Як заробити свій сайт WordPress з криптовалютою

Як заробити свій сайт WordPress з криптовалютою

Багато людей прагнуть осідлати хвилю будівництва веб-сайту криптовалюти. Оскільки дуже багато людей хочуть дізнатися про різні монети та інвестувати, це прекрасний час, щоб схопити одну з улюблених тем WordPress з криптовалютою та створити власний блог. Але дивовижна кількість тих, хто вже створив веб-сайт або блог, присвячений криптовалютам, не має поняття, як і навіщо монетизувати ваш криптовалютний сайт WordPress.


Ось я поділюся з вами деякими ідеями щодо монетизації вашого криптовалютного сайту WordPress або блогу. Будь ласка, запиши! Якщо у вас немає веб-сайту з криптовалютою, ви можете легко створити його за допомогою теми Crypton WordPress. У ньому є все, що вам може знадобитися для створення вашого сайту.

Тема Crypton WordPress

Цей шаблон постачається з набором скінів для блогу, журналу, тренера та магазину криптовалют. Кожна шкіра точно створена для розміщення мікро ніші, тому вам не доведеться вносити багато додаткових налаштувань дизайну чи функціональних можливостей, щоб тематика працювала для вас.

Які ваші варіанти?

Хоча напевно існує нескінченна кількість способів заробити гроші за допомогою WordPress, ми зосередимось на ключових стратегіях монетизації спеціально для тих, хто цікавиться криптовалютами. Не хвилюйтеся, що у цьому списку є лише чотири пункти, коли вам вдасться натиснути праві важелі, ви зможете досягти значного доходу і, можливо, навіть залишите цю роботу від 9 до 5.

Отож ось найпростіші способи монетизації вашого криптовалюти WordPress на сайті:

 • партнерські програми
 • видобуток плагінів
 • веб-сайт та мобільні оголошення
 • пости гостей

Це чотири стовпи монетизації, про які повинен мати на увазі власник веб-сайту криптовалюти і на них покладатися.

Партнерські програми

Наразі існує велика кількість бірж криптовалют, на яких люди можуть конвертувати готівку в криптовалюти, і кожна з цих бірж має партнерську програму, де ви можете зареєструватися та доставити веде до того, що вас цікавить..

Ось 25 звичайних бірж, які інвестори криптовалюти використовують, які ви можете врахувати:

 1. etoro.com
 2. cryptogo.com
 3. www.binance.com
 4. 24option.com
 5. localbitcoins.com
 6. coinbase.com
 7. xcoins.io
 8. cex.io
 9. changelly.com
 10. paxful.com
 11. coinmama.com
 12. kraken.com
 13. poloniex.com
 14. gemini.com
 15. blockchain.info
 16. coinexchange.io
 17. bitcoin.de
 18. bithumb.com
 19. coinatmradar.com
 20. bit-z.com
 21. bitso.com
 22. bitpanda.com
 23. quadrigacx.com
 24. gate.io
 25. coincheck.com
 26. і так далі…

Це смішно, але це лише невеликий список обмінів, створених нещодавно, але це хороше місце для початку. Завжди читайте умови друку та угоди, щоб знайти програми, яким ви довіряєте.

Якщо ви не знайомі з партнерськими програмами, вони працюють наступним чином: хтось відвідує ваш веб-сайт, де вони знаходять корисну інформацію про криптовалюту або огляд обміну зі списку, наведеного вище, ви додаєте у свою статтю спеціальне посилання на реферали (він містить ваш ідентифікаційний номер) якщо людина, що читає, натискає на ваше посилання та витрачає гроші, ви отримаєте грошову винагороду (або “партнерську комісію”). Це прекрасний спосіб загального пасивного доходу від вашого веб-сайту. Просто не забудьте дотримуватися законів вашої країни / міста та повідомте про те, що ви відповідно використовуєте партнерські посилання у своєму вмісті.

Добувні плагіни

Ще один спосіб монетизації вашого криптовалютного сайту WordPress – це майнінг плагінів, які використовують комп’ютерні ресурси відвідувачів вашого веб-сайту. Хоча це може здатися дивним варіантом для отримання додаткової монети, це досить слизька дорога. Не всі люди погоджуються поділитися своїми ресурсами з вами, що може призвести до збільшення показника відмов.

Будь ласка, запиши! Ви ПОВИННІ попередити своїх відвідувачів про те, що на вашому веб-сайті працює програмне забезпечення для видобутку у фоновому режимі. Розмістіть банер на всьому веб-сайті (як і ті, що попереджають користувачів про використання файлів cookie), щоб вони знали, що ви збираєтеся видобувати деякі монети, використовуючи їх обладнання, і надайте їм вибір або погодитись, або заборонити вам використовувати їх ресурси.

Існує досить багато скандалів, пов’язаних із сценаріями видобутку браузера, що дає їм дещо невірне ім’я. Лише минулого року було виявлено, що хтось встановив сценарій для видобутку монет Monero на Веб-сайт CBS Showtime.

Тож якщо ви на 100% впевнені, що хочете або потрібно мати такий плагін на своєму веб-сайті WordPress, сміливо вибирайте серед цих елементів.

Простий шахтар Monero – вулик з монетами

Простий шахтар Monero - вулик з монетами

Простий Monero дозволяє заробляти гроші, видобуваючи monero, використовуючи відвідувачі CPU. Перевага цього плагіна полягає в тому, що ви можете керувати (або «заглушувати») CPU своїх користувачів, а також включати віджет на свій веб-сайт, щоб користувачі могли пришвидшити, уповільнити або вимкнути майнінг, якщо захочуть. Основні особливості плагіна Simple Miner:

 • Мій процесор користувачів
 • Віджети для збільшення, зменшення або припинення видобутку
 • Верхня / нижня панель та параметри спливаючих повідомлень
 • Параметри візуального керування текстом, кольором тощо
 • Статистика загальних хешей, хешей, що працюють на секунду, загального очікування монеро до виплати

WP Monero Miner за допомогою монетного вулика

WP Monero Miner за допомогою монетного вулика

За допомогою безкоштовного плагіна WP Monero Miner ви можете заробляти гроші, видобуваючи monero через Coin Hive. Плагін включає корисний віджет, щоб відвідувачі вашого сайту могли розпочати / зупинити видобуток. І якщо ви перейдете на про-версію плагіна, ви матимете можливість використовувати спеціальний захищений короткий код вмісту, який розблокує преміум-вміст після того, як буде видобуто певну суму. Додаткові функції плагіну WP Monero Miner включають:

 • Форма для входу в систему Captchas PoW (“Доказ роботи”)
 • Віджет Майнера для запуску / зупинки та контролю швидкості видобутку
 • Оновлення Pro для користувацьких шорт-кодів, шаблонів, захисту adblock тощо

SpareChange Miner

SpareChange Miner

SpareChange – це простий спосіб запустити на своєму веб-сайті майнер на базі JavaScript за допомогою простого у використанні плагіна WordPress. Існує вбудований спливаюче вікно, за допомогою якого ви можете сповіщати своїх читачів про видобуток, щоб вони могли увімкнути або вимкнути його. Але дійсно прикольна особливість SpareChange полягає в тому, що включено виявлення рекламного блоку (навіть із безкоштовним плагіном). Основні функції, про які слід знати:

 • Графічне управління варіантами шахтаря
 • Нижній поріг виплат SpareChange.io (0,05XMR)
 • Управління API
 • Встановіть швидкість видобутку
 • Автоматичне виявлення для зменшення впливу процесора
 • Віджет згоди на спливаюче вікно
 • Виявлення рекламного блоку

Moonify – шахтар Monero (XMR)

Moonify - шахтар Monero (XMR)

Mononify monero miner допоможе вам отримати додатковий дохід на своєму веб-сайті за допомогою CPU відвідувача вашого сайту (за їх згодою, звичайно). Цей плагін не є шахтарем фону – вбудована панель сповіщень знизу дозволяє відвідувачам легко увімкнути або вимкнути його в будь-який час. Але з контролем швидкості та включеною аналітикою це дуже просто та корисно у використанні. Інші особливості:

 • Видобуток процесора
 • В комплекті повзунок швидкості видобутку
 • Нижня панель повідомлень про згоду
 • Аналітика хешей, сеансів, пристроїв тощо

Веб-сайт і мобільна реклама

Оголошення на веб-сайті можна розділити на кілька типів. Ви можете додати код на свій веб-сайт, щоб відображати рекламу на основі мережі, яку ви використовуєте, та досвіду користувача в Інтернеті, або продавати рекламний простір на своєму веб-сайті, де власники сайтів та продуктів можуть розміщувати свої оголошення (з вашого дозволу).

Google AdSense

Google Adsense

Найпопулярніший і надійний варіант – рекламна мережа Google AdSense. Використовувати це досить просто, якщо ви слідуєте нашому посібнику Google Adsense for WordPress. Але в основному все, що вам потрібно зробити, це:

 • Зареєструйте рахунок
 • Отримайте схвалення
 • Додайте код банера до деяких областей віджетів на своєму веб-сайті

Система показуватиме персоналізовану рекламу на основі досвіду в Інтернеті, і кожного разу, коли хтось потрапить на банерну рекламу, ви отримаєте грошову винагороду за це. Деяким людям вдається отримати понад тисячі щомісяця лише від AdSense.

BuySellAds

BuySellAds

BuySellAds – це цифровий ринок рекламного простору. Там ви можете або придбати, або продати рекламний простір у блогах із високим трафіком та веб-сайтах. Якщо у вашого ресурсу достатньо трафіку, ви можете зареєструватися як джерело та продати простір банерів на своєму веб-сайті (Коіндеск наприклад, стягується 30 доларів за тисячу показів, що, за оцінкою 13 мільйонів показів щомісяця, може генерувати понад 100 000 доларів щомісяця).

Якщо вам не подобається BuySellAds з якихось причин, для веб-сайтів WordPress є багато інших варіантів реклами та партнерських програм..

Повідомлення гостей

І нарешті, ми дійшли останнього пункту цього твору: публікації гостей. Це найпростіший вид монетизації, але він на 100% залежить від кількості трафіку, який отримує ваш веб-сайт. Чим більша кількість щомісячних сеансів, тим вище цінник, який можна стягувати за одну публікацію.

Блоги, що мають 30 тис. Сеансів на місяць, можуть стягувати щонайменше 100 доларів за кожну публікацію блогу, можливо більше і більше, залежно від їх повноважень у своїй ніші. Якщо ви хочете створити постійний потік доходів від відвідувачів, вам потрібно переконатися, що у вас є достатній трафік для залучення блогерів та власників сайтів. Будьте уважні до створення якісного контенту та переконайтеся, що ви активні в соціальних мережах для створення свого веб-сайту.

Не забудьте створити сторінку та додати її у колонтитул чи головну, щоб ваші відвідувачі могли легко дізнатись про вашу готовність приймати гості.

Почніть розповсюджувати свій сайт WordPress з криптовалютою сьогодні

Тепер, коли ви знаєте, як монетизувати свій криптовалютний сайт WordPress, перейдіть на це! Чого ти чекаєш? Монети можна зробити чимало, якщо ви реалізуєте одну (або всі) стратегії, перелічені вище. Якщо у вас є якісь питання, не соромтесь задати їх нижче. Або якщо у вас є інші стратегії монетизації вашої криптовалюти на сайті WordPress, поділіться ними у коментарях – ми просто можемо додати їх до цієї публікації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map