Як запустити блог WordPress з власною організацією за менше 15 хвилин

Перший раз, коли я встановив блог WordPress, я ледь не витягнув волосся. Процес було легко прослідкувати, але щоразу, коли я доходив до кінця, я отримував би помилку, і як і багато інших помилок, він ніколи не говорив, що не так. Пізніше, поспілкувавшись з моїм веб-господарем і зробивши багато шуму з цього приводу, вони повідомили мені, що якийсь бродячий пес з’їв мій файл .htacess. Тож я перейменував уражений файл, і ось, я встановив свій перший WordPress блог коли-небудь!


Це було нічого великого. Чорт, кого я жартую? Відчуття досягнення, яке прийшло з першою установкою, було як ні в кого. По-перше, мене зраділо, що установка нарешті пройшла успішно. По-друге, я був схвильований, що я робив великий крок до своєї мрії володіти інтернет-бізнесом. Відтоді я встановив незліченну кількість примірників WordPress як на веб-серверах, так і на ПК.

За умови, що ви знаєте, чим займаєтесь, установка або вірніше запуск блогу з власним розміщенням займе менше п’ятнадцяти хвилин. Це легка робота, і кожен може її виконати. Якщо ви схвильовані і готові запустити свій перший блог, давайте відзначимо таймери, і закінчіть це. Насолоджуйтесь і не забувайте ділитися своїми думками в коментарях, ми завжди сподіваємось на ваші відгуки.

Що тобі потрібно

Спочатку спочатку давайте подивимось, що вам знадобиться. Вам знадобиться пакет хостингу. Для самостійного розміщення блогу WordPress на відміну від безкоштовного блогу (наприклад, yourname.wordpress.com) потрібен веб-сервер. Тут ви встановите платформу WordPress. Далі – ваше доменне ім’я. Це ідентичність вашого блогу. Це віртуальна адреса вашого блогу в Інтернеті (URL). Для цих двох основ необхідна певна форма оплати. Пам’ятайте лише про те, що це періодичні щомісячні або щорічні платежі, тому переконайтеся, що відповідно сплачуєте бюджет.

І нарешті, вам знадобиться близько п’ятнадцяти (15) хвилин вашого часу, щоб встановити скрипт WordPress та налаштувати блог з новою темою та парою плагінів. Не можете чекати, щоб розпочати роботу…

Вибір ідеального хостингу WordPress

По-перше, давайте, щоб ваш власний розміщений WordPress блог був приємним затишним будинком. Знову ж таки, якщо у вас немає веб-серверів, вам потрібно буде орендувати серверне місце. Ми обговорювали цю тему не раз в минулому тут, тут і тут, але якщо ви ніколи не бачили цих публікацій, ось короткий підсумок факторів, про які потрібно пам’ятати, вибираючи правильний веб-хостинг для свого блогу WordPress :

 • Вартість: Не завжди йдіть за найдешевшою угодою на ринку. У той же час не платіть за функції, які вам зараз не потрібні зараз або в найближчому майбутньому. Оплата за те, що вам потрібно, означає, що ви повинні заздалегідь знати вимоги свого блогу WordPress, що розміщений на власному рівні. Веб-хости, такі як WPEngine, Bluehost, GoDaddy і HostMonster, мають великі ціни навіть на керований хостинг WordPress. Крім того, якщо ви зловили будь-який із них у гарному настрої, ви можете скористатися щедрими знижками та купонами, щоб зменшити витрати на веб-хостинг (перегляньте нашу сторінку купонів WordPress, щоб побачити деякі поточні акції хостів). Почніть з невеликих розмірів або залежно від потреб вашого веб-сайту та відповідно масштабуйте вгору чи вниз. Не грайте дешево зі своїм бізнесом в Інтернеті, але не дозволяйте бізнесу ошукати вас.
 • Особливості & Продуктивність: Ви хочете бути з веб-хостом, який “… гарантує час, надшвидкі сервери, [необмежену] пропускну здатність і достатньо місця на диску для задоволення ваших потреб”. Але скільки вистачає? Більшість веб-хостів надають незмірений простір на диску, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість піддоменів серед інших функцій. Однак, як базовий рівень, для більшості людей вистачить 5 Гб пропускної здатності на місяць та 5 Гб місця на диску. Інші функції, про які слід пам’ятати, включають додаткові домени, служби резервного копіювання, підтримку електронної пошти та скриптів. У реальному часі Jetpack оснащений чудовою функцією, яка надсилає вам сповіщення електронною поштою щоразу, коли ваш сайт знижується. Якщо ви почнете отримувати багато таких сповіщень, вам варто подумати про зміну свого веб-хоста або оновлення до вищого плану хостингу.
 • Якість підтримки клієнтів: Догляд за клієнтами не поступається нікому. Якщо ви любите своїх клієнтів (а хто ні), вам завжди хочеться зберегти посмішку на їх обличчі. Звичайно, є клієнти, яких потрібно кинути на бордюр, як тільки можна, але це не в цьому. Веб-хост, який ви обрали для свого блогу WordPress, що розміщується у власних мережах, повинен мати хорошу репутацію серед клієнтів. Ви не хочете, щоб ваші відвідувачі бачили помилки, оскільки обслуговування клієнтів не може досить швидко виправити випадкову проблему. Відгуки в Інтернеті швидко підкажуть, чи надає ваш хостинг-провайдер WordPress вибору цінності підтримки клієнтів.

Тут на WPExplorer ми абсолютно любимо і цінуємо всіх наших читачів. Ми також любимо і використовуємо WPEngine – найпопулярніший хост WordPress, але для цілей цього підручника я вибираю Bluehost, оскільки він надійний, оснащений безліччю чудових функцій, а клієнтська підтримка – як мінімум, дивовижна..

Однак веб-хостинг – це лише одна частина рівняння. Вам також знадобиться доменне ім’я, щоб клієнти, друзі та родина могли знайти ваш блог WordPress в Інтернеті.

Вибір ідеального доменного імені

Тепер, коли ми оселилися в затишному будинку для вашого блогу WordPress, єдине, що нам потрібно – це адреса ви нарешті матимете URL-адресу для своїх візиток люди можуть знайти ваш бізнес. Ваше доменне ім’я може бути будь-яким, що вам здається. Це може бути ваше ім’я, поєднання вашого імені та улюбленого напою, назва вашого продукту з невеликим поворотом – що завгодно! Я бачив в Інтернеті кілька кумедних доменів, але це вже інший день.

До речі, доменне ім’я – це щось на зразок facebook.com або youtube.com на випадок, якщо ви маєте голову в хмарах. Зазвичай вони коштують близько $ 10 доларів на рік, і ви завжди можете отримати безкоштовний домен під час реєстрації в Bluehost. Багато інших веб-хостів пропонують безкоштовний домен, тому не відчувайте себе обмеженими в цьому плані.

Ви можете зареєструвати своє доменне ім’я у свого веб-хоста або у партнера з реєстратора домену, такого як Namecheap (я реєструю свої домени тут) або GoDaddy серед інших. Незалежно від того, чи зареєструєте ви свій домен у реєстратора чи веб-хостингу, не дозволяйте розуму розійтися, я вам точно скажу, що потрібно зробити, щоб домен перенести на ваш блог WordPress за пару хвилин. Але спочатку давайте візьмемо selfie подивіться, а потім налаштуйте свій обліковий запис веб-хостингу.

Налаштування облікового запису веб-хостингу

Вам буде потрібно доменне ім’я, щоб відкрити обліковий запис веб-хостингу. Якщо ви хочете зареєструватися у реєстратора домену, як ваш trully, перейдіть до Namecheap або куди завгодно, і просто зробіть це. Це простий і простий процес, я не сподіваюся, що ви зіткнетеся з будь-якими проблемами. Якщо ви хочете отримати безкоштовний домен (безкоштовний щонайменше один рік), перейдіть до Bluehost і натисніть зелену кнопку “розпочати зараз” в центрі домашньої сторінки.

блакитний гость

Це повинно перенести вас на сторінку реєстрації, де ви можете вибрати свій веб-хостинг-пакет. На момент написання програми доступні три пакети: стартер на $ 3,95 на місяць, плюс на $ 6,95 на місяць та бізнес-професіонал на $ 14,95 на місяць:

select-your-plan

Майте на увазі, що це акційні ціни лише на перший термін (саме так працює будь-яка знижка на хостинг). Після першого терміну ціни поновлюються відповідно до звичайних тарифів. Тим не менш, це дуже доступний хостинг і ідеально підходить для тих, хто тільки починає.

Якщо ви реєструєте свої домени у реєстратора на відміну від вашого веб-хоста, вам потрібно буде налаштувати інформацію про сервер імен (DNS). Якщо ви придбаєте свій хостинг-пакет від Bluehost, його потрібно буде додати ns1.bluehost.com і ns2.bluehost.com до записів вашого сервера імен. Це не надто складно, але не соромтеся звертатися до свого реєстратора домену або шукати їх поширені запитання, якщо вам потрібна допомога.

Крім того, після реєстрації вашого домену розповсюдження може зайняти близько 24 годин. Ми цього разу не беремо до уваги в цьому підручнику. Отже, якщо ви щойно придбали свій домен, вам потрібно зробити невелику перерву на каву ��

Якщо не вийти, перейдемо до наступного кроку. Виберіть план, який відповідає вашим потребам. Це призведе до переходу на сторінку, де ви будете додавати або вибирати своє доменне ім’я:

Зареєструйся зараз

Якщо ви хочете отримати безкоштовний домен, використовуйте поле зліва. Якщо у вас вже є доменне ім’я, використовуйте поле праворуч. Виберіть унікальний домен, але майте на увазі, що ваш вибір може бути недоступним:

домен недоступний

Якщо він недоступний, просто виберіть інший домен або змініть розширення .com на щось на зразок .org, .net або .us серед інших. Зрештою, ви завжди отримаєте домен, який вам подобається, так що не потійте його.

Натисніть “Далі”, і вам слід перейти на іншу сторінку, яка збирає вашу інформацію, дані про пакет та платіжні дані. Виберіть те, що вам потрібно, введіть платіжну інформацію та натисніть зелену кнопку “Наступний” внизу. Bluehost дозволяє здійснювати оплату кредитною карткою або PayPal, тому ви добре охоплені тут. Вперед та завершіть платіж.

Тепер що?

Увійдіть у свій обліковий запис електронної пошти, і ви побачите електронний лист “Ласкаво просимо до Bluehost”. Цей початковий електронний лист містить усі посилання, необхідні для початку роботи. Ви можете увійти у свій рахунок, перейшовши на сторінку https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin або натискання будь-якого (або деяких) посилань у вітальному листі. Ваша панель управління (також її називають c-панеллю) має виглядати так:

панель управління

Весело, правильно?

Встановлення власного блогу WordPress

У розділі “Конструктори веб-сайтів” натисніть на значок WordPress. Весела частина тільки починається. Нова вкладка, що відкриється, веде до Mojo Marketplace Один клік Установки. Просто натисніть зелену кнопку «Встановити» або виберіть «Імпортувати» наявну установку WordPress. У нашому випадку це “Встановити”.

На наступній сторінці виберіть домен, до якого ви хочете встановити ваш блог WordPress. Ваш домен повинен відображатися тут, поки він був зареєстрований. Клацніть “Перевірити домен”. Зачекайте п’ять секунд. Поставте прапорець “Показати розширені параметри”, щоб налаштувати ім’я та пароль адміністратора. Погодьтеся з умовами та натисніть «Встановити зараз». Почекайте кілька секунд або йдіть випити кави.

Поверніться та натисніть чорну кнопку “Переглянути облікові дані”, яка з’являється на помаранчевому банері вгорі сторінки. Відкриється ще одна сторінка з URL-адресою вашого блогу та реквізитами для входу. Увійдіть у свій блог WordPress через http://www.yourdomain.com/wp-admin. Замініть youdomain.com на власне доменне ім’я зараз, коли воно у вас є.

За замовчуванням у вашому новому блозі WordPress розміщено останню версію теми WordPress, яка називається Двадцять чотирнадцять. Це основна тема, і якщо вам не подобається зелено-чорна пюре, просто зайдіть Зовнішній вигляд -> теми у вашому адміністраторному меню WordPress. Звідси натисніть «Додати нову», щоб вибрати тисячу безкоштовних тем, доступних на WordPress.org.

Наша безкоштовна колекція тем рясніє дивовижними темами, які ви можете використати для покращення вигляду свого блогу. Але якщо ви шукаєте ідеальну тему WordPress, розроблену для адаптації до ваших потреб, я рекомендую тему WordPress Total Drag & Drop..

На даний момент ми дуже зробили налаштування вашого блогу WordPress, і вам слід буде сміливо робити з ним все, що ви хочете. Треба Плагіни щоб активувати Akismet – смертоносний вбивця спаму – та встановити будь-який тип плагінів, який вам подобається, із соціальних медіа, членства в електронну комерцію та плагіни адміністратора, згадуючи лише кілька.

Не можете дочекатися публікації власного вмісту? Йти до Повідомлення -> Додати нові щоб створити свою першу публікацію в блозі, Сторінки -> Додати нові створити нову сторінку (наприклад, коротку інформацію про сторінку із заявою про місію) або Медіа -> Додати нове  для завантаження аудіо-, відео- чи графічних файлів. Ви також можете завантажувати файли, які можна завантажити, тому сміливо діліться своєю електронною книгою PDF. Розмір файлу для завантаження за замовчуванням обмежений у розмірі 50 Мб, але ви можете легко змінити це, додавши кілька рядків коду до якогось файлу PHP. На даний момент, не хвилюйтеся з цього приводу, ви все про це дізнаєтесь тут.

Інформаційна панель адміністратора WordPress прекрасна і проста у використанні, і навіть якщо ви новачок (greenhorn per se), вам слід чудово провести час, створюючи WordPress. Завжди не забудьте виходити зі свого сайту кожен раз. Над усім іншим, веселіться, як тільки можете.

Більше ресурсів

Деякі з наступних статей мене надихнули, тож якщо ви хочете прочитати більше про налаштування блогу WordPress, що розміщується, я не можу придумати кращих ресурсів:

Якщо ти набігаєш на корч

Буває, ми всі робимо помилки. Тож на всякий випадок, якщо у вас на шляху виникнуть будь-які проблеми, ось кілька корисних посилань із чудовими порадами щодо новичок, вашого блогу та навіть SEO. І звичайно, у нашому блозі є ще багато корисної інформації (просто використовуйте цей чудовий рядок пошуку в заголовку, щоб знайти те, що вам потрібно).

 • Новачок у WordPress? Уникайте цих 10 помилок Rookie
 • 15 поширених помилок WordPress з рішеннями
 • 15 Помилок WordPress, яких потрібно уникати будь-якими витратами
 • Серія допису: Поширені SEO помилки в WordPress на місці
 • Серія дописів: Як зіпсувати свій блог WordPress за 10 простих кроків

Висновок

Що я пропустив? Ммм, наразі нічого не можна придумати. Тут близько 4:00, і “Party The Paway Away” від Tech N9ne грає на задньому плані. Мені немає кави, це означає, що я повинен спуститися вниз. До наступного разу поговоримо в розділі коментарів нижче. Аміос Adios та God Speed!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map