Обслуговування сайту WordPress: Посібник, що потрібно знати

WordPress – одна з найбільших машин, що запустили нову еру у видавництві. Це дає вам нескінченні можливості продавати на ринок чи розповідати свою історію, перед усім читачем. Це чудова машина, о так, але як і всі великі машини, вона потребує змащування час від часу.


Подивіться, як ви повинні раз у раз брати улюблений набір коліс для обертання? Обслуговування сайту WordPress – це щось подібне.

Отже, не витрачаючи ні секунди, почнемо з деякого планування. Ви повинні запланувати технічне обслуговування. Позначте його у своєму календарі та дотримуйтесь зброї. Важливо.

Оновлення WordPress

Після створення певного часу використовуйте його для оновлення своєї платформи WordPress. Ви не хочете запускати свій веб-сайт на старій платформі, тому що – хакери.

update-wp

О так, я знаю, що кнопка оновлення з’являється раз у раз…

Кожен раз, коли хороша сторона робить щось настільки вражаюче, як WordPress, погана сторона присвятить все життя, щоб її зняти, тому ворог працює швидко. З цієї причини для кожного випуску WordPress тисячі хакерів чекають, щоб вирвати все задоволення. Своєчасне оновлення матиме їх прямо в поперечних волосках.

Крім того, WordPress зростає дуже невимушеними темпами, але щодня набирає милі тяги. Як результат, нові функції та функції впроваджуються у кожному оновленні. Не пропустіть все це задоволення.

Автоматичний випускає оновлення на платформу принаймні один раз на квартал. На момент написання цієї статті WordPress 3.6.1 – це остання доступна версія. Завантажте останню версію WordPress.

Якщо ваш веб-сайт не оновлюється, інші розважаються за ваш рахунок.

Розчісуйте свій сайт WordPress для розірваних чи мертвих посилань

Підніміть руку, якщо вам подобається це:

404 сторінка помилок

Не багато рук я бачу. Помилка помилки 404 є результатом мертвих посилань. Нерозривні посилання. Це посилання, що вказують на недоступні ресурси, тобто давно відійшли сторінки, неіснуючі категорії, переміщені публікації, назвіть це.

Ми завжди не любимо зламане посилання, оскільки вам дійсно цікаво все, що стоїть за посиланням, коли ви вирішите натиснути його. Отже, у ваших читачів з’явиться жовч у роті, коли вони отримають кілька з цих 404 помилок на вашому сайті. Бо ти все береш цей інтерес і киньте його собаці – собаці, яка їла ваше домашнє завдання і тепер ваші посилання.

Якщо жовч не змусить вас змінити свої пошкоджені посилання, ви повинен виправити їх з наступної причини.

Google та інші пошукові системи ненавидять розірвані посилання набагато більше, ніж ваші читачі, і вони покарають ваше очевидне проявлення нахабства, забравши ваших читачів.

Вони будуть міркувати, ах, цей хлопець найбільше зламаний з усіх бізнесів. Навіщо турбуватися, надаючи йому безкоштовний рух?

Коли це станеться, це зашкодить вам весь шлях до банку, але у вас буде щасливіший день, коли ви виправите зламані зв’язки. Ви можете редагувати посилання, якщо лист або щось відсутнє, переконайтеся, що пов’язані ресурси доступні (насправді) доступні, або просто усунути несправні посилання.

Щоб направити вас у правильному напрямку, візьміть це Інструмент перевірки посилань і просто виправити ці посилання. Це легко-горохові речі, тому більше не відкладайте їх.

Правило: перевіряйте свої посилання принаймні раз на півроку та після великих змін на своєму сайті WordPress.

Справа зі спамерами

Спамери – це, мабуть, ті діти, які ненавидять все в житті. Тож, навіть не знаючи цього, вони проектують цю синергію на фаст-фуд і цілий день сидять перед комп’ютером, розміщуючи випадкові речі. Вони відчувають потребу в компенсації.

Кредит: Пол

Кредит зображення: Pauhatsu

Але де це тебе залишає? Деякі діти загадують вашу базу даних WordPress стрункою мотлоху. Нескінченна сукупність безглуздих коментарів і навантажених посиланнями.

Це трапляється дуже багато, особливо якщо ваш антиспам плагін підштовхує спам до якоїсь папки.

Нарощування спаму задихне ваш сайт, уповільнить ситуацію і загрожує самій структурній цілісності вашого веб-сайту. Спам також вибиває ваші рейтинги SEO та затьмарить вашу репутацію.

Однак деякі плагіни проти спаму автоматично видаляють спам після заданих періодів, що добре, але щоб бути захищеним, ви можете вимкнути коментарі через кілька днів, наприклад 14 днів або запасіть кілька хвилин для спорожнення папки зі спамом.

Крім того, якщо ви дійсно знаєте свій шлях навколо свого сервера, перейдіть до phpMyAdmin та запустіть наступний запит до бази даних.

ВИДАЛИТИ З wp_comments WHERE comment_approved = ‘спам’

Що я б сказав про це: “Але це видалить усю ле-спаму, навіть тих, хто потрапив помилково?” Ну добре.

Резервне копіювання веб-сайту

Тепер, коли ми розібралися зі спамерами, у нас є більш чистий веб-сайт. Отже, що ви кажете, ми це створимо?

До речі, якщо ви любите подорожувати на Ямайку, Back It Up – популярний танець, який передбачає багато “резервного копіювання”, якщо ви знаєте, що я маю на увазі. Якщо ви бовтаєтесь в одному з цих прикольних суглобів, і вам, мабуть, найменше з усіх випадків ви повинні пояснити, що таке резервне копіювання веб-сайту, просто скажіть: «Що? Подивись, людина, я просто роблю копію свого веб-сайту у вихідний день ».

Резервне копіюванняПовернувшись з Ямайки, ми говоримо про резервне копіювання сайту WordPress. Багато веб-хостингів надають цей фантастичний варіант, який дозволить створити резервну копію веб-сайту вручну або – ви не повірите в це – якщо ви хочете, шляхом планування автоматичного резервного копіювання. Правильно? У нас повинні бути лише автоматичні резервні копії. Або ви можете придбати плагін для резервного копіювання, наприклад BackupBuddy, або послугу типу VaultPress.

Тому, якщо ця шахрайська собака з’їсть ваш код або якийсь хитрий сценарій детронує вас, ви можете за кілька хвилин відновити сайт до його первісної слави..

Ви можете створити резервну копію свого веб-сайту WordPress в окремій папці на своєму сервері або придбати для вашого бізнесу новий обліковий запис веб-хостингу, щоб зберігати регулярно оновлені та готові до резервного копіювання веб-сайту. Ви можете використовувати додатковий веб-простір для розміщення більше проектів, а ціна плану веб-хостингу дійсно низька.

Створіть резервну копію свого веб-сайту хоча б раз на тиждень, особливо якщо щоденна активність велика. Якщо ваш хостинг-провайдер має автоматичну опцію, увімкніть перемикач і ніколи не вимикайте його. Проблема вирішена.

Оновлення веб-вмісту

О зачекайте, ви фактично не брехали собі, що обслуговування сайту WordPress не має нічого спільного з оновленням веб-вмісту, тепер ви зробили це?

Слухайте уважно, своє веб-вміст так само важливий, як і ваш код. Якщо ви не оновлюєте веб-вміст або не публікуєте нові блоги регулярно, ви знімаєте себе в ногу. Тому корисно скласти розклад сортів.

Редакційний календар

Створіть графік вмісту чи редакційний календар і дотримуйтесь інструкцій, щоб забезпечити, щоб ваш веб-сайт був забезпечений належним чином. Активність (розмови, лайки, твіти та все інше, що живить ажіотаж) – це те, що отримує твоя грошова корова карбування.

О так, я щойно назвав вас найулюбленішим веб-сайтом короваю, ви повинні злізти і вже пробити цю клавіатуру. Ви не набираєте обертів, як хотіли б, якщо не створюєте контент, це загальний принцип.

Потягніть свій (нижчий регіон) і приступайте до роботи, але якщо ви не можете написати, щоб врятувати гусака, найміть автора або двох. Робіть що завгодно, але оновлюйте вміст. Це добре для:

 • SEO
 • Бізнес
 • Цілісність
 • Глобальне потепління (jk)
 • Et cetera et cetera

Так, так, оновіть свій вміст, що також означає редагування старих публікацій, заголовків та виправлення всіх помилок. Деякі невідомі кажуть, що ваш редакційний календар повинен бути глибоким у майбутньому, але якщо у вас буде наступний шість місяців вміст викладений, ви зробите просто чудово.

Важливість перевірки вашого сайту WordPress

Перевірка вашого веб-сайту дуже важлива.

Якщо ви змінили свій код, таблиці стилів, сторінки, публікації, посилання; будь-що, важливо перевірити свій веб-сайт. Хоча б раз у раз. Ви не хочете, щоб читачі потрапляли на 404 сторінки помилок та інші сюрпризи. Перевірка веб-сайту WordPress один раз на рік має бути достатньою, але пам’ятайте, що робити це кожен раз, коли ви вносите багато змін на свій сайт..

І нарешті, і швидко, перевірити статистику свого веб-сайту, зв’язковість, подання сайту та інші форми реклами коли можна. Це допоможе вам більше зрозуміти вашу цільову аудиторію.

Там я побачив дуже довгий зразок календаря (технічного обслуговування), тому я зробив вам коротший, який ви навіть можете завантажити на свій мобільний пристрій:

WordPress-обслуговування-календар-wpexplorer

Запустіть цей календар або створіть подібний, щоб оптимально працювати ваш сайт WordPress. І відвідуйте якомога більше сімейних обідів. Це додаткова порада.

Панель інструментів

Ось деякі інструменти та ресурси (і суспільство), щоб мати:

Якщо ви хочете, щоб хтось робив роботу за вас, ви завжди можете придбати пакет технічного обслуговування (ми говорили про кілька служб технічного обслуговування WordPress у попередній публікації блогу тут, на WPExplorer). Професійні пакети технічного обслуговування WordPress можуть починатися з $ 79 он-лайн, але ця ціна не забезпечить створення контенту. Просто оновлення та інші прості речі.

Швидкий підсумок

В пунктилі, оновити WordPress, оновити веб-вміст, видалити спам, видалити мертві посилання після перевірка, резервне копіювання всього і потім робіть все заново.

Добре, це знаменує нам кінець Обслуговування сайту WordPress навчальний посібник. Якщо я щось залишив, або ти інший погляд, щоб зробити розмову ще цікавішою, ми б хотіли прочитати ваші думки в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map