Як збільшити видимість в Інтернеті для вашого веб-сайту електронної комерції

Як збільшити видимість в Інтернеті для вашого веб-сайту електронної комерції

WordPress – це потужний інструмент для створення блогів, цільових сторінок, портфоліо, бізнес-каталогів і навіть інтернет-магазинів. Це простий у використанні і пропонує гнучкі функції, тому не дивно, що все більше підприємців обирають WordPress для початку свого бізнесу. Але, маючи всю цю посилену конкуренцію, як можна збільшити видимість в Інтернеті для вашого веб-сайту електронної комерції WooCommerce, щоб бути впевненим, що ваша цільова аудиторія бачить ваші продукти?


На щастя, ви вже зробили чудовий вибір, використовуючи WordPress. Як згадувалося раніше, дві найкращі частини WordPress – це легкі та гнучкі функції. WordPress побудований на захищеному та дійсному коді з інтуїтивно зрозумілими параметрами для створення контенту. Крім того, це досить потужна платформа, яка може чудово працювати майже для будь-якого виду бізнесу, оскільки вам просто потрібно встановити плагін, щоб додати функції, як вам потрібно – наприклад, встановити WooCommerce, щоб запустити власний магазин. Це так просто.

Але як тільки ви дізналися, як створити інтернет-магазин за допомогою WooCommerce, ви можете зробити кілька речей, щоб підвищити видимість в Інтернеті для свого магазину електронної комерції. Ось 5 простих способів розпочати роботу.

1. Почніть ведення блогів

Топ-10 причин, чому слід починати блог із WordPress

Інтернет-магазин – це чудовий спосіб продавати товари чи послуги, тим більше, що WordPress робить це дуже просто. Але один з найкращих способів підвищення вашої видимості в Інтернеті для веб-сайту електронної комерції – це блог. Ось кілька ключових моментів, про які слід пам’ятати, коли ви починаєте блог.

Створіть чудовий контент

По-перше, знайдіть свій час, щоб створити контент, яким сподобається ваша цільова аудиторія. Пам’ятайте, що ваша мета – залучити потенційних клієнтів, тому пишіть про теми, пов’язані з вашою нішею товару. Якщо ви продаєте очищувачі повітря, пишіть про загальні забруднювачі повітря, як боротися з ними та найкращі фільтри для людей з алергією. Якщо у вас є модний бутик, ви, можливо, захочете вести блог про майбутні фестивалі, вигляд знаменитостей та тенденції в Instagram. Ви отримуєте ідею.

Додати внутрішні посилання

Наступним кроком є ​​посилання на ваші власні статті у межах статей. Залежно від вашої ніші, у вас може бути вміст «наріжного каменю», до якого ви хочете пов’язати, коли це доречно. Тож створюючи новий вміст, добре пам’ятати про наявні статті. Наприклад, оскільки WPExplorer – це блог WordPress, випливає, що одна з наших основних статей – про найкращий хостинг WordPress, тому коли це природно, ми додаємо посилання на нього.

Включайте продукти в пости

Оскільки ви намагаєтеся збільшити продажі товарів, використовуючи блог, ви дійсно повинні рекламувати свої продукти у своєму блозі. WooCommerce робить це надзвичайно просто завдяки вбудованій, єдиній у своєму роді Шорт-коди WooCommerce.

Шорт-коди WooCommerce

Шорт-коди WooCommerce, які використовуються в темі Noir WordPress.

Для посилання на конкретні продукти використовуйте ідентифікатори продукту (які ви можете побачити на інформаційній панелі WordPress у розділі WooCommerce> Продукти, коли клацніть на кожному пункті):

[продукти ідс = "1, 2, 3, 4"]

Ви також можете просто показати товари про продаж, а також додати більше атрибутів короткого коду, таких як продукти на сторінці та кількість стовпців:

[sale_products per_page = "6" стовпці = "3"]

Є набір тонн більше атрибутів (просто натисніть посилання вище, щоб дізнатися більше). Тож якщо ви є власником зоомагазину, і ви пишете про збагачення тварин, ви можете зв’язатись з деякими вашими найпопулярнішими котячими деревами і навіть замовити їх за рейтингом чи популярністю. Це прекрасний спосіб спрямувати трафік з вашого блогу безпосередньо в ваш магазин.

2. Зосередьтеся на SEO

SEO має бути одним з основних напрямків будь-якого блогу чи інтернет-магазину. Часто кажуть, що “вміст є королем”, коли він стосуєтьсяSEO, але написання дивовижного контенту не гарантує, що ваша стаття або ваш продукт будуть класифіковані в таких пошукових системах, як Google або Bing.

Існує безліч посібників щодо того, як покращити SEO WordPress, але коли мова заходить про SEO для електронної комерції, найкращим варіантом є використання модуля для заповнення SEO із розширенням WooCommerce..

Використовуйте хороший плагін SEO

Що стосується WordPress SEO, то тут є два основні плагіни, які вибирають більшість користувачів – або всебічний SEO Pack, або Yoast SEO. Ви не можете помилитися ні з одним із варіантів, оскільки вони обидва пропонують основні функції, такі як карта сайту XML (що абсолютно необхідне пошуковим системам для пошуку, сканування та індексації важливих сторінок), оцінки вмісту та переадресації посилань. Крім того, обидва пропонують розширення WooCommerce, щоб полегшити керування SEO в магазині.

Інтеграція безкоштовного модуля WooCommerce All-In-One-SEO Pack

Безкоштовно WooCommerce – все в одному пакеті SEO розширення додає нові параметри для спеціального типу публікації для ваших продуктів. Таким чином ви можете легко керувати заголовком, описом, ключовими словами та атрибутами заголовка для всіх товарів у вашому магазині.

Yoast Woocommerce SEO

За замовчуванням безкоштовний плагін Yoast SEO додає свого відомого менеджера SEO на сторінки продуктів, щоб ви могли оптимізувати свій вміст (на основі тесту читання Flesch, довжини вмісту та пасивного голосу), щільності ключових слів, посилань, мета опису та назви SEO для пошукових систем. , зображення та багато іншого. Але щоб випереджати своїх конкурентів, можливо, ви захочете врахувати премію Yoast WooCommerce SEO доповнення для розширених функцій, таких як багаті шпильки для продуктів, магазинні сухарі та оптимізовані карти сайту (плагін автоматично видалить сторінки результатів фільтру).

3. Займіться соціальними мережами

Під час налаштування вашого блогу та SEO-магазину вашого наступного кроку слід скористатись вашими соціальними можливостями, щоб збільшити видимість в Інтернеті для вашого електронного комерційного магазину. Соціальні медіа можуть бути величезним джерелом трафіку для вашого магазину, і, пропонуючи ексклюзивні угоди, пов’язані з соціальним обміном, ви можете легко залучати нових клієнтів без особливих зусиль..

Пропонуйте ексклюзивні купони або пропозиції

Купони та пропозиції WooCommerce

Один із варіантів – створити купони чи угоди спеціально для своїх підписників у соціальних мережах. WooCommerce включає вбудовану функцію для створення купонів на основі відсотків, суми в доларах чи певного товару. Ви також можете додати спеціальну дату закінчення терміну придатності для “продажу за годину” або встановити ліміт використання, так що лише “перші 15 клієнтів заощадять 15%”, щоб створити відчуття актуальності. Це прекрасний спосіб привернути увагу нового клієнта в соціальних мережах і переконати їх здійснити покупку.

Увімкніть бонус “Порахуйте друга”

Зверніться до товариша WooCommerce від WPGens

Інший варіант – запропонувати вашим поточним клієнтам заохочувати рекомендувати ваш бренд своїм друзям та родичам з акцією “посилатися на друга”. Таким чином, коли поточний клієнт ділиться посиланням зі своїм другом, він отримує знижку в розмірі 10 доларів, а їхні друзі отримують купон у розмірі 10 доларів, застосований до їх першої покупки.

Щоб додати власні пропозиції з уст, можна спробувати Зверніться до друга для безкоштовного плагіна WooCommerce розширення. Плагін створює просту систему рефералів з унікальним посиланням для кожного з ваших клієнтів. Тоді, як вони посилаються на нових користувачів, плагін автоматично генерує купони одноразового використання для обох сторін – все, що вам потрібно зробити, це посидіти і спостерігати, як реферали прийдуть..

4. Тримайте це цікаво

Створення контенту та пропозицій для вашої аудиторії – це прекрасний спосіб тримати людей, які повертаються, але як ви можете знайти нових людей, які відвідують ваш магазин? Звичайно, ви можете використовувати традиційні способи реклами, але ось кілька маркетингових ідей, які ви можете використати, щоб зацікавити просування вашого сайту:

 • Мережа та гостьові публікації для інших блогів, щоб охопити нову аудиторію
 • Запустіть бюлетень (ми використовуємо та рекомендуємо MailChimp), щоб ділитися вами новими повідомленнями в блозі та майбутніми продажами / подіями в магазині
 • Запустіть подарунки, щоб клієнти могли ввійти, щоб виграти товар з вашого магазину (ми любимо використовувати Rafflecopter) із вашими соціальними мережами та інформаційними розсилками як варіанти входу
 • Публікуйте тематичні статті до свят, поповнюючи колекції товарів для NYE, 4 липня, нового навчального року тощо.
 • Попрацюйте з соціальними впливами, щоб дізнатись про ваш бренд (зверніть увагу: це може бути дорого, навіть ДУЖЕ дорого, але залежно від вашої ніші – це одне з найбільш прибуткових інвестицій, яке ви можете зробити у своєму бізнесі)

Можна продовжити просування вашого магазину електронної комерції. Будьте наполегливі та креативні, щоб продовжувати збільшувати видимість в Інтернеті під час створення свого сайту.

5. Зареєструйтеся в Google

Google Мій бізнес

Нарешті, ми настійно рекомендуємо отримати налаштування вашого магазину Google Мій бізнес якщо у вас є фізичне місцезнаходження. Таким чином ви можете створювати або заявляти про свою компанію на Картах Google, додавати релевантну інформацію (наприклад, про години чи меню), відповідати на відгуки клієнтів у Google та навіть рекламувати майбутні події. Просто слідуйте за Почніть керівництво для перевірки та оптимізації вашого бізнесу.

Google Мій бізнес також містить корисну інформаційну панель, щоб ви могли бачити, як користувачі знаходять ваш бізнес-профіль в Інтернеті, на що натискають і де вони (географічно кажучи). Ця інформація може допомогти вам налаштувати бізнес-операції та маркетингові стратегії, щоб більше звертатися до клієнтської бази та збільшувати видимість в Інтернеті.

Як можна збільшити видимість в Інтернеті для вашого веб-сайту електронної комерції

Сподіваємось, вам вдалося дізнатися щось нове з наших 5 порад щодо підвищення видимості в Інтернеті для вашого магазину. Або, можливо, принаймні паради були корисними для вашого бізнесу. У будь-якому бізнесі часом може бути непосильним, але принаймні, якщо ви виберете WordPress, ваш веб-сайт може бути трохи більш керованим. Але створивши блог, зосередившись на своєму SEO, використовуючи соціальні медіа, рекламуючи ваш вміст та використовуючи такі інструменти, як Google, на вашу користь, безумовно, є потенціал для покращення видимості в Інтернеті для вашого веб-сайту електронної комерції.

Чи є у вас інші питання щодо підвищення видимості в Інтернеті? Або більше порад для інших власників сайтів електронної комерції? Просто залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map