Найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту

Найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту

WordPress – найкращий спосіб створити свій веб-сайт, але перш ніж ви навіть можете розпочати роботу з темами та плагінами, вам потрібно знайти найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту. Це може бути важко. Є сотні компаній, які пропонують плани, які з першого погляду всі виглядають досить схоже. Але не всі хостинги однакові, і є кілька ключових факторів, які ви хочете врахувати, вирішуючи, який найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту, зокрема.


У цій публікації ми покажемо вам, як вибрати план, який найкраще підходить для вашого веб-сайту, і поділимось найкращими планами на хостинг WordPress, які ми мали можливість особисто перевірити. Давайте розпочнемо!

Хороший список хостингу

Хороший список хостингу

Шукаючи найкращий хостинг для WordPress для вашого веб-сайту, є кілька вікон, які ви хочете мати змогу перевірити. Підібравшись до суті, будь-яка компанія, що займається веб-хостингом, варті своєї солі, матиме наступне:

 • PHP версія 7+
 • Версія MySQL 5.6+
 • Підтримка HTTPS
 • Встановлення WordPress в один клік або попередньо встановлений (якщо він керований)
 • Вбудований кешування *
 • Гарантія на несвоєчасність
 • Підтримка електронної пошти, чату чи телефону

Перші три в списку можуть здатися вам трохи чужими, якщо ви не розробник або якщо ви раніше не купували хостинг. Щоб зробити це просто, хостинг-компанії використовують сервери (подібні до мега-комп’ютерів) для надання своїх хостинг-планів. Ці сервери повинні мати можливість встановити останню версію WordPress без проблем, що відповідно до WordPress.org наразі до PHP 7.2 та MySQL 5.6.

Також рекомендуємо WordPress HTTPS і ми також. Хороша компанія, що займається хостингом, або продаватиме преміальні SSL-сертифікати, або дозволить вам скористатися безкоштовним стороннім сервісом, таким як Let’s Encrypt, щоб читачі блогів могли безпечно отримувати доступ до вашого веб-сайту.

Ми настійно рекомендуємо вибрати хост, який повністю керується (там, де WordPress попередньо встановлений та підтримується для вас) або який пропонує просту установку в один клік. Хоча ви, звичайно, можете встановити WordPress вручну в хостинговому плані, ми дійсно рекомендуємо його лише у тому випадку, якщо ви досвідчений розробник.

І нарешті, хороші хостингові компанії запропонують гарантії безперервного часу і підтримка вгорі лінії. Гарантії на час роботи, як правило, запевняють вас, що 99,9% або більше часу, коли ваш веб-сайт буде працювати, працює, залишаючи частину часу оновлення сервера. І підтримка дійсно є ключовою. Якщо у вас коли-небудь є проблема з хостингом, ви хочете мати можливість когось влаштувати. У хороших компаній, що займаються хостингом, ви знайдете пару простих способів зв’язатися з технікою підтримки.

Типи хостингу WordPress

Типи хостингу WordPress

Що стосується хостингу, то варіантів не вистачає. Існують плани з усіма різними назвами від усіх компаній, але ось короткий опис найпоширеніших типів хостингу WordPress, який ви можете врахувати, намагаючись знайти найкращий хостинг WordPress для свого веб-сайту.

Спільний хостинг WordPress

Найпоширеніший і, як правило, найдоступніший, спільний хостинг, поєднує в собі кілька облікових записів користувачів на одному сервері. Це означає, що ви “обмінюєтесь” такими ресурсами, як пропускна здатність та пам’ять з іншими користувачами. Спільний хостинг ідеально підходить для нових блогерів, оскільки вам, швидше за все, не знадобиться тонна ресурсів при першому початку роботи, і ви завжди можете масштабувати план до більшого плану або додавати ресурси пізніше.

Що стосується запуску спільного хостингу WordPress, то часто більш ніж здатний забезпечити необхідну потужність. Установка WordPress також зазвичай досить проста, оскільки більшість постачальників послуг, що надають спільний доступ, пропонують процес встановлення в один клік. Просто виберіть WordPress, коли ви підписуєтесь на свій план, і ви будете готові почати вести блог майже негайно.

Хмарний хостинг WordPress

Хмарний хостинг пропонує користувачам індивідуальні віртуальні сервери, розміщені на “хмарі”, що в даному випадку є мережею серверів по всьому світу. Перевага хмарного хостингу полягає в тому, що (теоретично) ваш веб-сайт ніколи не знищиться, оскільки в будь-який момент часу сервери повинні працювати і працювати десь у світі. Хмарний хостинг також відомий своєю масштабованістю, оскільки додавати більше ресурсів на вимогу дуже просто, як вам потрібно.

Ми рекомендуємо хмарний хостинг для технічних кмітливих людей, які хочуть керувати своїми налаштуваннями сервера, проте є компанії, які пропонують керований хмарний хостинг, що робить його життєздатним варіантом і для нових блогерів. Оскільки це масштабовано, це чудовий варіант для веб-сайтів із соціальними мережами, обміну зображеннями або вірусного вмісту, які можуть мати коливання трафіку або великі / спорадичні сплески.

 VPS хостинг для WordPress

VPS розшифровується як віртуальний приватний сервер, і коли компанія, що працює з хостингом, використовує програмне забезпечення для цифрового розподілу фізичного сервера на декілька окремих віртуальних серверів. Це більш доступний варіант мати власний сервер, хоча для роботи, коли ви контролюєте налаштування свого віртуального сервера, потрібні передові технічні навички..

Для блогів та бізнесу середнього розміру VPS – чудовий варіант. Просто пам’ятайте, що вам потрібно буде встановити WordPress вручну на вашому сервері та менеджері всіх налаштувань вашого сервера. З цієї причини ми рекомендуємо витрачати час на вивчення серверів або наймання фахівця.

Виділений хостинг сервера

Виділений сервер – це ваш власний автономний сервер, який ви можете взяти в оренду у хостинг-компанії. Вони підтримують фізичний сервер для вас, але всі налаштування та програмне забезпечення у ваших руках. Це дорожче, але ви на 100% володієте контролем і отримуєте можливість використовувати 100% ресурсів сервера, роблячи це найкращим вибором для великого блогу, веб-сайту чи бізнесу.

Як і у VPS, ми настійно рекомендуємо найняти професіонала, який керує вашим виділеним сервером або витратить багато часу, вивчаючи різні параметри, програмне забезпечення та мови кодування для правильної роботи з сервером. Це не рекомендований варіант хостингу для початківців.

Керований хостинг WordPress

Керований хостинг WordPress – це найпростіший (і на наш погляд найкращий) спосіб розмістити веб-сайт WordPress. Завдяки керованому хостингу хостинг-компанія повністю оптимізує ваш сервер для WordPress і вони управляють усіма оновленнями та налаштуваннями.

Більшість керованих хостингів WordPress базується на спільній або хмарній платформі, що робить її приголомшливою для блогерів, малого бізнесу, онлайн-портфелів тощо. Однак хороші хостингові компанії пропонують повністю керовані серверні плани для великих веб-сайтів та підприємств (для чого ми користуємося для WPExplorer).

Який хостинг слід вибрати?

Спочатку розглянемо призначення вашого веб-сайту. Блог та магазин електронної комерції матимуть дуже різні потреби в хостингу. Блоги, особисті портфелі або невеликі професійні веб-сайти, як правило, легкі з меншою потребою у величезному хостинговому плані. Крім того, для електронної комерції, довідників або соціальних сайтів знадобиться багато ресурсів, а отже, більший і більш дорогий план хостингу.

У той же самий рядок, що і в першому пункті, вважайте вашим зміст. Веб-сайт з однією сторінкою буде чудовим для невеликого спільного плану хостингу. Веб-сайт корпоративного бізнесу із сотнями сторінок, активний блог та приватна мережа службовців, швидше за все, найкраще підходять із виділеним сервером.

Нарешті, ваш трафік буде грати значну роль у ваших потребах у хостингу. Новий веб-сайт знадобиться деякий час, щоб створити наступний і збільшити регулярний трафік. Якщо ви вже не встановили велику присутність в іншій мережі або на веб-сайті соціальних медіа, ви, ймовірно, можете безпечно почати з нижнього кінця свого плану хостингу та масштабувати або модернізувати по мірі зростання вашого веб-сайту..

Просте порівняння провідних хостинг-компаній WordPress

Хоча багато хостингових компаній пропонують подібні функції, не дві хостинг-компанії точно подібні. Кожен хост пропонує спеціалізовані плани хостингу, і всі хостинг-компанії, які ми рекомендуємо, чудово підходять для WordPress. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про наші вибори для найкращого хостингу WordPress та дізнатися, що може бути найкращим чином підходить для ваших потреб.

Bluehost: доступний спільний хостинг WordPress

Веб хостинг Bluehost

Bluehost є одним з найбільших гравців хостингу і тому – вони пропонують доступні плани хостингу з великою кількістю ресурсів, гарною підтримкою та деякими додатковими перевагами, які любить будь-який новий власник веб-сайту. Bluehost пропонує безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL, безкоштовні акаунти електронної пошти та бонусні маркетингові пропозиції (наприклад, 200 доларів у маркетингових пропозиціях для плюс та головних користувачів). Найкраще, що їхні плани є одними з найдоступніших варіантів – плюс вони пропонують величезну знижку 63% для читачів WPExplorer, тому що не любити?

Дізнайтеся більше про Bluehost

Cloudways: Хмарний хостинг простий

Веб хостинг Cloudways

Хмарний хостинг – це гнучкий спосіб розміщення вашого веб-сайту, але для деяких користувачів установка WordPress вручну на AWS, Digital Ocean або Azure виходить за рамки їх технічних можливостей. Тут увійшли Cloudways. Cloudways підтримує AWS, Google Cloud, Digital Ocean, Linode та Vultr хмарні платформи. Просто виберіть улюбленого, виберіть WordPress як свою CMS і дозвольте Cloudways обробляти процес налаштування для вас. Найкраща частина Cloudways – це те, наскільки це просто у використанні. Створення та підтримка власного хмарного сервера може забирати багато часу, але за допомогою інтерфейсу Cloudways у вас є спеціальні ресурси (процесор, оперативна пам’ять, IP, сховище) під рукою. Особливості включають встановлення WordPress в один клік, клонування сайту, створення резервних копій, масштабування (оперативна пам’ять та зберігання), постановка, кілька баз даних, плюс багато дивовижних доповнень (електронна пошта, консоль, моніторинг тощо).

Дізнайтеся більше про Cloudways

Медіа-храм: Спільний, керований та VPS хостинг

Медіа-храм: Спільний, керований та VPS хостинг

Media Temple – це вражаюча хостингова компанія, яка пропонує цілий ряд продуктів для розміщення хостингу, які точно відповідають потребам будь-яких веб-сайтів. Вони пропонують все, від спільного хостингу для блогерів, керованого хостингу WordPress для тих, хто серйозно ставиться до їх вмісту, VPS для професіоналів і навіть спеціальні плани для бізнесу, які потребують додаткових ресурсів. Усі плани Media Temple оптимізовані та фантастично працюють із WordPress. Крім того, вони пропонують додаткові функції, такі як накопичувач на всіх SSD, масштабовані ресурси, сканування зловмисного програмного забезпечення, адреси електронної пошти, верхнє обладнання та найкраща підтримка преміум класу 24/7.

Дізнайтеся більше про медіа-храм

Kinsta: керований хмарний хостинг WordPress

Kinsta: керований хмарний хостинг WordPress

Kinsta – це не лише ще одна керована хостинг-компанія WordPress. Вони пропонують повністю керований та оптимізований хмарний хостинг Google, тому ви як клієнт отримуєте всі переваги хмари (швидкий, безпечний хостинг практично без простоїв), налаштований на ідеальну підтримку WordPress. На додаток до цього Kinsta має персонал експертів WordPress, готовий допомогти вам з будь-якими проблемами, з якими ви можете зіткнутися під час запуску свого сайту WordPress на своїх хмарних серверах. У вас є питання щодо використання приладної панелі Kinsta? Потрібна порада щодо масштабування плану хостингу? Не знаєте, як збільшити ліміт пам’яті? Просто запитаєте! Інші помітні функції хостингу включають безкоштовний SSL, безкоштовний CDN, щоденне резервне копіювання та навіть безкоштовні міграції.

Дізнайтеся більше про Kinsta

WP Engine: Преміум хостинг WordPress хостингу

WP Engine: Преміум хостинг WordPress хостингу

Що стосується вибору найкращого хостингу WordPress для вашого веб-сайту WordPress, ми настійно рекомендуємо WP Engine. Вони пропонують лише керовані плани хостингу WordPress і чудово підходять до того, що вони роблять. Зокрема, вся їхня хостинг-платформа побудована на вершині лінійних технологій. Вони створили оптимізоване середовище для WordPress, що працює за спеціально розробленими та кодованими правилами, щоб їх сервери могли оцінювати запити браузера, балансувати завантаження сервера та інтегровану EverCache для масштабування ресурсів на вимогу. В основному це все означає, що ваш веб-сайт може працювати бездоганно при максимальній продуктивності, без того, щоб керувати будь-яким серверним вмістом. WP Engine також пропонує професійну підтримку від експертів WordPress, 24/7. Тож навіть якщо вам потрібна допомога в неділю, вона допоможе в межах досяжності. Інші особливості хоста включають в себе інсценування, безкоштовну опцію SSL, багатомісний сайт WordPress, підтримку PHP7 і навіть вбудований CDN (для Pro та вищих планів).

Дізнайтеся більше про WP Engine

Pagely: власні рішення для хостингу для підприємств

Pagely: власні рішення для хостингу для підприємств

Для великого бізнесу компанія Pagely пропонує найкращі власні рішення для розміщення підприємств в Інтернеті. Pagely – це недешево, але це чудова інвестиція у ваш бізнес. Створюючи керовану хмарну систему, вони пропонують надійний та безпечний хостинг, який можна легко змінити з урахуванням потреб вашого бізнесу. Pagely пропонує вражаючі функції, включаючи динамічну оптимізацію зображення, розширену безпеку, глобальний CDN, вбудований кешування, аналітику продуктивності, підтримку HTTP2 та PHP7. Це додатково до специфічних функцій WordPress, таких як повністю керовані оновлення ядра та WP-CLI. Коротше кажучи, ціна вище, ніж будь-який з інших хостів у цьому списку, Pagely пропонує послугу престижу, яка коштує більше, ніж коштує.

Дізнайтеся більше про Pagely

Зауважте, що це не всі доступні для вас варіанти хостингу. Швидше, це проста куратована колекція популярних і добре оцінених хостинг-компаній, яку ми особисто мали шанс перевірити.

Який найкращий хостинг для WordPress?

Оскільки ми не можемо вибрати один, ми дамо вам два найкращих.

На наш погляд, WP Engine – найкращий хостинг для WordPress. Це ми використовуємо для розміщення нашого веб-сайту, і ми мали великий досвід роботи з ними. Вони повністю керуються, мають чудовий час, підтримка завжди швидка та доброзичлива, і ми маємо більш ніж достатньо ресурсів у нашому поточному плані для розвитку нашого бізнесу.

На нашу думку, Bluehost є близьким керівником, оскільки вони ідеально підходять для блогерів, які тільки починають роботу. Вони пропонують досить дешеві хостингові плани, які легко налаштувати, мають достатньо ресурсів для живлення WordPress, і ви отримуєте певні бонуси, такі як доменне ім’я та деякі рекламні кредити для завантаження. Це дуже солодка угода для нових блогерів.

Поширені поширені запитання про хостинг

Є багато питань, які можуть виникнути під час дослідження хостингу. Ось декілька швидких відповідей на поширені питання, про які ми не розповідали у статті вище. Сподіваємось, це допоможе зробити правильний вибір при виборі найкращого хостингу WordPress для вашого веб-сайту.

Вам потрібен сервіс хостингу для WordPress?
Так, для власного розміщення WordPress (який можна знайти на WordPress.org) вам, безумовно, потрібен план хостингу. Це те, що робить це самооцінним-приймав.
Є хостом WordPress?
WordPress пропонує свій власний VIP-хостинг, але це досить ціновувально, і ми рекомендуємо його лише для підприємств, які потребують індивідуального рішення для хостингу (наприклад, якщо ви хочете створити власну безкоштовну онлайн-платформу для ведення блогів, соціальну мережу на базі WordPress або сайт обміну фотографіями).
Як розмістити свій блог WordPress?
Для розміщення власного блогу вам потрібен план хостингу, який ви купуєте щомісяця або щорічно у авторитетної хостингової компанії. Існує сотні веб-хостів, але здебільшого вони пропонують подібні плани, такі як спільний, хмарний, VPS, виділений або керований.
Чи є безкоштовний хостинг для WordPress?
Не зовсім. Є веб-сайти, які стверджують, що пропонують “безкоштовний” хостинг, але вони зазвичай пропонують мало ресурсів і не є типом веб-сайтів, з якими ви хочете ділитися особистою інформацією. Можливо, ви також думаєте про WordPress.com, яка є такою безкоштовною мережею ведення блогів, як Tumblr. Це дуже відрізняється від WordPress.org (саме в цьому ми і працюємо), і ви можете дізнатися більше про відмінності між WordPress .ORG та .COM.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map