Моніторинг часу і простоїв у WordPress

Ви маєте чудовий хороший веб-сайт і наполегливо працювали над розвитком своєї читацької бази. Але ви впевнені, що ваш веб-сайт постійно працює і працює? Це сама мета веб-сайту, правда? Веб-сайт повинен бути завжди доступний для перегляду, а час роботи веб-сайту важливо для збереження та збільшення трафіку. В іншому випадку ви втратите клієнтів, і надійність вашого веб-сайту неодмінно знизиться.


Хостинг-сервіси часто рекламують 99% часу роботи, але враховуйте, що 1% простою означає трохи більше 3,5 днів. І якщо це розділиться на декілька випадків простоїв, воно буде зважене на ваш рейтинг. Тому вам потрібно постійно контролювати ваш веб-сайт, щоб переконатися, що він працює і працює постійно. Важливо відстежувати час роботи веб-сайту та простоїв.

Кількість та тип тестів для моніторингу часу роботи можуть змінюватись – від простих HTTP-перевірок до складних резервних перевірок для моніторингу 50+ контрольних точок одночасно. Деякі тести, які зазвичай проводяться,

 • Тест Ping Monitor що по суті дасть вам знати, що ваш сайт працює і перевіряє швидкість мережі. Швидкість руху на нижній частині не є хорошою і майже дорівнює простою.
 • HTTP-тест це дозволить вам знати, що між Інтернетом та комп’ютером існує фактичний обмін даними.
 • Монітор сервера DNS який перевіряє, що DNS-адреса вашого веб-сайту та адреса вашого веб-сайту однакові. Помилки мережі та протоколу будуть виявлені за допомогою цього тесту.
 • Монітор порту протоколу управління передачею що перевіряє передачу даних з одного пристрою на інший через Інтернет.

Помилки можна виявити, і веб-сайти отримають попередження.

Є безкоштовні, платні та безкоштовні послуги, які відстежують тривалість роботи. Деякі плагіни також можна використовувати. Ці сервіси та плагіни регулярно перевірятимуть ваш веб-сайт та оповіщатимуть, чи не працює сайт. Частота перевірок і режим оповіщення можуть відрізнятися. Деякі популярні сервіси та плагіни детально описані в цій статті.

Пінгдом

Пінгдом є першокласним постачальником послуг з моніторингу ефективності веб-сайтів, яким довіряють Google і Apple. З Pingdom вам не доведеться дізнаватися це від третьої сторони, що веб-сайт не працює. Якщо стандартні пакети вас не влаштовують, ви можете розробити з ними індивідуальний пакет для вашого веб-сайту, виходячи з обсягу та вашої потреби в підтримці преміум-класу.

Pingdom 2

Pingdom розмістив 60+ зондуючих серверів по всій Америці та Європі для моніторингу веб-сайтів та пов’язаних з ними служб. Час простою або перерви помічаються майже відразу, оскільки частота перевірок становить лише одну хвилину. Ці помилки перевіряються ще до того, як ви отримаєте сповіщення, тому кількість помилкових сповіщень зменшується. Використовуючи кореневий аналіз, ви можете скоротити час, необхідний для повернення вашого веб-сайту.

Фактичний досвід кінцевого користувача з різних локацій, внесення змін до сторінок та відстеження часу завантаження для кожної зміни, моніторинг транзакцій та аналіз першопричини – це деякі з включених функцій. Це допоможе вам взяти під контроль свій веб-сайт.

Більше 700 000 користувачів по всьому світу використовують Pingdom. Якщо ви не впевнені, можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією. Преміум-пакети починаються від $ 13,95 на місяць.

DownNotifier

DownNotifier це інструмент, який ви можете використовувати для моніторингу свого веб-сайту та оповіщення про будь-який час простою. Відвідайте домашню сторінку цього постачальника послуг та введіть URL-адресу веб-сайту, який слід контролювати. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою про час простою на вказаний вами ідентифікатор пошти. Щоб отримувати ці сповіщення на своєму телефоні, увімкніть SMS-сповіщення. Ви можете вибрати сповіщення, коли сайт не працює або коли сайт не містить конкретного тексту. Я намагався вибрати обидва варіанти, але інструмент обмежив мене одним.

Сповіщувач вниз

Безкоштовний сервіс перевірятиме ваш сайт кожні 10 хвилин, а преміум-моніторинг – щохвилини. Преміум-пакет можна використовувати для 5 веб-сайтів вартістю 14,95 доларів США на рік. Ви також можете отримувати звіти та історію простоїв.

Моніт

Монітор з нами злився Моніт запропонувати послугу моніторингу, аналіз та покращення продуктивності веб-сайту з безкоштовними та преміальними планами. Здійснюється 4 перевірки – моніторинг часу, моніторинг завантаження на повній сторінці, моніторинг транзакцій та тестер веб-стресу – щоб ваш веб-сайт максимум.

За допомогою хмарних інструментів проводяться тести моніторингу безперервного часу для перевірки наявності та часу відгуку веб-сайтів, додатків та служб. Перевірки проводяться з 30+ по всьому світу з інтервалом в одну хвилину, і можна отримати доступ до 2-річної історії.

Моніт

Проводяться декілька перевірок – перевірка вмісту веб-сторінок, кілька тестів протоколів, тести електронної пошти та публічні перевірки IP-адреси – і миттєві звіти про несправності надсилаються. Тож ви швидко знаєте, що ваш веб-сайт працює. Повний моніторинг завантаження сторінок буде відслідковувати час завантаження сторінок від початку до кінця. Час завантаження зображень може бути відомий, і 404 повідомлення про помилки будуть отримані, коли сторінки не завантажуються.

Функція моніторингу транзакцій у цій службі розглядає всі аспекти вашої електронної комерції, щоб упевнитися в жодних транзакціях у ключових областях, таких як реєстрація та кошик для покупок. Щоб переконатися, що ви готові до швидкого трафіку, особливо під час кампаній, таких як Super Bowl або Чорна п’ятниця, уважно подивіться на тести веб-стресу. Це дасть вам уявлення про те, скільки навантажень може справити ваш веб-сайт.

Доступна безкоштовна 15-денна безкоштовна пробна версія. Крім того, вам потрібно створити власний пакет, виходячи з частоти перевірок та кількості місць, з яких його потрібно перевірити. Моніт має понад 200 000 користувачів, серед яких відомі комерційні назви.

Службовий час

Службовий час це безкоштовна послуга на основі підписки, яка відстежує доступність та продуктивність веб-сайтів за допомогою глобальної мережі серверів. Ви можете встановити частоту перевірки на панелі управління на час налаштування послуги.

Службовий час

Проводиться цілий спектр перевірок – веб-сторінки перевіряються на вміст ключових слів, тести Ping для перевірки рівня підключення до рівня IP, веб-сервери (HTTP і HTTPS) та тести Link, тести POP 3 сервера для пошуку електронної пошти, тести SMTP-сервера для надсилання електронних листів, Тести сервера IMAP для керування “поштовими скриньками”, Завантаження тестів на сервер (FTP-сервери), тести сервера DNS та MySQL на рівні протоколу та тести на власні сервери для контролю будь-якого протоколу TCP / IP. Для безкоштовного акаунта ви можете вибрати будь-яку службу чи порт для тестування.

Періодичні звіти про час роботи та результати роботи, детальні щомісячні звіти та підсумки за весь період моніторингу будуть інформувати вас про роботу вашого веб-сайту. Понад 50 000 веб-сайтів зареєструвались у службі Uptime для своїх безкоштовних послуг з моніторингу. Преміум-пакети доступні починаючи з $ 4,95 на місяць.

Сайт 24 × 7

Сайт 24 × 7 працює майже так само, як і інші сервіси для того, щоб ваші клієнти могли постійно здійснювати транзакції з усього світу. Цей сервіс також може перевіряти URL-адреси через Інтернет, інтранет, 3G та 4G-мережі, щоб ви могли також стежити за мобільними додатками та мобільними веб-сайтами. За допомогою раннього аналізу він може наздогнати розробників проблем, перш ніж вони вплинуть на кінцевих користувачів і перевірити, які компоненти додатків сприяють безперебійному виконанню транзакцій.

Сайт 24х7

Моніторинг веб-додатків проводиться з більш ніж 50 глобальних місць та виявляється будь-яка млявість. Аналізується завантаження веб-сторінок і відслідковуються такі критичні служби, як HTTP (S), FTP (S), DNS, PING, TCP, SSL, SMTP та POP. Сервери, внутрішні мережі, мережеві пристрої, моніторинг на стороні сервера, DNS-сервер. Закінчення терміну дії сертифікату SSL, час, необхідний для завантаження та завантаження FTP, та моніторинг поштового сервера проводяться часто. Ви можете переглядати всі тести в режимі реального часу на одній інформаційній панелі, просто оновивши, без необхідності кожного разу входити у свій обліковий запис.

Безкоштовний план включає базовий моніторинг для 5 веб-сайтів, а також доступна 30-денна безкоштовна пробна версія. Преміум-пакети поєднуються в три види послуг – моніторинг веб-сайтів, моніторинг сервера та моніторинг додатків, а також пакет «все в одному», який упакований у все.

Є набагато більше постачальників послуг, і декілька з них перераховані тут. Ви можете переглянути їх:

Плагіни WordPress для моніторингу часу і простою

Послуги чудові, але іноді простий плагін може бути настільки ж хорошим, якщо не кращим – особливо якщо ваш блог новий і ви ще не хочете інвестувати в складний моніторинговий сервіс. Ось декілька безкоштовних плагінів для моніторингу WordPress, які ми рекомендували б.

Jetpack для WordPress

Jetpack

Jetpack це плагін з декількома функціями, одна з яких також – моніторинг часу роботи сайту. Він попередньо встановлений за допомогою WordPress, і ви можете його активувати. Налаштуйте його в розділі Налаштування та переконайтеся, що введено правильний ідентифікатор електронної пошти. Режим оповіщення є лише електронною поштою – не ідеальний метод. Але якщо ви розділите сповіщення в окрему папку, миттєво з’явиться історія простоїв вашого сайту.

Реальний моніторинг користувачів від Pingdom

Реальний користувач Pingdom Monit_

Щоб знати, як фактичний користувач у різних місцях переживає ваш веб-сайт, встановіть його Реальний моніторинг користувачів від Pingdom і налаштувати рахунок на pingdom.com. Цей плагін дасть вам цінний відгук про час завантаження в різних країнах та різних браузерах. Ви можете прочитати всі ці дані на панелі керування. Використовуйте дані для підвищення продуктивності вашого веб-сайту.

Плагін робочого часу Uptime для WordPress

Налаштування роботів Uptime

Плагін робочого часу Uptime для WordPress це простий плагін, який дозволяє переглядати статистику часу роботи з інформаційної панелі або будь-якої сторінки або віджета. Ви повинні налаштувати собі рахунок на Uptime Robot.com та встановити плагін і активувати його. Статистика та журнали можна переглянути з кількох місць на вашому веб-сайті, розмістивши шорт-коди.

Нарешті

Я хотів би поділитися ще одним варіантом – розширенням, яке доступне в Chrome для моніторингу часу роботи сайту. Монітор сервера можна завантажити з Веб-магазин Chrome Apps.

1

Ви можете додати будь-яку кількість веб-сайтів для моніторингу, і ви можете перевірити стан свого веб-сайту, просто натиснувши на розширення в браузері. Якщо спливаюче вікно ввімкнено, будь-яка зміна статусу URL-адреси негайно відобразиться як спливаюче вікно, і ви можете зв’язатися зі своїм постачальником послуг..

Тепер, коли ви знаєте, що існує так багато варіантів для моніторингу часу роботи вашого веб-сайту, виберіть будь-який із них і пристосуйте їх до корисного використання. Візьміть під контроль простої, перш ніж це коштуватиме вам грошей, репутації чи клієнтів. І дайте нам знати, які інструменти ви б рекомендували в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map