Коли плагіни стикаються: кращі практики для вирішення конфліктів плагінів WordPress

Практично неминуче, що в якийсь момент життя вашого веб-сайту WordPress у вас виникне великий конфлікт з плагінами.


Коли ці конфлікти трапляються, насправді між двома незначними плагінами ніколи не виникає проблем. Ви майже можете гарантувати, що найважливіший плагін на вашому веб-сайті зазнає прямого впливу, що призведе до того, що вся його функціональність буде порушена.

Це твердження – 50% параної та 50% причини. Найважливіші плагіни, які ви використовуєте, приведені в конфлікт з іншими через їх складність. Незалежно від того, що на вашому веб-сайті розміщено плагін управління подіями, плагін електронної комерції чи щось інше, ви можете бути впевнені, що він стане основною жертвою у будь-якому конфлікті, що виникає.

Уникнути конфліктів майже неможливо повністю, якщо ви використовуєте багато плагінів. Однак є кілька методів, якими ви можете скористатися, щоб звести конфлікти та проблеми з додатком до абсолютного мінімуму.

Уникайте застарілих плагінів

Якщо вам потрібно використовувати плагін для певної функції, переконайтеся, що він нещодавно оновлений та сумісний із останньою версією WordPress.

Якщо розробник не оновлювався розробником протягом більше шести місяців, є велика ймовірність, що він містить застарілий код. Тепер, коли WordPress намагається скоротити свій цикл розвитку, це стає ще важливішим.

Додайте додаткові резервні копії, перш ніж щось оновлювати

Плагіни-папка

Більшість людей оновлюють свої плагіни та веб-сайт без другої думки. На вашому веб-сайті слід запускати найновіші версії програмного забезпечення, але не слід бути необачним при проведенні цих оновлень.

Як і при оновленні основного програмного забезпечення WordPress, добре здійснити повне та корисне резервне копіювання всього сайту перед тим, як зробити істотні зміни. Резервне копіювання дозволяє відновити старіші версії кожного плагіна, якщо щось піде не так, і вам доведеться відкатати до попередньої версії.

Є такі послуги, як VaultPress це дозволить створити резервну копію всього, хоча ви можете просто завантажити wp-content / плагіни папку з використанням програми FTP, такої як FileZilla.

Створіть версію для місцевого розвитку свого сайту

Скористайтеся додатком, таким як MAMP або WAMP, щоб створити версію свого веб-сайту на локальному комп’ютері.

Потім ви можете використовувати цю локальну версію свого сайту в якості тестового середовища для оновлення до кожного встановленого плагіна. Це дозволяє перевірити оновлення роботи кожного плагіна, не викликаючи конфліктів з іншими.

Якщо конфлікти трапляються, вони не трапляються в реальній версії вашого сайту. Ви можете протестувати і налаштувати плагіни на версії розробки, поки не будете раді, що все працює.

Потім ви можете оновити свою живу версію.

Оновлення плагінів індивідуально

Вибрати всі свої плагіни може і спокусити WordPress одночасно оновлювати їх. Безумовно, це економія часу, якщо все піде за планом.

Якщо після оновлення виникнуть проблеми з будь-яким із плагінів, ви будете раді, що витратили ці додаткові хвилини на оновлення кожного плагіна окремо. Використання цього методу дозволяє точно побачити, який плагін викликав конфлікт, а потім відновити попередню версію з резервної копії.

Оновлюючи їх одночасно, ви ризикуєте витратити значну частину свого часу на виявлення суперечливих плагінів.

Пошук конфлікту

Попередній пункт – це добра практика, але не те, на що більшість людей готові витратити зайві кілька хвилин. Якщо ви оновили всі свої плагіни одночасно, вам залишаються два варіанти, і ви хочете уникнути другого з них, якщо можливо.

1. Відновіть плагіни

Ви можете повністю відновити плагіни з резервної копії, яку ви взяли з них безпосередньо перед оновленням. Потім оновлюйте кожен плагін по одному, щоб знайти той, що спричинив конфлікт.

Якщо ваша відповідь на першу точку була «О так. Я повинен був створити резервну копію. ” Мені шкода за те, що ти обмежився використанням пункту два.

2. Ручний процес

У вас немає резервного копіювання. Ви оновлювали всі плагіни одразу, щоб заощадити час, і тепер щось важливе порушено. Зараз перед вами стоїть кропітка задача – вручну перевірити кожен плагін, щоб знайти конфлікт.

Для цього вам потрібно вимкнути кожен встановлений плагін.

Коли всі вони вимкнені, ви можете активувати свій основний плагін, у якого є проблема, і переконатися, що він працює правильно – можливо, це зламаний плагін.

Потім потрібно активувати кожен плагін по черзі та перевірити, чи не відбувся конфлікт. Якщо у вас встановлено багато плагінів, це може зайняти певний час.

Що ще гірше, коли ви виявите цей конфлікт, вам доведеться або залишити другий плагін деактивованим, або спробувати знайти версію, яку ви встановили до оновлення – якщо припустити, що ви знаєте, що це номер версії.

Цей ручний метод може зайняти багато часу, щоб завершити і викликати основні проблеми з функціональністю на вашому веб-сайті під час його виконання. Краще спробувати уникнути цього сценарію цілком ініціативно, робити резервні копії та планувати оновлення свого веб-сайту..

Використовуйте форуми підтримки плагінів для вирішення конфлікту

Після того, як ви знайдете плагін, який ображає вас, добре б зайти на його форум підтримки. Зазвичай вони знаходяться на сторінці WordPress.org для плагіна, якщо він доступний у вільному доступі, або на веб-сайті для плагінів або розробників, якщо це плагін преміум-класу.

Форум плагінів

Швидше за все, ви не перша особа, яка мала конфлікт. Якщо вам не вистачає цієї проблеми, вам слід створити тему на форумі або надіслати розробникам електронний лист, щоб розпочати розслідування проблеми..

Для створення власного потоку на форумі знадобиться створити WordPress.org акаунт, якщо у вас немає його або входите в обліковий запис, створений під час придбання плагіну преміум-класу.

Якщо дозвіл неможливий, замініть незначний плагін

Вирішення конфлікту може не бути. У вас може залишитися інший варіант, крім того, щоб передати функції цього плагіна. Принаймні, як короткострокове рішення.

Будуть доступні й інші плагіни, які виконують ту саму функцію. Витратьте деякий час на пошук плагіна для заміни, а не використовуйте лише перший, який знайдете. Знайдіть його з хорошою підтримкою та нещодавно його оновили розробники.

Можливо, варто витратити ваш час, зв’язавшись із розробниками нового плагіна і запитавши їх, чи не виникло конфлікт, який ви мали з попереднім плагіном, для них..

Пам’ятайте, що ви не пов’язані ні з одним конкретним плагіном, і якщо ви не можете знайти той, який робить саме те, що ви хочете, може бути ідеєю знайти когось, щоб створити спеціальний код для вашого веб-сайту, який повністю усуває потребу в плагіні..


Хоча ви можете використовувати плагіни практично для всього, що робить це у WordPress, можливо, це не найкращий доступний варіант.

Якщо ви використовуєте плагіни для виконання простих завдань, це набагато розумніший варіант навчитися замінювати їх на спеціальний код. Ви можете або навчитися самостійно, або дозволити комусь написати певний код, необхідний для виконання завдання, додати його до вашої теми.

Кожен плагін ви використовуєте мікросхеми під контролем вашого веб-сайту та передає його довгострокове здоров’я в руки сторонніх розробників..

Цей розробник, можливо, не зможе повністю оновити плагін. Їх код може бути безладним і мати ненавмисні дірки та проблеми. Він може просто використовувати функцію, яка вже використовується іншим встановленим плагіном.

Якою б не була проблема, її, як правило, можна уникнути, замінивши плагін на спеціальний код, який використовує менше ресурсів і має менше шансів викликати інші проблеми.

У вас виникли якісь серйозні конфлікти плагінів на вашому веб-сайті? Як ви їх вирішили? Ми хотіли б почути про це у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map