Основи маркетингу соціальних медіа для вашого веб-сайту WordPress

Основи маркетингу соціальних медіа для вашого веб-сайту WordPress

Маркетинг соціальних медіа – це перевірений спосіб залучити більше відвідувачів вашого веб-сайту. Це, в свою чергу, допомагає вам генерувати більше потенційних клієнтів, продажів та бізнесу зі свого сайту WordPress – чого ми всі хочемо від нашої присутності в Інтернеті прямо?


Незалежно від того, чи є ваш веб-сайт новим чи створеним, зараз ніколи не було кращого часу використовувати сили соціальних медіа для розширення вашої аудиторії. Навіть якщо ви думаєте, що ви вже подбали про оптимізацію соціальних медіа для свого сайту WordPress, а нові платформи постійно з’являються, завжди можна зробити більше.

Не тільки соціальні медіа надають вам більше каналів для пошуку та взаємодії з цільовою аудиторією, якщо ви правильно налаштували веб-сайт WordPress, ви можете створити армію шанувальників, які бажають поділитися вашим вмістом та поширити повідомлення вашого бренду просто тому, що вони люблять ваш вміст і те, що ви можете запропонувати.

Як використовувати соціальні медіа для зростання аудиторії вашого веб-сайту

Однак оновлення веб-сайту та блогу може бути досить важким, не кажучи вже про побудову присутності в соціальних мережах. Де люди знаходять час, щоб постійно щебетати та розміщувати та закріплювати якісний вміст у соціальних мережах? Ця стаття поділиться корисними інструментами та плагінами для користувачів WordPress, які допоможуть вам бути в курсі вихру соціальних медіа.

Ці рішення покликані економити час, посилити взаємодію аудиторії та краще просувати ваш сайт, бренд чи бізнес в Інтернеті. Реалізація лише одного або двох цих методів має допомогти вам почати збільшувати кількість відвідувачів вашого веб-сайту, надаючи більше можливостей для конвертації у відповідність до ваших цілей, якими б вони не були..

Зробіть свій вміст легкодоступним

Це вже недостатньо, щоб написати чудовий контент для свого сайту. Люди пишуть чудовий вміст на сайтах всюди, тож як можна виділитися? Щоб вашій цільовій аудиторії було зручно знаходити ваш вміст, читати його, а потім повертатися, щоб отримати більше, вам потрібно просувати ваш сайт у найбільш підходящих мережах соціальних мереж..

Кнопки соціального обміну

Наявність на веб-сайті високо видимих ​​кнопок соціального доступу може значно змінити те, як часто ваш вміст ділиться, що, в свою чергу, впливає на рівень трафіку вашого сайту. Додавши ці кнопки, відвідувачі можуть натиснути на них, щоб вмить поділитися своїм вмістом зі своїми друзями та підписниками.

Ці кнопки також можуть заохотити відвідувачів перевірити власні профілі та вирішити, чи слідкувати за вами у соціальних мережах. Це дає вам ще одну можливість зв’язатися зі своєю аудиторією та перетворити одноразових відвідувачів у повторних читачів.

Кращі плагіни кнопок соціального обміну для WordPress

AddThis Social Plugin

Чудовий безкоштовний плагін WordPress, який додає кнопки спільного використання соціальних мереж на ваш сайт – AddThis. Плагін відображає привабливий спільний доступ до соціальних мереж та дотримується кнопок до кожного вмісту вашого сайту. Це спонукає людей миттєво сподобатися чи твітнути статтю, коли вони закінчать її читати, щоб ви могли отримати більше соціальних акцій.

Створіть твіт-котирування

Краще натисніть, щоб твіт. Безкоштовний плагін WordPress

Плагін WordPress Better Click to Tweet – ще один чудовий інструмент, який може збільшити частоту спільного використання вашого вмісту. Це дозволяє вставляти цитати у свої статті, які ваші читачі можуть твітувати своїм підписникам лише одним клацанням миші. Якщо ви вибрали правильні цитати зі свого вмісту, щоб вони стали твітами, які можна натискати, коли вони відображаються на чиїйсь часовій шкалі, вони викликають інтерес і притягуватимуть їх на ваш сайт. Крім того, за допомогою трохи CSS ви можете легко налаштувати зовнішній вигляд

Показати свої підписники

Плагін SocialFans Counter WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви шукаєте плагін соціального обміну з невеликою перевагою, тоді ви хочете отримати SocialFans. Цей додатковий соціальний плагін показує вашим відвідувачам те, наскільки ви популярні, і надає вашому сайту додатковий надійність та соціальний доказ. Люди також мають більше шансів приєднатися до вас у соціальних мережах, якщо вони бачать, що у вас вже є багато підписників і активно спілкуєтесь з ними там.

Важливість спільних зображень

Зображення є важливою частиною успішної кампанії в соціальних мережах. Зараз люди з більшою ймовірністю переглядають і читають публікацію в соціальних медіа, яка містить захоплюючі зображення. Цей візуальний вміст також може збільшити шанси вашої аудиторії ділитися публікаціями свого блогу або повідомленнями в соціальних мережах на власних каналах. Якщо зображення добре виглядає на вашому веб-сайті, є велика ймовірність, що вони з радістю використовуватимуть його для покращення власної стрічки соціальних медіа.

Кожна публікація, яку ви публікуєте, незалежно від свого блогу чи каналів соціальних мереж, повинна містити цікаві та релевантні зображення. Якщо людям сподобається ваш вміст, а зображення відображають цей вміст, вони з більшою ймовірністю поділяться ними. Так само, якщо хтось бачить зображення в соціальних мережах, яке негайно привертає їхню увагу, є більша ймовірність перевірити супровідну статтю або повторно розмістити це повідомлення своїм підписникам..

Полегшіть обмін вашими зображеннями

Pinterest Закріпити цю кнопку на плагіні наведення зображення

Якщо у вас є важкий веб-сайт із зображеннями, ви захочете поділитися цими зображеннями на Pinterest. Щоб обмін вашими зображеннями був швидким та легким для відвідувачів, ви можете встановити безкоштовний плагін Pinterest Pin It. Цей безкоштовний плагін додасть кнопку “прикріпити” до кожного зображення, тому якщо хтось хоче прикріпити зображення до стіни Pinterest, все, що потрібно зробити, це натиснути. Це прекрасний спосіб ділитися вашими зображеннями на Pinterest та збільшити трафік на ваш сайт.

Монарх

Інформація та DownloadView Демо

Якщо ви хочете отримати ще більше варіантів для того, щоб зробити свої зображення доступними для друку, тоді потужний монарх від елегантних тем – це преміальний плагін соціального обміну для WordPress, який ви повинні перевірити. Monarch пропонує чудові варіанти соціального обміну, а також особливо простий та ефективний спосіб ділитися зображеннями на різних платформах соціальних медіа.

Після налаштування Monarch відвідувачам вашого сайту просто потрібно навести курсор на зображення, щоб переглянути вибір кнопок соціальних публікацій. Це зображення можна надати на каналах соціальних мереж за вибором вашої аудиторії лише за кілька кліків. Коли читачі діляться вашими зображеннями, ви більше шанси збільшити трафік на ваш сайт та створити нові потенційні клієнти.

Варто зазначити, що придбання Monarch також надає вам доступ до вражаючого плагіна форми для вибору електронної пошти Bloom та великого вибору високоякісних тем WordPress.

Інтеграція соціальних медіа на вашому сайті

Якщо у вас багато соціальних взаємодій, що відбуваються на ваших соціальних платформах, важливо, щоб ви їх демонстрували на своєму веб-сайті. Якщо відвідувачі вашого веб-сайту побачать, що у ваших соціальних медіа багато працює і вони дуже популярні, вони захочуть приєднатися до розмови.

Показуючи свій Instagram-канал на своєму веб-сайті, вашій стіні Facebook чи останніх твітах, ваша аудиторія зможе швидко зрозуміти, що відбувається у вашій соціальній мережі, і прийме рішення, чи брати участь чи ні.

Вставте канали на свій веб-сайт WordPress

Плагін Flow Flow для соціального потоку WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Наш головний вибір для створення соціального каналу за допомогою WordPress – Flow-Flow. Цей плагін преміум-класу має все необхідне для створення соціальної стіни на одному сайті. Це чудовий спосіб, щоб читачі могли зрозуміти, що ви ходили, і швидко, ви побачите, на яких сайтах ви активно.

Плагін соковижималки

Крім того, Juicer – це безкоштовний плагін WordPress, який також дозволяє легко вставляти канали соціальних медіа на ваш сайт. Ви можете безкоштовно встановити та використовувати цей плагін (просто зареєструйтесь на безкоштовний обліковий запис, щоб активувати його) або оновити до їх преміум-плану для отримання додаткових функцій.

Він не тільки рекламує ваші сторінки соціальних медіа на вашому сайті, але також пропонує аналітику того, хто використовує ваш канал та як вони взаємодіють з ним. Це допомагає вам побачити, які платформи соціальних медіа найбільш популярні у вашої цільової аудиторії та що ви можете зробити для оптимізації просування вашого сайту.

Автоматизація спільного використання соціальних медіа

Постійне твітування, закріплення та публікація на каналах соціальних медіа є важливим, якщо ви хочете мати сильну присутність в Інтернеті. Однак це також надзвичайно трудомістко, а також важко організувати. На щастя, є кілька інструментів, які допоможуть вам автоматизувати ці завдання та заощадити час.

MIssinglettr

Інформація та завантаження

MIssinglettr – це один з найкращих способів автоматичного обміну вмістом у соціальних мережах. Цей зручний інструмент повторно ділиться вмістом на вашому сайті протягом року за допомогою продуманої кампанії та календаря контенту. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати те, що ви хочете поділитися, які соціальні мережі використовувати, встановити графік, додати брендинг та хештеги, а потім затвердити вашу кампанію. Це так просто.

Відновити старий плагін WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Плагін Revive Old Post Pro – це ще один інструмент, який заощадить вам багато часу та сил. Це завдяки його здатності репостувати старий вміст блогу у вибраних вами мережах соціальних мереж. Це означає, що вам більше не доведеться постійно писати новий контент лише для того, щоб привернути увагу своїх підписників.

Крім того, вам не потрібно турбуватися про те, що ваш старий, але все-таки цінний вміст загубиться і забудеться. Цей плагін дозволяє вам вибрати, який тип статей ви хочете розміщувати в соціальних мережах, як часто та де. Хоча доступна безкоштовна версія цього плагіна, якщо ви дійсно хочете автоматизувати зусилля для спільного використання соціальних мереж, тоді варто розглянути можливість оплати за комерційну версію та побачити, скільки більше трафіку може привернути ваш веб-сайт..

Hootsuite Social Manager

Ще більшою можливістю функціонування публікацій у соціальних медіа є Hootsuite. Це потужне преміальне рішення для управління маркетингом у соціальних медіа, що пропонує широкі варіанти соціального обміну, аналітики та безпеки, серед багатьох інших. За допомогою Hootsuite ви також можете автоматично розкладати повідомлення. Таким чином, ви можете використовувати різний контент на різних платформах соціальних мереж у різні часи. Це означає, що вам не потрібно фізично публікувати публікації, але ви все одно можете в потрібний час охопити свою аудиторію на потрібних каналах соціальних мереж..

Заключні думки про маркетинг соціальних медіа для WordPress

Наведені вище варіанти – лише кілька із багатьох способів використання соціальних медіа для збільшення трафіку на веб-сайті WordPress та, сподіваємось, отримання більшого обсягу продажів, доходів або комісій. Однак, як і більшість речей у житті, немає жодної остаточної відповіді, коли мова йде про те, як ефективно використовувати соціальні медіа. Залежно від типу вашого сайту та вашої цільової аудиторії те, що вам потрібно, буде відрізнятися. Витратьте свій час, випробуйте різні плагіни та рішення і просто подивіться, що найкраще підходить для вас.

Як ти зараз просуваєш свій веб-сайт у соціальних мережах? Які кроки ви зробили для автоматизації цього процесу? Які результати ви бачили від своїх зусиль? Будь ласка, поділіться своїми думками та досвідом у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map