Як знизити показник відмов на вашому сайті WordPress

Якби ми отримували долар кожного разу, коли хтось згадував або запитував питання про показник відмов, ми були б мільйонерами. Я маю на увазі, багато сказано, написано і запитано про цю «чудовисько» метрику руху, яка, здається, лякає всіх і вся.


Але це, мабуть, тому, що багато підглядачів, які збиваються, коли згадується показник відмов, зазвичай не знають нічого про сумнозвісний відмов або, можливо, будь-який інший показник трафіку з цього приводу. О наївність, яка живе в Інтернеті. Це настільки приголомшливо, як і жахливо.

Ось момент істини, хоча: коефіцієнт відмов – це просто відсоток людей, які залишають ваш сайт, не переглядаючи будь-яку іншу сторінку, окрім вхідної. Багато чого заплутано? Давайте знімемо плащ таємниці від цієї тварини, яку називають коефіцієнтом відмов, раз і назавжди.

Припустимо, що деякі мотивовані пошукові запити «консультанта WordPress» в Google, і ваш сайт з’являється серед перших десяти (10) результатів просто тому, що ви старанно дотримувались цих найкращих практик WordPress SEO. Оскільки ваша гіпотетична публікація “Як вибрати ідеального консультанта WordPress” виглядає чудово завдяки мета опису, яким ви годували Google, вони переходять на ваш веб-сайт. Ця конкретна публікація в блозі стає вашою вхідною сторінкою або просто “входом”.

Але як тільки вони потрапляють на ваш веб-сайт, вони швидко виявляють, що ви не те, чого очікували, і натискають кнопку “Назад”, вводять нову URL-адресу або кидають комп’ютер у вікно. Та сама дія, як залишити вхідну сторінку без взаємодії з рештою вашого сайту, відома як відмов.

Якщо ви відстежуєте ці відмови з часом, а потім порівнюєте їх із загальною кількістю людей, які зайшли на ваш сайт, ви отримаєте співвідношення. Переведіть співвідношення у відсотки, і у вас є показник відмов.

Дозвольте зануритись у цю математику. Ось коротка ілюстрація того, щоб повернути точку додому. Припустимо, ваш пост консультанта WordPress отримав 1000 відвідувачів, а 750 залишилося одразу після перегляду публікації, ваш показник відмов буде таким:

750/1000 = 0,75 = 75%; Коефіцієнт відмов = відмов / загальна кількість відвідувачів х 100%

Коли показник відмов повинен вас турбувати

Коли показник відмов повинен вас турбувати

Тепер, коли у нас є “що” в дорозі, коли ваш показник відмов повинен вас турбувати? Роблячи свої звичні раунди, я натрапив на прекрасне інфографіку Ніла Пателя, що містила середні показники для показників відмов. У списку опубліковані блоги зі ступенем відмов у 98%, далі – цільові сторінки на рівні 70 – 90% та вмістові веб-сайти на рівні 40 – 60%. Веб-сайти провідного покоління з’явилися на рівні 30 – 50%, далі – роздрібні сайти на 20 – 40%, а веб-сайти – 10 – 30%.

Як правило, ви повинні турбуватися, якщо показник відмов у WordPress вище 60%. Нижче 50% – це добре, але якщо ви можете набрати менше 10%, ви золоті. Не вподобайте статистику, вам слід виміряти (а точніше порівняти) показник відмов у порівнянні з історичними показниками.

Наприклад, якщо раніше ви зареєстрували коефіцієнт відмов у 95%, але потім зняли його до 65% після вжиття коригувальних заходів, таких як ті, які ми намічаємо сьогодні тут, вам слід випустити міхур, оскільки це є великим поліпшенням, хоча це вище 60%.

У той же час слід пам’ятати, що існують певні типи веб-сайтів WordPress і навіть контент, які за замовчуванням матимуть високі показники відмов. Хороший приклад – це односторінковий веб-сайт WordPress. Прикладом вмісту, який має високий показник відмов, є сторінка подяки, яка не призводить до жодної іншої сторінки. Веб-сайти, такі як онлайн-словники, також можуть мати високий показник відмов, оскільки користувачі, як правило, не натискають повз сторінку, що містить визначення, яке вони шукають..

Майте на увазі всі ці міркування, визначаючи показник відмов. Однак для всіх цілей та намірів 60% – це наш пороговий показник відмов. Над цим ви перебуваєте в небезпечній зоні. 40 – 60% ви виживаєте, 10 – 40% – у вас все добре, і < 10%, you deserve a medal.

Чому на вашому сайті WordPress знижуються ставки відмов

] Знизити ціни відмов на вашому сайті WordPress

Ми вже висвітлювали, що і коли. Але навіщо вам навіть заважати працювати над цим високим показником відмов? Чому важливо підтримувати весь час низький показник відмов? Я буду швидким, тому ми вже можемо дійти до рішень.

Коефіцієнт відмов – це показник задоволення користувача

Покажіть мені веб-сайт із високим рівнем відмов, і я покажу вам сайт із незадоволеними користувачами. За винятком односторінкових сайтів, онлайн-словників, Домашня сторінка мільйона доларів та ін., будь-який веб-сайт із високим рівнем відмов є синонімом поганої участі користувачів.

Якщо показник відмов низький, ви робите щось правильно, і ви повинні більше робити те, що робите. Якщо він занадто високий, вам потрібно привести свій будинок у порядок, оскільки краща взаємодія з користувачами йде разом із …

Кращі коефіцієнти конверсії

Якщо ваша мета – заробити гроші на вашому веб-сайті WordPress, ви хочете перетворити простих відвідувачів на постійних читачів, клієнтів або лояльних і повторних клієнтів. Вам буде складно досягти цього, якщо люди не будуть триматися, щоб перевірити решту вашого сайту. Якщо всі люди на ваших цільових сторінках відскакують, ви вже програли битву.

Якщо вам потрібно заплатити рахунки, вам потрібно, щоб ви могли натиснути на їх посилання та натиснути на кнопки дій. Низький показник відмов – це позитивна вказівка, що люди не залишають ваш сайт одразу, коли вони приземляються. Зворотне справедливо.

Примітка: У вас може бути високий показник відмов і великі показники конверсії.

Хорошим прикладом є односторінковий веб-сайт WordPress, який просить потенційних телефонувати вам. Якщо на сторінку потрапляє 1000 людей, а 800 телефонує вам, ви набираєте 80% коефіцієнта конверсії, навіть якщо показник відмов 100%.

Інший приклад. Скажімо, ви ще запускаєте свій продукт, а в кінці своєї цільової сторінки ви додаєте посилання на свої облікові записи в соціальних мережах, щоб виростити спільноту. Ви можете розвинути свою спільноту, навіть якщо ваш веб-сайт реєструє високий показник відмов.

Однак якщо ваша CTA передбачає перенесення потенційної реклами на нову сторінку на вашому веб-сайті (наприклад, форму замовлення або найму), ви не можете мати високий коефіцієнт конверсії з високим коефіцієнтом відмов. Вони просто не можуть йти разом – стиль вогню та води.

Поки користувач взаємодіє з вашою сторінкою будь-яким із бажаних способів, ви маєте конверсію. Якщо вони вийдуть, не взаємодіючи з іншими пов’язаними сторінками, у вас буде високий показник відмов. Жити далі…

Високий показник відмов поганий для SEO WordPress

Високий показник відмов поганий для SEO WordPress

БАМ! Ось щось, на що слід звернути вашу увагу. Що? Люди зупинятимуть усе, що вони роблять, і звертатимуть увагу, коли ви згадуєте SEO. Це тому, що, ну, без “вільного” трафіку від пошукових систем, які показники конверсії та залучення користувачів?

Гаразд, ви завжди можете отримувати трафік з інших джерел, але якщо ви не користуєтеся SEO, вам не вистачає нашої роботи. Ви буквально залишаєте гроші на столі.

Чому це так? По-перше, більшість інтернет-компаній отримують величезний фрагмент трафіку від пошукових систем. Очевидно, ви не хочете залишатися поза межами. По-друге, люди, які шукають рішення за допомогою пошукових систем, є найбільш мотивованими покупцями. Так що так, SEO є тааат важливий. А оцінка високих показників відмов – це не те, як ви будуєте надійний SEO-профіль.

Ось так павуки Google трактують високі показники відмов: люди залишають ваш сайт одразу на посадку, оскільки ви не маєте ніякого значення. Ви не надаєте жодної цінності, тому не заслуговуєте на чудовий рейтинг SEO. Таким чином, ваш сайт WordPress відсувається назад, і ваша конкуренція займає ваше становище та трафік. Високий показник відмов насправді такий поганий.

Зниження ставок відмов на вашому сайті WordPress

У нас є грунтовка на місці. Тепер давайте зануримось. Через кілька хвилин ви зб’єте той високий показник відмов, який перешкоджає вашому шляху до успіху в Інтернеті. Перш ніж ми продовжимо, я закликаю вас негайно реалізувати ці поради, а не просто їх прочитати. Це легка робота, і оскільки ми зміцнюємо ваш WordPress бізнес, вам слід весело провести час. Без зайвих прихильностей, ми йдемо …

Вивчіть свій трафік

[Вивчення трафіку] дає нам ключову інформацію, яка допомагає рухати еволюцію нашого продукту на нашому мобільному додатку та настільному комп’ютері. Він показує нам, як саме люди використовують наш продукт на кожній платформі. – Джеффрі Флур, генеральний директор SpreeCast

Потрібно сказати більше? Як ви збираєтеся знижувати показник відмов на своєму веб-сайті WordPress, якщо не знаєте, де проблема полягає? Невелике дослідження допоможе вам встановити, чому саме ви реєструєте показники відмов поза графіком.

Можливо, ви приваблюєте читачів з Китаю, але ваша пропозиція та продукти призначені для читачів у США. Можливо, ваші інтереси не відповідають інтересам ваших читачів. Чи пов’язаний ваш високий відмов із новими або відвідувачами, що повертаються? Можливо, це технологічна річ; ваш сайт розчаровує користувачів мобільних пристроїв.

Це може бути що завгодно. Ваш високий показник відмов може бути пов’язаний з одним або кількома факторами, але ви ніколи не дізнаєтесь, якщо не вивчите свій трафік. Для цього вам потрібен інструмент аналітики типу Google Analytics, Півік, Божевільне яйце, Клікі, і Веб-тенденції лише декілька.

зменшення відмов-показ-wordpress-веб-сайт-google-analytics-відмов-показник-скріншот

Вивчіть усе, від демографії до географічного розташування, поведінки користувачів та ключових слів, які відвідувачі використовують серед інших показників. Не залишайте жодних каменів у цьому квесті – у вас має бути детальна інформація про ваш рух на кінчиках пальців. Ось що казав нам мій вчитель хімії – мати ці речі на кінчиках пальців, або йти додому та записатися на політехніку. Ха-ха, добрі старі часи.

Підвищити швидкість роботи вашого сайту WordPress

На мить давайте пограємо в ту гру, яку ми так любимо. Уявіть, що ви купуєте найновіший автомобіль Audi. Чорний блискучий Audi A4, якщо бути точним. Уявіть, що перший результат на Google – це не офіційний веб-сайт компанії Audi, оскільки ця дитина завантажується досить швидко.

На наступному тижні ви справді вмотивовані загнати цього звіра вниз. Отже, ви переходите до Google, шукайте Audi A4 і отримуєте шанс на гіпотетичну «newcars15.com», яка займає вічність, і кругову поїздку навколо космосу для завантаження. Чи зачекаєтесь ви чи вирішите витратити свої 30 000 доларів на інші місця? Я знаю, що я б не чекав, тому що повільні веб-сайти можуть буквально висмоктати життя з вас.

Уявіть усі ці дорогоцінні моменти, які ви витрачаєте. І яка гарантія, що ви отримаєте свій Audi A4 наступного тижня від newcars15.com, якщо веб-сайт вічно завантажиться? Гаразд, я можу зайняти це занадто далеко, але це тому, що мені дуже важливо, щоб ви зрозуміли, що в нашому випадку полягає в тому, що: повільний веб-сайт буде мотивувати потенційні можливості натиснути кнопку “назад” задовго до того, як вони побачать, що ви пропонуєте. Ми детально висвітлювали цю проблему в тому, як зменшити час завантаження сторінки WordPress, тому я не буду вникати в деталі.

Удосконалити навігацію по WordPress по сайту

У нас ця дитина вже на п’ятій передачі, і ми ще по дорозі. Навігація по сайту WordPress, як це допомагає знизити показник відмов? Це просто; чудова навігаційна система – це як карта (або табличка вивісок), яка веде користувачів через ваш веб-сайт.

Мері Джейн звертається до Google, намагаючись знайти чуйну багатоцільову тему для свого починаючого WordPress-бізнесу. Завдяки всім зусиллям, які ви доклали до створення чудового вмісту блогу, ваша гіпотетична публікація «20 найкращих чуйних тем WordPress за 2015 рік» з’являється вперше в Google, і вона натискає на.

Вона читає всю публікацію, і з-за найвищого хвилювання вирішує перевірити вашу сторінку тем WordPress, до якої вона може зручно отримати доступ із навігаційних меню вашого заголовка, бічної панелі чи колонтитула. Навіть якщо вона не купить жодну з ваших тем, вона не вважатиметься відмовкою.

Тепер забудьте все про Мері Джейн. Розглянемо Джона Доу, який щойно знайшов ваш веб-сайт (за допомогою будь-яких засобів) і хоче знайти деяку інформацію. Наскільки легко Джон Доу знаходити вміст на своєму веб-сайті за допомогою навігаційної системи? Як ви думаєте, він буде триматися, якщо не зможе знайти те, що шукає?

Найкраща система навігації проста у використанні. Це просто і просто, що нагадує мені про те, коли я шукав навчальні програми Java. Тож я висадився на цьому авторитетному веб-сайті авторитетної компанії (жодного імені не скидаючи, не смикаючи).

Веб-сайт виглядав чудово – професійний дизайн та роботи. Я говорю про те, який веб-сайт ви досить довіряєте, щоб записатись як студент. Але це було до того, як я спробував отримати доступ до безкоштовного підручника Java, який мав би привабити учнів, як ви знаєте, як я.

Коротше кажучи, підручник був захований декількома рівнями в мега-меню, і я витратив свій час, тому що я, як правило, терпляча людина, і я відчайдушно шукав поважний підручник з Java. Незважаючи на це, мені було погано перекопувати меню, що випадає, щоб знайти єдиний курс, що не виправдало моїх очікувань. Мех. Кінець гніту.

Дійсно зайнята людина не матиме часу, щоб поєднати всю вашу навігацію за потрібний ресурс. Зробити будь-який важливий вміст неймовірно легко за допомогою навігаційної системи, і ваш показник відмов обов’язково знизиться. Я проникаю до вас? Ось такий випуск:

 • Створіть просту, прямолінійну навігацію
 • Мега меню виглядає чудово, але чи справді вони вам потрібні?
 • Додайте мапу сайту на свій сайт WordPress. Ви можете використовувати додатки, такі як Карта сайту Google XML або використовувати тему, яка підтримує мапи сайту
 • Додайте навігаційні меню до заголовка, нижнього колонтитулу та бічної панелі
 • Додайте категорії, архіви та теги на бічну панель
 • Включіть вікно пошуку як безпечний пристрій, якщо ваше меню не працює. Ваше поле пошуку також може покращити вашу систему навігації та користувацьку роботу. Використовуйте плагін типу Відповідні створити потужну та точну пошукову систему для вашого сайту WordPress

Покращіть свій вміст, щоб знизити показник відмов

Покращіть свій вміст, щоб знизити показник відмов

Коли ви йдете в торговий центр, чи витрачаєте ви свій час в магазинах, де продаються бідні чи потворні нитки? Маю надію, що ви цього не робите, якщо ви не власник одного такого магазину, який би затягував багато часу.

Бідний вміст відсилатиме ваших читачів швидше, ніж ви зможете їх отримати. Скажіть, чи готові ви витрачати дорогоцінний час на читання поганого вмісту, коли в Інтернеті так багато інших цікавих справ? Ви знаєте, як Чизбургер, відео смішних котів на YouTube та ЧИВКА серед інших. Що становить поганий вміст?

 • Старий вміст. Будь ласка, оновлюйте свій вміст
 • Зображення із слабким форматом та розміром – одне функціональне зображення шириною 660 пікселів, наступне – 350 пікселів
 • Вміст плагіату – включаючи зображення. Відносьте власники мультимедіа та ніколи не копіюйте вміст. Це незаконно.
 • Відредагуйте та перечитайте вміст, оскільки публікація в блозі з’явилася типи та інші необережні помилки просто жорстокі
 • Крім того, прагніть покращити читабельність тексту у своєму блозі WordPress. Прочитаний вміст спонукає людей переходити на пов’язані сторінки

Як? Використання:

 • Списки куль
 • Заголовки та підзаголовки
 • Більші шрифти
 • Чудовий кольоровий контраст, добрий для очей (дотримуйтесь двох-трьох кольорових схем)
 • Багато простору
 • Чудові образи
 • Прекрасний мультимедійний контент

Створюючи свої публікації в блозі WordPress, додайте категорії та теги, щоб читачі могли знайти пов’язані теми для подальшого читання. Не забудьте постійно оновлювати свій блог найновішим вмістом, оскільки він зміцнює лояльність клієнтів та SEO.

Крім того, визначте свою цільову аудиторію з самого початку, щоб переконатися, що ви орієнтуєтесь на потрібну групу людей. В іншому випадку ви налаштуєте зір широко, ви пропустите позначку і наб’єте ці показники відмов.

Вдосконаліть вашу SEO та PPC рекламу

Усі зусилля щодо зниження показника відмов на вашому сайті WordPress нічого не означатимуть, якщо для початку ви орієнтуєтесь на неправильну аудиторію. Якби я ділився історіями про своє рідне місто, Меру, Кенія, я б застосував у своєму розпорядженні місцеві методи SEO, щоб гарантувати, що я не залучаю читачів, які шукають гору. Наприклад, Меру в Танзанії. Подібність Мені б не хотілося залучати читачів, які шукають кабіни Meru в Індії, або клієнтів, які шукають мережі Meru, що базуються в Тампа, Флоріда..

Якби я приваблював усіх, крім людей, які насправді цікавляться моїм рідним містом, мій веб-сайт WordPress реєстрував би високі показники відмов – все тому, що я націлив неправильну аудиторію.

Те саме стосується ваших рекламних кампаній КПП. Якщо ви неправильно орієнтуєтесь, ви заплатите за залучення всього, окрім необхідного вам трафіку. Ваші SEO та PPC кампанії повинні керуватися проникливими дослідженнями ключових слів. Використовуйте такі інструменти дослідження ключових слів, як Планувальник ключових слів Google AdWords, Word Tracker, Йоаст пропонує і KWFinder.com серед інших.

Не вдивляйте деталі, хоча у вас спина покрита цими найкращими практиками WordPress SEO за 2015 рік і далі. Крім того, переконайтеся, що ви підтримуєте високий рейтинг за всіма брендовими умовами, наприклад, ваш бренд або назва продукту.

Коефіцієнт відмов і зв’язування

Коефіцієнт відмов і зв'язування

Що стосується коефіцієнтів відмов, то ви можете зробити чимало речей, щоб очистити свої посилання та отримати свій веб-сайт у верхній формі. Відновлення зламаних посилань, вдосконалення стратегії взаємозв’язку та відкриття зовнішніх посилань на вкладки – чудовий спосіб почати.

Виправлення зламаних посилань

Новий відвідувач може зайти на ваш сайт через будь-яку веб-сторінку або допис. Але якщо непрацездатні посилання засмічують ваш сайт WordPress, ваші потенційні особи ніколи не знайдуть необхідну інформацію, і, як результат, натисніть кнопку “назад”. Якщо вони продовжують натискати кнопку “назад”, ви реєструєте високі показники відмов, які не сприймають.

Ви можете перевірити свій сайт WordPress на наявність пошкоджених посилань за допомогою плагіна, наприклад Перервана перевірка посилань. Ще краще, ви можете скористатись онлайн-сервісом, таким як Перевірка посилань W3C. Найкраще на початку виправити всі зламані посилання, щоб зупинити відмов надовго, перш ніж це станеться.

Але що робити, коли посилання розривається вночі через перевезення трафіку чи будь-якої іншої причини? Ну, це просто – ви можете вирішити цю проблему, створивши власні 404 сторінки або перенаправивши зламані посилання на потрібний ресурс, наприклад, на вашу цільову сторінку або будь-яку іншу сторінку, яку ви хочете..

Ось як створити користувальницьку сторінку 404 в WordPress і ось це Простий плагін 301 перенаправляє щоб допомогти у переадресації бізнесу.

Взаємозв’язок

Показник відмов – це відсоток відвідувачів, які відхиляються від вхідної сторінки, додавання очевидних посилань на внутрішні ресурси може спонукати більше відвідувачів пройти повз цю першу сторінку. Якщо у вас є цікава публікація в блозі, яка підтримує вашу справу, посилайтеся на неї з інших сторінок, включаючи цільові сторінки.

Перспективи, які не готові кусати гак на вашій цільовій сторінці, можливо, захочуть вивчити ваш сайт далі. Посилання на відповідні ресурси полегшує зазначені перспективи. Коли вони натискають, ваш показник відмов знижується.

Відкрийте зовнішні посилання на нових вкладках

Перш ніж перегляд вкладок став реальністю, відкриття зовнішніх посилань у нових вікнах нахмурилося користувачами, оскільки це зіпсувало досвід користувачів. Але з моменту перегляду вкладок, серфінг в Інтернеті з кількома одночасно відкритими веб-сайтами став легким і навіть веселим.

Сьогодні вам не варто боятися відкривати всі зовнішні посилання на нових вкладках, якщо, звичайно, ваші користувачі цінують старі веб-переглядачі, які не підтримують вкладки. Як відкриття зовнішніх посилань на нових вкладках допомагає знизити показник відмов на веб-сайті WordPress?

Скажімо, ви створили дивовижну публікацію в блозі та зв’язалися з відповідними ресурсами на сторонній веб-сайті. Якщо ці зовнішні посилання відкриваються в одному вікні / вкладці браузера, аналітичне програмне забезпечення вважає вихід. Але якщо ви відкриєте зовнішні посилання на нових вкладках, ваш читач може отримати доступ до зовнішнього ресурсу, не виходячи з вашого сайту. Додаючи зовнішні посилання, поставте галочку “Відкрити посилання в новому вікні / вкладці”, як показано нижче:

зменшити показник відмов у wordpress-веб-сайті-відкрито-зовнішньо-посилання-в-нових вкладках

Переробіть свій веб-сайт WordPress

Напоминайте мене тут: Чи хотіли б ви розмістити (і вести бізнес) веб-сайт, схожий на те, що його створив п’ятикласник? Якщо ваш веб-сайт не має пристойного вигляду, ви не можете очікувати, що люди будуть триматися досить довго, щоб купити те, що пропонується.

Інвестуйте у професійно розроблену тему, таку як наша власна багатоцільова багатофункціональна тема WordPress. Крім того, ви завжди можете отримати професійних та добре виглядають теми з WordPress.org або таких постачальників, як Themeforest та Elegant Themes.

Крім того, ви можете створювати свій веб-сайт детально, використовуючи найпомітніші конструктори сторінок WordPress, такі як Visual Composer або Beaver Builder, щоб згадати лише декілька. Ви також можете використовувати дивовижні дочірні теми, що поставляються із тематичними рамками WordPress, такими як «Генеза» або «Дипломна робота».

Якщо жоден із перерахованих вище варіантів не здається привабливим, і у вас є гроші на шкоду, подумайте про те, щоб найняти найкращого розробника WordPress, щоб створити саме те, що вам потрібно (пам’ятайте, що це найчастіше найдорожчий і трудомісткий варіант, який не повинен вчитися кодуйте себе).

Переробляючи веб-сайт, подумайте про додавання соціальних доказів; кількість послідовників, шанувальників, відгуків – все, що говорить клієнту, що інші люди люблять вашу продукцію. Якщо у вас ще немає величезної кількості, подумайте про те, щоб позбавитись соціальних доказів пізніше, оскільки низькі показники можуть роз’їсти довіру клієнтів, навіть якщо ви просто чесні..

Переробіть цільові сторінки також за допомогою тестування A / B тестування та вмісту. Одне, що ви не хочете забувати, – це додавання кнопок CTA на очевидні та помітні ділянки цільових сторінок. Максимум трьох кнопок CTA повинно бути достатньо; один вгорі, один посередині і останній внизу.

Проте в цій цільовій сторінці створюйте різні цільові сторінки для різних типів аудиторії. Використовуйте унікальний вміст, а також ключові слова для кожної цільової сторінки, щоб звернутися до певної аудиторії.

Назад до переробки веб-сайтів мінімалізм – це шлях вперед, або, як сказала Майя Анжелу (нехай Бог спокоїть душу у вічному спокої): “Втіленням вишуканості є цілковита простота”.

Хочете створити елегантний та витончений веб-сайт, який приваблюватиме перспектив у тралах? Тоді вам доведеться зробити це найпростішим та найпростішим у користуванні веб-сайтом в Інтернеті. Почніть з усунення непотрібних елементів, які не підтримують або не відповідають вашим цілям.

Крім цього, уникайте перешкод для спливаючих вікон та реклами. Крім того, переконайтеся, що рекламні оголошення, розміщені на вашому веб-сайті WordPress, відповідають вашому вмісту та ніші. Розмістіть відповідні оголошення на бічній панелі, а якщо зможете, уникайте самозавантаження мультимедійних оголошень.

Коли все буде сказано і зроблено, переконайтеся, що ваш веб-сайт реагує так, щоб задовольнити користувачів настільних і мобільних пристроїв. Виберіть відповідну тему WordPress (наприклад, Total) із самого початку. Переконайтесь, що плагіни, які ви вибрали, оптимізовані для мобільних пристроїв.

Додати відповідні повідомлення

Хочете, щоб перспективи пройшли повз вхідну сторінку? Тоді спростіть їх знайти більше вашого вмісту. Ви можете розмістити пов’язані з віджетами публікації в кінці публікації свого блогу або на бічній панелі – просто переконайтеся, що вони видимі вашим читачам. Хороша новина: вам навіть не потрібно дуже старатися, їх незліченно Плагіни, пов’язані з WordPress щоб допомогти у важкому підйомі.

Коментування в блозі

Хоча це спочатку може не мати істотного впливу на показники відмов, коментування в блозі може в довгостроковій перспективі підвищити залучення користувачів, що знизить ваш показник відмов. Якщо ви продовжуєте залучати своїх користувачів через розділ блогу, вони зобов’язані більше вам довіряти, витрачати більше часу на своєму блозі та ділитися своїм вмістом з іншими.

В кінці дня…

… Зниження показника відмов – це все-таки надзвичайно приємно. Це все про те, щоб надати вашим потенціалам досвід, як ніхто інший на вашому веб-сайті, – все про те, щоб стати найкращим у вашому обраному полі.

Коли ви співпадаєте з наміром своїх потенційних клієнтів, вмістом і продуктами, а потім обертаєте все це чудовим дизайном, нічого не заважатиме вам знижувати показник відмов у WordPress..

Дотримуйтесь порад, викладених тут сьогодні, і якщо у вас є порада поділитися чи поставити запитання, будь ласка, скористайтеся розділом коментарів нижче. Ми хотіли б почути ваші думки – adios!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map