Як зробити ваші WordPress сайти більш зручними для користувачів

Коли ви перебуваєте в режимі генерування ідей, перш ніж сісти і працювати на новому сайті, легко загубитися. Зрештою, ви зіткнулися з мільйоном різних можливостей, і всі вони виглядають приголомшливо. Заманливо кинути все, а кухонну раковину викласти на сайт тільки тому, що ти можеш. І хоча на власному локальному веб-сайті немає нічого поганого для запуску тестів, для клієнтських сайтів це, мабуть, не дуже підходить..


Якщо я щось дізнався про зручність використання Інтернету, то менше, безумовно, більше. І якщо ви хочете тримати відвідувачів на своєму сайті, вам потрібно подумати про досвід кінцевого користувача з самого початку. Це означає, що ви придумали концепцію та основний макет сайту. Користувацький досвід – це те, що безпосередньо впливає на взаємодію відвідувачів з вашим сайтом і значною мірою визначає, чи будуть вони тривати досить довго, щоб здійснити конверсію. Ось декілька способів, як можна забезпечити фокус на досвіді користувача на етапах проектування та розробки.

Подумайте про налаштування свого сайту

Хоча не кожен клієнт, який ви коли-небудь отримаєте, буде мислити саме так, як ви, але може бути корисним, щоб вийти з особистих уподобань, думаючи про дизайн сайту. Зрештою, як ви себе почуваєте, переглядаючи сайт, відіграє головну роль у тому, як ви отримуєте його вміст. Те саме стосується і ваших ідеальних відвідувачів сайту. Кілька універсальних уподобань включають:

Текст, який можна сканувати

Навіть якщо у вас є що сказати, погана ідея перевантажувати відвідувачів тоною тексту. Принаймні, не щільні його блоки. Текст має бути сканованим, саме так воно і звучить: короткі абзаци, велика кількість підзаголовків та списків та використання зображень на кожній сторінці. Це розбиває текстові блоки, які в противному випадку можуть змусити відвідувачів засклитись.

Білий простір

Я сказав це один раз, і я повторю це знову: менше – більше. Створення зручного веб-сайту означає задуматися над його загальним дизайном і включати те, де ви вирішите ні розміщувати предмети. Здоровий простір навколо тексту та зображень надає відвідувачам кімнату для дихання. Це також дозволяє їм обробляти те, що вони переглядають, а також робить вміст більш “скануваним”.

Вибір шрифту

google-шрифти-wordpress

Я буду тримати це просто і просто: не використовуйте важкі для читання шрифти. Пропустіть фігурні підказки та сценарій. Дотримуйтесь простих шрифтів, які загальновизнані для всіх типів браузера. І якщо ви хочете зробити добре і впевнене, що ваші відвідувачі матимуть найкращий можливий досвід, інтегруйте шрифти Google у свій сайт. Це легко здійснити через WP Шрифти Google підключати.

Ідентифіковані (та робочі) посилання

Досить просто: переконайтесь, що посилання в тілі ваших публікацій та інших місцях легко помітити. Вони повинні бути підкреслені хоча б або іншим кольором, ніж текст тексту. Аналогічно переконайтесь, що всі посилання працюють. Одне з найприємніших речей, яке може пережити відвідувач вашого сайту, – це непрацездатне посилання, тому не допускайте цього! The Перервана перевірка посилань плагін може допомогти запобігти цьому та переконатися, що коли користувач натисне, він потрапить до потрібного пункту призначення.

Дослідження галузі

Ще один аспект зручності користування, на який потрібно звернути увагу, – це галузева актуальність. Це має багато спільного з дизайном, ніж попередні атрибути, але важить набагато більше на очікування, ніж все інше. Очікування відвідувачів різняться від галузі до галузі, і вам потрібно бути в курсі цих речей з початку роботи.

Наприклад, скажімо, що ви створюєте сайт для ріелтора. Потенційний відвідувач сайту ріелтора очікує, що тема сайту виглядатиме певним чином, і вона може включати в себе певні функції, такі як підключення до MLS, віртуальні тури тощо. Хоча з точки зору естетичного дизайну не завжди потрібно залишатися «всередині коробки», обов’язково на веб-сайті ви включаєте відповідні функції, пов’язані з певною галуззю. В іншому випадку ви можете заплутати відвідувачів у кращому випадку та відчужувати їх у гіршому випадку.

Подумайте про навігацію

Зручний веб-сайт WordPress буде легко знаходити та використовувати навігацію. Таким чином, ви не повинні намагатися надто творчо ставитися до роботи з меню. Випадаючі спади, які випадають у ще більше спадів, не зроблять вас жодними друзями. Меню, яке кудись зібрано, змусить відвідувачів працювати надмірно важко для доступу до вашого вмісту. Це не те, що ти хочеш робити. Натомість розміщуйте навігаційні меню на видному місці – як правило, вгорі сайту чи зліва.

Ви також повинні переконатися, що на вашому сайті є легко доступна панель пошуку. Знову ж таки, не потрібно робити вашим відвідувачам складніше, ніж вони повинні знайти вміст, який вони шукають.

google-sitemap

Нарешті, переконайтеся, що на вашому веб-сайті є карта сайту. Незважаючи на те, що це не обов’язково вплине на користувацький досвід, це полегшить читання сайту пошуковими системами, що сприяє його вищому рейтингу, а в свою чергу заохочує більше трафіку. The Карта сайту Google плагін – це хороший вибір, оскільки він робить дуже простим створення карти сайту для Інструментів Google для веб-майстрів.

Розглянемо використовувані пристрої

Ключовий компонент зручності для користувачів включає визнання того, що люди отримуватимуть доступ до вашого сайту з різних пристроїв. Вибравши чуйну тему, ви вирішите це питання одним махом. Таким чином, ви будете впевнені, що сайт виглядатиме так, як ви задумали на смартфонах, планшетах та настільних комп’ютерах. Навігаційні елементи завжди будуть над складкою для легкого доступу, а кнопки будуть відповідного розміру для пристрою, на якому він переглядається. Зображення налаштовуються під потрібний екран. Чуйність – це спосіб зробити ваш сайт максимально привітним для користувачів.

Оптимізуйте для швидкості

тиніпінгЯк швидко завантаження сторінок вашого сайту також впливає на загальну зручність у користуванні. Наприклад, якщо сайт повільно завантажується, але відвідувач вже точно знає, що йому потрібно натиснути, щоб дістатися, куди йому потрібно їхати, той відвідувач тим часом дуже засмутився. Отже, використовуйте якийсь здоровий глузд. Уникайте величезних зображень та / або стискайте їх за допомогою подібного інструменту TinyPNG і Сміш. Ці інструменти значно зменшать розмір файлів зображень.

Щоб скоротити час завантаження сайту, ви можете використовувати плагін кешування на зразок W3 Загальний кеш щоб також прискорити справи.


Багато з наведених вище порад – це стандартні найкращі практики для Інтернету, якими ви повинні користуватися незалежно від платформи, на якій ви створюєте сайт. Однак WordPress CMS спрощує створення більш зручного веб-сайту завдяки деяким притаманним йому якостям та можливості розширити свої функції за допомогою плагінів. І змога запропонувати постійний дружній досвід, безперечно, ви повторюєте клієнтів та рефералів.

Які атрибути ви асоціюєте з веб-сайтами, які ви вважаєте зручними для користувачів? Що, на вашу думку, є обов’язковими? Якщо ви думаєте, що я щось пропустив або просто хочу запропонувати ваші два центи, будь ласка, не соромтеся це робити в коментарях. Ми завжди прагнемо почути, що ти маєш сказати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map