Налаштуйте область адміністратора WordPress за допомогою брендингу з білими мітками

  1. 1. На даний момент читаємо: Налаштуйте область адміністратора WordPress за допомогою брендингу з білими мітками
  2. 2. Як налаштувати інтерфейс користувача для адміністратора WordPress

Всім знайомий адміністраторський інтерфейс WordPress. У грудні йому дали а новий сучасний дизайн. Колірна гамма була вдосконалена, проте загальна компоновка інтерфейсу не змінювалася протягом багатьох років.


WordPress відомий своєю гнучкістю завдяки функціоналу, який можуть пропонувати додатки та теми. На жаль, область адміністратора не є гнучкою. Основна версія WordPress не дозволяє змінити адміністраторську область способом.

Сьогодні я хотів би швидко ознайомитись із фантастичним плагіном під назвою «Брендинг білої мітки», який дозволяє вам змінювати область адміністратора так, як вважаєте за потрібне. Плагін корисний для брендування веб-сайтів для клієнтів та видалення меню, яке не потрібне.

Брендинг білої етикетки пропонує сотні варіантів налаштування. Параметри розділені на п’ять основних розділів: Брендинг, Навігація, Вхід, Кольорові схеми та Менеджер ролей.

Брендінг

Брендінг вашої адміністраторської області – це чудовий спосіб розрізнити ваші веб-сайти та підвищити свій профіль як для клієнтів, так і для персоналу. Плагін дозволяє змінити фаворит адміністратора, змінити логотип заголовка та змінити логотип нижнього колонтитула. З цієї області також можна відключити повідомлення WordPress та параметри довідки.

Варіанти брендингу

Адресу електронної пошти та ім’я, яке використовується в електронних листах сповіщень, можна налаштувати. Повідомлення також можна додавати на загальнодоступну інформаційну панель та на приладну панель редакторів та адміністраторів.

Віджети за замовчуванням також можна відключити на інформаційних панелях. Це корисний варіант, оскільки приладова панель часто може переповнити користувачів і переповнити їх.

Варіанти брендингу

Навігація

Брендинг білих міток дозволяє видаляти (читати: приховувати!) Меню верхнього рівня та підменю з головного адміністративного меню WordPress (тобто меню зліва на сторінці). Це корисно, якщо ви розробляєте веб-сайт для друга або клієнта, який не має досвіду роботи з WordPress. Наприклад, ви можете видалити посилання меню «Зовнішній вигляд і налаштування» для початківців користувачів, щоб важливі параметри конфігурації не були змінені.

Параметри навігації

Панель адміністратора WordPress (тобто меню вгорі сторінки) також може бути прихована. Ви також можете видалити конкретні елементи з панелі адміністратора.

Параметри навігації

Вхід

Сторінку входу та форму входу можна налаштувати через область налаштувань. Ви можете змінити логотип для входу та колірну схему, яка використовується на сторінці входу. Потім форму можна розмістити на сторінці за допомогою горизонтальної та вертикальної осі.

Параметри входу

Існує безліч варіантів налаштування форми. Ви можете змінювати кольори кожної етикетки, поля та рамки. Радіус форми також може бути змінений.

Велика кількість доступних опцій конфігурації не використовуватиметься більшістю користувачів WordPress; однак вони є для тих із вас, хто цього потребує.

Параметри входу

Якщо вам не подобається форма для входу за замовчуванням, ви можете повністю замінити її на власну за допомогою HTML та CSS. Також є можливість резервного копіювання налаштувань шаблону.

Параметри входу

Кольорова схема

WordPress 3.8 представив вісім нових кольорових схем адмін. Це було приємно змінитись від синіх та сірих варіантів, які були доступні раніше.

Кольорові схеми брендингу білої етикетки

Кожна з цих нових кольорових схем може бути обрана в якості основи для вашої власної кольорової гами в Білій етикетці. Ви можете налаштувати основний колір, колір посилання та колір, який відображається, коли хтось наводить курсор на предмет.

Параметри кольорової схеми

Налаштування кольорової схеми можна створити резервне копіювання, а також можна завантажити власний набір іконок.

Параметри кольорової схеми

Рольовий менеджер

Брендинг білої етикетки також включає в себе повного менеджера ролей та можливостей. Ця функція за замовчуванням не включена. Потрібно ввімкнути це в області параметрів. Після ввімкнення можна ввімкнути або вимкнути всі налаштування дозволу для груп користувачів. Дозволи також можна налаштувати на користувачеві користувачем.

Однією з найкращих особливостей менеджера ролей є можливість повністю відключити область адміністратора WordPress для групи користувачів, а потім перенаправити їх на іншу сторінку. Наприклад, якщо ви не хочете, щоб коментатори переглядали область адміністратора, ви можете відключити область адміністратора для групи користувачів абонента і перенаправити їх на свою домашню сторінку.

Параметри менеджера ролей

Параметри

Сторінка параметрів плагіна дозволяє увімкнути або вимкнути певні функції плагіна, такі як менеджер ролей та брендинг електронної пошти.

Сторінка параметрів

На щастя, плагін має чудову систему імпорту та експорту. Це дозволяє створювати резервні копії всіх аспектів налаштувань адміністратора та експортувати їх на інші веб-сайти, щоб усі ваші веб-сайти були налаштовані однаково.

Дизайнери веб-сайтів також можуть використовувати опцію експорту для створення різних шаблонів конфігурації для клієнтів. Наприклад, ви можете налаштувати одну установку для початківців користувачів, іншу для користувачів, які знайомі з WordPress тощо. Це врятує вас від налаштування інтерфейсу адміністратора кожного разу.

Сторінка параметрів

Фінальні думки

У минулому я використовував багато плагінів для налаштування адміністратора WordPress. Більшість дозволяє зробити прості налаштування, такі як зміна логотипу форми для входу та зміна кольорової схеми області адміністратора. Брендинг білої етикетки в цьому відношенні відрізняється. Це дозволяє налаштувати кожен аспект адміністративного інтерфейсу. Я не можу придумати жодного іншого плагіна, який дає вам такий рівень контролю над адміністративною областю.

Плагін продається за $ 25 від CodeCanyon. Спочатку він був випущений наприкінці 2010 року, але до цього часу регулярно оновлюється. Якщо ви розробляєте веб-сайти для друзів або клієнтів, я рекомендую перевірити брендинг білої етикетки, оскільки вона дає вам повний контроль над тим, що люди можуть бачити та робити в області адміністратора WordPress. Плагін також корисний тим, хто хоче налаштувати своє адміністраторське меню та видалити меню (оскільки кожен розробник плагінів на сьогоднішній день здається наполегливим додавати своє меню до вищого рівня!).

Дізнайтеся більше про плагін WordPress для брендингу White Label.

Якщо ви запускаєте всі свої веб-сайти вручну, але все ж хочете додати брендинг до вашої форми для входу та адміністратора, рекомендую використовувати Налаштувати адміністратора замість цього. Безкоштовно завантажувати та конфігурувати потрібно лише хвилину.

Сподіваюся, вам сподобався цей огляд. Якщо у вас є якісь запитання щодо плагіна, не соромтеся запитати їх у області коментарів.

Удачі,
Кевін

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map