Поради щодо покращення функціональності WordPress для вашого веб-сайту

Поради щодо покращення функціональності WordPress для вашого веб-сайту

Установлення теми на вашому веб-сайті, що базується на WordPress, або просто запуск її в Інтернеті без належної оптимізації, недостатньо для оптимізації функціональності WordPress та зробити її дійсно корисною. Веб-аудиторія стала дуже прискіпливою та вимогливою.


Вони шукають оптимізовані швидкості, функціональні, але добре виглядають Інтернет-ресурси, які надають кожну інформацію та функціональність, яку вони шукають. Створюючи зручний та функціональний сайт WordPress, зверніть увагу на наступні 10 основних порад.

1. Виберіть найкращого хоста

Тут починається історія. Потужний та надійний хостинг – це величезний визначальний фактор покращення функціональності WordPress. Варіантів, з яких можна вибрати, є безліч. Деякі з них дешевші за інші, включаючи різні набори функцій у цінові плани. Щоб допомогти вам вибрати найкращого хоста, який буде відповідати вимогам вашого веб-сайту, перегляньте наступний контрольний список.

 • Вибираючи найкращий тип хостингу, враховуйте бюджет вашого проекту та кількість даних, якими потрібно поділитися на вашому сайті. Хоча багато розробників не люблять спільний хостинг через те, що вам потрібно ділитися простором з іншими веб-сайтами, це ідеальний вибір для менших веб-проектів, які не мають постійного потоку доходу. Це може стати чудовою відправною точкою для тих сайтів, які лише намагаються охопити нову аудиторію.
 • Уразливість. Важливо вибрати хостинг, який забезпечує регулярні та безпечні резервні копії. Сайти WordPress вразливі до злому. Отже, щоб почуватись безпечно, що вся цінна інформація з вашого сайту захищена та захищена, виберіть план хостингу, який включає регулярні резервні копії..
 • Швидке завантаження сторінки Виберіть план хостингу, що включає систему кешування та високі швидкості завантаження сторінки. Якщо ви не хочете, щоб ваші клієнти виїжджали на сайти конкурентів, не змушуйте їх чекати довше 2 секунд, поки веб-сторінка не завантажиться.

2. Встановіть плагіни вибірково

Насправді у вас не виникне труднощів при пошуку найбільш оптимального рішення, щоб додати конкретний функціонал WordPress на ваш сайт. Є тисячі безкоштовних плагінів і стільки ж преміальних, які можна вибрати для всіх цілей. Більше того, багато преміум Шаблони сторінок WordPress завантажуються розширеннями, які підходять для конкретних цілей. Наприклад, це може бути онлайн-форма бронювання, повзунок, контактна форма WordPress, LMS, локатор магазину WordPress тощо.

Незважаючи на те, що є так багато дивовижних плагінів, будьте вибіркові. Встановіть лише потрібні плагіни та спробуйте згустити функції в один плагін, якщо це можливо. Маючи багато плагінів – це не завжди погано, але це збільшує зусилля, які доводиться докладати, тестуючи оновлення.

3. Використовуйте чуйні конструкції

Як система управління вмістом, WordPress не є зручним для мобільних пристроїв рішенням. Для того, щоб він виглядав і відчував себе на всіх розмірах екрана, вам потрібно встановити сторонні плагіни на приладну панель вашого сайту. На щастя, є безліч чуйних тем WordPress на вибір, як безкоштовних, так і преміальних.

Чуйні теми WordPress для функціональності WordPress - Monstroid

Зі зростанням переходу веб-спільноти до використання портативних пристроїв, кожен сайт стане незамінним для мобільних пристроїв. Більше того, конструкції для мобільних пристроїв стають набагато кориснішими, особливо для функцій WordPress. Використовуючи ці дані, ви можете відчути, що кожна інформація, надана на веб-сторінці, відображається належним чином і не захаращує сторінку.

4. Інтеграція соціальних медіа

Ви навряд чи знайдете людину, яка не має облікового запису в жодній із популярних мереж соціальних мереж. Інтегруючи свій сайт WordPress з параметрами соціальних медіа, ви зробите його більш корисним для вашої аудиторії. Більше того, ви збільшуєте шанси на те, що більше людей заручиться вашим брендом.

 • Параметри соціального обміну дозволяють клієнтам ділитися словом про свої бажані фрагменти даних одним клацанням миші.
 • Віджети соціальних медіа відображають останні публікації прямо на сторінках вашого сайту.
 • Завдяки функції соціального входу не потрібно заповнювати реєстраційні форми.

Соціальна інтеграція для функціональності WordPress

Багато тем мають принаймні базову інтеграцію соціальних медіа за допомогою віджетів або модуля заголовка / колонтитулу. Але додати його самостійно за допомогою плагіна WordPress у соціальних мережах дуже просто. Знайшовши плагін, який працює для вас, використовуйте ці поради з нашого блогу, щоб збільшити вашу присутність:

 • Основи маркетингу соціальних медіа для вашого веб-сайту WordPress
 • Як відстежувати аналітику соціальних медіа за допомогою WordPress
 • Як збільшити кількість підписок на соціальні медіа з вашого сайту WordPress

5. Використовуйте анімацію HTML5

Минуло десятиліття з моменту офіційного оголошення о смерть Спалаху. У сьогоднішньому Інтернеті краще покращити свій веб-сайт анімацією HTML5 з кількох причин. Перш за все, пошукові системи не бачать елементів вашого веб-сайту на основі Flash.

Як часто ви оновлюєте програвач Flash? Не можете згадати востаннє, коли ви це робили? Так робить і більшість користувачів Інтернету. Більшість із нас використовує застарілі плеєри Flash, які не підтримуватимуть ефекти Flash анімації, якими ви покращили свій веб-сайт. Крім того, анімація HTML5 є зручною для мобільних пристроїв, що збільшує шанси на те, що ваш сайт буде виглядати більш інтерактивно.

6. Зробіть свою навігацію простою і очевидною

Першим відвідувачам вашого веб-сайту, які вперше відвідують ваш сайт, має бути легко знайти необхідну інформацію за кілька секунд. Інтуїтивно зрозумілі та впізнавані схеми навігації покращать перегляд користувачів, тим самим зробить ваш веб-ресурс більш зручним для користувачів.

Не винаходити колесо, коли ви думаєте про елементи навігації на веб-сайті, які мають бути присутніми на вашому сайті. Завжди корисно розмістити панель навігації у верхній частині сторінки. Саме там очікують користувачі. Також додайте поле пошуку на базі Ajax поруч із головною панеллю навігації вашого сайту. Покращіть свій сайт за допомогою списку категорій на бічній панелі, архівах та панірувальних сухарях.

7. Простий і чистий дизайн

Створюючи або переробляючи сайт WordPress, пам’ятайте про одне просте правило – відвідувачі сайту шукають функціональність WordPress за формою. Отже, працюючи над дизайном вашого веб-сайту, задайте собі просте запитання – “Чи такий дизайн бентежить мого відвідувача?” Якщо ви вагаєтесь відповісти на це питання, то, можливо, краще буде обрати іншу стратегію.

Простий елегантний дизайн WordPress

Людям подобаються передбачувані конструкції. Вони люблять бачити певні елементи в певних місцях. Якщо цього не відбувається, вони засмучуються і плутаються, що змушує їх залишати сайти конкурентів.

8. Використовуйте CDN

Переконайтесь, що швидкість вашого веб-сайту відповідає рівним конкурентам за допомогою CDN. Це важлива частина прискорення роботи WordPress, і оскільки існує стільки безкоштовних служб CDN, які можна вибрати, у вас немає жодного приводу, щоб не спробувати..

CDN – це мережа доставки вмісту, яка зазвичай розташована по всьому світу, яка доставляє статичний вміст веб-сайту (наприклад, зображення або CSS) вашим читачам швидше, ніж може ваш власний веб-сервер. Ви можете прочитати більше про переваги CDN, але загалом це корисна ідея для кожного веб-сайту (WordPress чи ні). Насправді – ми використовуємо Хмара тут, у WPExplorer, і це чудово працювало для нас.

9. Зосередьтеся на SEO

Функціональність WordPress: SEO

Не нехтуйте SEO. Це дійсно так важливо, як кажуть люди. Оптимізація пошукової системи потребує багато часу та зусиль для освоєння, але в мережі є багато плагінів, посібників та порад, які допоможуть вам розпочати роботу. Ось лише кілька наших улюблених:

 • Як використовувати Yoast SEO для покращення рейтингу пошукової системи
 • Основні стратегії SEO WordPress для покращення рейтингу
 • Найкращі поради щодо WordPress SEO для нового бізнесу
 • 10 Поради щодо WordPress SEO, щоб отримати більше трафіку на ваш веб-сайт
 • Поради щодо відео SEO, щоб отримати максимальну користь від своїх WordPress відео
 • Плюс більше на нашому SEO-блозі

10. Не забудьте оновити

І нарешті – не забудьте постійно оновлювати встановлення, теми та додатки WordPress! Оновлення WordPress – це не лише важлива порада щодо безпеки WordPress, але й гарантує, що у вас є всі найновіші виправлення помилок та нові функції (що дозволяє значно покращити функціональність WordPress).

Заключні думки про функціональність WordPress

WordPress – потужна система управління контентом, яка використовується більш ніж 30% веб-сайтів, доступних у сучасній мережі Інтернет. Зростаюча спільнота WordPress надає більше інструментів та корисних рекомендацій щодо того, як зробити ваш сайт більш функціональним та зручним. Ми сподіваємось, що поради, які ми обговорювали в цій публікації, допоможуть вам оптимізувати свій сайт належним чином та підвищити зацікавленість користувачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map