Переваги використання CDN для вашого сайту WordPress

Працювати з послугами CDN разом із веб-сайтом, що працює на WordPress – це дуже добре, якщо ваш сайт відвідується по всьому світу. Особливо, якщо ваш сайт важкий за активами, і коли я маю на увазі активи, я маю на увазі всі ці примхливі JavaScript, CSS та файли зображень.


Ці активи на вашому сайті є одними з перших тем, яким потрібен CDN. Якщо ваш сайт – це крихітний блог, він, мабуть, не матиме значення, оскільки скорочення часу завантаження буде незначним, але, як щодо великих?

Для цього експерименту я встановив a CDN77.com рахунок для мого веб-сайту з технічними / відеоіграми це дуже дорогий сайт «розумних ресурсів» розміром не менше 2,4 Мб та понад 95 запитів. По-простому, браузер і сервер завантажують важкий тягар. Будучи журналом з тоннами новин, немає способу зробити це кращим. Сервер вже є високим класом, і необхідність скоротити вміст – це безперечно.

В Інтернеті є багато подібних сайтів. Я постійно чую голоси про те, наскільки марний CDN для будь-якого сайту (великий чи маленький), і я просто не можу не дивуватися таким коментарям.

У цій статті сьогодні я розбираюсь, чому CDN важливі та важливі (дуже багато). З цифрами та доказами ви побачите, чому маєте CDN має значення багато, особливо якщо у вас є клієнти далеко від місця, де знаходиться ваш сервер. Завантажувати сайт з мало активів – це одне, але середні та великі сайти принесуть велику користь, і я покажу вам, чому…

Тест із CDN і без нього

Для цього експерименту я буду використовувати Інструменти Pingdom. З усіх безкоштовних інструментів, які ви можете придумати, щоб перевірити фактичну швидкість та час завантаження сайту, Pingdom Tools – один із найкращих (і теж найточніших). Вимірювання Pingdom включає тривалість очікування активів, які можуть бути зовнішніми і, головне, асинхронними. Час завантаження для кінцевого споживача, отже, трохи коротший. По-перше, ми будемо завантажувати веб-сайт прямо з сервера, без CDN. Враховуйте, що сервер вже досить швидкий, Xeon працює на 3,3 ГГц на Nginx за допомогою кеша FastCGI – це не маленький подвиг, і він повинен завантажуватися досить швидко самостійно.

Без CDN77 з Сан-Хосе, Каліфорнія

На малюнку ви бачите, що загальний час завантаження становить приблизно 2,64 секунди, Для цього експерименту я використовував сервер Сан-Хосе в Каліфорнії, США, оскільки мій сервер розташований у Північній Кароліні, США, час завантаження має бути досить низьким. На правому екрані ви бачите всі ресурси (активи), завантажені з їх фактичним часом.

Без CDN77 зі Стокгольма, Швеція

Як бачите, як тільки запит надходить з далекого місця, все починає знижуватись… Веб-сайт знизив його до 86, а зараз час завантаження становить приблизно 5,20 с. Це відбувається, коли більше 95 запитів мають подорожувати по всьому світу. Враховуйте швидкість світла, і всі ці примхливі файли лише збільшать загальний час завантаження, просто не обійтися.

З CDN77 з Сан-Хосе, Каліфорнія

Тепер активуємо CDN77, щоб він почав автоматично завантажувати всі активи та бачити, що відбувається …

Тепер це перший недолік використання CDN. Якщо трактувати неправильно, це може призвести до помилкової думки, що CDN не працює. Під час першого завантаження веб-сайту службі CDN потрібно отримати активи з початкового сервера та завантажити їх з найближчого місця, де було звернено запит. Ви чітко бачите, що час завантаження насправді збільшився до 6,36, а на правому зображенні ви можете зрозуміти, чому. На Заголовок відповіді X-кеша – це відповідь.  Служба CDN відповіла на “МІС” чітко вказуючи на те, що актив раніше не був кешований і його потрібно завантажувати “на льоту”, саме це робить рішення CDN повільніше, але лише при першому завантаженні. Оскільки об’єкт повинен здійснити зворотний перехід від служби CDN назад до початкового сервера, а потім назад до внутрішньої мережі та подалі до найближчого сервера в тому місці, де було звернено запит. Зрештою, зворотний перехід не такий повільний, але параметр X-Cache чітко допоможе вам визначити, чи він кешується чи ні. Тепер, Pingdom Tools крутий чи ні?

З CDN77, другий запуск

Подивимося, що відбувається під час другого запуску …

Воно живе! Зараз ми говоримо. Ви можете бачити, що час завантаження скоротився до 2,48 сек, що зараз швидше, ніж початковий показник без CDN. Також на правому зображенні ви тепер можете побачити “HIT” відображається в заголовку відповіді, сигналізуючи веб-переглядачу про те, що запит кешовано, і він надається з найближчого сервера до цього місця, не потребуючи більше зворотних походів.

А що за межами США

У попередньому прикладі ми бачили, що під час використання веб-сайту за межами США та за межами країни, де знаходиться веб-сайт, все почало ставати некрасивим, давайте подивимося, що відбувається з включеним CDN.

Перше навантаження зліва, дало нам час, більш-менш схожий на вихідний орієнтир, якщо не краще. Це не кэшируйте фактичний запит, тепер на правильному зображенні ви добре бачите поліпшення, і це не мало. Зараз ми пішли звідти 5.20с без CDN до колосального 2,34с щоб завантажити весь сайт, це поліпшення більше ніж у 2 рази оскільки зараз з базового сервера завантажуються лише основні файли PHP, а всі інші активи локально завантажуються з сервера Стокгольма на CDN77 !

Хочеш доказ? Певна річ. Ось:

cdn77-центри даних

Тепер давайте до крайності …

Без CDN77 з Мельбурна, Австралія

тест03-01

Завантаження веб-сайту з Австралії просто настільки болісно без CDN, і тепер мій веб-сайт перетворився на найповільнішу купу, даючи оцінку 77 і C, ну добре..

З CDN77 з Мельбурна, Австралія

тест03-02

З увімкненим CDN77 збільшення швидкості вражає і майже в 2 рази. Оцінка повертається до А, звичайно, ще раз підтверджуючи, що CDN насправді працює, як і належить.

Тепер давайте розглянемо все це в перспективі, чи не так??еталон-порівняння

Цей графік майже сам по собі говорить про те, як CDN насправді покращує продуктивність, пов’язану з місцем розташування сайту. Якщо ваші читачі / клієнти отримують доступ до сайту в тій же країні / населеному пункті, де розміщений ваш сервер, навіщо запитувати право CDN? Це не покращить справи. У найкращому випадку це допоможе вашому серверу лише з ресурсами, і це зменшить час роботи процесора, але це не покращить час завантаження.  Але як тільки хтось із ваших читачів намагається отримати доступ до веб-сайту за межами країни, де знаходиться ваш сервер, покращення продуктивності переходить до 2X дуже легко. Не можна заперечувати, ви можете піти вперед і зробити всі ці тести самостійно. CDN має велике значення, якщо ваш сайт читається з усього світу, а також полегшить вимоги пропускної здатності на вашому сервері.

Висновок

Маючи CDN на своєму міжнародному сайті є обов’язковим. Будь то технологічний блог, цифровий журнал або сайт із продукцією. Якщо ви дбаєте про ефективність роботи, а ваші клієнти / читачі розташовані по всьому світу, CDN дійсно значно пришвидшить ваш веб-сайт WordPress. Також, чим більше активів завантажує ваш сайт з різних локацій, тим більше вдосконалення. Наявність CDN – це не ситуація з ліжком троянд. Правильне керування послугою є першорядним для її роботи. Пам’ятайте, що перший запит завжди буде повільнішим, правильне кешування CDN-сайту дуже важливо.

У наступній статті ми розглянемо, як правильно налаштувати CDN77 сервіс з WordPress, як налаштувати його місцезнаходження та максимально використовувати його, щоб ви могли отримати ті ж переваги, що і в цій статті. Слідкуйте за налаштуваннями!

Безкоштовні послуги CDN

Не забудьте перевірити наш пост про найкращі безкоштовні служби CDN там. Деякі з них на 100% безкоштовні до певного моменту, а інші – безкоштовно протягом пробного періоду. Хоча CDN77 – це хороший варіант, ми хотіли б, щоб ви перевірили ці інші чудові послуги, щоб ви могли вибрати той, який найкраще підходить вам.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map