Переробити старі повідомлення в блозі для заохочення трафіку

Залучайте більше трафіку до свого блогу WordPress, переробляючи старі повідомлення

Погляньте на свої веб-сайти та подумайте, скільки публікацій блогу доступно для легкого доступу на домашню сторінку. Я впевнений, що ви можете побачити, можливо, чотири чи п’ять, а може, навіть до десяти чи декількох більше, але як тільки повідомлення вашого блогу залишають домашню сторінку, вони стають схожими на посилання, що переходить на другу сторінку результатів у Google: марно.


Тепер, використовуючи публікації в блогах, ви все ще можете отримувати трафік із органічними результатами пошуку та від тих людей, які сканують ваш веб-сайт, щоб перевірити ваші архіви, тому не все втрачено. Однак раз на рік або два проходить повз вас, є величезний сховище публікацій блогу WordPress, які рідко бачать світло дня. Це проблема, оскільки ви вже вклали у роботу або заплатили іншим авторам, щоб створити вміст. Чому ви не можете повторно використовувати публікації для залучення своїх читачів або заробляти гроші? Давайте подивимось, як можна повторно використовувати свої старі публікації в WordPress.

1. Рециркулюйте їх через соціальні медіа

Якщо ви запускаєте веб-сайт, у вас, ймовірно, є кілька облікових записів соціальних мереж, правда? Річ у соціальних мережах полягає в тому, що керувати цілком потрібно. Ось чому стільки компаній наймають повністю окрему людину чи команду для керування цілою справою.

Чому б не використати старий вміст блогу, розмістивши його у своїх облікових записах у соціальних мережах? Цілком ймовірно, що у вас за різними людьми слідкують за кожною платформою, і люди цінують те, що вони побачили щось, що вони могли пропустити два-три роки тому.

MIssinglettr

Інформація та завантаження

Наш найкращий вибір для автоматизації обміну соціальними ресурсами – Missinglettr. Цей потужний сервіс – це простий спосіб створити та керувати своїм планом соціального маркетингу. Missinglettr автоматично генерує публікації в соціальних мережах, щоб ділитися вмістом протягом року. Все, що вам потрібно зробити – це схвалити кампанію. Крім того, він створює календар вмісту, який ви можете використовувати для відстеження того, що було заплановано.

Відновити старі повідомлення - Автоматичне повідомлення у соціальних мережах

Ще один фантастичний варіант – плагін Revive Old Post, який захоплює всі ваші старі повідомлення та твітує їх автоматично. Плагін дозволяє видаляти деякі сторінки та публікації з циклу, але це чудовий спосіб підтримувати свій Twitter активним, дотримуючись експозиції до старих публікацій блогу.

Перегляньте старі публікації та захопіть фотографії, щоб поділитися на Pinterest. Подивіться, скільки людей готові закріпити ваші статті та перевірити, чи зможете ви створити захоплюючі фотографії, які переконують більше людей поділитися. Ви також можете поділитися своїми старими посиланнями майже на будь-який обліковий запис соціальних мереж, щоб допомогти створити свою платформу та повторно використовувати вміст. Наприклад, ви можете подумати про те, щоб схопити образ своїх попередніх офісів і поділитися ним у Facebook, щоб смішно заглянути в минуле.

2. Отримайте свою електронну розсилку

Коли ви запускаєте бюлетень, у вас є безліч інструментів, які допоможуть вам допомогти, наприклад, MailChimp та AWeber. Якщо ви зараз не створюєте список електронних листів на своєму веб-сайті, почніть зараз. Це єдиний перевірений і вірний метод для того, щоб утримувати людей навколо вашого веб-сайту та повертати їх, щоб читати та купувати більше.

MailChimp

На жаль, не завжди легко придумати оригінальний вміст інформаційного бюлетеня, так чому б не використати створені вами речі раніше? Ваші старі публікації ідеально підходять для створення інформаційних бюлетенів, оскільки ви вже працювали над якісною роботою і знаєте, що це стосується вашої читацької аудиторії.

3. Компілюйте все в електронну книгу

Ще один приємний спосіб повторно використовувати свої старі повідомлення в блозі – це зібрати все і створити електронну книгу. Це цікавий спосіб заробити трохи грошей на своєму блозі та звернутися до невикористаних спільнот, як на Amazon.

Коли хтось відвідує ваш веб-сайт, у нього не завжди є чіткий шлях з того, з чого почати і куди йти після їх запуску. Оскільки ви розробили більшу частину вмісту на своєму веб-сайті, ви повинні мати змогу зібрати всі статті у цілісну послідовність, із переходами та додатковою інформацією, щоб перетворити їх у суцільну книгу.

Опублікувати Xpress

Після складання вашої книги ви можете створити обкладинку, найняти редактора, а потім продати її на власному веб-сайті за допомогою Плагін MyBookTable. Таким чином ваша читацька аудиторія знає про книги, і вони можуть поділитися ними з іншими людьми. Ви навіть можете бути чесними зі своїми читачами та просто сказати їм, що це компіляція всього вашого сайту, з додатковими примхливими елементами, які полегшують читання.

Деяких це може не зацікавити, але іншим буде зручно, оскільки їм не доведеться переглядати весь ваш сайт. Це особливо добре для новачків, яких залякує ваш веб-сайт. Не кажучи вже про те, що ви можете просто подарувати книгу безкоштовно в обмін на електронні адреси. Це чудовий спосіб скласти свій список і тримати людей навколо на майбутнє.

4. Створіть інфографіку чи відео на основі результатів

Є хороший шанс, що деякі з ваших публікацій блогу в минулому були навчальними посібниками та практичними рекомендаціями, які ведуть людей через певний технічний процес або навіть показують їм щось на зразок садівництва в міських умовах. Повідомлення в блогах чудово підходять для спілкування з будь-якою ідеєю, але деяким людям подобається ідея споживання їх інформації в інших форматах.

Наприклад, я колись слухав радіостанції та подкасти на своїй старій роботі, бо мусив цілий день сидіти по телефону для дзвінків з продажу. Я не міг зосередитись на читанні статті, а відео було б занадто неприємно, якби мій бос ходив. Іншим людям також просто легше поглинати інформацію різними носіями. Наприклад, якби я міг вибрати між відео та публікацією в блозі, я б завжди вибрав приємне візуальне відео, яке б мене вело по шляху.

wordpress-інфографіки

Займайте свої старі повідомлення в блозі та перетворюйте їх на свіжий вміст, змінюючи тип медіа. Існує безліч плагінів візуалізації даних, які полегшують це. Якщо у вас є підручник із публікації в блозі про те, як зв’язати взуття, створіть відео з дитячим господарем, щоб діти могли зв’язатися. Розробіть скріншот для того, “як скласти навчальний посібник для блогу”, і складіть інфографіку з тієї великої статті дослідження про сою..

5. Створіть повний курс продажу

Іноді люди не хочуть використовувати ваш веб-сайт для навігації та пошуку всього необхідного про тему. Веб-сайти чудові, але коли ви починаєте створювати блог та регулярно розміщувати вміст, все починає трохи забиватися. Коротше кажучи, це не такий організований клас, як добре упакований клас, який люди можуть завантажувати та розміщувати на своєму комп’ютері чи зберігати у файл.

Для продажу власних класів (Udemy, LearnDash тощо) є багато інтернет-платформ, але ви можете також використовувати WordPress. Є багато чудових плагінів LMS, якими можна користуватися для керування власною системою аудиторій на своєму веб-сайті, використовуючи поточну тему. Або ви можете інвестувати в одну з цих найвищих тем WordPress для управління навчанням.

Тема освіти EDUMA WordPress

У темі WordPress для управління навчанням EDUMA є все необхідне для створення та продажу курсів в Інтернеті. Ця тема інтегрувала BuddyPress, bbPress та WooCommerce, щоб забезпечити вам гнучкість при створенні вашого інтернет-освітнього співтовариства. Плюс тема сумісна з Elementor або Visual Composer – ви можете створити будь-яку сторінку чи макет публікацій, які хочете краще продемонструвати свої курси.

академія-курс-тема

Тема WordPress в системі управління навчанням – ще один чудовий варіант. Завдяки спеціалізованим типам публікацій для курсів та уроків, а також повної інтеграції до WooCommerce легко додавати вміст та продавати заняття самостійно. Унікальною, але корисною функцією є можливість видавати сертифікати після закінчення курсу, щоб ваші користувачі мали доказ, що вони закінчили ваш курс.

розумний курс-тема

Ще одна тема для оформлення замовлень – це тема розумного управління навчанням WordPress «Розумний курс». Ця тема має чіткий та мінімальний дизайн, який ідеально підходить для продажу онлайн-класів. Незалежно від того, яку тему, плагін або платформу ви вибрали, створення власних класів надає вам можливість повторно використовувати вміст, і ви можете створити спільноту з класом, який виходить з нього.


Це все для того, щоб навчитися використовувати старий вміст публікації WordPress. Варіантів завжди нескінченно, і це дуже здорово, адже ви знаєте, що ваш старий вміст відповідає вашим стандартам якості. Іноді, можливо, вам доведеться змінювати вміст, якщо вам потрібно вчасно видалити інформацію або виправити помилку, яку ви пропустили в минулому. Незважаючи на те, найбільший збір інформації зазвичай сидить прямо в архівах вашого блогу, тому виконайте трохи копання, щоб трохи спростити процес створення вмісту..

Поділіться своїми думками у розділі коментарів, якщо у вас є питання щодо найкращих способів повторного використання своїх публікацій у WordPress. Чи є у вас інші пропозиції щодо того, як взяти старий вміст і перетворити його на щось корисне?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map