Які віджети WordPress слід відображати на бічних панелях?

Які віджети WordPress слід відображати на бічних панелях?

Бічні панелі – це важливі області на вашому веб-сайті, які часто можна не помітити або не використовувати ефективно. Розроблені правильно, ваші бічні панелі можуть допомогти забезпечити чудовий досвід користувачів, просувати ваш бізнес, створити потенційні клієнти та збільшити дохід.


Не існує жодного встановленого правила щодо того, які віджети повинні відображатися на бічних панелях. Натомість вміст бічної панелі має керуватися цілями вашого сайту. У цій статті ми розглянемо, як правильно вибрати віджети для цілей вашого сайту, щоб оптимізувати бічні панелі. Потім ми розглянемо підбірку найважливіших віджетів, включаючи показ форм для входу, посилань у соціальних мережах та популярних публікацій, серед інших.

До завершення цієї статті ви повинні мати чітке уявлення про те, які саме віджети слід відображати на бічних панелях вашого сайту..

Встановіть цілі свого сайту

Важливо, щоб ви використовували кожен простір бічних панелей, щоб допомогти веб-сайту перетворити його на цілі. Тому віджети, які ви використовуєте на своїх бічних панелях, повинні бути безпосередньо пов’язані з цілями вашого веб-сайту.

Можливо, ви намагаєтеся розширити список своїх електронних листів або соціальних медіа. Можливо, ви хочете довше зберегти свою аудиторію на своєму веб-сайті, заохочуйте їх читати більше вашого блогу або ставати постійними відвідувачами, що повертаються. Або, можливо, ви хочете продати товари, послуги або онлайн-курс або членство. Якими б не були цілі, ваші віджети повинні відображати їх.

Порядок ваших віджетів також важливий. Віджети, пов’язані з вашими найважливішими цілями, повинні мати чільне місце у верхній частині бічної панелі. Віджети, орієнтовані на цілі нижчого рейтингу, повинні бути висунуті далі вниз по сторінці.

Переконайтеся, що ви не перевантажуєте і не захаращуєте бічні панелі. Зроби це неправильно, і ти можеш втратити відвідувачів або принаймні заплутати їх. Ретельно подумайте, що ви додасте на бічну панель. Завжди переконайтеся, що за кожним вибраним віджетом є причина.

Тож давайте подивимося на деякі віджети, якими ви повинні користуватися.

Відобразить віджет “Про мене”

Про мене віджет

Незалежно від типу веб-сайту, на якому ви працюєте, важливий віджет About Me. Це допомагає відвідувачам зв’язатися з вашим сайтом і зрозуміти, чого ви намагаєтеся досягти у своєму бізнесі.

На своєму портфоліо авторів позаштатних авторів я використовував віджет “Генеза – профіль користувача”. Це дозволило мені додати заголовок “Про мене”, текст про себе, а також своє зображення граватара. Посилання внизу мого тексту також дозволяє мені посилатися на відповідну сторінку, яка може бути вашою сторінкою About, вашою сторінкою контактів або іншою відповідною сторінкою, яку ви хотіли б відвідати вашій аудиторії..

Якщо ваша тема не має певного віджета “Про мене”, буде достатньо простого текстового віджета. Якщо ви хочете показати свій граватар, Jetpack надає модуль під назвою Додаткові віджети бічної панелі. Одним з таких є Віджет профілю Gravatar. Цей віджет дозволяє додавати ваш граватар до бічних панелей, а також деякі дані вашого профілю граватара.

Додайте форму для входу

Optin віджет

Збір електронних адрес повинен бути метою для всіх сайтів, незалежно від вашого бізнесу. Можливість зв’язатися зі своєю аудиторією після того, як вони покинуть ваш сайт, є надзвичайно важливим. Отримання електронних листів відвідувачів означає, що ви можете продовжувати продавати їм свій бізнес, надсилати розсилки, рекламувати статті, продукти та послуги та заохочувати їх повертатися на ваш сайт.

Додавання форми для входу на бічні панелі – це відмінний спосіб змусити відвідувачів підписуватися на щомісячний інформаційний бюлетень або загальну кореспонденцію. Здебільшого, люди не будуть намагатися шукати оптимальну форму, тому відображення її на бічних панелях робить її видимою і робить її максимально простою для реєстрації вашої аудиторії..

Bloom від Elegant Themes – це плагін плагін для оптимізації електронної пошти. У ньому є шість різних способів надання форм для входу, але одним із таких варіантів є додавання форм для відтворення віджетів на бічні панелі або колонтитули. Стильні та професійні форми Bloom ідеально підходять для привернення уваги вашої аудиторії. Це має сприяти збільшенню кількості свинцю.

Популяризація соціальних медіа

Соціальні медіа – ще одна ключова сфера, яку бізнес повинен завжди просувати. Бічні панелі – це гарне місце для відображення кнопок слідування, щоб допомогти отримати підписників. Ви також можете показати канал або два канали соціальних медіа, щоб показати, що відбувається на ваших каналах соціальних медіа.

Віджет AddToAny Social Share Buttons

Кнопки AddtoAny Share Безкоштовний плагін WordPress

Кнопки соціальних ресурсів AddToAny це безкоштовний плагін для соціальних медіа WordPress, який дозволить вам додавати кнопки слідування на бічні панелі (або насправді в іншому місці вашого сайту). Додавання цього віджета у соціальних мережах на бічні панелі означає, що ваші кнопки слідування будуть постійно помітні, заохочуючи відвідувачів стежити за вами.

Кормити їх соціальними

Плагін для соціальних плагінів WordPress

Кормити їх соціальними це ще один плагін соціальних медіа, але на цей раз, який відображає канали соціальних медіа. Створіть власні канали для сторінок, груп, подій, фотоальбомів у Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube тощо. Потім ці канали можна розмістити на бічних панелях для відображення того, що відбувається на ваших каналах соціальних медіа.

WordPress Social Sidebar

WordPress Social Sidebar

WordPress Social Sidebar – це фантастичний плагін, який додає красивих барів соціальних медіа на ваш веб-сайт. Це повністю сумісний з більш ніж 30 соціальними мережами. Однак його основна сила – це варіанти налаштування, що пропонуються. Для початку ви можете розмістити соціальну смугу в будь-якому з чотирьох кутів вашого веб-сайту – вертикально зліва або справа або горизонтально вгорі або внизу.

Ви також маєте повний контроль над зовнішнім виглядом соціальних кнопок. Ви можете відображати їх як суцільний блок, або як окремі квадрати / кола. Існує чотири “теми”, з яких також можна вибрати, відображаючи піктограми соціальних медіа в повнокольоровому, відтінку сірого, темного або світлого. Кнопки також доступні в невеликих і великих розмірах. Плагін також оптимізований для мобільних пристроїв, завдяки чому кнопки соціальних медіа виглядають красиво на всіх пристроях.

Використовуйте плагін для популярних або пов’язаних публікацій

Схожі повідомлення

Якщо ви хочете довше зберегти відвідувачів на своєму сайті та вивчити вміст, важливо показати віджет, який допоможе у цьому. Використання пов’язаних публікацій або популярних віджетів публікацій – це прекрасний спосіб дати відвідувачам короткий огляд того, що ще є на вашому сайті. Так само, якщо у вас є певний вміст, який ви хочете рекламувати, ви можете відображати його замість цього.

Плагін популярних повідомлень WordPress

Плагін популярних повідомлень WordPress

Віджет із найпопулярнішими публікаціями – це ефективний спосіб заохотити відвідувачів перейти на іншу статтю. Люди люблять стежити за натовпом, тому, якщо певні публікації сприймаються як “популярні”, це повинно сприяти збільшенню частоти кліків.

WordPress Популярні повідомлення це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє відображати найпопулярніші публікації на бічних панелях. Цей віджет, що легко налаштовується, надає вам численні варіанти налаштувань та функцій, які ви використовуєте, а також надає статистику ваших найпопулярніших популярних публікацій.

Ще один пов’язаний плагін для публікацій (YARPP)

ЯРПП

Якщо ваш сайт охоплює широкий спектр інтересів та тем, популярний плагін для публікацій може не зацікавити читачів, оскільки відображаються статті можуть бути поза темою і не стосуватися конкретних смаків. У цьому випадку більш правильним буде відображення віджета пов’язаних публікацій на бічних панелях.

Плагін пов’язаних публікацій відображатиме публікації, що стосуються статті, яку читають. Ще один пов’язаний плагін для публікацій (YARPP) це безкоштовний плагін WordPress. Він спирається на потужний та унікальний алгоритм, який знаходить вміст на вашому веб-сайті, що стосується публікації, яку переглядають. Потім результати відображаються у форматі ескізів чи списку на бічній панелі, щоб привернути увагу глядача та спонукати їх читати.

Показати карту Google

Якщо ваш бізнес – цех з цегельних та будівельних розчинів, ресторан, спа-центр чи щось інше, вам потрібно повідомити свою інтернет-аудиторію, де ви знаходитесь. Зробіть це легко для них, додавши карту на бічні панелі.

Віджет Google Maps Безкоштовний плагін

The Віджет Google Maps дозволяє додавати мініатюрну карту зі спеціальними піктограмами шпильок на бічні панелі. Існують також інтерактивні та лайтбокс варіанти, які допоможуть вашій карті привернути увагу відвідувачів. Цей віджет – це ідеальний спосіб показати своїм клієнтам, де ви знаходитесь, та збільшити трафік до свого магазину.

Збільшити продажі

Якщо ви хочете збільшити продажі, то використовуйте бічні панелі, які допоможуть вам досягти цього. Незалежно від того, чи продаєте ви членство в курсах, продукти на своєму сайті або партнерські продукти, використовуйте бічні панелі, щоб заохотити вашу аудиторію зробити покупку.

Покажіть свої найпопулярніші продукти чи конкретні продукти, які ви намагаєтеся просувати. Додайте банерну рекламу курсу або членства. Завжди переконайтеся, що ваша аудиторія може натиснути, щоб допомогти їм швидко та легко знайти та придбати цікавий вам предмет.

Заключні думки про те, які віджети WordPress використовувати

Як бачите, є численні віджети, які ви можете додати до своїх бічних панелей. Виберіть ті, які стосуються цілей вашого сайту. Кожен відображений віджет повинен допомагати вашому сайту забезпечити необхідні результати.

Які віджети ви збираєтеся додати до бічних панелей? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map