Поради щодо контент-маркетингу для малого бізнесу з використанням WordPress

Поради щодо контент-маркетингу для малого бізнесу з використанням WordPress

Незалежно від розміру вашого бізнесу чи операції, що займається контент-маркетингом, це обов’язково. Однак якщо ви керуєте малим бізнесом або самостійно перебуваєте там, можливо, справедливо сказати, що у рекламу ваших послуг та продуктів у вас є менше ресурсів, ніж у великого підприємства. Незважаючи на це, це не означає, що без правильної стратегії ви не можете отримати чудових результатів, тому ми склали наш список контент-маркетингових порад.


Простіше кажучи, контент-маркетинг передбачає створення високоякісного контенту, який потім рекламується з метою залучення більш цільового трафіку на ваш веб-сайт. Вдосконалюючи свої маркетингові зусилля щодо вмісту, ваш сайт буде отримувати більше відвідувачів, ви збільшите кількість потенційних клієнтів. Це, в кінцевому рахунку, може призвести до того, що ваш бізнес має більше продажів.

Існує багато різних способів реалізації або вдосконалення стратегії контент-маркетингу. На щастя, якщо у вас є веб-сайт WordPress, то є кілька потужних плагінів WordPress, якими ви можете скористатися, щоб допомогти. Незалежно від досвіду роботи з контент-маркетингом і скільки б часу ви не мали приділити, наведені нижче поради щодо контент-маркетингу почнуть вас відправляти в правильному напрямку або активізувати ваші поточні зусилля.

1. Створіть чудовий контент

Ви можете не хотіти цього чути, але найважливішим аспектом контент-маркетингу є сам контент. Багато людей зав’язують себе у вузлах над тим, як створювати дивовижний вміст або навіть просто вирішувати, про які теми писати.

Найкраща порада для малого бізнесу – це робити це просто. Подумайте, яку інформацію хочуть знати ваші клієнти. Які питання вони нещодавно задавали? Що ви виявляли, що ви знову і знову пояснювали? Якщо у когось є проблеми, про які вони обговорювали з вами, то, швидше за все, багато інших людей мають таку ж проблему, і вони є вдома Google..

Запишіть запити та проблеми вашої цільової аудиторії та існуючих клієнтів та перетворіть це на зміст. Найкращий спосіб додавати цікавий та захоплюючий вміст на свій сайт – це через блог, тому запитайте запитання свого клієнта та перетворіть кожне на пост у блозі. Спробуйте зробити ці публікації інформативними та цікавими, але найважливішими для вашої цільової аудиторії, щоб вони були захоплені читанням.

Тепер, коли потенційний клієнт або клієнт вирушає до Google для пошуку відповіді на їх запит, є шанс, що вони знайдуть ваш блог. Отримавши відповідь на їх запитання, за кілька кліків вони можуть бути у вашої каси або на сторінці контактів – готові зробити наступний крок у вашій торговій послідовності.

2. Використовуйте якісну тему WordPress

Загальний контент-маркетинг WordPress Тема

Існує багато тем WordPress на вибір, і коли ви вперше розпочали свій бізнес або блог в Інтернеті, це може бути дуже непосильним. Для контент-маркетингу ви хочете тему, яка швидко завантажується, виглядає професійний, є простий у використанні і не коштує вам руки і ноги. Ми не можемо рекомендувати тему Total WordPress достатньо. Ця тема була оптимізована за швидкістю, має сотні варіантів налаштування тем і просту конструктор перетягування та перетягування сторінок і коштує менше, ніж новий принтер. Для будь-якого бізнесу або блогу Total є чудовою темою для створення веб-сайту контент-маркетингу.

3. Організуйте створення вмісту

Для малого бізнесу ви хочете публікувати щонайменше одне, в ідеалі два, повідомлення в блозі на тиждень. Люди часто починають добре створювати та додавати контент на свій сайт. Коли він новий, ви вмотивовані! Але тоді, як тривають тижні, вони, як правило, відстають. Дуже важливо регулярно додавати вміст, і найкращий спосіб зробити це – використовувати трекер або календар. Ви б використовували календар для зустрічей або інших важливих аспектів вашого бізнесу, так чому б не ваші публікації та рекламні кампанії?

Плагін для редакційного календаря WordPress

Редакційний календар це безкоштовний плагін для WordPress, який дозволяє переглядати всі заплановані вами публікації на день, тиждень або місяць. Це дозволяє організувати, коли статті планується опублікувати, які ідеї ви маєте для майбутнього вмісту та багато іншого. Ця інформація представлена ​​у чіткому форматі календаря. Цей безкоштовний плагін пропонує швидкий і простий спосіб залишатися на вершині своїх обов’язків щодо створення вмісту.

4. Не забувайте про електронну пошту

Перелік порад щодо контент-маркетингу не був би повним, не торкаючись електронної пошти. Важливо намагатися збирати електронні адреси відвідувачів вашого веб-сайту, а також вести список електронних листів із клієнтами та клієнтами. Налаштувавши розсилку електронних листів або список підписників, ви можете звертатися до цих контактів щоразу, коли публікуєте нову статтю у своєму блозі. Ці сповіщення електронною поштою допомагають вашій аудиторії дізнатися про нові статті та заохочують їх відвідувати ваш сайт, щоб дізнатися більше.

MailChimp для WordPress

MailChimp – це потужне рішення для маркетингу електронної пошти. Встановивши безкоштовно MailChimp для WordPress плагін і підписавшись з MailChimp, ви можете приступити до створення списку розсилки. Через MailChimp ви зможете автоматично надсилати свій новий вміст всім або групі свого списку розсилки. Це важливий спосіб взаємодії зі своїми клієнтами та викликати аудиторію для вашого блогу та решти веб-сайту..

5. Керуйте своїми соціальними медіа

Соціальні медіа – ще один важливий спосіб спільного використання вашого вмісту та просування вашого сайту. Який би бізнес ви не мали, вам потрібно мати присутність у соціальних медіа. Чим більше статей ви підготуєте, тим більше вам доведеться ділитися на різних каналах соціальних медіа, тим більше людей буде піддаватися вашому вмісту.

Безкоштовний плагін для соціального обміну для соціальних війн

Найпростіший спосіб зробити ваш вміст доступним для спільного використання та заохотити людей слідкувати за вами в соціальних мережах – додати кнопки спільного доступу до свого сайту. Соціальна війна – це безкоштовний плагін WordPress, який спеціалізується на соціальних акціях та залученні трафіку на ваш сайт.

Окрім надання кнопок соціальних ресурсів, це також допомагає з іншими аспектами маркетингу соціальних медіа, включаючи надання опцій для конкретних зображень Pinterest та створення дружніх цитат. Цей плагін забезпечить ваш веб-сайт інструментами, необхідними для розповсюдження вашого вмісту та створення потужної спільноти соціальних медіа, яка також надаватиме вам вміст..

6. Економте час за допомогою CoSchedule

Однією з головних проблем контент-маркетингу та соціальних медіа загалом є те, що це може зайняти багато часу. Постійне створення нового контенту та постійний обмін ним на різних платформах соціальних медіа можуть бути повноцінною роботою всередині себе. CoSchedule може допомогти у цьому та заощадити багато часу та енергії.

CoSchedule безкоштовний плагін WordPress

CoSchedule – це преміальний плагін WordPress (з 14-денною безкоштовною пробною версією), який працює трохи як редакційний календар. Однак CoSchedule допомагає не тільки планувати статті вашого блогу, але й усі публікації в соціальних мережах. Це також дозволяє легко знову ділитися старими публікаціями, тому вам не доведеться постійно створювати новий вміст. Все це робиться на інформаційній панелі WordPress, економлячи час, переходячи з одного сайту на інший і обводячи голову навколо потреб кожного каналу.

7. Використовуйте Analytics для вдосконалення стратегії контент-маркетингу

Аналітика є важливою частиною контент-маркетингу. Це дозволяє вам побачити, скільки людей переглядали ваш сайт, як вони вас знайшли, який вміст їх цікавить та які сторінки вони не є, а також багато іншого.

Безкоштовний плагін WordPress для Google Analyticator

Google Analyticator це чудовий безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє вам бачити статистику в реальному часі всередині вашої інформаційної панелі WordPress. Інформація, яку вона надає, допоможе вам вдосконалити стратегію контент-маркетингу. Озброївшись цією інформацією, ви можете зробити їх вміст більш відповідним інтересам ваших клієнтів.

Паросток соц

Паросток соц – це послуга, яка допомагає вам відстежувати ефективність вашого вмісту в різних соціальних мережах. Це преміум рішення, яке пропонує безліч функцій, але його показники в соціальних мережах особливо вражають.

Інструменти, що входять до програми Sprout Social, дозволяють вам по-справжньому глибоко вивчити те, як ваші платформи соціальних медіа допомагають вам, де виходить ваша цільова аудиторія та яким вмістом вони цікавляться та поділяються. Цей тип інформації має важливе значення для того, щоб допомогти вам продати свій сайт правильним чином, з потрібними людьми в потрібний час, у потрібному місці!

Підбивання наших порад щодо контент-маркетингу

Усі наведені вище стратегії є важливими аспектами контент-маркетингу. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес процвітав, варто витратити час на реалізацію кожного з них. Потім використовувати їх послідовно.

Якщо ви тільки починаєте або ще не досягли стратегії контент-маркетингу, виберіть кілька напрямків, на яких слід сфокусуватися. Потім підніміться звідти. Або просто почніть з контент-маркетингових порад, якими ми поділилися вище. Щасти!

Чи отримали якісь хороші поради щодо контент-маркетингу? Що ви спробували, щоб було успішно? Що ще потрібно вдосконалити? Будь ласка, поділіться своїм досвідом з нами в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map