Як зробити свій бізнес-сайт WordPress більш соціальним

Встановлюючи свою присутність в Інтернеті, легко сприймати це все занадто серйозно. І вам слід, звичайно, – але цілком нормально також трохи повеселитися. І один із способів інтегрувати розваги у свій веб-сайт – це зробити його соціальним і інтерактивним. Це не тільки збільшує ймовірність того, що відвідувачі поділяться вашим веб-сайтом, вмістом та публікаціями блогу на своїх соціальних каналах, але також збільшують можливість вашої аудиторії безпосередньо взаємодіяти з вами. І чим більше ви зможете зарекомендувати себе як “справжня людина” в Інтернеті, тим краще отримаєте прийом для свого бізнесу.


Якщо ваш сайт базується на WordPress, підвищити соціальну видимість дуже просто. Є тонна плагінів, які роблять це можливим. Але які з функціональних можливостей та зручності використання найкращі, а які – найкращі для бізнесу? Не хвилюйся Я тебе прикрив. Ось декілька обов’язкових інструментів, щоб зробити ваш бізнес-сайт WordPress більш соціальним:

Jetpack

Jetpack

Хоча це може здатися очевидним, Jetpack – це надійний інструмент для будь-якого веб-сайту WordPress, а це означає, що він завоював своє належне місце в цьому списку (замовлення публікації Ajeet в Jetpack, щоб дізнатися більше про цей потужний плагін WordPress).

Крім усього іншого, Jetpack пропонує безперешкодну інтеграцію соціальних медіа. Крім того, що у вас є можливість автоматично ділитися своїми новими публікаціями в блозі одразу після їх публікації, ви також можете додавати окремі кнопки соціального обміну під кожною публікацією. Це чудове рішення для тих, хто не хоче перевантажувати свої сайти тоннами плагінів. Jetpack робить так багато речей, що шанси добре, що ви все одно будете використовувати його, навіть якщо не для компонента соціального обміну.

BuddyPress

Buddypress

BuddyPress – це повнофункціональний соціальний плагін для WordPress. Відвідувачі вашого сайту можуть створювати власні профілі користувачів, а ви можете будувати соціальну мережу прямо на своєму сайті. Якщо у вас кілька сайтів, функції соціальної інтеграції відображатимуться рівномірно. Також можна налаштувати сповіщення та керувати ними, вмикати приватні повідомлення та встановлювати різні розширення сторонніх розробників.

Це гарячий інструмент, і якщо соціальна інтеграція та створення громади важливі для вашого бізнесу (він повинен бути), цей плагін, мабуть, є обов’язковим. Перегляньте наш короткий посібник BuddyPress, який допоможе вам розпочати роботу.

Короткий код твіттера

Короткий код твіттера

Якщо ви ведете щоденник регулярно, ви хочете, щоб ваші читачі виходили з кожної публікації. І замість того, щоб просто перелічити їх у нижній частині публікації, де вони могли бути забитими, корисно просто звернути увагу на те, де вони знаходяться в тексті. Плагін Tweetable Shortcode дозволяє користувачам просто твітувати шматочки вашого вмісту, який вони знайшли проникливим, лише натиснувши кнопку. Цитати з ваших публікацій потім надсилаються в Twitter, і вам навіть не потрібно було піднімати палець.

Після встановлення на панелі інструментів редактора повідомлень з’явиться кнопка короткого коду. Все, що вам потрібно зробити, це просто виділити текст, який ви хочете запропонувати як звуковий сигнал, і натиснути цю кнопку. Це воно! Плагін коштує 10 доларів, але він того вартий, якщо ви хочете вдосконалити свою стратегію Twitter.

Контактна форма 7

Контактна форма 7

Один з найкращих способів зробити ваш бізнес-сайт більш соціальним – встановити контактну форму. І одним із найкращих плагінів для виконання цього завдання є Контактна форма 7. Встановити та налаштувати це просто. Просто виберіть поля, які ви хочете включити, налаштуйте текст та вставте. Він включає фільтрацію спаму, тож ваш папку “Вхідні” не буде затоплена сміттям. Будь-який хороший бізнес-сайт дозволяє потенційним та поточним клієнтам легко зв’язатися, тому це обов’язково. А оскільки ви можете налаштувати поля, справді немає виправдань. Налаштуйте форму відповідно до вашого бізнесу. Легко.

Поділитися кнопками AddThis

Поділитися кнопками AddThis

тут так багато плагінів соціального обміну там, але я думаю, що це дуже добре виглядає Поділитися кнопками AddThis. Він налаштований на роботу з понад 330 соціальними мережами та сайтами соціальних закладок. У цей список включені всі великі товари. Ви можете налаштувати його, щоб ці кнопки з’являлися майже в будь-якому місці ваших публікацій, включаючи публікації над і нижче.

Якщо ви зареєструєтесь AddThis.com облікового запису, ви отримуєте доступ до статистики щодо того, як розповсюджується ваш вміст. У AddThis є інші плагіни для соціальної інтеграції, які теж варто перевірити Слідкуйте за кнопками AddThis, які відображаються вгорі домашньої сторінки або в лівій частині кожної сторінки, AddThis Welcome Bar, який додає планку вгорі екрана, яка вітає відвідувачів, виходячи з їхніх уподобань у соціальних мережах тощо.

Соціальний Вхід

Соціальний Вхід

Якщо для вас можливий найпростіший досвід, ви отримаєте задоволення Соціальний Вхід. Цей плагін дозволяє відвідувачам вашого сайту легко ввійти та залишати коментарі за допомогою своїх профілів у соціальній мережі. Це віджет та штрихкод, щоб ви могли розмістити його на будь-якому місці на своєму веб-сайті, і він працює з усіма популярними веб-сайтами, такими як Facebook, Twitter та Google+. Він також працює з BuddyPress, тож якщо ви все в питаннях соціальної інтеграції, це плагін для вас.

Digg Digg

Digg Digg

Останній плагін, про який я сьогодні поговорю, – це не що інше, як Digg Digg від Buffer. Плаваюча панель долі розміщена на безлічі сайтів по всій мережі Інтернету і стала свого роду основою WordPress. Рядок відображається в лівій частині екрана і пливе по верху вмісту, коли користувач прокручує.

На ньому відображаються кнопки соціального обміну для широкого спектру сайтів, і ви можете вибрати та вибрати, які саме показувати. Щоб отримати лише вибірку, Digg Digg підтримує Twitter, Facebook Likes, Facebook Shares, LinkedIn, Google +1, Buffer, StumbleUpon, Pinterest, Tumblr та інше. Він також використовує ліниве завантаження, це означає, що він не забруднить ваш сайт. А якщо ви не займаєтеся плаваючою смугою, ви можете просто вибрати, щоб кнопки відображалися вгорі або внизу ваших публікацій. Ця гнучкість мені найбільше подобається.


Соціальні медіа стають все більш важливою складовою ведення бізнесу. Простіше, вам це потрібно, якщо ви хочете бути успішними в Інтернеті. Хоча може залякати себе у всіх популярних мережах, щонайменше ви можете зробити, це полегшити відвідувачам зв’язок з вами та обмін вашим вмістом. Навіть якщо це все, що ти робиш, ти все одно будеш набагато краще, ніж більшість.

Тож замість того, щоб відвідувачі робили додаткову роботу та шукали ваш Twitter-профіль, електронну адресу чи щось, що ви маєте за допомогою пошуку в Google, використовуйте вищевказані плагіни, щоб зробити ваш бізнес-сайт більш соціальним навіть з першого погляду. Створюйте громади на місці. Інтеграція з популярними соціальними мережами. Дозвольте для легкого спілкування. Увімкніть соціальний обмін. Це обов’язкові обов’язки сучасного сайту. На щастя для вас, наявність вашого веб-сайту в WordPress робить це все трохи легше.

Які кроки ви зробили, щоб зробити свій бізнес-сайт більш соціальним? Чи використовуєте ви будь-який із вищевказаних плагінів чи використовуєте інші інструменти? Я хотів би почути те, що ти думаєш.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map