Як знайти свою нішу для ведення блогів за допомогою WordPress

Як знайти свою нішу для ведення блогів за допомогою WordPress

Як новий блогер, ви можете бути трохи невпевнено у тому, як розпочати роботу. Особливо, якщо ви хочете завоювати велику аудиторію або заробляти дохід від свого блогу, ви можете легко перейнятися кількістю рішень, які вам належить прийняти, наприклад, про що писати.


Перш ніж створити свою першу частину контенту або вибрати ідеальну тему WordPress, кожен успішний блогер починає визначати мету та нішу свого блогу. Наявність визначеної теми дає чіткий фокус вашому вмісту та допомагає орієнтуватися на правильну аудиторію.

У цій публікації ми обговоримо важливість створення ніші та окреслимо кілька способів знайти фокус вашого блогу. Нарешті, ми також представимо кілька інструментів, які допоможуть вам створити приголомшливий вміст для ніші вашого блогу. Заскочимо!

Яка ніша вашого блогу (і чому це має значення)?

Що стосується ведення блогів, то ваша ніша – це фокус або основна тема вашого блогу. Він описує, про що йдеться у вашому вмісті, і може бути настільки широким або конкретним, як вам завгодно. Наприклад, Делікатес це блог, який висвітлює загальні рецепти, кулінарні огляди та новини, цікаві поради та інше:

скріншот delish.com

Легка овочева кухня , з іншого боку, це блог, спеціально орієнтований на приготування їжі та вживання в їжу (в першу чергу) рослинної дієти:

Легка овочева кухня

Обидва веб-сайти міцно вписуються в харчову нішу. Однак одна дуже широка (керуючи гамою від рецептів до вибору їжі для знаменитостей), а інша зосереджується на меншому аспекті загальної теми.

Можна створити блог з багатьма нішами, але такий сайт важко запускати, і ми рекомендуємо проти нього, якщо у вас не буде достатньо досвіду ведення блогів. Для більшості людей дотримання єдиної ніші на блозі – це набагато розумніша стратегія, оскільки вона допоможе залучити послідовну аудиторію, яка піклується про вашу тему. Зважаючи на це, давайте поговоримо про те, як вирішити свою увагу!

Вам може бути цікаво, як правильно вибрати нішу для свого блогу. На щастя, є кілька простих кроків, які ви можете зробити, щоб куля прокотилася.

Крок 1: Запитайте себе, чим ви захоплені

Перш ніж проникнути в нішу для ведення блогів, подумайте, чим ви захоплені. Оскільки ви будете нести відповідальність за створення послідовного вмісту з цієї теми, це має бути цікавим і мати про що сказати. Більше того, публікації ваших блогів будуть звучати більш автентично і менш схожі на крок продажів, коли ви захоплені своєю темою.

Тому можна почати, склавши список своїх пристрастей, інтересів та захоплень. Тоді зосередьтеся на тих, про що вам щось унікальне сказати, і про що ви думаєте, про що можете писати на довгі роки. Ви також можете розглянути свої цілі в цей момент. Наприклад, якщо ви плануєте монетизувати свій блог, вам потрібно бути впевненим, що ваша ніша вигідна (детальніше про це за мить). Крім того, ви можете шукати, щоб підвищити рівень обізнаності щодо проблеми або поділитися навчальною інформацією. Що б ви не хотіли від блогів, ваша ніша повинна бути в змозі її надати.

Крок 2: Почніть генерувати ідеї щодо вмісту для своєї ніші

Коли ви маєте на увазі потенційну нішу, настав час з’ясувати, чи можете ви придумати якісний контент для цього. Цей крок також допоможе вам почати звужувати фокус, особливо якщо ви переглядаєте складну тему. Використовуйте власні наявні знання та Інтернет-ресурси, щоб створити деякі потенційні ідеї щодо вмісту. Ось кілька порад:

 • Читайте інші блоги та сайти про вашу потенційну тему. Побачивши, як інші підходять до вашої пристрасті, може надихнути вас, і ви можете визначити нові підходи, які існуючі блогери не розглядали.
 • Проведіть дослідження ключових слів, щоб побачити, що люди шукають у пошукових системах. Якщо люди не шукають інформацію у вашій ніші, важко буде залучити аудиторію. Не знаєте, з чого почати? Скористайтеся цим посібником про те, як придумати чудові ідеї блогів, щоб збити чудові ідеї, використовуючи коментарі, соціальні медіа, ключові слова, мозковий штурм та інше.
 • Знайдіть невелику нішу в межах більшого поля або предмета. Наведені вище приклади продовольчого блогу демонструють, як широка тема, як їжа, може піддатися меншій ніші. Якщо тема, яка вас цікавить, здається занадто великою, спробуйте знайти меншу тему, на якій слід зосередитися.

Коли ви впевнені, що у вас є велика база контентних ідей, з яких можна черпати, саме час визначити, наскільки вигідною буде ваша ніша.

Крок 3. Визначте потенціал заробітку вашої ніші

Як ми вже згадували раніше, якщо ви плануєте монетизувати свій блог, вам потрібно буде бути впевненим, що ваша ніша має заробіток. Існує ряд способів дізнатися це. Ми рекомендуємо дотримуватися цих покрокових інструкцій, щоб проаналізувати кожну нішу, яку ви розглядаєте:

 1. Використовуйте Google Планувальник ключових слів відкривати обсяг та тенденції для ваших ключових слів. Після пошуку групи ключових слів скористайтесь опцією «Отримати обсяг пошуку», щоб переглянути статистику, включаючи середньомісячний пошук. Аналогічно можна використовувати Google Trends а також перевірити, чи популярні ваші ключові слова в даний час.
 2. Дізнайтеся, наскільки популярна ваша тема, шукаючи активні блоги та сайти. Подумайте про блоги, які ви постійно відвідуєте, щоб прочитати свої улюблені теми. Вони все ще працюють і працюють? Деякі блоги навіть публікують щомісячні або щоквартальні виписки, щоб ви насправді могли побачити, чи приносять вони прибуток.
 3. Перебіг форуми та дошки оголошень, пов’язані з вашою пристрастю. Reddit – це дуже чудовий форум, оскільки у них є дошки для майже будь-якої можливої ​​теми. Але якщо ви захоплені чимось, напевно, вже відвідуєте відповідні форуми (наприклад, багато користувачів WordPress регулярно відвідують StackExchange і Форум Envato).
 4. Перевірити соціальні засоби комунікації хештеги та фан-сторінки, пов’язані з вашою темою. Подивіться, чи зацікавлені люди та активно говорять про вашу нішу та / або ключові слова.
 5. Найголовніше – чи є партнерський потенціал? Один з найшвидших способів монетизації свого блогу – додавання партнерських посилань на рекомендовані товари чи послуги, згадані у ваших публікаціях. Реєстрація на такі програми, як ShareASale,Партнерська компанія CJ і навіть Амазонка щоб знайти сотні пропозицій товарів і послуг, пов’язаних із вашою нішею (просто не забудьте дотримуватися всіх Настанови FTC при використанні партнерських посилань).

Чим більше цих проспектів, які дають позитивні результати, тим більше шансів заробити гроші на створенні блогу в цій ніші.

Поєднуючи цей крок із попередніми двома, ви маєте змогу влаштуватися на захопленій вами ніші, пропонує багато місця для унікального контенту та має певний потенціал заробітку. Звичайно, це лише початок. Тепер, коли ви маєте на увазі свою нішу, поговоримо про те, як створити для цього дивовижний вміст.

Основні засоби для оптимізації вмісту ніші вашого блогу

Якщо ви хочете досягти успіху у обраній вами ніші, ваш вміст повинен бути обом цінні читачам і оптимізований для пошукових систем. Найкращий спосіб оптимізувати ваш вміст – переконатися, що він якісний, та використовувати ефективні ключові слова. На щастя, існує кілька інструментів, які можуть вам допомогти у цьому.

Знімок екрана планувальника ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google, наприклад, це безкоштовний інструмент, який дозволяє шукати пов’язані ключові слова відповідно до теми вашої ніші. Він також відображає обсяг пошуку, щоб допомогти вам визначити, які теми популярні. Все, що вам потрібно зробити – це увійти у свою нішеву тему та створити список ключових слів.

Використовуючи ці ключові слова, ви можете почати розробляти ідеї публікації, використовуючи Генератор ідей блогу Hubspot:

скріншот генератора ідей ідеї блогу hubspot

Це ще один безкоштовний інструмент, який у поєднанні з вашими ключовими словами може допомогти вам створити оптимізовані заголовки публікацій. Просто введіть ключові слова та натисніть Дайте мені ідеї блогу! для створення потенційних заголовків.

Звичайно, є також багато плагінів WordPress, які створені, щоб допомогти вам створити дивовижний вміст. Такі інструменти можуть гарантувати, що ваш вміст ніші є релевантним, корисним та оптимізованим для пошукових систем. Ось кілька посібників, які допоможуть.

 • Створіть редакторський календар у WordPress (і фактично використовуйте його). Редакційний календар – це чудовий спосіб бути в курсі своїх тем і організувати різних авторів. На щастя, WordPress дозволяє легко створювати та планувати публікації за допомогою цих дивовижних плагінів для календаря..
 • Дізнайтеся, як організувати вміст на вашому сайті WordPress. Написання чудового вмісту – лише частина того, що робить блог популярним. За допомогою цих порад та інструменту для організації вмісту вашого блогу збільшуйте читацьку аудиторію та зацікавленість.
 • Джерело та діліться відповідним вмістом на вашому сайті WordPress за допомогою корисних інструментів. Створення вмісту з нуля – це лише один із способів додавання цінної інформації на ваш веб-сайт для читачів. Іншим варіантом є курірування та обмін чудовим вмістом з Інтернету, і за допомогою цих трьох плагінів ви можете швидко та легко додавати канали на свій веб-сайт, що працює на WordPress..

Коли ви новий блогер, важливо почати з правильної основи. Точно знаючи, яка ваша ніша – це довгий шлях до того, щоб допомогти вам створити свій блог, знайти свою аудиторію, генерувати відповідний вміст та монетизувати свій сайт (якщо застосовується).

У вас є питання щодо пошуку ніші для вашого нового блогу? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map