Як збільшити кількість підписок на соціальні медіа з вашого сайту WordPress

Як збільшити кількість підписок на соціальні медіа з вашого сайту WordPress

Створення наступних соціальних медіа тепер має бути метою усіх інтернет-магазинів, блогів та бізнес-сайтів. Якщо ви хочете нових читачів, клієнтів та клієнтів, які повертаються, то необхідність мати спільноту послідовників у соціальних медіа.


Але побудувати цю фанатську базу в соціальних мережах простіше, ніж зробити. Соціальні медіа можуть бути трудомісткими та трудомісткими. Найстрашніше, що немає певних стратегій виграшу, тому повернення не може бути гарантоване.

У цій статті ми розглянемо, як збільшити ваші соціальні медіа випливає з вашого сайту WordPress. Від автоматизації вашого вмісту в соціальних мережах, до додавання спливаючих вікон, привітних барів та блокувань вмісту, ми обговоримо найкращі стратегії, щоб відвідувачі вашого веб-сайту стежили за вами в соціальних мережах.

Що ви вже повинні робити на своєму веб-сайті WordPress

Є декілька основних основних стратегій, які повинні прийняти всі веб-сайти WordPress, і які, якщо ви цього ще не робите, слід швидко створити сьогодні. Це не тільки допоможе заощадити ваш час, але і повільно зросте ваші наступні з часом.

Додати кнопки соціальної послідовності

Слідкуйте за кнопками

Кнопки соціального слідкування повинні займати чільне місце на вашому сайті. Розміщення їх на бічних панелях – це чудовий спосіб переконатися у тому, що вони постійно помітні та легкі для доступу вашої аудиторії.

Слідкуйте за кнопками AddThis це безкоштовний плагін WordPress, який дозволить вам додавати соціальні кнопки вертикально або горизонтально у бічну панель чи заголовок. Користуючись багатьма популярними соціальними мережами, ви можете відображати піктограми для вибраних вами каналів соціальних медіа.

Відображення кнопок соціальних ресурсів

Плаваючий соціальний бар

На вашому веб-сайті WordPress повинні бути кнопки соціального доступу над або під кожним фрагментом вмісту, яким ви хотіли б поділитися. Це спонукає ваших відвідувачів ділитися вашим вмістом у соціальних мережах. Якщо ваш вміст поділиться вашими читачами, це означає, що його буде переглянуто широкою аудиторією. Це прекрасний спосіб підвищити обізнаність про свій сайт, збільшити трафік та отримати нових підписників у соціальних медіа.

Плаваючий соціальний бар від WPBeginner дозволяє додавати плаваючу соціальну панель на будь-які сторінки чи публікації на вашому сайті. Цей безкоштовний плагін WordPress швидко налаштовується, чудово виглядає та допоможе вам ділитися своїм вмістом. Якщо ви його ще не використовуєте, завантажте його зараз.

Зробіть твіт твіт

Краще натисніть, щоб твіт

Чим простіше ви зробите для своєї аудиторії обмін своїм вмістом, тим більше вони виконають це бажання. Краще натисніть, щоб твіт – це ще один безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє вставляти кліки, щоб твітнути поля у ваші повідомлення. Виберіть виділені цитати з своїх блогів, щоб зробити їх твіт. Зробити ваш найкращий вміст надзвичайно простим для щебетання таким чином, ви допоможете розповсюджувати свій блог у Twitter та отримуєте нових підписників у Twitter.

Вітрина соціальних каналів

WordPress Social Stream

Відображення соціальних каналів на вашому веб-сайті WordPress – це ще один спосіб сприяти збільшенню соціальних медіа. Демонструючи весь чудовий контент, дискусії та коментарі, якими ділиться на ваших каналах соціальних медіа, відвідувачі вашого веб-сайту незабаром захотять долучитися до вашої спільноти послідовників соціальних мереж.

WordPress Social Stream – це преміальний плагін, який можна придбати в CodeCanyon. Це дозволяє створювати соціальні канали для кожної вашої соціальної мережі. Або об’єднайте всі канали вашої соціальної мережі в один соціальний потік. З різними стилями компонування, цей плагін дозволить вам відображати свої останні новини в соціальних мережах стильно. Це в свою чергу має допомогти вразити вашу аудиторію WordPress та заохотити їх наслідувати вас.

Отже, тепер ми розглянули основи збільшення ваших соціальних медіа, що випливають із веб-сайту WordPress, давайте подивимось, що ще можна зробити.

Автоматизація вмісту соціальних медіа

CoScedule

Послідовно ділитися своїм якісним вмістом з веб-сайту WordPress на своїх каналах соціальних медіа дуже важливо. Це підтримує ваші мережі соціальних мереж активними та цікавими, що допомагає вести до цього.

Однак регулярне розміщення публікацій на різних каналах соціальних медіа може зайняти багато часу. Використання інструменти управління соціальними медіа подібно до CoSchedule дозволяє автоматизувати всі ваші соціальні публікації. CoSchedule дозволяє планувати, впорядковувати та керувати всіма своїми повідомленнями на панелі інформаційних панелей WordPress. Ви навіть можете створювати повідомлення в соціальних мережах і планувати їх розміщення, але не виходячи зі свого сайту WordPress.

Автоматизація публікацій у соціальних мережах таким чином не тільки заощадить ваш час, але й оновлює ваші соціальні мережі. Вибираючи, кого слідкувати, люди вибиратимуть ті соціальні профілі, які постійно присутні та постійно публікують новий вміст. Тож автоматизація вашого спільного доступу пройде довгий шлях до збільшення ваших наступних.

Додавання спливаючих вікон соціальних медіа на ваш веб-сайт WordPress

Використання спливаючих вікон соціальних медіа на веб-сайті WordPress для збільшення ваших соціальних медіа може бути дуже ефективним. Спливаючі вікна привертають увагу відвідувачів і спонукають їх діяти певним чином. Загалом спливаючі вікна використовуються для збору електронних листів. Однак якщо ваша мета – розширити свої соціальні медіа наступними, то є сенс використовувати свої спливаючі вікна, щоб зробити саме це.

Створення спливаючих вікон за допомогою OptinMonster

Як нас

OptinMonster – це програмне забезпечення для провідного покоління, яке може допомогти вам розробити свої соціальні медіа, використовуючи спливаючі вікна на вашому веб-сайті WordPress. Використовуючи Canvas, ви можете створювати спеціальні спливаючі вікна, спеціально для потреб вашого сайту. Легко створити Twitter Twitter Optin, Facebook як спливаюче вікно або спливаюче вікно для іншого каналу соціальних медіа.

Завжди добре продумайте, де і коли відображати спливаюче вікно. Люди відвідуватимуть сайт, оскільки вміст певним чином додає значення їхньому життю. Відвідувачам потрібен час, щоб зв’язатися з вашим сайтом та зв’язатися з ним, тож коли їм нададуть можливість слідкувати за вами у соціальних мережах, вони стрибнуть на нього.

Отже, показ спливаючих вікон, коли відвідувачі приходять на ваш сайт, як правило, не найкращий спосіб завоювати підписників. В ідеалі зачекайте, поки вони деякий час перебувають на вашому сайті, або прочитайте певну суму. Потім ви можете відобразити своєчасне спливаюче вікно або таке, яке з’явиться після того, як читач прокрутить сторінку до певної точки. Крім того, ви можете використовувати спливаюче вікно виходу.

Використання технології вихідних намірів

Вихід із наміру

Інший стиль спливаючих вікон, який ви можете реалізувати на своєму веб-сайті WordPress, – це вихідне спливаюче вікно. Цей тип спливаючих вікон використовує технологію наміру виходу, щоб виявити, коли користувач збирається покинути ваш сайт. Потім спливає спливаюче вікно до втрати відвідувача.

Вихідне спливаюче вікно може бути особливо корисним для наступного збору соціальних медіа. До того часу, коли відвідувач буде готовий залишити ваш сайт, вони добре зрозуміють, що ви пропонуєте. Тому, показуючи вихідне спливаюче вікно безпосередньо перед тим, як вони виїжджають, ви маєте високий шанс перетворити їх у послідовника соціальних медіа.

Завжди будьте обережні, щоб не використовувати занадто багато спливаючих вікон. Численні спливаючі вікна засмутять вашу аудиторію, а також можуть вплинути на ваш рейтинг у Google. Спробуйте різні спливаючі вікна та стежте за аналітикою, щоб побачити, на що найкраще реагує ваша аудиторія. Потім запустіть спливаюче вікно з найвищими конверсіями.

Відображення панелі привіт

Смарт-бар

Відображення панелі привітання на веб-сайті WordPress – це ще один простий автоматизований спосіб просувати свої канали соціальних медіа та заохочувати їх. Привіт-смуга приклеюється до верхньої або нижньої частини веб-сторінки, або може рухатися, коли користувач прокручує сторінку вниз. Оскільки це постійно видно вашій аудиторії, це прекрасне місце для відображення важливого повідомлення, як нагадування про приєднання до вас у соціальних мережах.

SumoMe це безкоштовний плагін WordPress, який дає змогу додати на свій веб-сайт панель привіт або розумний бар, як називає SumoMe. Смарт-панель SumoMe може бути налаштований для відображення повідомлення, яке заохочує або слідкувати за Twitter, або як Facebook.

Ви маєте контроль над тим, де і де відображається смарт-панель, і якщо ви перейдете на SumoMe Pro, ви можете додати як пікселі відстеження, так і конверсії до свого панелі. Це дозволяє відстежувати, наскільки успішний ваш розумний бар у перетворенні відвідувачів WordPress на послідовників у соціальних мережах.

Привіт-бар працює так само, як і спливаючі вікна, але менш нав’язливий. Однак він більш помітний, оскільки постійно знаходиться в очах ваших відвідувачів. Отже, це може бути дуже ефективним способом збільшення ваших прихильників соціальних медіа зі свого сайту WordPress.

Блокування вмісту та соціальних медіа

Блокування вмісту

Використання шафів із вмістом на вашому веб-сайті WordPress може значно допомогти збільшити ваші соціальні медіа. Шафа з вмістом зберігає вміст прихованим від вашої аудиторії, поки вони не виконають обрану вами дію, яка в цьому випадку буде стежити за вами в одній із ваших соціальних мереж.

Ninja Popups – це преміальний плагін для WordPress, який, серед багатьох інших функцій, дозволяє додавати шафки вмісту соціальних мереж на свій веб-сайт. Спливаючі вікна Ninja містять візуальний редактор перетягування, що дозволяє легко налаштувати шафки соціального вмісту відповідно до конкретних потреб вашого сайту та відображати вибрані вами канали соціальних медіа.

Ключ до успішного шафка вмісту – приховати інформацію, яку хоче ваша аудиторія. Блокуйте свої найпопулярніші та найефективніші публікації в блогах, скандальні зображення, цікаві відео чи коди знижок. Чим більш затребуваний прихований контент, тим більше людей буде стежити за вами в соціальних медіа, щоб отримати доступ до нього.

Фінальні думки

Контроль аналітики вашого веб-сайту є важливим способом зрозуміти, що працює і що потребує переосмислення. Випробуйте різні стратегії, а потім відстежуйте результати, щоб ви могли бачити, які з них отримують найбільшу кількість конверсій. Хоча всі методи у цій статті можуть бути ефективними способами підвищення соціальних медіа, в кінцевому підсумку вам потрібно знайти те, що працює для вашої аудиторії.

Які стратегії ви збираєтеся реалізувати на своєму веб-сайті WordPress, щоб збільшити свої соціальні медіа? Будь ласка, поділіться коментарем нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map