Якщо ви виберете безкоштовну або преміальну тему WordPress

Якщо ви виберете безкоштовну або преміальну тему WordPress

Якщо ви тільки починаєте новий проект, може бути важко вирішити, вибрати чи безкоштовну або преміальну тему WordPress. Хоча теми преміум-класу зазвичай вважають найкращим вибором, це насправді не завжди так.


У цій статті ми порівнюємо безкоштовні та преміальні теми відповідно до критеріїв ціни, підтримки, безпеки та оновлень, зручності використання та якості. Ми також розглядаємо переваги вибору теми фремію. Тож давайте почнемо …

Співвідношення ціни та якості

Всього

Ціна – це очевидна різниця при виборі безкоштовної або преміальної теми WordPress. Багато людей, які тільки починають, насторожено платять за нову тему, коли не знають, чи дійсно їхній проект вийде.

Однак, хоча безкоштовна тема спочатку “безкоштовна”, реальність полягає в тому, що якщо ви хочете створити професійний або прибутковий веб-сайт, вам, ймовірно, доведеться робити покупки в іншому місці. Безкоштовні теми в цілому не мають широких можливостей. Таким чином, це може коштувати вам значно більше за ціну преміум теми, щоб оновити ваш веб-сайт необхідними плагінами преміум-класу, які вам знадобляться для повністю ефективного веб-сайту.

Теми преміум-класу також часто поставляються з численними прихованими додатками, що робить їх великим співвідношенням ціни та якості. Багато преміальних тем оснащено плагінами, які вже вбудовані. Наприклад, наша власна тема Total поставляється з Visual Composer, Slider Revolution та інше, включеного без додаткових витрат (плюс оновлення теми безкоштовні на все життя).

ThemeForest пропонує вибір угод щодо хостингу та доменів, якщо ви придбаєте одну із своїх преміальних тем. Або якщо ви приєднаєтесь до тематичного клубу, наприклад WPMU DEV, ви отримаєте доступ до цілого ряду додатків, таких як плагіни, підтримка, безпека тощо.

Верхня порада: Дослідіть саме те, що входить у тему, перш ніж завантажувати її, щоб уникнути розчарування та зайвих витрат.

Підтримка розробників

Підтримка

Одним з найбільш яскравих контрастів між безкоштовними та преміальними темами є підтримка, яка пропонується. Розробники безкоштовних тем мають надзвичайно обмежений бюджет. Це може призвести до того, що вони не зможуть негайно надати якісну підтримку. Хоча допомога зазвичай доступна, цілодобова допомога – це загалом не безкоштовні теми.

Теми преміум-класу в цілому мають або більшу групу розробників, і кращі системи підтримки, або комбінацію обох. Зазвичай пропонуються великі відеоуроки та документація, форуми та підтримка електронної пошти, і багато хто надає допомогу цілодобово. Тож якщо ви ведете інтернет-бізнес або не маєте великого досвіду роботи з WordPress, дорогоцінною темою з найкращою підтримкою може стати шлях..

Верхня порада: Завжди перевіряйте, як підтримується тема, перш ніж приймати остаточне рішення.

Безпека та оновлення веб-сайтів

Репозиторій WordPress

Як правило, вважається, що преміальні теми є більш безпечними, ніж безкоштовні теми. Однак це не завжди так.

Безкоштовні теми WordPress в Сховище WordPress пройти суворий процес огляду. Це гарантує, що наявні теми у сховищі мають високий рівень, а елементи безпеки є основною частиною критеріїв.

Теми преміум-класу можуть бути більше змішаною сумкою із безпекою, оскільки кожен може створити преміальну тему та продати її. Однак якщо ви купуєте свою тему у авторитетних розробників або у відомому магазині тем (наприклад, Themeforest, StudioPress, Anariel Design, Elegant Themes тощо), то вам слід легко спати..

Теми преміум-класу від відомих розробників – це, найзахищеніші, доступні теми. Ці компанії мають великі бюджети та численні розробники, присвячені безпеці. Помилки знаходять і виправляють швидко, оскільки будь-які порушення безпеки можуть серйозно вплинути на майбутні продажі теми.

Теми Premium зазвичай оновлюються регулярніше. Оновлення часто відповідають реакції на основні зміни WordPress та останні вразливості безпеки. Цикл оновлень, як правило, не є настільки регулярним і не відповідає вільним темам. Тож чим старша тема стає тим відкритішою до порушень безпеки.

Верхня порада: Завжди купуйте преміальні теми з поважних джерел та безкоштовних тем із сховища WordPress, щоб забезпечити високу якість та безпечну тему.

Якість тематичного дизайну та функціональність

ТемаForest

Якість дизайну може сильно відрізнятися між безкоштовною або преміальною темою WordPress. В цілому популярні теми преміум-класу пропонують більш високий рівень якості. Дизайни є професійними за своєю компонуванням та естетикою, вбудовані вдосконалені можливості та функціональність, і тут зосереджено увагу на зручності використання.

Однак, деякі теми преміум-класу заходять занадто далеко, включаючи купу функціональних можливостей, які краще обслуговуються плагінами. Це призведе до роздуття теми, уповільнення вашого веб-сайту та негативного впливу на його ефективність. І якщо ви вирішите переключити теми в майбутньому, переміщення вашого вмісту буде непростим процесом.

Ще один момент, який слід враховувати, обираючи безкоштовну або преміальну тему WordPress, – це те, що вам, можливо, не потрібні багато функцій, які надає велика кількість преміальних тем. Якщо ви вибрали легку безкоштовну тему, ви можете легко встановити кілька плагінів WordPress, щоб зробити деякі вражаючі покращення. Інвестуючи в розробник сторінки та інші розширені плагіни, ви можете швидко оновити вигляд свого сайту, а також додати додаткові функції, які можуть вам знадобитися.

Верхня порада: Прочитайте огляди тем, щоб добре зрозуміти якість теми та загальну ефективність.

Корисність

Двадцять сімнадцять

Корисність теми WordPress є надзвичайно важливим фактором, який слід враховувати при виборі нової теми для вашого веб-сайту WordPress. На жаль, зручність використання для творців сайтів, так і для користувачів сайту, може бути дещо, чого не вистачає у вільній темі. Однак якщо у вас обмежений досвід використання WordPress, це може працювати на вашу користь. Простота безкоштовних тем та відсутність функцій часто дозволяють швидко та легко налаштувати їх.

Розробники преміальних тем, як правило, зосереджуються на розробці тем із вражаючою зручністю використання як переднього, так і заднього кінця. Преміальна зручність використання заощадить вам багато часу та зусиль під час роботи на вашому сайті. І що важливо, це дозволить вам насолоджуватися процесом налаштування. Ефективна та успішна робота користувачів для ваших відвідувачів також збільшить час користування на сайті та покращить конверсії вашого сайту.

Верхня порада: Перегляньте тематичні демонстрації, щоб відчути досвід відвідувачів.

Заключні думки про безкоштовну або преміальну тему WordPress

Ви все ще не впевнені у виплаті преміум теми за течію? Тоді тема фрімею може стати для вас хорошим вибором. Тема freemium – це безкоштовна тема, яку можна оновити будь-коли. Це означає, що якщо в якийсь час у майбутньому ви вирішите, що вам потрібні розширені функції та функціональні можливості преміум-теми, ви зможете легко перейти на преміальну версію, не маючи фактичної міграції на нову тему.

Тепер ви маєте добре уявити, що пропонують безкоштовні та преміальні теми WordPress. Який би варіант ви не вибрали, обов’язково зробіть своє дослідження. І завжди завантажуйте свою тему з авторитетного джерела.

Ви оберете безкоштовну або преміальну тему WordPress для свого проекту? Або тема фрімелія найкращий варіант для вас? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map