Поради, як стати письменником-фрілансером, від одного блогера до іншого

Посібник з позаштатного ведення блогів для WordPress

Писання статей для WordPress у блозі може бути приємним способом розслабитися, відпустити щоденну напругу та хороший метод боротьби зі стресом, але що робити з цим як робота? Що робити, якщо ви станете письменником-позаштатом?


Бути фрілансером – це не сад, повний троянд, але це досвід, який може бути дуже корисним як для вашого доходу, так і для вашого почуття досягнень. Спробуйте запитати веб-дизайнера, як приємно мати стосунки з клієнтами, ви зрозумієте мою думку. У цьому посібнику я поділюся з вами своїм особистим досвідом, ідеями та методами, сподіваючись, що це надихне вас стати письменником-фрілансером.

Вирішіть, що ви Хочете написати про

Вирішення того, про що ви повинні писати, може бути втомленим досвідом, якщо ви не визначений тип людини. Як загальне правило, ви повинні написати про те, що ти найбільше любиш. Постановка на менший або просто стрибок у тренді – це не варіант. Писати для блогу професійно – це не те, чого можна досягти з легким інтересом – вам потрібна пристрасть.

Люди захочуть почитати про ваш досвід, ваш досвід та ваші думки, якщо це буде з місця, де ви натхнені на це. Інакше статті, які ви пишете, будуть почуватися тьмяними та порожніми. В мережі є занадто багато вмісту, щоб ви могли надавати нудні статті. Коли ти пишеш про щось, твоя пристрасть повинна бути там.

Не чекайте, коли це станеться

Плануєте написати щось для блогу? Не плануйте занадто багато і не передумуйте. Коли ви стаєте автором позаштатних програм, створення статей може бути болісно повільним процесом, якщо ви плануєте занадто багато. Відкрийте порожню сторінку в улюбленому редакторі і починайте писати. Як правило, мені це було набагато легше спочатку зосередьтеся на більш широкій ідеї, а потім додайте основні теми / заголовки. Якщо у вас написані основні теми, решта статті вийде набагато швидше та простіше.

Створіть власний блог та резюме

Якщо ви хочете привернути увагу, вам потрібно створити власний блог. Виберіть доступну хостингову послугу, щоб створити блог (один чудовий варіант – Cloudways, який починається всього з 10 доларів / місяць – ви оформили огляд мого Cloudways, щоб дізнатися більше). Після того як ви опублікували достатню кількість контенту, спробуйте створити свій власний резюме в Інтернеті.

Хоча ви можете користуватися безкоштовними сервісами на зразок about.me, я завжди віддаю перевагу власним доменам. Ви можете зробити своє власне резюме в Інтернеті за допомогою простих інструментів і в найкоротші терміни. Для домену пропоную просто використовувати власне ім’я. У моєму випадку, alexvojacek.com більш ніж достатньо.

Стати письменником-фрілансером: Резюме

Використовуйте належні інструменти

Перш ніж розібратися, зауважте, що я працюю в Windows 10, тому інструменти, рекомендовані для користувачів Windows. Деякі також доступні на iOS, але вам доведеться перевірити магазин додатків.

Складання резюме може бути дуже простим, якщо ви використовуєте належні інструменти. Хоча ви можете використовувати одну з цих дивовижних тем резюме WordPress, ще один чудовий спосіб запустити власне резюме – це за допомогою безкоштовного конструктора веб-сайтів, такого як Mobirise, Wix тощо. Цей зручний інструмент дозволить вам створити веб-сайт за короткий час, просто додаючи модулі, малюнки та текст. Після того, як ви підготуєте свій веб-сайт, це буде так просто, як копіювати файли в новий обліковий запис хостингу, і ваш сайт повинен бути видно відразу. Mobirise – це конструктор веб-сайтів HTML, який працює повністю без коду, тому абсолютно ніяких необхідностей у попередніх знаннях немає. Окрім переміщення файлів на ваш хостинг, і оскільки це HTML-конструктор, йому також не потрібно буде створювати бази даних!

Для роботи над статтями, коли ви станете позаштатним автором, знадобляться деякі інструменти. Якщо ви любите писати офлайн, Word стане вашим найкращим другом. Якщо ви використовуєте Windows, обов’язково додайте OneNote до улюбленого набору програм. Цей зручний інструмент дозволить вам легко зберігати вміст і синхронізувати його з хмарою. Це дуже корисно, коли у вас є нові ідеї, про які можна писати, і не вистачає часу для створення нового актуального документа. OneNote синхронізується з усіма своїми пристроями, тому це простий спосіб робити швидкі нотатки, які згодом можуть перетворитись на повні статті.

Стати письменником-фрілансером: Інструменти

Якщо ви редагуєте всі свої статті самостійно, корисно мати базові знання Photoshop. Цей інструмент дозволяє легко маніпулювати зображеннями. Якщо ви не ввійшли в Adobe, ви завжди можете пройти безкоштовний маршрут GIMP.

Якщо вам потрібно лише покращити, зменшити чи вирізати фотографії, в Інтернеті є безліч безкоштовних варіантів. Відмінний варіант – це Редактор фотографій PicsArt – які надають вам доступ до понад 100 мільйонів фотографій, наклейок, мемів тощо. Або завантажуйте власні зображення та використовуйте їх розширений редактор, щоб змінити експозицію, стерти фони, додати ефекти – в основному все, що можна зробити з Photoshop (а потім і деякі!).

Або ви також можете використовувати щось просте, як Faststone Image Viewer, або Інтернет-редактор фотографій Canva (для чого не потрібно нічого встановлювати). Диво, що таке потужне програмне забезпечення є вільним у використанні. Максимально використати це.

Використання власних зображень у кожній публікації блогу може бути проблемою, якщо ваші теми не технічні чи відчутні. Хорошим опитоном є використання роялті-фрі фотографії з таких сайтів розплескати.

Якщо вам потрібно зробити скріншоти своєї роботи, безпосередньо зі свого робочого столу, просто додайте таку програму, як Сніпасте від магазину Microsoft (до речі, є і версія для робочого столу).

Використовуйте соціальні медіа для своїх переваг

Facebook чудово підходить для спілкування з друзями, але якщо робота – це те, що ви шукаєте, ви не знайдете її там. Лінкедин це чудова соціальна мережа для пошуку роботи. Використовуйте максимум цього, додаючи з’єднання та збільшуючи свою мережу. Не бійтеся публікувати свої статті в мережі та запроваджувати контакти, які можуть зацікавити вашу роботу.

Я особисто не рекомендую підписуватися на такі мережі роботи, як Fiverr, якщо ви не щасливі працювати майже безкоштовно. Веб-сайти, що працюють в Інтернеті, наповнені конкуренцією, що робить її майже неможливою хорошу роботу. У 10 разів краще створити власні зв’язки та знайти власників бізнесу, зацікавлених у публікації вмісту щотижня. Стрибки з випадкової роботи на випадкову роботу – це рішення, яке в майбутньому вичерпає вашу енергію.

Стати письменником-фрілансером: LinkedIn

Будьте активні у спільнотах у своїй ніші

Я знаю, що я згадував, що Facebook поганий для роботи, але одним із найкращих його використання є групи. Будь то спільнота розробників, фотографічна спільнота або будь-яка тема, яка вам здається цікавою. Приєднавшись до груп – це хороший спосіб знайти та ознайомитись із аудиторією щодо вмісту, коли ви станете автором позаштатної роботи. Завжди запитайте менеджера групи чи спільноти, чи дозволено публікація зовнішнього вмісту. Розміщення роботи в групах Facebook – це дуже корисний спосіб розширити свою аудиторію, охопити та потенційні потенційні клієнти.

Стати письменником-фрілансером: Групи Facebook

Не бійтеся говорити

Отже, ваше перше завдання готове, і ви не знаєте, що сказати. Чи траплялось це з вами раніше? Не бійтеся говорити. Якщо стаття торкнеться деяких складних тем або ви боїтесь, що це не вийде добре, не залишайтеся досить. Скажи що-небудь. Будьте ввічливими, але не приховуйте своїх справжніх мотивів.

Люди хочуть читати чесні статті, навіть якщо вони технічні. Компанії не ображаються, якщо ви напишете щось негативне, якщо це буде шанобливо і добре написано. Ви відпустили страх, щоб люди не сподобалися вашому вмісту. Завжди знайдуться люди, зацікавлені у тому, що ти маєш сказати.

Підтримуйте здорове середовище

Через деякий час написання для блогів, ви незабаром дізнаєтесь, що ваша робота редагується, знову і знову. Це нормально Ви повинні відпустити своє его, роблячи вигляд, що ваша робота – це завжди витвір мистецтва. Хоча це може бути, будь-який серйозний блог чи журнал матимуть редакторів. Ці люди відповідають за те, щоб переробити вміст, пристосувати його до цілей журналу, і його цілком нормально редагувати.

Але не дозволяйте роботі над редагуванням залишатися безперебійними. Занадто багато редагування може змінити основне повідомлення у вашій статті. Як правило, якщо вміст, який редагується, є принципово не змінюючи свою ідею тоді це добре Якщо ви підозрюєте, що певна редакція змінює статтю принципово, вам потрібно обов’язково повідомити про це редактору.

Повідомлення вашому роботодавцеві про те, що зміни вийшли занадто далеко – це здоровий спосіб підтримання здорового середовища, за умови, що ви будете робити це з повагою та добрими манерами (якщо ривок буде тільки злити всіх).

Стань письменником-фрілансером – і насолоджуйся ним!

Ви можете написати деякі дивовижні статті та деякі не дуже хороші. Цього можна очікувати. Не змушуйте кожного разу писати шедевр. Пам’ятайте, що для того, щоб стати письменником-фрілансером, вам знадобиться відданість та відданість. З часом ваші статті будуть постійно вдосконалюватися. Хитрість полягає в тому, щоб реально насолоджуватися написанням їх. Якщо вам вдасться збалансувати прихильність із задоволенням, ви отримаєте найкраще з обох країн. Хто б цього не хотів?

Чи є у вас інші питання щодо того, як стати письменником-фрілансером? Або ви фрілансер, який має більше порад? Залиште коментар – ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map