Як збільшити витрату часу відвідувачів на веб-сайті WordPress

Як збільшити витрату часу відвідувачів на веб-сайті WordPress

Ніхто не хоче створити веб-сайт, який відштовхує відвідувачів, як тільки вони приходять. Якщо ви витратили багато часу, зусиль або грошей на своєму сайті і хочете знати, як збільшити час, який відвідувачі проводять на вашому веб-сайті WordPress, а також чому ви могли б це зробити, ви прийшли до правильне місце.


Цей посібник щодо збільшення часу на сайті висвітлює переваги довшого зайняття відвідувачів, як виміряти поточну середню тривалість відвідувачів та що можна зробити для покращення цих часів.

Переваги збільшення витрат часу відвідувачі вашого веб-сайту

Якщо ви чули, що важливо збільшити час, який відвідувачі проводять на вашому веб-сайті, але ви не впевнені, чому саме тут найголовніші переваги.

Збільшені показники конверсії цілей

Збільшення конверсій цілей

Основна перевага довше зберігати відвідувачів на вашому веб-сайті полягає в тому, що це може сприяти формуванню довіри та поінформованості про ваш бренд, а також збільшенню конверсійності цілей. Незалежно від мети вашого веб-сайту, це обов’язково має мету. Незалежно від того, відвідувач купує товар, приєднується до вашої розсилки, формує позитивне враження про ваш бренд або залишає коментар, більшість веб-сайтів мають мету.

Чим довше ви можете тримати відвідувача на вашому веб-сайті, тим більше шансів, що він зв’яжеться з вашим повідомленням, побачить вартість, яку ви надаєте, і вирішить взяти вас за вашу пропозицію.

Це може допомогти з оптимізацією пошукових систем (SEO)

Сторінки результатів пошуку

Ви можете багато зробити для покращення рейтингу веб-сайту пошукової системи. Однак деякі експерти з SEO заявляють, що показник часу на веб-сайті впливає на те, як такі пошукові системи, як Google, вирішують класифікувати ваш вміст за результатами. Якщо відвідувачі Google помічають, що відвідувачі повертаються на сторінку результатів дуже скоро після натискання на ваш сайт, має сенс, що алгоритм Google може трактувати це як знак того, що ваш сайт та його вміст не відповідають очікуванням відвідувачів.

Тому переміщення вашого веб-сайту на сторінку результатів і заміна його на щось більш релевантне повинно допомогти Google забезпечити кращу роботу користувачів. Добре для відвідувача; погано для вас.

Оскільки Google зберігає в таємниці деталі алгоритму ранжування своїх пошукових систем, неможливо сказати, чи це правда. Однак час перебування або час на місці стає звичним все більш популярний термін в SEO-спільноті, тож про це, безумовно, варто подумати.

Як перевірити, скільки часу відвідувачі витрачають на веб-сайті WordPress

Перш ніж ми перейдемо до того, як збільшити час, який відвідувачі проводять на вашому веб-сайті WordPress, давайте коротко розглянемо, як ви можете перевірити цей показник. Зрештою, якщо ви вже не вимірюєте, як довго відвідувачі відвідують ваш сайт, як ви дізнаєтесь, чи збільшили ви його?

Якщо ви використовували Google Analytics або подібний сервіс для аналізу того, як ваші козирки взаємодіють із вашим веб-сайтом та його вмістом, ви можете швидко переглянути цю метрику. Для цього увійдіть у Google Analytics, шукайте показник середньої тривалості сеансу.

Інформаційна панель Google Analytics

Ви повинні мати змогу знайти ці дані на інформаційній панелі за замовчуванням. Завдяки потужності Google Analytics ви зможете дізнатися більше про ефективність вашого веб-сайту в цій галузі. Один набір даних, який ви хочете вивчити, – це середній час інформації про сторінку.

Час Google Analytics на сторінці

Переглядаючи звіти про поведінку користувачів вашого інструмента аналітики, ви можете побачити, які сторінки на вашому веб-сайті довше затримують відвідувачів. Ви також можете побачити, які сторінки працюють нижче середнього рівня для веб-сайту, і може знадобитися певна увага.

Як заохотити відвідувачів залишатися на своєму сайті довше

Гаразд, тепер ми знаємо, чому ви повинні намагатися довше тримати відвідувачів на своєму веб-сайті, давайте дізнаємось, як це зробити.

Переконайтесь, що ваш вміст є темою

Чи відповідають назви ваших сторінок загальному змісту ваших статей? Якщо відвідувачі заходять на сторінку на вашому сайті, очікуючи одне і отримати щось інше, вони довго не збираються триматися. Щоб уникнути того, щоб відвідувачі не почували себе ошуканими або незадоволеними, переконайтеся, що заголовки статей точно відображають те, про що йдеться. Одне рішення – почекати, поки ви написали свою статтю, перш ніж створити відповідний заголовок та тег.

Те саме стосується написання вступу до ваших статей. Після написання статті ви можете повернутися назад і пояснити, що стосується вступу. Часто ми починаємо з однієї ідеї статті, а потім переходимо до дещо іншої теми під час написання. Зачекавши, поки буде написана основна стаття, ви можете переконатися, що ваш заголовок, мета-опис, мітка та вступ ефективно передають відвідувачам те, що вони будуть читати.

Створіть добре представлений контент

Ви можете написати найкращу статтю в світі, але якщо вона недостатньо представлена, важко буде когось прочитати. Деякі моменти, які слід враховувати при форматуванні та презентації вашого вмісту, особливо під час написання в Інтернеті, включають використання безлічі абзаців, заголовків та зображень для розбивання фрагментів тексту.

Невисокий вирок може також допомогти, як уникнути складних слів. Зробити свої статті легко, можна допомогти читачам швидко визначити, чи хочуть вони вкласти свій дорогоцінний час у читанні вашого вмісту від початку до кінця. Швидке завантаження веб-сайту WordPress також може допомогти.

Для отримання додаткових порад ця стаття містить більше інформації про створення читаних публікацій в блозі WordPress.

Зосередьтеся на навігаційних областях вашого веб-сайту WordPress

Якщо відвідувачам важко орієнтуватися на вашому веб-сайті, є ймовірність, що вони натиснуть кнопку назад, перш ніж спробувати зрозуміти структуру та меню вашого веб-сайту. Тому важливо витратити певний час на планування структури веб-сайту та його меню.

Слід враховувати, які посилання відображатимуться у головному меню, як упорядкувати ці посилання та які інші засоби навігації підходять. Окрім головних меню, бічна панель та колонтитули – чудові місця для відображення посилань на найкращий вміст. У цій статті є кілька хороших порад щодо створення ефективних меню WordPress.

Пов’язати вміст

Внутрішні посилання WordPress

Ще одним ефективним способом збільшення часу, який відвідувачі проводять на вашому веб-сайті WordPress, є включення посилань у статті, які переносять відвідувачів на інші сторінки вашого веб-сайту. Як бачите, ця стаття містить внутрішні посилання на інші пов’язані статті на цьому веб-сайті. Ці статті надають більше інформації про розглянуті моменти. Можливо, ви навіть самі натиснули на один із них.

Щоб допомогти вам зв’язати вміст, WordPress тепер містить корисну функцію. Вставляючи посилання у свій вміст, ви можете швидко шукати наявні статті на вашому веб-сайті, перш ніж вибирати, до якого з них посилатись.

Відображення посилань на пов’язаний вміст

Посилання на пов'язані статті

Після того, як відвідувач прочитає статтю, до якої вони прийшли, ви хочете полегшити їх перехід до іншого вмісту вашого сайту. Хоча хороша навігаційна система допоможе в цьому, ще одна ефективна тактика – відображення підбірки статей, пов’язаних із прочитаною..

На щастя, є кілька відмінних безкоштовних пов’язаних публікацій плагінів для WordPress, які автоматично відображатимуть подібний вміст у кінці ваших статей.

Фінальні думки

Тепер ви знаєте переваги збільшення часу, який відвідувачі проводять на вашому веб-сайті, а також деякі практичні способи продовжити термін їх перебування. Незалежно від того, чи хочете ви повернутися назад та проаналізувати наявний вміст або почати використовувати деякі з цих тактик, ви можете багато чого зробити, щоб збільшити час, який відвідувачі проводять на вашому веб-сайті WordPress.

Що залишає вас захопленим на веб-сайті і що моментально змушує вас натиснути кнопку назад? Будь ласка, поділіться своїм досвідом нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map