Купівля тем WordPress The Smart Way

Попит на якісні теми WordPress – INSANE. Є TONS людей, які щодня шукають як вільні, так і комерційні теми, і люди, такі як я, заробляють на життя, продаючи їх. Завдяки такому великому попиту люди постійно відкривають нові тематичні магазини та / або створюють нові товари для продажу на існуючих ринкових місцях, таких як Themeforest або Mojo Themes.


Як покупець, промоутер та розробник тем WordPress, я маю досить великий досвід роботи з багатьма популярними магазинами тематики там та їх роботою. У мене також пильний погляд на вибір якісних предметів над не дуже великими.

Я хотів поділитися деякими моїми порадами, щоб допомогти вам зробити «розумніші» освіченіші покупки, коли ви на полюванні на «комерційні» теми WordPress – зверніть увагу, я використовую термін «комерційний», тому що …

“Не всі комерційні теми – це преміальні теми, і не всі преміальні теми – комерційні теми!”

Часто люди посилаються на всі комерційні теми як на премію, однак, термін премія посилається на те, що є винятковим і вищим для інших у своєму роді. Але, як ми всі знаємо, деякі комерційні теми смокчуть, і можуть бути гіршими, ніж деякі безкоштовні теми, які доступні.

Ось мої поради…

Чи можете ви довіряти продавцю?

Тематичний магазин: Одне з перших, що ви повинні запитати у себе, – чи можна довіряти продавцю. Не тільки тому, що ви можете дати їм інформацію про свою кредитну картку, але і тому, що ви хочете переконатися, що ви дійсно отримаєте свій товар, і він буде працювати, як описано. Роблячи простий Пошук Google що стосується продавця, ви маєте отримати хорошу думку, якщо ця особа / компанія є законною. Зазвичай, якщо інакше, ви знайдете купу жахливих відгуків чи публікацій в блозі, що вирують про них.

Індивідуальний продавець: Якщо ви купуєте у окремого продавця на Market Place, ви можете часто говорити за коментарями та рейтингами, чи людям подобається продавець. Наприклад, якщо ви прочитаєте деякі коментарі з моєї комерційної теми та переглянете мої відгуки, ви знайдете, в основному, всі позитивні ��

Якщо вони не на ринку, а продають прямо зі свого веб-сайту / блогу, наприклад Девін Ціна робить на своєму блозі, продаючи його Параметри Framework Kit, ви можете прочитати, хоча деякі його публікації, перевірити його github та / або щебетати, і відразу ви побачите, що він класний хлопець. Те саме стосується і мого приятеля Піппін Вільямсон у Плагіни плагінів (всі знають Піппіна). Якщо ви просто шукаєте когось із цих двох людей, ви побачите, що вони сильно задіяні у спільноті WordPress та людям, яким довіряють..

Крім того, якщо платежі проводяться через PayPal, у вас є додатковий рівень захисту, тому варто щось шукати, якщо ви все ще стурбовані.

Оформити безкоштовну тему: Якщо продавець пропонує якусь безкоштовну тему, вам слід розглянути можливість її завантаження та ознайомлення з кодом. Очевидно, не хвилюйтесь, якщо ви бачите якісь помилки, оскільки тема може бути давньою чи не так багато уваги було вкладено в неї як комерційна тема. Що ви шукаєте – це зашифрований код та ескізні посилання. Якщо продавець роздає безкоштовні теми зі всілякими спам-посиланнями або зашифрованим кодом, я особисто не буду довіряти їх комерційним товарам.

Тема востаннє оновлена…

Одне з перших речей, на які я особисто звернувся б, – це тему, коли випущено чи останнє оновлення WordPress постійно розвивається, і ви хочете переконатися не лише в тому, що ваша тема використовує деякі найновіші доступні функції, але й переконайтеся, що ця тема безпечна у використанні. Наприклад, будь-яка тема за допомогою Timthumb, яка не оновлювалася протягом останніх кількох років, – це дуже погана ідея – ви всі знаєте про величезну вразливість Timthumb, яку виявили та нещодавно виправили.

Не має значення, чи це стара тема, якщо вона нещодавно оновлена, вона все ще може стати чудовим вибором! Якщо є публічний журнал змін, можливо, ви захочете ознайомитися з ним. Звичайно, ви завжди можете запитати продавця, чи оновлена ​​тема для роботи з останньою версією WordPress.

У мене раніше люди запитували, чи мої теми працюватимуть із нижчою версією WordPress, оскільки вони не хотіли оновлювати інсталяцію з тих чи інших причин. Чесно кажучи, мені все одно, в чому причина … ви завжди повинні постійно оновлювати встановлення WP!

Ніколи, НІКОЛИ, нехай тема не заважає вам використовувати останню версію WordPress.

Перевірте код за допомогою W3C

Валідатор W3cОдне, що займає лише кілька секунд, – це запустити перевірку W3C на домашній сторінці теми, яку ви думаєте придбати. Ви можете протестувати кожну сторінку, але зазвичай, якщо домашня сторінка добре закодована, зазвичай, решта сайту також буде. Те саме стосується, якщо на домашній сторінці з’являються сотні помилок, то, ймовірно, можна очікувати того ж на іншій частині сайту.

Примітка: Деякі помилки, що виникають на W3C, можуть бути пов’язані з вбудованими відео, експериментальним кодом… тощо. Тому не закривайте тему, якщо ви отримаєте кілька помилок, прочитайте їх і подивіться, про що йдеться, іноді це насправді нічого.

Перевірте рейтинги та відгуки

Я часто бачу людей, які скаржаться на ThemeForest, де я продаю свої комерційні теми (атм), тому що вони придбали тему, яка мала проблему, і автор не допоможе їм вийти. Просто переглядаючи автора, я часто бачу, що у них погані оцінки, люди коментують проблеми з темою… тощо.

Тема досить дешева, і якщо вам не байдуже втрачати кілька доларів тут і там, продовжуйте купувати тему, і якщо вона не працює, вимагайте її як втрату своїх податків. В іншому випадку, прочитавши кілька коментарів і переконавшись, що автор має хороші оцінки, не зашкодить. І якщо ви дійсно хочете переконатися, що ви робите правильний вибір, зробіть пошук в Інтернеті для ринку та прочитайте деякі відгуки (зауважте, більшість відгуків там створені філіями, тому будьте уважні, вони не всі чесні ) можливо, надішліть твіт і запитайте людей у ​​їх думки.

Дивлячись на функції та параметри

Звичайно, коли ви не хочете шукати нову тему, є багато речей, які ви можете шукати, зазвичай вам потрібні конкретні функції або елементи дизайну. Нижче наведено лише декілька порад, які я вважаю потрібними завжди та речі, які не є такими необхідними.

Необхідні:

 • Добре закодований HTML, PHP та JS
 • Макет, який відповідає вашим потребам – там сотні тисяч тем, перестаньте ламати з них лайно і отримайте щось, що працює для вас або вашого клієнта (здебільшого)
 • Підтримка автора – якщо є якісь проблеми з темою, це чудово, якщо автор допоможе вам
 • Регулярні оновлення – якщо ви збираєтесь використовувати тему протягом тривалого періоду часу, оновлення обов’язково повинні бути

Не Необхідно:

 • Опції SEO – вони не повинні бути вбудованими, ви повинні використовувати Yoast SEO
 • Параметри кольорів для кожного елемента – якщо ви не знаєте CSS, найміть веб-розробника!
 • Кожен можливий шаблон сторінки – ви знаєте, що можете створювати нові шаблони у своїй дочірній темі?
 • Шорт-коди – їх не потрібно включати в тему, для цього є багато чудових плагінів

Особливості WordPressНа жаль, здається, що ринок таких магазинів, як Themeforest, схиляється до тем, які переповнені варенням і роздуті. Я не знаю, чи покупці не хочуть витрачати гроші на придбання теми для кожного клієнта, вони не знають, як кодувати або просто ледачі … З цієї причини в деякі мої теми я додав певні варіанти як правило, не додаю, проте є речі, які просто не належать до такої теми, як SEO-параметри або 100+ коротких кодів (що? так, я це бачив у списку особливостей теми раніше).

Ціни та ліцензування

Це, очевидно, два дуже важливих аспекту, коли справа стосується купівлі теми. Іноді у вас є клієнт, який дав вам бюджет на тему, щоб придбати тему, або у вас особисто є бюджет на економічні труднощі, або, можливо, у вас є всі гроші в світі, щоб витратити. Що стосується купівлі комерційної теми, то не існує 100% співвідношення ціни та якості. Наприклад, у Theme Trust є кілька високоякісних тем, які продаються за 2 теми за 25 доларів, а потім переходите до Themeforest і знаходите теми, що продаються по 50 доларів кожна (що вдвічі більше вартості), які можна порівняти з темами в Theme Trust.

Вища ціна НЕ означає більш високу якість

Особисто Я б навіть не дивився на ціну теми. Якщо тема WordPress має саме те, що вам потрібно, продавцеві добре довіряють і мають позитивні оцінки / відгуки, і, звичайно, тема була добре розроблена, кого цікавить, скільки це коштує? Навіть за 100 доларів деякі теми все одно будуть варті того. Я бачив, як люди закінчують вдвічі більше, тому що вони купували теми, за якими пізніше з’ясували, не зовсім те, що шукали.

Пам’ятайте, якби ви найняли позаштатного розробника, це може коштувати вам тисяч на веб-сайт. Придбання теми все ще є доступним варіантом, навіть якщо ви купуєте якісну нішеву тему у вищому кінці свого бюджету, як-от ті, які знайдені в AppThemes.

Ліцензування? Ми всі повинні бути GPL, ні?

Ваші думки?

Зрештою, я хотів би почути від вас, хлопці / дівчата. Який у вас процес, коли ви шукаєте нову тему, щоб купити? Які є ваші враження щодо різних ринкових місць та магазинів тем? Я впевнений, що якщо у вас був хороший чи поганий досвід, хтось, читаючи це повідомлення, вважатиме його корисним, тому поділіться, будь ласка!

Як ви купуєте теми? Будь-який хороший чи поганий досвід? Коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map