Як змайструвати ідеальні ідеї для свого веб-сайту WordPress

Перш ніж продовжувати, будь ласка, зрозумійте, що існує велика різниця між створенням дивовижних ідей для блогу та створенням дивовижного вмісту для вашого сайту WordPress. Для виграшної маркетингової кампанії щодо контентної кампанії вам потрібні найвищі пости, але як вам створити дивовижний вміст без чудових ідей для блогу, для початку?


Це велике питання, чи не так? Як ви генеруєте чудові ідеї в блогах, які продовжують горіння вогню на вашому блозі WordPress, а ваш банківський баланс зростає? Звідки деякі хлопці знають просто ідеї блогу, щоб досягти максимального впливу, часто це призводить до мужності?

Як миттєво генерувати великі ідеї блогу

Якщо вам цікаво, як отримати найкращі ідеї блогу, щоб вирватися з колії, подолати авторський блок або просто додати життя своєму блогу, зробіть подих (і ковток всього, що у вас є), коли ви прийшли в потрібне місце. Нам усім потрібне натхнення часом, тому ласкаво просимо і почуваєте себе як вдома (ми навіть пов’язуємо корисну статтю для кожної поради – якщо ви хочете прочитати більше, просто натисніть на фотографії!).

1. Запитайте своїх читачів

Кращі плагіни для тестування WordPress для покращення взаємодії з користувачами

Так, ви дійсно не знаєте цінності відгуків, які надають ваші читачі. Ви можете створити безліч дивовижних ідей для блогу, просто запитавши у читачів, що вони хочуть прочитати. Так, просто запитайте, але якщо це не здається вам, ви можете встановити розумні методи, такі як прості опитування.

Наприклад, я одного разу додав додаткове поле до моїх форм реєстрації електронною поштою та попросив передплатників відзначити їхню найбільшу проблему із контент-маркетингом. Між вами та мною місяці я збирав достатню кількість ідей для блогів і щось трохи додаткове для розсилки.

Запитайте, і ви отримаєте та використовуйте кожен доступний вам метод. На щастя, в наші дні є соціальні медіа, тож отримання чудових ідей для блогу – це лише розмова. Займайтеся зі своїми читачами, щоб створити відповідний вміст, що відповідає їх проблемам.

2. Мозковий штурм

Поради щодо ведення блогів WordPress для успіху

Це може звучати як одна з таких «збігів» речей, але насправді це сталося вчора. Близький друг, відомий як Данкан (Бачте? Він насправді справжній) завітав у гості, і ми поговорили про побічний проект, над яким я працюю. Протягом короткого часу ми провели мозковий штурм, в результаті чого вийшло кілька ідей у ​​блозі.

Я був так схвильований про одкровення, про яке я згадав, коли працюю над публікацією про прибиття ідей щодо блогу для вашого сайту WordPress. Тож ми надумали штурм ще більше, і генерували ще більше ідей, деякі з яких не мають нічого спільного зі змістом, але інші аспекти побічного проекту.

У вас вже є команда? Чудово! Ви можете думати про ідеї та використовувати такі інструменти, як Trello серед інших для управління процесом. Для мозкового штурму потрібен лише один зайвий мозок, тому, будь ласка, просто мозковий штурм і насолоджуйтесь розмовами, які ведете з оточуючими людьми.

3. Перевірте свої коментарі

Як отримати більше коментарів до свого блогу WordPress

Всі ми мріємо публікувати публікації, які б набрали багато коментарів, і кілька речей можна порівняти з відчуттям отримання перших кількох коментарів. Це хвилює, оскільки ти можеш сказати хлопцям, що ганяють про тебе.

Але чи знаєте ви, як прямо запитуючи своїх читачів, ви можете зібрати безліч ідей блогу з вашої області коментарів? Які актуальні запитання задають читачі? Які больові точки вони виражають у відповідь на ваш пост? Це всі стиглі шляхи для отримання чудових ідей у ​​блозі.

Ви можете поширити цей підхід на інші блоги у вашій галузі, а також ознайомитись із розділами коментарів. Що запитують читачі? Що турбує сказаних читачів, і чи можете ви запропонувати рішення за допомогою свого вмісту? Ви, безумовно, можете бачити, як розділ коментарів – це багате джерело відповідних ідей для блогу?

Убік: Якщо ви схильні, можете проявити свій досвід, відповівши на запитання коментатора тут же. Подивіться на це. Ви будуєте авторитет і збираєте ідеї блогів у той самий проклятий час, у своєму блозі чи деінде! Тепер я знаю, чому коментарі так дорогоцінні.

4. Визначте цільову аудиторію

Аудиторія WordPress краще: важливі показники, які слід враховувати

Як, до чорта, ви навіть створюєте контент для початку, якщо ви не знаєте, для кого він призначений? Напевно, ви не можете створити найкращі ідеї блогу, оскільки ви ще не визначилися зі своєю аудиторією. Що подобається вашому ідеальному клієнту? Що вони, ймовірно, переживають, і як можна полегшити цей біль?

З кристально чіткою картиною людини, до якої ви намагаєтесь досягти, до вас приходять дивовижні ідеї блогу. А оскільки ви створюватимете високоорієнтований та персоналізований контент, ваші публікації будуть творити чудеса як для ваших читачів, так і для пошукових систем.

Знайдіть час, щоб зрозуміти свою перспективу. Які їх мотивації? Чому вони знаходяться на вашому сайті? Чи є у них потреба, яку можна зустріти у вільному вмісті? Знаєте, такі речі. Воістину, це одна з найкращих порад, яку можна забрати сьогодні. Раніше я писав невдало, просто щоб наповнити свій блог вмістом, але результати були жахливими, поки я не визначив цільову аудиторію. Це легко.

5. Займайтесь дослідженням ключових слів

WordPress SEO: дослідження ключових слів (і що робити з ключовими словами)

Поряд з визначенням цільової аудиторії відбувається дослідження ключових слів. Отже, ви маєте на увазі чітку картину своєї аудиторії та пару ключових слів, які описують їх больові точки. Можливо, навіть точні ключові слова, які вони використовують для пошуку вашого веб-сайту. Справа в тому, що вам потрібні ключові слова, тому отримуйте ключові слова.

Використовуйте ці ключові слова, щоб генерувати більше ідей щодо ключових слів, що створює благодатні підстави для цільових ідей блогу, які мають саме той бажаний вплив. The Інструмент добору ключових слів AdWords є рятівником у цьому плані. Просто введіть ключові слова в інструмент і спостерігайте за тим, як відбувається магія.

Існують інші незліченні інструменти дослідження ключових слів, зокрема Moz Explorer Explorer, KWFinder та SEMRush, тобто ви можете генерувати стільки ідей для блогу, як вам потрібно, та зміцнювати свій SEO в цьому процесі. Великий SEO включає проникливі дослідження ключових слів.

6. Дотримуйтесь розмови в соціальних медіа

Як збільшити кількість підписок на соціальні медіа з вашого сайту WordPress

Бесіди в реальному часі в соціальних мережах є чудовим джерелом ідей блогу для вашого сайту. Просто шукайте запитання, дискусії чи навіть новини про будь-яку тему у вашій галузі, і у вас ніколи більше не вичерпається чудових ідей для блогу.

Візьмемо, наприклад, Quora або Reddit. Читачі з усіх верств життя часто відвідують ці сайти в пошуках відповідей практично на будь-яку тему під сонцем. Оскільки хлопець, який шукає чудових ідей для блогу для майбутніх публікацій, ви чітко бачите, що ця одна порада несе велику вагу.

Просто шукайте у Twitter або на вашому улюбленому веб-сайті соціальних медіа, і ви, ймовірно, отримаєте більше ідей блогу, ніж можете коли-небудь використовувати. Насправді ідеї блогу ховаються у #hashtags, @mentions, share, images та багато іншого. Просто виберіть ті, які вам подобаються, і запускайте з ними.

7. Пропозиції щодо автоматичного пошуку Google: Порада щодо швидкого пожежі

Як створити WordPress блог

На сьогодні Google прогнозує ваші пошукові запити під час введення “em”. Ця вишукана функція автозапропонування – це в основному «вибірка» речей, які люди хочуть. Це швидке джерело ідей блогу практично для будь-якої теми, яку ви можете собі уявити. Крім того, ви отримаєте кращі пошукові рейтинги, оскільки, знову ж таки, це речі, які люди хочуть.

Просто запустіть нашу улюблену пошукову систему, добрий Google і введіть її. Автозагадка починає негайно перелік тем. Вибравши улюблені теми, ви можете трохи змінити заголовки, щоб вони відповідали різним потребам.

Наприклад, якщо я набрав “Як створити блог”, і ця функція дала мені кілька ідей, я можу розвернутися і зігнути ідеї, як би я хотів. Ви можете легко та швидко придумати багато ідей, використовуючи Google Autosuggest Google. Я маю на увазі, давай, вони зробили з тебе чудовий інструмент, так навіщо їх підводити?

8. Наймайте / приймайте авторів

10 найкращих плагінів для управління автоматом WordPress

Операція “людина” має свої переваги, але ви просто не можете сперечатися з економією на масштабі. Ви можете створити набагато більше ідей та вмісту блогу, якщо ведете блог з кількома авторами на відміну від сольної операції. Ви можете платити авторам, вітаючи запрошених блогерів або робити те і інше.

Енді з Newsforshoppers створив інтернет-журнал, який допомагає споживачам здійснювати покупки в Інтернеті. Він все це робив, використовуючи модель розподілу доходу та команду відданих журналістів, які підтримують веб-сайт свіжим із вмістом. Письменники отримують 70% грошей в Adsense, які вони отримують, і Ендрю ніколи не має турбуватися про ідеї блогу.

Багато інших веб-сайтів використовують цю модель, і це ефективно з помилкою. Ви зосереджуєтесь на інших аспектах ведення вашого бізнесу, а хтось інший піклується про ідеї блогу та створення контенту. Це також стосується, якщо ви хочете опублікувати весь вміст під своїм ім’ям чи назви, наприклад “Редакція”.

9. Експерти з інтерв’ю

Найкращі додатки та рішення Podcast для WordPress

Хто не любить читати (чи слухати) те, що сказав експерт на якусь цікаву тему? Інтерв’ю експертів самі по собі є чудовими ідеями блогу, не кажучи вже про кількість мудрості, яку можна отримати від відповідей. Інтерв’ю легко придумати та створити, але швидко можна створити довіру та довіру.

Зверніться до експертів вашої галузі та попросіть цих хлопців відповісти на відповідні запитання, що стосуються ваших читачів. Публікуйте інтерв’ю будь-коли, особливо в проповідний день, коли ви просто не можете розповсюджувати свої творчі соки.

Вам не доведеться довго і важко думати про співбесіди, просто потрібно придумати питання чи купу запитань. Надішліть запитання своїм найкращим експертам та складіть їх відповіді на переконливі дописи. Або спробуйте знайти гостей для власного подкасту. Це не тільки додає новий вміст у ваш блог, але й різноманітні засоби масової інформації для залучення нових читачів / слухачів.

10. Джойріда на тенденціях

Поради щодо маркетингу WordPress

Тенденції – це чудове джерело ідей блогу, які переходять у вірусне значення. А оскільки тенденції обертаються навколо того, що в певний час є найважливішим, вони надають корм для публікацій новин. Все-таки тенденції такі ж гарні, як і гарячі. Якщо ви не будете діяти швидко, ви просто втратите свій шанс затормозити якийсь вірусний трафік.

Найкраще – це безліч інструментів, які допомагають вам бути в курсі останніх новин та тенденцій у будь-якій галузі. Для початку у нас є Google Alerts, який повідомляє вас щоразу, коли згадуються ваші ключові слова. Ви можете створювати кілька сповіщень, але не перестарайтеся, або ви потопите в пошті.

Тенденції також можуть повідомити вас про зміну інтересів людей у ​​часі, що є прекрасним способом прогнозувати, що буде далі. Якщо ви збираєте достатньо даних і граєте розумно, ви можете легко створювати вічнозелений вміст, який працює сьогодні і в майбутньому.

11. Зберігайте закладки

10 ресурсів WordPress, які вам потрібно зробити закладку прямо зараз

Натхнення живе скрізь, і стаття про дослідження космосу може розпалити вашого генія так само легко, як захоплюючий пост у вашій галузі. Щоразу, коли ви знайдете якусь інформацію, яка може стати в нагоді на майбутнє, має сенс зберегти закладку.

Веб-переглядачі дозволяють сегментувати закладки, тобто ви можете мати декілька папок для різних потреб. Єдиний мінус закладок – це те, що вони можуть ставати безладними, коли вони збираються. Крім того, вам доведеться продовжувати копати глибоко, щоб знайти статтю.

Головний фахівець, звичайно, це те, що у вас є розширюваний пул ідей для блогу в будь-який момент часу. Це означає, що вам потрібна лише серйозна кількість кава стимулятори, щоб написати додатковий пост, який потрібно тримати колесами.

12. Живи трохи

Позашляхові заходи для вирощування вашого веб-сайту WordPress

І цим ми просто маємо на увазі на мить відійти від цього проклятого екрану. Життя – це жити, а не жити вертикально, якщо слова Джей-З є що-небудь поруч. Потрібно трохи відпустити, і просто бути. Насолоджуйтесь чашкою кави з другом, ходіть у кіно чи катайтеся на лижах із сім’єю – просто займіться чимось, крім письма.

Ви погоджуєтесь, що блок письменника найсильніше потрапляє, коли ви згоріли. Коли ви не маєте уявлення, що робити з порожньою сторінкою, яка дивиться на вас, всі інші ідеї блогу просто зникають. Пуф, просто так. Саме в цей час вам потрібно зрозуміти, що ви не частина життя, а саме життя.

Займіть свіжим подихом повітря, трохи подорожуйте, почитайте щось, поталуйте хобі, проведіть час з любимими людьми – просто зробіть все, щоб дати собі так потрібну перерву. Погано, ви, мабуть, не можете придумати ідею врятувати власне життя через всю цю вагу на своїх плечах. Пограйте трохи, або будьте німі.

14. Складіть список ідей

25+ порад для професіоналів WordPress Blogging

Це хліб до вершкового масла, який є вищезгаданим. Збереження закладок – це точно не всі чашки чаю. Крім того, для збереження закладок потрібен браузер. Але, як ми вже згадували, натхнення ви можете знайти де завгодно.

Чудова ідея блогу може вражати незвичайні моменти, і ви можете просто повірити, що вона прихильна до вашої хиткої людської пам’яті на вічність. Не пустуйте себе товаришем, майте блокнот, готовий записати ідеї. Якщо ви ненавидите папір, як щодо таких додатків, як Evernote?

Забудьте, що натхнення підкрадається до вас щоразу, чи знаєте ви, що можете насправді обдурити розум, щоб генерувати такі ідеї, як годинниковий механізм? Так, справді можна. Вийміть аркуш паперу і запишіть 10 ідей блогу вгорі голови. Викинь цей шматок і склади ще один список із десяти. Повторюйте щодня.

15. Ніколи не красти, позичати

30 фахівців WordPress, які слідкувати в Twitter

Відвідайте популярні блоги у вашій галузі, слідкуйте за ними в соціальних мережах і перегляньте, що найгостріше. У популярних блогах зазвичай є команди письменників, які регулярно придумують ідеї. Популярні блоги також мають чудові редакторські колективи, і цілий шебанг означає, що більша частина роботи вже зроблена за вас.

Ви можете зібрати кілька найкращих ідей з популярних блогів у своїй ніші. Ваша робота – створити свіжий та оригінальний вміст із зазначених ідей, інакше ви б крали чужу роботу. Ви, безумовно, можете знайти мотивацію або навіть трохи інше взяти на себе популярну тему в будь-якому блозі.

Позичіть ідеї та побудуйте власну роботу навколо тем. Просто не вкрадайте вміст, оскільки це може означати стикання з гірким кінцем закону та подібних якостей Google. Зрештою, навіщо винаходити колесо?

16. Організовуйте конкурси та роздачі

Розширюйте свою аудиторію за допомогою конкурсів на WordPress

О, вільний навантажувач у кожного з нас. Боже, ми робимо всілякі речі безкоштовно. Але якщо є щось, що ми любимо так само, як і халяви, це шанс відмовитися від змагань. Ми досить конкурентоспроможні види, чи не так? Але це, мабуть, тільки мати-природа, яка має свій шлях.

У всякому разі, я мав шанс взяти участь у декількох роздачах та конкурсах, і результати були вражаючі кожного разу. Для початку вони створюють чудові ідеї для блогів, конкурси та роздачі, оскільки все, що вам потрібно, – це щось подарувати.

Коли ваша ідея просохне, ви завжди можете розраховувати на конкурси та роздачі як публікації, що приймають. Це дуже добре, що стосується генерації трафіку та потенційних клієнтів, і, враховуючи, що вам не потрібно залишатись спати цілу ніч, щоб налаштувати конкурс чи подарунки для свого блогу, ми можемо сказати, що ви все хороший друг.

До вас…

Я не буду ображати ваш інтелект, заявляючи, що це повний посібник щодо створення чудових ідей для блогу. Ми не можемо спростувати, що існує стільки підходів, скільки людей на цій планеті, це означає, що ще є багато місця для розростання цього списку.

Перш ніж поїхати, чи не заперечуєте ви поділитися тим, як ви генеруєте чудові ідеї блогу для свого сайту WordPress? Які інструменти, якщо такі є, ви використовуєте, і який наконечник найбільше резонує з вами? Дякуємо заздалегідь та всім найкращим цвяхом усіх найкращих ідей для блогу ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map