Який тип файлу зображень використовувати для WordPress

Який тип файлу зображень використовувати для WordPress

Якщо ви деякий час працювали на сайті WordPress, вам, мабуть, цікаво, який тип файлу зображень найкращий для вашого веб-сайту. Чи варто використовувати JPG або PNG? Можливо, ви хочете використовувати інший тип файлу зображення, наприклад, WebP, але ви не впевнені, що робити. Якщо це не все, можливо, ви хочете завантажити зображення PSD, AI або INDD, і ви застрягли.


Незважаючи на те, чому ви тут, сьогоднішній пост допоможе вам вибрати правильний тип файлу зображення для вашого веб-сайту WordPress. Чому потрібно вибрати правильний тип файлу зображення? Це ми також висвітлюємо в пості. На додаток до цього ми виділяємо прийняті типи файлів зображень, як додавати інші типи файлів та торкаємось декількох найкращих практичних зображень WordPress..

Якщо це звучить чудово, давайте зважимо якір і відпливемо, оскільки є чому навчитися.

Чому важливо вибрати правильний тип файлу зображення?

Вибрати ідеальний тип файлу зображення складніше, ніж ви думали, і я це розумію. Але ви повинні звернути пильну увагу на тип файлу, який ви використовуєте, оскільки він співвідноситься з роботою вашого веб-сайту. Отже, чому важливо враховувати обраний тип файлу зображення?

 • Швидкість та продуктивність – Деякі типи файлів зображень займають більше місця, ніж інші. Якщо ви використовуєте великі формати зображень, ви сповільнюєте свій веб-сайт і накопичуєте витрати на сервер. Перейдіть на легкі зображення, які гарантують кращу швидкість сторінки та її ефективність оптимальний досвід користувача (UX).
 • Оцінка SEO – Чи знали ви швидкість сторінки? прямий сигнал ранжування SEO? Якщо ви використовуєте важкі або низькоякісні зображення на своєму веб-сайті, вам не вистачає кращих UX та відповідних переваг SEO. Вибір високоякісних та готових до SEO зображень представляє ваші сторінки для кращих результатів SEO.
 • Естетика – Деякі формати зображень зберігають деталі краще, ніж інші, навіть після стиснення. Ви хочете, щоб формат зображення виглядав чудово для відшліфованого, якісного та професійного вигляду. �� Кожен формат зображення ідеально підходить для конкретного використання, тому вибирайте з розумом.
 • Чуйний дизайн – На сьогодні користувачі відвідують ваш веб-сайт на різних пристроях із різними браузерами та розмірами екрана. Вам потрібно знайти відповідні типи файлів зображень, які підтримуються у більшості браузерів. Крім цього, вам потрібні зображення, які на різних екранах виглядають приголомшливо. Детальніше про це пізніше.
 • Послідовність – Для послідовності радимо дотримуватися одного основного типу файлу для ваших зображень. Ви можете використовувати інші формати файлів на вимогу або залежно від ваших потреб, але одного або двох форматів має бути багато.

Крім цього, поговоримо про доступні типи файлів зображень.

Доступні типи файлів зображень

Приховано від багатьох початківців факт, що там існує світ форматів зображень. Так, є сотні типів файлів зображень що нам знадобиться електронна книга, щоб охопити їх усі. Не хвилюйтеся, хоча; ми орієнтуємося лише на формати зображень, які ідеально підходять для веб-сайтів WordPress.

Формати зображень класифікуються на дві широкі категорії: Растрові і Вектор образи.

Растрові зображення будуються за допомогою серії пікселів для формування зображення. Саме з цієї причини растрові зображення зазвичай втрачають свою роздільну здатність при стисненні або розтягуванні. Три популярні формати зображень – JPG, PNG та GIF – це растрові зображення, які складають основну частину всіх фотографій, які ви бачите в Інтернеті.

З іншого боку, векторні зображення будуються за допомогою математичних формул, а не пікселів, тобто вони більш гнучкі, що стосується частого зміни розміру. Популярні типи векторних зображень включають EPS-формат Adobe (Encapsulated PostScript), SVG (масштабована векторна графіка), PDF, WEBP та AI-формат Adobe Illustrator..

Для регулярного використання веб-сайту перейдіть до растрових зображень. Одночасно ви можете створювати векторні зображення ваших логотипів та інших зображень, які потребують частого редагування та зміни розміру. В ідеалі вам слід перетворити всі векторні зображення в растрові зображення, перш ніж використовувати їх на своєму веб-сайті WordPress.

Чому??

Оскільки растрові зображення легші та підтримуються всіма браузерами, вам слід перейти на JPG або PNG. Якщо вам потрібна анімація, у вас є формат GIF. Тепер ми лише до трьох із сотень форматів зображень.

Тут виникає питання: але які типи файлів зображень підтримує WordPress?

Прийняті типи файлів зображень

Відповідно з Кодекс, WordPress за замовчуванням приймає формати зображень JPG, JPEG, PNG, ICO та GIF. Якщо ви плутаєте, JPEG – це просто JPG, а ICO – формат зображення, який ви використовуєте для піктограм. На веб-сайті WordPress зазвичай використовується піктограма для вашого фавікону, а не зображення у публікаціях чи на сторінках.

За замовчуванням ви можете завантажувати JPG та PNG лише на свої сторінки та публікації. Якщо ви хочете додати інші типи файлів зображень з будь-якої причини, ви можете використовувати плагін типу WP Додаткові типи файлів. Якщо ви не любите плагіни, ви можете додати наступний код до свого wp-config.php файл.

define ('ALLOW_UNFILTERED_UPLOADS', вірно);

Для альтернативного способу додайте наступний код до свого function.php файл:

Вищевказаний код додасть підтримку розширень SVG та JSON. Якщо ви хочете додати розширення для інших форматів зображень, відредагуйте вищенаведений код відповідно. Щоб дізнатися більше, ознайомтесь як завантажити додаткові типи файлів у WordPress.

Якщо у вас виникли проблеми з додаванням нових типів файлів, спочатку зверніться до свого постачальника хостингу, оскільки вони можуть мати обмеження. Це вбік, який найкращий формат файлу зображень для використання?

Який найкращий тип файлу зображень для використання?

У наступному розділі ми розглянемо три найпопулярніші формати зображень для веб-сайтів. Ми висвітлюємо JPG, PNG та GIF, виділяючи найкращий формат для різних цілей. Почнемо з JPG.

JPG

JPG (також відомий як JPEG) розшифровується як спільна група фотографічних експертів. JPG-зображення добре підходять для високого рівня стиснення і можуть відображати мільйони кольорів, що робить їх ідеальними для фотографій та зображень з яскравими кольорами.

Цей формат зображення підтримує стиснення втрат, що призводить до незначного падіння якості зображення після оптимізації. Однак ви можете контролювати рівень стиснення, щоб забезпечити найкращу якість та продуктивність. Зображення JPG не підтримують прозорі фони.

PNG

PNG - це короткий термін для портативної мережевої графіки, формату зображення, який був створений для передачі зображень через Інтернет. Зображення PNG відображають мільйони кольорів, але вони можуть бути важчішими, ніж JPG. Вони фантастичні для скріншотів, логотипів, інфографіки та головної графіки заголовків, що ідентифікують бренд.

PNG підтримує стиснення без втрат, тобто дані не втрачаються під час оптимізації. Таким чином, зображення PNG більш чіткі та чіткі, ніж зображення JPG після стиснення. Крім того, тип файлу зображення PNG підтримує прозорі фони.

GIF

GIF - це абревіатура для Graphics Interchange Format. Це формат зображення, який підтримує як анімовані, так і статичні зображення. Більшість анімацій, які ви бачите в соціальних мережах, - це зображення GIF. На відміну від JPEG та PNG, тип файлу зображення GIF підтримує лише 256 кольорів, що робить його непридатним для кольорових фотографій та інших ілюстрацій із кольоровими градієнтами.

GIF використовує стиснення без втрат, щоб зменшити розміри файлів, не втрачаючи візуальної якості. Крім того, GIF підтримує текстові мітки та прозорі фони, що робить формат ідеальним для простої анімації та відео з низькою роздільною здатністю..

Отже, із трьох, які з них слід використовувати? Все залежить від ваших потреб. PNG ідеально підходить для логотипів, скріншотів, діаграм, інфографіки та високоякісних зображень бренда. JPEG чудово підходить для невеликих зображень на вашому веб-сайті, а також для фотографій, що мають яскраві кольори. GIF дивовижний для анімації та простих відео.

Але вибрати тип файлу зображення недостатньо, якщо ви в кінцевому підсумку використовуєте зображення безтурботно. У наступному розділі ми відкриваємо пару найкращих практик та порад щодо WordPress-зображень.

Найкращі практики WordPress Image

Дотримуйтесь наведених нижче найкращих практичних дій та порад щодо максимального використання своїх зображень. Ми коротко висвітлюємо такі області, як розмір зображення, максимальний розмір завантаження, SEO-зображення, оптимізація та використання Google Analytics для інформування вашої стратегії зображення WordPress..

Розмір зображення

Ми вже встановили, що розмір використовуваних вами зображень може впливати на швидкість вашого веб-сайту. Таким чином, ви повинні орієнтуватися на використання світлих зображень. У той же час, не відмовляйтесь від візуальної якості, намагаючись створити світлі зображення, тобто потрібно бути обережними при стисненні.

Крім того, не змінюйте розмір зображень за допомогою HTML або CSS. Якщо вам потрібне зображення розміром 300 пікселів на 300 пікселів, не використовуйте зображення, яке становить 400 пікселів на 400 пікселів. Крім того, виберіть якісний хостинг для WordPress, застосуйте кешування та CDN, щоб підвищити швидкість свого веб-сайту.

Максимальний розмір завантаження

Часом вам може знадобитися використовувати великий файл зображень з тих чи інших причин. Але у вас можуть виникнути проблеми з завантаженням файлу, оскільки WordPress постачається з розміром завантаження за замовчуванням 2 Мб. Однак не хвилюйтеся, оскільки ви можете швидко збільшити максимальний розмір завантаження.

Розмір завантаження файлу CLoudways

У багатьох випадках провайдери хостингу пропонують вбудовану настройку, яку ви можете редагувати, щоб збільшити розмір завантаження файлу самостійно. Наприклад, у Cloudways просто потрібно увійти до свого облікового запису, перейти до управління сервером та вибрати розділ Налаштування та пакети (як показано вище). Звідси ви можете вручну збільшити обмеження розміру файлу для завантаження, редагуючи дозволений розмір МБ.

Але це може і різнитися залежно від господаря. GoDaddy використовує опцію на своїй C-панелі, Media Temple, ви повинні змінити файли php.ini, а з WP Engine потрібно звернутися до їх служби підтримки, щоб вимагати збільшення.

Зображення SEO

Окрім того, як передати повідомлення та зробити ваш сайт гарним виглядом, чи знаєте ви, що ви можете використовувати зображення для підвищення ваших результатів SEO? Це вірно; ви можете використовувати зображення SEO для залучення більше трафіку на ваш веб-сайт. Як? Для початку назвіть свої зображення належним чином. Наприклад, замість "picture001.png" використовуйте "how-to-image-seo.png" тощо. Крім цього, додайте тексти альт до всіх своїх зображень після завантаження. Завдяки альт-текстам, пошукові системи та читачі екранів можуть “бачити” ваші зображення.

Корисні плагіни для оптимізації зображень WordPress

WordPress - це досить простий CMS для використання завдяки плагінам. Хоча корисно оптимізувати свої зображення за допомогою програмного забезпечення для обробки зображень (наприклад, Photoshop) перед завантаженням, ви можете використовувати плагіни для оптимізації зображень після завантаження..

Помітні плагіни для оптимізації зображень WordPress включають Сміш, EWWW Оптимізатор зображень, і Уявіть, серед інших. Виберіть плагін, який ідеально підходить для ваших потреб, оскільки кожен має унікальний набір функцій.

Використовуйте Google Analytics

Коли все буде сказано зроблено, ви хочете забезпечити найкращий досвід користувача, який, можливо, можете. Для цього ви повинні знати своїх відвідувачів та пристрої, якими вони користуються для доступу до вашого веб-сайту. Таким чином, ви можете вибрати ідеальні формати та розміри зображень. Наприклад, якщо більшість відвідувачів використовують браузер Apple Safari, вам потрібно буде надати додаткову підтримку для використання файлів зображень WEBP у WordPress.


Вибір ідеального типу файлу зображення для вашого веб-сайту WordPress життєво важливий, оскільки швидкість, UX, ефективність веб-сайту, SEO та послідовність.

Ви не можете дозволити собі відпустити цю ділянку без нагляду, оскільки ви приносите користь, коли розробляєте гарну стратегію зображення. Посібник зі стилів повинен містити директиви щодо зображень для всіх користувачів.

Нарешті, стискайте та оптимізуйте свої зображення, щоб досягти ідеального балансу між якістю та продуктивністю.

У вас є питання щодо типів файлів зображень? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map