Як запустити WordPress з глобальної зустрічі на вищому рівні

Глобальний саміт WordPress

Наразі відбувається глобальна віртуальна подія під назвою WP Summit. Він триває до 25 березня, об’єднавши 28 експертів з WordPress та інтернет-бізнесу.


Я створив цю подію, тому що відчув потребу в цьому, коли я розпочав свою кар’єру в Інтернет-бізнесі на початку 2013 року. Існували блоги про WordPress, але не було вичерпного ресурсу, який представляв потрібну мені інформацію, як крок за кроком.

Мені хотілося, щоб деякі найкращі експерти з WordPress дали мені поради щодо створення чудового веб-сайту WordPress (що б це не означало), як створити список та захоплюючу аудиторію та як монетизувати сайт WordPress. Звичайно, там було платне членство. Але на той час мій бізнес в Інтернеті був побічною суєтою, я все ще працював бізнес-консультантом. Тож я не хотів вкладати в це гроші, лише час.

Збивши його, я шукав безкоштовний, всеохоплюючий ресурс, який провів мене через процес створення веб-сайту WordPress з нуля та масштабування його до прибуткового онлайн-бізнесу. І саме це я і створив.

Фаза таємного планування саміту WP

Чому секрет? Тому що, крім мого друга і наставника, дуже мало людей Навід Моацез знав про мої плани. Я навіть не сказав своїй дівчині.

Склад ораторів для саміту WP повинен був бути неймовірним, щоб відповідати моїм власним стандартам. Мені подобається вчитися у найкращих, саме так мене проводжу.

Теми, які я хотів висвітлити на саміті WP, повинні варіюватись від основ WordPress до передових методів, таких як розділене тестування цільових сторінок або захист WordPress від злому..

Мені хотілося, щоб ресурс, який я пропускав, не вистачав сам. Тож я записав список тем, з якими хотів взяти інтерв’ю у людей:

 • Основи WordPress
 • веб хостинг
 • Інтернет-стратегії бізнесу
 • Список будівель
 • Дизайн веб-сайтів та теми WP
 • Безпека WordPress
 • SEO
 • Маркетинг соціальних медіа
 • Оптимізація переходів
 • Воронки збуту

Я ні в якому разі не експерт у цих сферах, але після того, як майже два роки возиюся з інтернет-бізнесом та WordPress, я знаю достатньо, щоб взяти інтерв’ю у них та задати правильні питання.

Отже, знаючи, про що я хотів поговорити, я почав звертатися до впливових та справді популярних підприємців. Дійсно дуже популярні. Це уривок з складової, яку я зібрав разом:

 • Джейсон Коен (засновник WP Engine)
 • Ранд Фішкін (засновник с Моз)
 • Тоні Перрес (співзасновник Sucuri)
 • Ден Норріс (співзасновник WP Curve)
 • Олі Гарднер (співзасновник с Відмежуйся)
 • Navid Moazzez (ведучий саміту з брендингу)
 • та багато іншого

Назвіть це перфекціонізмом, назвіть його наполегливістю. Я хотів мати спікерів рівня A на саміті WP, і я їх отримав. Звичайно, не всі спікери є на цьому рівні, але кожен з них довів свої навички в управлінні високоуспішним інтернет-бізнесом.

Інструменти, що стоять за самітом WP

Саміт WP побудований на кількох інструментах, що розширюють функціональність WordPress до потрібного рівня. Насамперед тема. Це The Ken by Artbees (це на Themeforest), який надзвичайно гнучкий завдяки Visual Composer та простим параметрам налаштування кольорів, шрифтів та спеціальних CSS / JS. Ось список усіх плагінів, встановлених на веб-сайті саміту WP:

 • НазадWPUp
 • Відстеження теплової карти CrazyEgg
 • Легкі кнопки соціального доступу
 • Йоаст SEO та Analytics
 • W3 Загальний кеш
 • OptinMonster
 • Kraken Оптимізатор зображень
 • Перенаправлення
 • Член побажань
 • Візуальний композитор WPBakery

Поєднання цих плагінів надзвичайно потужне. Дозвольте мені лише поділитися статистикою щодо коефіцієнта конверсії OptinMonster. Я налаштував його на функцію, як свинцевий ящик, відкриваючись при натисканні кнопки. Це його коефіцієнт конверсії:

Приблизно 70% усіх відвідувачів, які натискають кнопку, що відкриває форму для відмови, підписуються на безкоштовні інтерв’ю. Щоб поставити ці 70% у контекст, ось графік трафіку від вашого Cyfe панель приладів:

Ви можете бачити, що трафік справді розпочався, коли Саміт розпочався 16 березня. Дотепер у нас на веб-сайті приблизно 4000 відвідувачів, 1300 з яких перетворені на передплатників. Це коефіцієнт конверсії 32,5%. Дуже добре, якщо ви запитаєте мене. Звичайно, коефіцієнт конверсії сильно залежить від копіювання, заклику до дії, контексту кнопки тощо. – але при тестуванні навколо я думаю, що 32,5% є надійним результатом.

У плагінах ви також можете побачити CrazyEgg, який я використовую для теплових карт та прокрутки карт. Вони показують мені, де саме люди натискають на моєму веб-сайті, наскільки вони прокручуються та які теми їх найбільше цікавлять.

Як бачимо, багато людей натискали на “Дизайн та теми”, і справді ці інтерв’ю отримали велику любов від присутніх. Знати, як поводиться ваша аудиторія на вашому веб-сайті – це чудовий спосіб налаштувати вашу пропозицію!

Безкоштовні інтерв’ю та глобальне бачення

Саміт WP – моя мета створити щось, що має вплив у глобальному масштабі. Перш ніж я почав працювати на саміті WP, я працював веб-дизайнером з компаніями, в основному, в Сінгапурі та США.

Мій бізнес вже був більш глобальним, ніж 99% жителів маленького містечка, в якому я живу, я міг собі уявити. Місто – Емден, Німеччина – більшість людей, які живуть тут, на 2 роки відстають від німецької технологічної еволюції, що знову на 5 років відстає від того, що відбувається в США або Азії.

Я був трохи егоїстичним, щоб створити саміт WP. Я хотів підірвати людей у ​​рідному місті, коли розповідав про те, чим я займаюся на життя. Я хотів сказати їм, що я створив глобальну віртуальну подію, яка допомогла користувачам WordPress у всьому світі. Мешканці тут не мали б поняття, що таке WordPress, але мені подобається ця ідея ��

Тож я вирішив БЕЗКОШТОВНО роздати всі інтерв’ю протягом 48 годин після їх звільнення. Це означає, що ви можете зареєструватися безкоштовно, і ви будете отримувати щоденну електронну пошту, включаючи посилання на останні інтерв’ю.

Пропонуючи інтерв’ю безкоштовно, я сподівався залучити людей з усього світу. І хлопчик, я досяг цієї мети. На момент написання цього сайту веб-сайт отримує трафік із 102 країн, а понад 1000 підписників вже отримали безкоштовний доступ до інтерв’ю.

Це сила WordPress. Я просто звичайний хлопець, захоплений створенням інтернет-бізнесу та навчанням інших щодо використання WordPress. Я не особливий, але я знаю, як користуватися WordPress, і тепер я також навчився виводити глобальну подію на кшталт саміту WP.

Ви знаєте, що в цьому так чудово? Якщо я можу це зробити, ви можете це зробити і ви. Я знаю, що словосполучення використовується занадто часто. І все-таки це правда. Отримавши максимум використання вашого сайту WordPress, ви допоможете генерувати більше трафіку на своєму сайті, отримувати більше потенційних клієнтів (що призводить до збільшення продажів) та мати більший вплив на світ.

Ось чому я люблю такі блоги, як WP Explorer, тому що вони вже значною мірою роблять внесок у цей рух. Саміт WP – це ще один внесок, і, сподіваємось, через кілька років, як встановлено, як WP Explorer зараз. Тепер вийдіть і створіть сайт WordPress, який зробить вас на крок ближче до ваших цілей!

Ось ваш безкоштовний квиток на саміт WP!

До твого успіху, Ян

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map