Як запобігти спаму та захистити свій блог WordPress

Як запобігти спаму та захистити свій блог WordPress

Розділ ваших коментарів дає вам зручний спосіб взаємодіяти з читачами вашого веб-сайту. На жаль, відкриття вашого веб-сайту до коментарів означає, що вам доведеться мати справу зі спамом. Якщо ви не тип блогера, який не вимагає зворотного зв’язку за допомогою коментарів і зворотних зворотів / пінгбаків, вам доведеться зіткнутися з цим в той чи інший момент.


Але питання в цьому, як? Оскільки спам-боти (і людські спамери) стають все більш досконалими, все важче зберігати свій блог від нерелевантного та невідповідного вмісту.

На щастя, WordPress оснащений вбудованими функціями та безкоштовними додатками для контролю та боротьби зі спамом, включаючи Akismet та чорні списки коментарів. Ще краще, існує багато сторонніх плагінів, які забезпечують додатковий захист від спаму.

У цьому дописі ми детально розглянемо проблему спаму в блогах WordPress, негативний вплив, який він може мати на ваш сайт, якщо його не буде перевірено, а також про те, як ним можна керувати та запобігати. Ми також розглянемо інструменти, доступні в WordPress для боротьби з цією проблемою. Нарешті, ми закінчимо кілька рекомендацій щодо плагінів, щоб перейти на модерацію спаму до наступного рівня. Зануримось!

Що таке спам-коментарі WordPress

Скріншот коментарів зі спамом

Автоматизовані коментарі зі спамом, подібні цим, можуть перекрити вашу базу даних WordPress.

Це може викликати хвилювання, коли у вашому блозі з’являються нові коментарі. Однак перше рум’яне збудження часто зникає, коли ви бачите невідповідні відповіді на ваш вміст. Ці відповіді, звичайно, також відомі як спам. Словник просто визначає його як “недоречні або невідповідні повідомлення, що надсилаються в Інтернеті великій кількості користувачів“. Звучить правильно для мене.

Блог спаму народжується з тієї самої родини, що й звичний спам електронної пошти, але має свою унікальну мету – щоб отримати зворотні посилання. Будь то через коментар до блогу, трекбек або pingback, метою спаму в блозі є публікація посилання на вашому сайті, яке вказує на інший сайт. Розглянутий веб-сайт, як правило, не стосується вашої ніші і часто поганої якості.

Ці непотрібні повідомлення – це факт життя, якщо ви дозволяєте коментувати свої повідомлення. На щастя, ідентифікувати його порівняно просто, оскільки він зазвичай має одну з трьох первинних форм.

1. Спам-боти

Ці коментарі публікуються автоматично за допомогою скрипту або бота, які гойдають в Інтернеті в пошуках цілей, залитих сміттям із коментарями. У цих коментарях немає безпосередньої участі людини, і їх людське око зазвичай досить легко помітити. Спам-боти, мабуть, найбільші винуватці неактуальних коментарів.

2. Коментарі вручну

Це коли люди наймаються для розміщення коментарів вручну вручну. Якість цих коментарів може варіюватися від очевидно очевидного до дискусійного, що, звичайно, пропонує великий головний біль для тих, хто намагається викорінити спам зі свого сайту. Вони майже завжди включатимуть посилання в коментарях і можуть бути дещо крихітнішими, ніж боти (ми бачили коментарі із сумнівними посиланнями, додані до порожніх пробілів у тексті коментарів).

3. Відкликання та пінгбеки

Як визначив Google, трекбек – це “один із трьох типів методів зворотних посилань, щоб автори веб-сайтів вимагали повідомлення, коли хтось посилається на один із своїх документів”. Для наших цілей ви можете вважати, що пінгбеки – це фактично те саме. Ви, мабуть, раніше бачили треки. Вони існують у вигляді списку посилань, як правило, у розділі коментарів або під ним у блозі. Для спамерських цілей мета проста – згадати публікацію в блозі у власній публікації та отримати посилання назад.

Кожен із цих типів спаму є проблематичним, і ви часто отримуєте більше однієї категорії. Разом вони можуть засмітити розділ ваших коментарів і викликати всілякі проблеми.

Як коментар спаму впливає на ваш сайт WordPress

Повернення спаму

Спамери використовують зворотній зв’язок для створення посилань на неактуальні сайти.

Ви можете вважати спам не тільки роздратуванням. Однак якщо його не встановити, це може мати негативні наслідки для вашого веб-сайту. Окрім того, що забезпечує поганий досвід користувачів для ваших читачів, спам із коментарями може нашкодити вашому сайту багатьма способами, спричиняючи:

 • Втрата рейтингу пошукових систем. Google націлює погані посилання на ваш сайт для ранжування, навіть у коментарях.
 • Потенційні ризики для ваших читачів. Посилання в коментарях зі спамом можуть призвести до шкідливих сайтів.
 • Проблеми зі швидкістю сайту та часом завантаження. Занадто багато коментарів можуть перевантажити вашу базу даних WordPress і уповільнити ваш сайт.

Кожен блог, який дозволяє коментувати, вразливий для спаму. Наявність плану дій щодо зменшення та боротьби з ним – це єдиний спосіб захисту вашого сайту та своїх читачів.

Як боротися зі коментарями спаму WordPress

Хоча спам для коментарів неминучий, є хороші новини. Ви можете боротися з цим убором, модеруючи свої коментарі та використовуючи Вбудовані інструменти WordPress.

Спочатку переконайтеся, що ви включили модерацію коментарів. Це дозволяє вам схвалити будь-який коментар, перш ніж він публікує ваш сайт. Якщо у вас немає часу переглядати кожен коментар, ви можете встановити параметри на основі кількох факторів. Наприклад, під Налаштування> Обговорення ти можеш:

 • Позначте коментар як спам на основі кількості посилань.
 • Коментатори чорного списку у відповідь на попередній спам.
 • Вимкнення трекбеків та пінгбаків.
 • Дозволити публікувати коментарі лише зареєстрованим користувачам.

Не забувайте про найбільшу зброю в арсеналі за замовчуванням: плагіни. Є багато чудових безкоштовних та відкритих джерел плагінів, які ви можете додати до своєї установки WordPress, щоб перевірити коментарі та відфільтрувати все, що схоже на спам.

Зменшіть спам для коментарів на вашому сайті WordPress за допомогою плагіна

Однією з найкращих речей щодо використання WordPress є те, наскільки це легко налаштувати. Що стосується коментарів у блозі, ви можете використовувати антиспамські плагіни WordPress, що підвищують вашу безпеку. Ось три плагіни, які допоможуть вам контролювати спам від ваших коментарів.

1. Акісмет

плагін анти-спаму akismet

Як ми не могли згадати Акісмет? Цей плагін встановлюється за замовчуванням у блогах WordPress, і його безкоштовно використовувати для персональних блогерів (з комерційною щомісячною підпискою, встановленою на рівні 5 доларів на місяць, та корпоративних рішень, доступних за 50 доларів на місяць).

Використовуючи рішення про спам-спам, подібний до Akismet, ви повинні визнати, що деякі законні коментарі можуть бути помічені як спам. Це просто вартість блогів та використання автоматизованого блокуючого спаму. Питання, в основному, пов’язане з людськими спамерами. Спам однієї людини – це законний коментар іншої людини, тому якщо люди не можуть погодитися 100% часу, який шанс має плагін?

Однак, здебільшого Акісмет робить чудову роботу. Він зберігає величезну кількість спаму в моєму блозі, і лише випадкові законні коментарі виловлюються. Крім того, він також піклується про трекбек-спам – величезний бонус.

Ключові особливості:

 • Блокує коментарі та відстежують спам.
 • Автоматично перевіряє всі коментарі.
 • Історія коментарів, щоб ви могли перевірити, які коментарі були заблоковані плагіном або модераторами.
 • Включає налаштування “Відхилити”, щоб автоматично блокувати найгірший спам.

Ціна: Akismet – безкоштовний плагін, і він вже може бути встановлений у вашому блозі.

Отримайте Акісмет

2. Бджола антиспам

антиспам бджола

Цей плагін використовує техніку «медовий горщик», щоб непомітно вловлювати ботів. Люди не побачать капчу, але боти будуть, і вони будуть захоплені як спам. Antispam Bee діє як брандмауер для блокування як автоматизованого, так і цільового спаму. Оскільки вони блокують ці коментарі, перш ніж вони дістануться вашої бази даних, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що вони сповільнить ваш сайт.

Ключові особливості:

 • Блокує трекбек і pingback спам.
 • Запобігає спам на передній частині сайту, тому він ніколи не потрапляє до бази даних WordPress.
 • Працює з усіма основними інструментами для побудови форм.

Ціна: Antispam Bee – безкоштовний плагін.

Отримати AntiSpam Bee

3. Анти-спам Titan

титановий антиспам та безпечний WordPress плагін

Анти-спам використовує невидимі капчі для блокування всіх спам-ботів від ваших коментарів. Професійна версія також блокує вручну поданий спам. Хоча цей плагін чудово спрацьовує з тим, щоб зупинити небажані коментарі, проте він не захищає інші типи форм на вашому веб-сайті. Це означає, що ви можете використовувати цей плагін з чимось іншим, щоб отримати додатковий захист форми. Однак це все-таки чудовий легкий варіант.

Шукаєте більше варіантів захисту? Anti-Spam Pro включає в себе додаткові налаштування для ручного захисту від спаму, щоб ви могли надалі автоматично запобігати коментарям, які займають високий рейтинг за шкалою спам-балів (з більшою кількістю набору посилань, слів або слів, що позначені спамом).

Ключові особливості:

 • За замовчуванням блокує треки.
 • Запобігає автоматичному спаму не потрапляти до вашої бази даних WordPress.
 • Про версія блокує ручну спам.

Ціна: Анти-спам безкоштовний, а про-версія доступна за 25 доларів.

Отримайте Titan ANTI-SPAM

4. WPBruiser

wp bruiser wordpress плагін проти спаму

WPBruiser обіцяє працювати з другої інсталяції. Цей плагін поєднує захист від нападу грубої сили з блокуванням спаму в коментарях. Ви можете використовувати його для захисту всіх своїх форм, і вашим читачам ніколи не доведеться використовувати капчу. Загалом, це всеосяжний та зручний варіант.

Ключові особливості:

 • Включає захист від нападу грубої сили.
 • Дозволяє блокувати шкідливі IP-адреси.
 • Сумісний з WordPress Multisite.
 • Пропонує розширення, які працюють із усіма основними інструментами форми.

Ціна: WPBruiser – безкоштовний плагін з необов’язкові розширення.

Отримайте WPBruiser

5. Приховати відклики

Цей останній плагін дуже простий, оскільки він просто робить те, про що йдеться в заголовку, – приховує треки. Хоча ви можете відключити трекбеки повністю, є цінність у простому їх прихованні, якщо ви хочете відслідковувати, хто посилається на вас. Цей плагін видаляє зворотні сигнали з переднього кінця, але все ж дозволяє бачити їх на інформаційній панелі WordPress.

Ціна: Hide Trackbacks абсолютно безкоштовно.

Отримати сховані відклики


Спам для коментарів – простий факт життя в Інтернеті, якщо ви не плануєте взагалі відключати коментарі. Захист вашого веб-сайту від невідповідних коментарів має вирішальне значення для його загального здоров’я та працездатності. Видаляючи спам-коментарі, ви можете зберігати базу даних чистими, підтримувати надійну роботу користувачів та покращувати взаємодію.

Чи є у вас питання щодо управління спамом на вашому сайті WordPress? Або поради додати до списку? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map