Налаштуйте свою тему WordPress за допомогою цих корисних інструментів

Інструменти для налаштування теми WordPress

У вас є чотири секунди – точну кількість часу, яке вам потрібно, щоб створити довготривале перше враження у своїх веб-відвідувачів – щоб відповісти на це наступне питання. Що ви могли б зробити, щоб відрізнити свій інтернет-бізнес від безлічі інших підприємств там? Поставте таксі … три, два, один. Час вийшов.


Напевно, ви придумали такі серед інших відповідей:

 • Майте найдивовижніші продукти
 • Розкажи чудову особисту історію, чому ти робиш те, що робиш
 • Створіть грізну присутність в Інтернеті
 • Поговоріть з кимось із компанії нарешті, відомого, Inc, яка є абсолютно вигаданою компанією

Художня література, повернемося до кулі номер три у нашому списку; створення грізної присутності в Інтернеті. Простіше сказати, ніж зробити, побудова присутності в Інтернеті, яка дозволяє вам виділятися з натовпу, включає в себе кілька факторів, які пов’язані із створенням чудового веб-сайту.

Чудовий веб-сайт, який ви кажете? Це вірно; Ваш веб-сайт, серед іншого, є обличчям вашого інтернет-бізнесу – ваш єдиний шанс зробити перше враження про свої перспективи. У сьогоднішньому дописі ми розкриємо 20 інструментів, якими можна скористатися для налаштування теми WordPress відповідно до потреб вашого бізнесу та заманювати клієнтів у тралах. Перш ніж список інструментів, ось декілька істин щодо налаштування теми WordPress, які потрібно пам’ятати під час внесення змін у свої теми..

Як налаштувати теми WordPress

Якщо ви ніколи раніше не налаштовували тему WordPress, ви можете повірити, що це настільки складний процес, що вимагає мізки ракетного вченого та стійкості нейрохірурга. Ніщо не могло бути далі від істини. Змінити, як виглядає і функціонує ваш WordPress, простіше, ніж будь-коли раніше, завдяки широкому спектру преміальних тем WordPress, які поставляються із розширеними варіантами тем. І багато тем, як-от Total, включають вбудовані конструктори сторінок та параметри налаштування, щоб ви могли створити унікальний веб-сайт без використання коду.

Тим не менш, навіть маючи в своєму розпорядженні безліч варіантів, деякі функції та стилі просто не вбудовані, це означає, що ви повинні їх додавати вручну. Але намагання змусити когось із мало часу або досвіду писати код вручну не викликає найкращих почуттів, тож які саме варіанти є щодо налаштування тем WordPress?

Шукаючи ідеальну тему WordPress, ви можете скористатись преміальною темою (такою як Total), безкоштовною темою або рамкою теми, залежно від ваших бізнес-вимог, а також особистих переваг. З безкоштовною темою ви не відкладаєте свою кредитну картку, але неадекватність функцій та параметрів змусить вас побажати. Звичайно, ви завжди можете отримати плагіни для будь-яких функцій під сонцем, але всі ми знаємо, як це відбувається.

З преміальними темами WordPress ви отримуєте функції, зовнішній вигляд, оновлення та приголомшливу підтримку ціни. Досить сказати, що ваша преміальна тема вибору може не мати всіх функцій та варіантів, які вам потрібні, щоб повернути вас до прямої. Комерційна тематична рамка пропонує вам гнучкість, найкращі веб-стандарти, чистий код, підтримку тощо, але якщо ви не знаєте, що ви робите, або принаймні, що таке дитяча тема, ви застрягли і не досягнете багато чого в області налаштування теми або навіть розробки.

Дивно, що використання дочірньої теми – це найкращий спосіб налаштування вашої теми WordPress. Раніше ми висвітлювали дочірні теми WordPress, тому я не буду надходити в деталі, але ніколи не слід налаштовувати файли теми безпосередньо, щоб запобігти втраті всіх змін при кожному оновленні теми. Натомість слід використовувати дочірню тему. Дочірні теми дозволяють створювати сайт своєї мрії на основі батьківської теми, не ризикуючи втратити налаштування під час оновлення.

Використовуючи файл таблиці стилів вашої дочірньої теми (style.css), ви можете змінити, як виглядає весь ваш веб-сайт, за допомогою кількох рядків коду. За допомогою спеціального файлу PHP, відомого як function.php, ви можете додавати функції або структурно змінювати свій сайт. Ви можете піти на крок далі та створити файли шаблонів для вашої дочірньої теми, що дає вам абсолютний контроль над дизайном та структурою вашої теми.

Після того, як ваша дочірня тема на місці, ви можете повернути свою тему в будь-який спосіб і вгадаєте, що ви можете певним чином відредагувати CSS з панелі адміністратора WordPress. Однак зміни, які ви можете внести таким чином, обмежені, отже, необхідність у додаткових інструментах.

Інструменти для налаштування теми WordPress

Інструменти, які ми охоплюємо в цьому розділі, варіюються від редакторів коду, FTP-клієнтів, інспекторів кодів, маніпуляторів зображень і, напевно, всього іншого, що зберігається у веб-розробників, веб-дизайнерів та власників технологій. Якщо ви ідеальний початківець, ви також знайдете кілька дорогоцінних каменів, але вам найкраще цікаво ознайомитись з HTML, CSS та PHP – з чого складається WordPress. З огляду на це, ось список інструментів, необхідних для того, щоб плідно налаштувати свою тему WordPress.

TemplateToaster

TemplateToaster

Один з найпростіших варіантів – використовувати спеціальний інструмент створення тем, такий як Builder теми TemplateToaster. програмне забезпечення. З його встановленим на вашому комп’ютері у вас є все, що, можливо, знадобиться для розробки власної теми.

Скористайтеся вбудованим візуальним конструктором перетягування, щоб створити свій власний шаблон. Є безліч варіантів для стовпців, заголовків, спеціальних меню, галерей, областей віджетів тощо. Усі без кодування. Ви навіть можете додавати вміст під час створення макетів, щоб заощадити час пізніше, завантажуючи тему на свій веб-сайт. Плюс все повністю реагує (тому не потрібно турбуватися про стилізацію дизайну вашого веб-сайту для різних пристроїв), а також підтримує RTL та багатомовна мова. І коли ви все готові створити власну тему за допомогою TemplateToaster, все, що вам потрібно зробити, це експортувати її!

Інструменти для розробників Chrome

У вас встановлена ​​тема WordPress та готова до запуску, але як ви точно знаєте, який елемент налаштувати? Якщо ви дивитесь на свою тему з передньої частини, ви не можете сказати, який елемент є. Бек-енд не кращий, але завдяки Інструменти для розробників Chrome, ви можете переглянути зміни в структурі теми та CSS, щоб побачити, як вони виглядають, перш ніж їх кодувати. Ви можете візуально оглянути будь-який елемент, використовуючи підхід точки та клацання, що полегшує вашу роботу. У Google Chrome ви можете відкрити Інструменти для розробників, клацнувши правою кнопкою миші на своєму веб-сайті та вибравши “Перевірити елемент”.

Блокнот++

Налаштування теми WordPress передбачає (або передбачає) написання великого коду. Для цього вам потрібен потужний текстовий редактор, який дозволить вам залишатись над собою. Блокнот++ це найкраща ставка, оскільки вона проста у використанні, чудово виглядає та має безліч чудових функцій, які зроблять написання коду дуже цікавим.

Піднесений текст

Блокнот ++ працює з Windows, але якщо вам потрібен унікальний текстовий редактор для комп’ютера Mac, Піднесений текст це чудовий вибір (це те, що ми використовуємо тут на WPExplorer при кодуванні всіх наших тем). Він оснащений режимом без відволікання, підтримкою роздільного редагування та дозволяє вам будь-що налаштувати під час миттєвого переходу між проектами.

Локальний сервер (WAMP, XAMPP, MAMP, LAMP)

Найкраще та найпростіше середовище для налаштування (або розробки) тем WordPress – це локальний сервер. Це виключає процес входу та завантаження на живий сервер, заощаджуючи ваш час та сили. Це також означає, що ви маєте повний контроль над своїм сервером, щоб налаштувати його залежно від ваших потреб. Вам не потрібно купувати хостинг або реєструвати домени / створювати піддомени для налаштування або розробки тем, що чудово підходить для вашого гаманця. Немає простоїв чи обмежень щодо використання, а також усіх інших речей, які ви ненавидите з поточним хостом WordPress.

Для створення власного локального сервера потрібні такі програми, як WAMP і XAMPP для Windows, MAMP для Mac OS X або LAMP для Linux. Я використовую WAMP, і це було дивним поки що так добре. Хочете дізнатися, як встановити WordPress? Ознайомтеся з нашим довідником!

Adobe Photoshop

Зачекайте, я не графічний дизайнер. Я просто хочу налаштувати свої теми WordPress. Чи можете ви сказати мені, навіщо мені це потрібно Adobe Photoshop? Ось приємна маленька цитата для вашого задоволення:

[Photoshop] – це стандартне програмне забезпечення для обробки зображень. Я використовую його для редагування логотипів, зміни кольорів на градієнтах фону та налаштування [майже] будь-якого елемента зображення на веб-сайті. – Кріс Крі, Інтернет-кмітливий маркетинг.

Тепер ви бачите, для чого вам потрібен Adobe Photoshop для налаштування тем WordPress? Є багато інших речей, які ви можете зробити з Photoshop, включаючи створення макетів, підбір кольорів в Інтернеті, збереження зображень для Інтернету тощо. Photoshop коштує близько 20 доларів доларів щомісяця, що в моєму світі трохи дорого, але воно того варте.

GIMP

Якщо ви тільки починаєте і маєте невеликий бюджет, викрадати 20 доларів доларів на місяць для Photoshop – це те, що ви, мабуть, не хочете робити. Входить GIMP і ваш день і 240 доларів на рік економиться. Хоча GIMP нелегка у створенні, це гідна альтернатива Adobe Photoshop.

Створити WP

Коли ви почнете налаштовувати теми, вам знадобляться фрагменти коду для різних компонентів, таких як систематика, бічні панелі, спеціальні типи публікацій, меню, шорт-коди та панелі інструментів. У той час як ви можете вирішити витрачати години на закінчення Гуглінг коди, Створити WP пропонує вам найпростіший і швидкий спосіб створення власного коду для вашого проекту, використовуючи найновіші стандарти WordPress API та стандарти кодування. Згенеруйте будь-який код, який потрібно, одним натисканням кнопки.

WhatFont

Зміна хвилинних деталей (наприклад, шрифтів) у вашій темі може мати великий вплив на дизайн та досвід роботи користувача. Але вибір ідеального шрифту для вашого сайту WordPress може бути складним завданням, що стосується тисяч шрифтів там. Не хвилюйтеся, за допомогою інструменту WhatFont ви можете легко знайти шрифти, які використовуються на будь-якій веб-сторінці. Просто встановіть розширення браузера WhatFont, запустіть його та наведіть курсор на будь-який блок тексту. Простий як 1, 2, 3.

CSSViewer

Інструмент “Перевірити елемент” чудово працює, але він настільки ж вражаючий, як і CSSViewer? Це гучне ні. Хоча ви не можете візуально редагувати CSS (як, наприклад, в “Перевірити елемент”), CSSViewer – це простий та інтуїтивний переглядач CSS, який зробить налаштування тем WordPress легким вітром. Все, що вам потрібно зробити, це встановити розширення та навести курсор на елементи, щоб побачити діапазон властивостей CSS.

Зміст пустушки

У більшості випадків, придбаючи тему WordPress, ви отримуєте саме це – порожнє полотно теми без будь-якого вмісту. Ви все ще можете налаштувати колір та інше, але без фіктивного вмісту важко зрозуміти, чи щось не так. Але звідки я дістану мені якийсь крутий вміст манекена? У нас закрита спина; ви можете завантажити зразок вмісту з Тестовий блок Тест на Кодексі або WordPress зразкового вмісту на WPCandy.

WPBakery (раніше Visual Composer)

Модний предмет у CodeCanyon на момент написання, WPBakery builder – це надзвичайно зручний і чуйний конструктор перетягування сторінок, який поставляється з візуальними редакторами серед інших приємних функцій. Простіше кажучи, ви можете використовувати Visual Composer для створення будь-якої сторінки WordPress, яку можна уявити. Здається, потрібний інструмент, який ви хочете, щоб підходити під час налаштування теми WordPress?

Завдяки чуйному дизайну, понад 45 змістових елементів, шаблонів, багатомовній підтримці та простоті використання серед інших функцій Visual Composer – це саме те, що потрібно для створення теми WordPress вашої мрії. У нього понад 388 000 продажів, вражаючий рейтинг покупця 4,65 / 5,00 і коштує лише $ 64 долара.

Тема Тест-драйв

Тематичний тест-драйв – це добре оцінений плагін Володимира Преловацького, авторитетного розробника з більш ніж 25 плагінами під поясом. Плагін нічого не фантазує – ви просто переходите до «… безпечно тестувати будь-яку тему як адміністратор, тоді як відвідувачі використовують [тему] за замовчуванням».

Правильно, використовуючи Тестовий тест-драйв, ви можете одночасно запускати дві теми на своєму WordPress-сайті. Звичайно, ваші читачі побачать лише одне, поки ви налаштовуєте інше. Увійшовши в систему, ви зможете бачити лише тему, яку ви налаштовуєте, дозволяючи вносити зміни прозоро, без того, щоб користувачі ніколи не помічали, що ви запускаєте іншу тему для себе.

Я чуйний?

Під час налаштування теми WordPress за допомогою нових функцій та стилів, ви хочете побачити, як виглядає та функціонує спеціальна тема на різних пристроях. Якщо ви не знаєте, з чого почати, – це я відповідь? Після того, як ви перебуваєте на веб-сайті Am I Respovable, просто додайте свою URL-адресу та натисніть кнопку GO! кнопка, і це все.

Інші відповідні альтернативи включають Чуйна дизайнерська перевірка, або Тестування мобільного чуйного дизайну від StudioPress. Ви не хочете, щоб користувацькі елементи перекривались або випадали з рядка, коли ви змінюєте ширину екрана, тепер це так?

WordPress Тема Настроювач

Цей інструмент мав би бути першим у цьому списку, але ей, хто все одно рахує. Пух убік, WordPress Тема Настроювач це простий у користуванні інструмент WordPress, який дозволяє налаштувати будь-яку тему під час попереднього перегляду. Ви можете налаштувати все – від заголовка до меню, до кольорів до віджетів та багато іншого, залежно від варіантів, наявних у вашій темі. Щоб скористатися програмою WordPress Theme Customizer, просто перейдіть до пункту Зовнішній вигляд Налаштувати на інформаційній панелі WordPress.

CSS Hero

Це все-в-одному інструмент веб-дизайну, який допоможе вам легко налаштувати свою тему WordPress. Просто наведіть курсор та натисніть, щоб редагувати поля, підкладку, кольори, фони, шрифти та додавати візуальні ефекти, такі як тіні та наведення курсору серед інших. З CSSHero.org, цей інструмент “… – це остаточний плагін WordPress, який дозволяє легко налаштувати всі властивості ваших тем за допомогою простого та інтуїтивного інтерфейсу з точкою та натисканням”.

Evernote

Незалежно від того, чи налаштовуєте ви власну чи клієнтську тему, вам потрібен інструмент для запису приміток та відстеження вашого прогресу. Ви можете піти в стару школу і записати нотатки на папері, які ви втратите пізніше, або перейти на Evernote і підтримуйте свої нотатки організованими та синхронізованими на своїх пристроях. Вибір – все за вами. Найкраща частина? Evernote безкоштовно!

FileZilla

Під час та після налаштування теми WordPress вам потрібно завантажити файли на ваш веб-сервер. Ви можете скористатися функцією «Менеджер файлів», яка постачається разом із вашим обліковим записом хостингу, або перейти до програми FileZilla, FTP-клієнт для багатьох користувачів. Він безкоштовний та сумісний із Windows та Mac OS X серед інших.

FireFTP

Це відмінне розширення для браузерів для любителів WordPress із річчю для Firefox. FireFTP добре грає з Firefox, тому ви можете завантажувати / завантажувати файли прямо з улюбленого браузера, не завантажуючи ніколи окремий клієнт FTP. Крім того, FireFTP безкоштовний, працює як рекламується, так і з номерів, досить популярний інструмент. Насправді це найкращий веб-інструмент FTP!

Basecamp

Якщо ви налаштовуєте теми для життя, у вас, очевидно, є проекти, що працюють з головою. Якщо ви не зможете відслідковувати свою роботу, то з часом все вийде, що ви точно не хочете. Basecamp коштує від 25 до 150 доларів на місяць, і це найкращий інструмент для “… призначення завдань, перевірки термінів, співпраці над проектами, спільних файлів та дискусій”. Basecamp пропонує 60-денну безкоштовну пробну версію, тому не бійтеся тестувати її – вони не запитують вашу кредитну карту.

ActiveCollab

Якщо Basecamp – не на ваш смак, ActiveCollab є вражаючою альтернативою. Маючи безліч дивовижних функцій і починаючи від всього 25 доларів на місяць, ActiveCollab пропонує вам усі інструменти, необхідні для того, щоб залишатися на вершині будь-якого проекту, а не лише за допомогою налаштування теми..

До вас…

Якщо ви ще не починаєте налаштовувати теми WordPress, це легко, особливо зараз, коли у вас є більше 20 дивовижних інструментів, щоб зробити вашу роботу легшою та веселішою. Якщо вам не зручно кодування, радимо скористатися такою функцією, як “Total”, щоб зробити налаштування. Якщо ви налаштовуєте теми WordPress, які інші інструменти ви використовуєте? Якщо вам сподобався цей пост, будь ласка, поділіться своїми думками і з нами, ми завжди сподіваємось на ваші відгуки. Ad astra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map