлення плагіна або вставлення якогось коду з Інтернету, ви точно знаєте, де шукати. Проблема полягає в тому, що ви не можете виправити свій код через зовнішній вигляд -> редактор (або плагіни -> редактор), оскільки помилка синтаксису вимкне вас із вашого веб-сайту. Але цього не буде, ви можете легко редагувати свої файли WordPress через FTP або File Manager у своєму cPanel. Знайдіть постраждалий файл і виправте код, видаливши його або переписавши його правильно.

c. Спробуйте іншу тему чи плагін
Якщо помилка почалася під час активації нової теми чи плагіна, найімовірніше, це помилка в цій темі чи плагіні. Тому ви можете знайти альтернативну або звернутися до розробника, щоб вони могли виправити помилку. У деяких випадках ви, можливо, не зможете увійти в WordPress, і, можливо, вам доведеться видалити плагін або тему через FTP.

4. Помилка встановлення підключення до бази даних

З поширених помилок WordPress, це досить зрозуміло. The Помилка WordPress під час встановлення підключення до бази даних дозволяє дізнатися, що щось порушило зв’язок із вашою базою даних WordPress.

Встановлення причин помилок:

 • помилка wp-config.php
 • Проблеми з вашим хостинг-провайдером
 • Вас зламали! І тут я думав, що ця конкретна помилка WordPress не є великою справою.

База даних, що встановлює рішення про помилки:

а. Відредагуйте файл wp-config.php
Перейдіть до свого файлу wp-config.php через File Manager або FTP і переконайтеся, що ім’я бази даних, хост, ім’я користувача та пароль правильні. Якщо ви застрягли або не знаєте, що робити спочатку, подумайте, як навчити себе декільком речам про редагування файлів wp-config.php.

б. Виправте проблеми з веб-хостом
Якщо ваш wp-config.php виглядає правильно, і ця помилка WordPress все ще є проблемою, вам слід поговорити зі своїм хостинг-провайдером WordPress. Вони зможуть повідомити вам, чи не працює сервер чи ваша база даних закрита за перевищення квоти. Якщо вони скажуть вам, що все виглядає добре з їхнього боку, настав час впровадити деяку безпеку WordPress на своєму сайті.

c. Скануйте свій веб-сайт, щоб визначити, чи порушено він
Хакери не сплять. Ні, вони не Ви можете будь-коли стати жертвою хакера, особливо якщо ви не знаєте, як захистити свій веб-сайт WordPress. Щоб переконатися, що ваш веб-сайт не зламали, скануйте його за допомогою інструмента, такого як перевірка сайту Sucuri. Якщо ви отримаєте погані новини, просто будьте спокійні і перевірте, як цей сайт був зламаний у WordPress Codex.

5. Коротко недоступний для помилки планового обслуговування

1, 2, 3 … Перервіть час, спробуємо зрозуміти, чому ви отримуєте цю не дуже коротку помилку WordPress. О, до речі, це зовсім не повинно вас турбувати, оскільки це досить легко вирішити. Але спочатку давайте розглянемо причини.

Заплановані помилки технічного обслуговування:

 • Не вдалося оновити WordPress, оскільки деякі речі поза вашим контролем
 • The .обслуговування Файл не був видалений після оновлення з тієї чи іншої причини

Планові рішення щодо помилок технічного обслуговування:

Вам весело? Чи вважаєте ви, що можете вирішити вказані вище помилки, якщо / коли вони з’являються? Якщо можете, переходимо до помилки WordPress номер шість (6).

6. Завантаження пароля електронною поштою не працює

Основна причина цього – забудькуватість. Можливо, вам варто спробувати дієту та вправи для підвищення пам’яті �� Заперечуючи… ми всі забуваємо навіть найважливіші речі, такі як паролі, імена користувачів та адреси електронної пошти? Як і раніше, ви забули свій пароль і змушені були скористатися сторінкою «Втрачений пароль». Проблема полягає в тому, що ви ніколи не отримували посилання для скидання через електронну пошту. Ви вирішите спробувати ще раз, перевіривши папку зі спамом, але все-таки немає посилання.

Причина помилки пошуку пароля:

Чомусь ваша установка WordPress просто не надішле вам посилання … причина може бути таємницею! Але головна проблема полягає не в тому, чому ви не отримуєте свій пароль, а як реально легко та швидко скинути пароль? Нижче ми наведемо кілька рішень.

Рішення помилок пошуку пароля:

а. Скиньте WordPress за допомогою phpMyAdmin
Це більш технічне з двох рішень, які я вам представлю.

 1. Увійдіть у свій cPanel та перейдіть до phpMyAdmin під Бази даних
 2. Виберіть базу даних (Ваш веб-хостинг допоможе вам не знайти свою базу даних)
 3. Перейдіть до wp_users і натисніть на Огляд
 4. Перейдіть до свого імені і натисніть на Редагувати
 5. Введіть у нього нове значення (новий пароль) user_pass
 6. Виберіть MD5 зі спадного меню, що знаходиться під Функція
 7. Клацніть Іди кнопка внизу, щоб зберегти зміни

б. Відредагуйте файл function.php
А тепер про трохи менш технічний метод. Файл function.php відповідає за багато речей на вашому веб-сайті WordPress. Якщо отримання пароля електронної пошти несе вам важкий час:

 1. Перейдіть до “../ wp-content / теми / your_live_theme /“За допомогою FTP або File Manager і завантажте файл function.php.
 2. Відкрийте файл у редакторі коду та додайте наступний код:
  wp_set_password ('DesiredNewPassword', 1);

  Замініть Бажаний Новий пароль з вашим новим пасом. Номер один (1) у коді – це ваш ідентифікаційний номер користувача у wp_users стіл.

 3. Збереження та завантаження функції.php
 4. Коли ви можете увійти на свій веб-сайт, усуньте код (завантажте функції.php, видаліть код і завантажте його назад у свою тему)

7. Помилка HTTP 403 – заборонено

Якщо ви отримаєте “Ви не маєте права переглядати цю сторінку. (Помилка 403)“, Намагаючись увійти на веб-сайт WordPress, ви зіткнулися з однією з найпоширеніших помилок WordPress – Помилка HTTP 403.

Причина помилки HTTP 403:

 • Проблеми з індексами каталогів, якщо ваш блог розміщений на сервері Windows

Рішення помилок HTTP 403:

Додайте index.php до індексів каталогів. Ви можете легко вирішити цю помилку WordPress, додавши index.php до індексів каталогів. Просто переходьте до свого Панель управління -> Веб-параметри -> Індекси каталогів і додайте index.php.

8. Помилка бічної панелі нижче вмісту

Я був дуже здивований, коли вперше зіткнувся з цією помилкою WordPress. Я був настільки переконаний, що моя тема була повністю тост, що я задумав змінити її взагалі. Однак я викликав павуків Google і через кілька секунд зрозумів, що це лише одна з найпоширеніших помилок WordPress. Це усвідомлення забрало все тривожне. Ще кілька клацань і прокруток я знайшов причини.

Бічна панель нижче Помилка вмісту:

 • Помилки HTML – іноді ви можете забути закрити кілька елементів
 • CSS помилки – в інших випадках ви можете випадково використовувати непропорційну ширину, яка в кінцевому рахунку зіпсує весь ваш макет

Рішення помилок бічної панелі нижче вмісту:

а. Закрийте всі елементи діва
У більшості випадків за цю помилку несуть відповідальність елементи перу. Закрийте всі відкриті елементи div та усуньте зайві елементи div, які штовхають бічну панель за межами елемента обгортання. Використовуйте такий інструмент, як Валідатор W3 щоб перевірити, чи може ваш HTML-код стати причиною цієї помилки.

б. Виправте свій CSS
Неправильне співвідношення ширини зіпсує ваш макет, у свою чергу розмістивши бічну панель нижче області вмісту. Потрібно тримати речі в пропорції. Наприклад, якщо ваш основний контейнер має ширину 920 пікселів, виділіть 620 пікселів на вміст і 250 пікселів на бічну панель. Залиште 50px, що залишилися, а що ні. Просто тримайте речі пропорційними. Інша справа, будьте обережні, використовуючи властивість float.

9. WordPress Admin Неправильне відображення

Ви коли-небудь входили в WordPress лише для того, щоб знайти свою панель керування WP-адміністратора всюди? Що я маю на увазі, це посилання розташовані неправильно, оскільки на інформаційній панелі відображається без CSS.

Причини помилки відображення адміністратора:

 • Проксі та брандмауери, що містять чорні файли CSS
 • Пошкоджені додатки меню адміністратора

Рішення помилок відображення адміністратора:

а. Переконайтеся, що ви не знаходитесь поза проксі-сервером або брандмауером
Якщо ви знаходитесь за проксі-сервером або брандмауером (можливо, ви звертаєтесь до свого веб-сайту з роботи), спробуйте отримати доступ до інформаційної панелі в іншому місці без проксі-сервісів або брандмауерів. Ви також можете спробувати очистити брандмауер та кеш-проксі і подивитися, чи працює це.

б. Оновлення / деактивація плагінів меню адміністратора
Якщо ви отримуєте цю помилку після установки додатка типу Менші світлі меню і Спадне меню адміністратора для меню адміністратора спробуйте оновити (перевстановити). Якщо ця помилка WordPress зберігається, вимкніть плагін.

10. Помилка призупинення підключення

Якщо ваш веб-сайт WordPress живе на перевантаженому спільному сервері, ви будете бачити цю помилку WordPress частіше, ніж ні. Наступні проблеми є причиною цієї помилки.

Причини помилок із вичерпанням часу:

 • Важкі плагіни
 • Помилки тематичної функції
 • Обмежений обсяг пам’яті PHP

Рішення помилок у тайм-ауті:

 • Відключіть нещодавно встановлені плагіни або скиньте папку плагінів
 • Збільшити ліміт пам’яті PHP
 • Перейдіть до теми «Двадцять дванадцять», щоб визначити, чи проблема полягає у вашій темі

11. Попередження: Неможливо змінити інформацію заголовка – Заголовок вже надісланий

Це ще одна поширена помилка WordPress, яка непокоїть багатьох користувачів WordPress, особливо початківців. Якщо ви зіткнулися з цією помилкою, ви зазвичай побачите щось подібне до цього:

Попередження: Неможливо змінити інформацію заголовка - Заголовок вже надісланий (Вихід запущений на /blog/wp-config.php:34)

Ця остання частина (Вихід починається з /blog/wp-config.php:34) точно повідомляє, звідки виникла ваша помилка.

Неможливо змінити помилку заголовка:

 • Наявність білих (порожніх) пробілів у файлі, що впливає (у нашому випадку вище, це було б) wp-config.php)

Неможливо змінити помилку заголовка:

Вам потрібно буде видалити порожні пробіли. Щоб позбутися цієї помилки WordPress:

 1. Завантажте файл, що впливає (наприклад, wp-config.php) через File Manager або FTP
 2. Відкрийте файл у вашому улюбленому редакторі (напр. Блокнот++)
 3. Видаліть усі пробіли до першого
 4. Видаліть усі пробіли після закриття?>
 5. Збережіть файл

12. Плагін не видалить помилку

Деякі плагіни (і ви хочете уникати таких плагінів) мають приховані файли, які стають болем у шиї, коли ви хочете видалити плагін. Це хороший привід для завантаження плагінів (і тем з цього питання) з авторитетних веб-сайтів, яким ви довіряєте. Проблема полягає в тому, що ви не можете видалити плагін через Адміністратор WordPress і навіть якщо ви видалите папку плагіна через File Manager (або FTP), плагін все одно з’явиться. Магія? Ні. Ось…

Видалити причину помилки плагіна:

 • Плагін поставляється із прихованими або вкладеними файлами

Видалити рішення про помилки плагіна:

а. Отримайте плагіни з надійних джерел
Не збирайте плагіни звідусіль. Якщо ви хочете придбати добре кодований плагін, зверніться до авторитетних джерел, таких як CodeCanyon або WPExplorer. Якщо у вас є безкоштовні плагіни, ознайомтесь Сховище плагінів WordPress. Профілактика краще, ніж лікування, правда?

б. Видалення плагіна за допомогою Secure Shell (SSH)
Це рішення працюватиме лише в тому випадку, якщо у вас є доступ SSH до вашого сайту WordPress. Це що робити. Увійдіть у свій блог за допомогою SSH та перейдіть до “../ wp-content / плагіни /“. Використовувати Є -aI команда перерахувати всі ваші папки та, нарешті, видалити проблемний плагін за допомогою rm (назва папки) командування.

13. Повідомлення WordPress, що повертаються 404 Помилка

Перешкоджати доступу до кожної частини вашого веб-сайту WordPress, окрім публікацій. Кожен раз, коли ви відвідуєте одну публікацію, ви отримуєте сторінку помилки 404 – і це великий біль, оскільки повідомлення – це кістки і плоть будь-якого WordPress-блогу.

404 Сторінка помилок Причина:

 • Проблема з налаштуваннями постійної посилання

404 Рішення сторінки помилок:

а. Збережіть свої постійні посилання
Цю помилку WordPress легко вирішити, тому не панікуйте – ви, читачі, зможете прочитати ваші публікації за один раз. Просто зайдіть Налаштування -> Постійні посилання і натисніть на Зберегти зміни кнопка.

б. Виправте файл .htaccess
Якщо виправлення постійних посилань не усуне цю помилку, настав час відредагувати .htaccess файл вручну. Перейдіть до кореневого каталогу WordPress та завантажте файл .htaccess. Якщо його немає, створіть порожній текстовий файл і збережіть його як .htaccess. Додайте наступний код у файл .htaccess:

# НАЧАЙТЕ WordPress

ПереписатиEngine On
RewriteBase /
Перепишіть ^ індекс \ .php $ - [L] ПерепишітьCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
ПерепишітьCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
ПереписатиРуле. /index.php [L]

# END WordPress

Збережіть і завантажте .htaccess в те саме місце.

14. Помилка вичерпаної пам’яті WordPress

Ви знаєте, що зіткнулися з цією помилкою, побачивши білий екран смерті або це повідомлення про помилку:

Фатальна помилка: Дозволений розмір пам'яті 33554432 байт вичерпано (намагався виділити 2348617 байт) у /home/username/public_html/your_site/wp-includes/plugins.php у рядку 36

Причина помилки вичерпаної пам’яті:

 • Плагін або сценарій роз’їдає вашу пам’ять

Помилка вичерпаної пам’яті:

Найпростіша відповідь – просто збільшити виділену пам’ять. Для цього відкрийте файл wp-config.php (який знаходиться в кореневому каталозі вашого веб-сайту) і додайте наступний код:

define ('wp_memory_limit', '64M');
ПРИМІТКА: Вам не потрібно завантажувати файл (або будь-який інший файл) під час використання файлового менеджера. Ви можете редагувати файли прямо в Менеджері файлів. Повідомте свого веб-хоста, якщо ви не можете знайти параметр редагування.

15. Фатальна помилка Не визначена функція is_network_admin

Я вирішив закінчити цю публікацію простою, але дуже поширеною помилкою WordPress.

Не визначена функція is_network_admin Фатальна помилка Причина:

 • Помилка автоматичного оновлення

Не визначена функція is_network_admin Fatal ErrorSolution:

Подальша допомога / ресурси

Якщо ми не змогли вирішити вашу помилку або ваша конкретна помилка не була згадана в цій публікації, ви можете знайти список дійсно чудових ресурсів нижче з додатковими рішеннями поширених помилок WordPress та їх виправленнями. Якщо ви все ще не можете знайти рішення, ви завжди можете спробувати зв’язатися зі своїм веб-хостом, щоб побачити, чи можуть вони допомогти вам! WPEngine був для нас уже не один раз, коли ми не могли вирішити проблему самостійно!

Висновок

Ми на місці. Ми тільки що виявили 15 найпоширеніших помилок WordPress та показали, як їх вирішити. Ми сподіваємося, що ця публікація стане в нагоді, коли ви зіткнетеся з помилкою WordPress. Закладка цього ресурсу (швидше за все, він вам знадобиться в якийсь момент – хоча ми сподіваємось, що ви цього не зробите), і будь ласка, повідомте нам, як виправити поширені помилки WordPress на своєму веб-сайті, особливо якщо у вас є краще та швидше рішення однієї з поширених Помилки WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map