На що звернути увагу при використанні авторів-авторів для вашого блогу WordPress

Наявність вищої якості незалежного письменника виробляє статті для вашого блогу може принести численні переваги. Ретельно вивчені та добре написані статті допомагають збільшити трафік на ваш сайт та створити спільноту зацікавлених читачів. Наймання письменників – це звичайна вартість створення веб-сайту WordPress, і те, що ще писати ваші повідомлення, звільнить ваш час, що дозволяє зосередити зусилля на інших сферах бізнесу. Але як ви рухаєтесь до пошуку та збереження успішного та надійного фрілансера?


У цій статті ми обговоримо, де ви можете знайти позаштатного письменника та на що слід звернути увагу, коли працюєте на нього. Важливо, що ми тоді подумаємо про те, які умови ви повинні обговорити з фрілансером, перш ніж вони почнуть писати для вас.

Де знайти позаштатного автора

Існує декілька способів знайти позаштатного письменника, і там багато письменників, які чекають, коли їх знайдуть. Однак, головне – шукати в потрібному місці, щоб ви отримали письменника вищої якості, відповідного для вашої ніші.

Розмістіть рекламу
робота

Один із способів знайти позаштатного автора – розмістити рекламу на відомій веб-сторінці Обробка, PeoplePerHour, або Про Blogger. Ці сайти мають велику кількість фрілансерів, які регулярно переглядають свої сторінки, шукаючи концерти. Залежно від того, що ви шукаєте, на одному з цих сайтів ви можете знайти когось із потрібним вмінням.

Однак реклама для фрілансера може закінчитися тривалим процесом. У відповідь на вашу рекламу заявники потраплять до вас. Серед кандидатів, можливо, може бути хтось дуже підходящий для вашого блогу. Буде також багато невідповідних відповідей, коли люди намагаються пощастити в галузі письма, в якому вони не мають досвіду. Часто виявлення кращих авторів може бути дуже трудомістким..

Шукайте письменників

авторська скринька

Пошук письменників іноді може бути кращим способом пошуку високоякісних фрілансерів. Подивіться на блоги у своїй ніші, щоб побачити, хто пише на них. Ознайомтеся з авторськими біо-полями в кінці статті, оскільки вони зазвичай містять посилання на веб-сайт автора.

Пошук у Google – ще один спосіб знайти авторства позаштатного зв’язку. Шукаючи авторів-фрілансерів у вашій галузі, можливо, є вибір веб-сайтів, які ви можете переглядати.

На що звертати увагу при роботі з авторитетним письменником

Вибираючи письменника-фрілансера, по-перше, завжди переглядайте їх веб-сайт, щоб зрозуміти, що вони роблять і що вони пропонують. Якщо за першими враженнями вони сумісні з вашим блогом та його потребами, то ви можете продовжити подальші перевірки.

Портфоліо Сторінка

портфоліо-сторінка

Працевлаштовуючи позаштатного письменника, ви в ідеалі хочете того, хто має досвід у вашій галузі. Однак якщо це неможливо, вам потрібно перевірити, чи вони принаймні записують на стандарт, який ви шукаєте.

А сторінка портфоліо на веб-сайті письменника відображає добірку їх роботи. Він повинен показувати роботу з різних сайтів і, якщо можливо, з різних жанрів. Тут ви зможете оцінити їхній стиль та якість, що допоможе вам вирішити, чи добре цей автор підійде для вашого сайту.

Якщо можливо, завжди спробуйте переглядати сторінку портфоліо автора, перш ніж зв’язатися з ними. Це може заощадити і вас, і їх багато витраченого часу, якщо виявиться, що ви не прагнете їх роботи.

Прочитайте відгуки

довідка-сторінка

Більшість веб-сайтів письменників включатимуть сторінку відгуків. Це допоможе вам зрозуміти, з чим письменник любить працювати, якщо вони надійні, пунктуальні та точні в роботі, в яку вони звертаються..

Однак якщо на веб-сайті письменника не вистачає відгуків, не відкладайте їх. Відгуки можна не помітити, якщо робота на сторінці портфоліо високої якості.

Перевірте ціну та доступність

У фрілансерів усі будуть мати ціну, за яку вони пишуть. Цитата буде розміщена на кожну статтю або на слово, залежно від того, що ви запитуєте, або що вони надають перевагу. Завжди запитуйте їх ставки в початковому листі, щоб не витрачати час. Вони можуть бути дивовижними письменниками, але якщо ви не можете дозволити собі їхні ціни, то далі немає сенсу йти далі.

Ніколи не намагайтеся занадто сильно знижувати ставки письменника. Хоча вони можуть погодитися на вашу нижчу ціну, ви не будете їх головним пріоритетом. І коли прийде кращий платний концерт, ви будете першим клієнтом, якого скинули.

Окрім ціни, завжди запитуйте про доступність письменника або уточнюйте, який тип домовленості ви шукаєте. Багато письменників дуже зайняті, але надають пріоритет регулярній роботі над одноразовими статтями. Якщо ви пропонуєте роботу щомісяця, то письменник може переробити їх графік, щоб створити для вас місце.

Що потрібно обговорити з фрілансером, перш ніж їх наймати

Після того, як ви знайшли фрілансера, який, на вашу думку, підходить для вашого веб-сайту, саме час обговорити додаткові можливості, які сприяють плавним робочим відносинам.

Зв’язок
скайп

Попередньо обговоріть, як ви будете підтримувати зв’язок зі своїм письменником. Ви хочете щомісячну дату Skype? Чи використовує ваша компанія Slack або Trello? Якщо жоден із вас не має переваг, електронної пошти буде достатньо.
Керівні принципи

Майте чіткі вказівки щодо того, що ви хочете. Багато роботодавців створюють посібник зі стилів для своїх письменників, тож зрозуміло, що очікується. Сюди слід включити специфіку, наприклад типи заголовків та розміри зображень тощо. Це допоможе збільшити шанс отримати бажане у готовій статті.

Терміни

Деякі роботодавці люблять статтю, яку потрібно подати до встановленої дати. Інші просто раді, що статті можуть бути передані до кінця місяця. Якщо у вас є конкретний графік роботи, то повідомте свого письменника і прийміть угоду, яка підходить вам обом.

Ревізії

Заздалегідь перевірте, чи раді вашій письменниці внести зміни до статті, якщо в ній є проблеми. Більшість письменників переглянуть статтю при необхідності. Однак якщо ви регулярно повертаєте статті, то вам потрібно ще раз переглянути, чи справді ваш автор добре поєднується з вашим блогом, чи ви занадто метушливі..

Екстри

Якщо є якісь додаткові речі, які ви хочете, щоб ваш автор закінчив, окрім написання, зробіть це зрозумілим на початку. Ви хочете, щоб вони відповідали на коментарі у вашому блозі чи ділилися своєю роботою в соціальних мережах? Більшість письменників із задоволенням зроблять це, але це слід обговорити на початку, щоб усі зрозуміли очікування.

Ghostwriting

Більшість письменників вважають за краще публікувати вміст під власним іменем. Авторська біо-скринька під кожною статтею, що містить особисту інформацію та посилання на їх веб-сайт, є звичайною практикою. Якщо ви хочете, щоб хтось виписав привид для вас, вам потрібно вказати це під час першого контакту з письменником. Можливо, вам доведеться заплатити більше, щоб хтось писав під вашим іменем, тому обговоріть це на початку.

Спосіб оплати

Завжди перевіряйте спосіб оплати перед тим, як починати писати. Більшість авторів-фрілансерів використовують PayPal, тому, якщо ви використовуєте інший спосіб оплати, перевірте з ними спочатку, що цей варіант у порядку. Пам’ятайте, деякі автори-фрілансери живуть за кордоном і не мають доступу до банківських рахунків у США.

Також перевірте, коли ваш письменник хоче отримати виплату. Деякі із задоволенням надсилають рахунок в кінці місяця. Іншим захочеться платити щотижня або після кожної статті. Якщо вони вимагають оплати вперед, переконайтеся, що вам сподобається домовленість спочатку.

Попросіть тестову статтю

Якщо ви є обережним типом, більш ніж прийнятно попросити письменника скласти тестову статтю. Це разова стаття, щоб перевірити якість їх роботи. Якщо ви задоволені результатами, можете опублікувати їх, а потім попрацювати з письменником над майбутніми публікаціями. Якщо вам цікаво пройти маршрут тестової статті, майте на увазі, що ви завжди повинні запропонувати автору заплатити за тестера.

Фінальні думки

Якісний і надійний письменник-фрілансер вартує своєї ваги золота. Тож, знайшовши одного, переконайтесь, що ви їх тримаєте. Регулярно спілкуйтеся з ними, дайте їм корисні відгуки та сплачуйте їх вчасно.

І пам’ятайте, ставки письменника з часом ростуть. Якщо у вас є позаштатний автор, якого ви хочете взяти на себе і якийсь час працює над вами, не забудьте запропонувати їм підвищення зарплати.

Яким є ваш досвід роботи з письменником-позаштатним? Будь ласка, поділіться коментарями нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map