Поради щодо продажу подарунків у магазині електронної комерції WordPress

Подарунки та електронна комерція WordPress та подарунки подарунків

З новим роком, що тут, і вже триває, ви можете, нарешті, планувати заздалегідь відпустку! Настав час заздалегідь підготувати свій інтернет-магазин – поставити кращу ногу вперед, щоб скористатися торговою гарячкою, коли громадськість ловить помилку перегляду.


Вручення подарунків нерозривно пов’язане зі святами з початку часу. Насправді, реалізація стратегічних маркетингових стратегій є одним із найбільш надійних способів збільшення продажів у вашому електронному магазині..

Однак просто пропонувати знижки або пропозиції на свої товари вже недостатньо. З огляду на швидкість, з якою розширюється електронна комерція, вам потрібно мати в руках кілька міцних карток, щоб справити враження перед святковим поспіхом.

Один із способів зробити це – обрізання вашого веб-сайту спеціально на перспективу дарування, а не просто маркетингу вартістю подарунків вашої продукції. Плутати? Дозволь пояснити.

Продаж подарунків проти продажу товарів

Важливою відмінністю між покупками gif та традиційними покупками є те, що люди часто шукають товари, які мають додатковий, змістовний штрих. Це можуть бути щоденні гуртки батька, персоналізовані плавки, святкові набори тощо.

Продаж подарунків замість того, щоб просто продавати товари, може принести двом клієнтам у ваш магазин замість одного.

Перший – дарувач, який переглянув ваш електронний магазин і знайшов ідеальний подарунок. Другий – обдарований, який отримує подарунок, здутий продуманістю і відвідує ваш електронний магазин, щоб перевірити інші цікаві подарунки, які він може подарувати по черзі. Поговоріть про ланцюгову реакцію!

Отже, тепер, коли ми встановили важливість спрямування ваших маркетингових зусиль на продаж подарунків замість продуктів, давайте подивимось, як можна зробити готовий сезон подарунків у магазині електронної комерції!

Підготовка подарунка до інтернет-магазину

Існує маса способів підготувати свій інтернет-магазин на наступний рік, але ось кілька основних порад, щоб розпочати роботу для покупців подарунків.

1. Сплануйте акції на свято та заходи

Календарне планування

Спершу викладіть свій календар і візьміть на замітку майбутні канікули, на які хочете націлитися. Це може здатися очевидним, але це ключова частина планування великих маркетингових заходів, а також передбачення потреб у запасах. Подумайте, які свята мають сенс для вашого магазину, щоб спеціально створити подарунки, зосереджені навколо.

Наприклад, день Святого Валентина – це, напевно, день, який ви не хочете пропустити. З іншого боку, якщо ви не пивоварня чи магазин, який імпортує ірландські продукти, є хороший шанс, що день святого Патріка – це один, який ви можете пропустити. Ви отримуєте ідею.

2. Інтегруйте подарунки в навігацію по сайту

Одне з головних правил продажу подарунків – полегшити пошук аудиторії. Можливо, у вас є найкращі ідеї для найкращих подарунків у світі, але якщо вони будуть заховані у куточку вашого веб-сайту, ніхто їх не збирається знайти.

1800 Подарунки з квітів

1800 Квіти відображає поточні сезони подарунків у головній навігації по меню.

Візьміть підказку від великих сайтів подарунків, таких як 1800 Flowers, і тримайте подарунки спереду та в центрі. Якщо додати ваші поточні акції подарунків там, де вони доступні у вашому меню, покупцям полегшується швидко знайти те, що вони шукають, і зробити покупку. Просто створіть категорії подарунків та додайте їх у своє головне меню.

Розширений пошук SearchWP

Щоб зробити пошук ще більш зручним для користувачів, ви можете навіть сортувати подарунки за певними категоріями, такими як “Одержувач”, “Випадки”, “Вік”, “Бренд”, “Діапазон цін”, “Пропозиції” тощо. розширений плагін пошуку WordPress. SearchWP автоматично підтримує розширений, гранічний пошук за допомогою таксономій (наприклад, категорій, тегів і навіть атрибутів продукту). Створюючи свої товари WooCommerce, просто не забудьте додати відповідні атрибути продукту (колір, бренд, інгредієнти тощо) та теги (вік – це хороший подарунок, загальний інтерес тощо).

3. Налаштування виділених сторінок подарунків

Якщо ви не та людина, яка бажає, щоб на вашій домашній сторінці, що рекламував ваші подарунки, вийшов клейкий банер, ви завжди можете вибрати більш тонкий, але однаково ефективний спосіб створення виділених подарункових сторінок. Це можуть бути світильники на вашому веб-сайті за будь-який час, і до них можуть звертатися покупці круглий рік.

Дін та Делука Подарунки

Дін та Делука мають постійну сторінку “Подарунки”.

Категорії, про які ми говорили вище, можуть бути застосовані і тут. Крім того, ви можете навіть розглянути можливість створення спеціальної сторінки для ваших сезонних пропозицій на пакунки з подарунковими пакетами для різних випадків.

4. Просування персоналізованих пакетів

Один із способів полегшити покупки подарунків – це створити подарункові пакети заздалегідь для конкретних осіб. Ви можете взяти сучасні тенденції та популярні товари, що є в тренді на ринку, та додати їх у комплект, що робить його привабливим. Крім того, персоналізований штрих, який базується на тому, для кого подарунок, проходить довгий шлях у вирішенні угоди.

Пам’ятаєте готове замовлення “Подарункова коробка для мами”, яку ви перевірили до Дня матері? Ця ідея виходить однаковою. Для швидких покупців немає нічого кращого, ніж пакет, який вони можуть замовити легко і швидко, який включає практично все, що вони шукають.

Ви можете провести деякі опитування ринку, щоб отримати чіткіше уявлення про загальні переваги та доступність, перш ніж створювати персоналізовані пакети за віком чи нагоди. Не забудьте запропонувати широкий спектр варіантів для вибору клієнтів, і ви буквально побачите подарунки, що відлітають з ваших віртуальних полиць!

Бонус: Спеціальні пакети

Пропозиція Необов'язкові Варіанти пакетів

У той же самий спосіб ви можете запропонувати клієнтам повну свободу створювати свої власні, персоналізований комплект подарунків. Завдяки спеціальним коробкам продуктів WisdmLab ви можете запропонувати подарункові коробки різного розміру, набір продуктів на вибір, а також визначений ціновий діапазон, а також відпочити, щоб клієнти могли розробити свій індивідуалістичний пакет. Ви можете використовувати зазвичай переконливі заходи, такі як більша коробка, краще знижка або пропонуючи непереборний стимул для збільшення продажів.

Інша ідея полягає в тому, щоб замислитися на думці покупця і відповідно визначити свою цінову стратегію. Купувач шукає купу ароматних свічок або повний комплект аромату? Перший має менше варіантів, але отримує рівну знижку, а другий отримує більше варіантів, але має знижки на продукт. Експериментуйте з популярними продуктами та перегляньте вибір, зроблений відповідно.

5. Створіть подарункові картки

Плагін подарункових карток WITH WooCommerce

Неминуче у всьому нашому житті є хтось, кого важко придбати. Саме тому були винайдені подарункові картки. Подарункові картки можна складно додати до вашого магазину, але безкоштовно YITH подарункова карта Додаток WooCommerce – це вітер. Цей безкоштовний плагін додає новий тип товару у ваш магазин WooCommerce, щоб ви могли створювати картки для різних сум. Коли клієнт замовляє подарункову картку, у нього буде можливість додати електронну адресу одержувача для швидкої доставки. Потім подарована сума подарунка здійснюється за допомогою купонного коду.

6. Пропонуйте упаковку подарунків на касі

Доповнення для подарункової упаковки

Один з найкращих розпродажів подарунків, який ви можете додати у свій магазин, – це упаковка подарунків. Спробуйте безкоштовно Плагін WooCommerce Gift Wrapper – це додає прості параметри для упаковки типів та подарункового повідомлення при оформленні замовлення. Це простий спосіб додати особистий штрих і перетворити будь-яку покупку в подарунок.

7. Створіть бюлетень для спеціальних пропозицій

Нарешті – створіть інформаційний бюлетень! Бюлетень – це чудовий спосіб підтримувати зв’язок із минулими клієнтами протягом року, ділитися новими подарунками, повідомляти їх про акції на свято або навіть надсилати їм персоналізовані пропозиції на основі минулих покупок.

Розширення WooCommerce MailChimp

Нам дуже подобається MailChimp (це БЕЗКОШТОВНО для розсилок до 2000 підписників), оскільки він простий у використанні та є безліч варіантів безкоштовної інтеграції, наприклад WooCommerce MailChimp щоб додати інформаційний бюлетень у ваш магазин. Цей плагін, зокрема, додає параметри підписки після того, як вони оформили замовлення. Після цього ви можете створити вітальні електронні листи або повну електронну пошту для крапельної кампанії.

Думки прощання

Є багато способів підготувати свій інтернет-магазин до року, але, сподіваємось, ці поради допоможуть вам підготуватися до подарунка. Пропонуючи легкі для пошуку подарункові сторінки, пакети, упаковку подарунків та багато іншого, випробувані та перевірені стратегії для орієнтації на ринок подарунків.

Що ви думаєте про наші стратегії, щоб зробити подарунковий сезон електронних магазинів готовим? Якісь поради, які ви хотіли б поділитися? Не соромтеся залишити коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map