Як залучити більше трафіку на ваш сайт WordPress

Повідомте мене, якщо це звучить неясно знайомо. Ви почали з бажання – часточки ідеї, яка тримала вас неспати вночі. Загорнувши мізки, ти вирішив вилити ідею в план, можливо, прочитавши мотиваційний текст на кшталт Думайте і станьте багатішим автор Наполеон Хілл.


З планом у руках ви пішли вперед і доклали зусиль, щоб перетворити мрію в реальність. Ви пішли на роботу, придбали веб-хостинг, доменне ім’я, чудову тему WordPress та створили свій перший сайт WordPress.

Ви збиралися зробити це, ви могли відчути це в своїй кишці. Твої очі зеленіли; ви могли в кінцевому рахунку зробити вбивство і жити своїми мріями. Але план був дещо помилковим, оскільки він не враховував генерацію трафіку, єдиного лева, який перешкоджає вашій дорозі до успіху сьогодні.

Ви майже запанікували, коли виявили свою дурість, але все-таки ви продовжували це, досліджуючи та озброюючись новою інформацією про генерацію трафіку. Але цифри просто там не були. Ви постійно цікавились, що в ім’я Санта трапилося, щоб “збудувати його, і вони прийдуть”. Що ви могли зробити не так?

Ви почали сумніватися, чи зможете ви перетворити свій молодий блог на успішний веб-сайт без найважливішого компонента, який є веб-трафіком. Ви швидко зрозумієте, що це неможливо, і киньте цю лінію думки.

Однак ти не тютюн, тож не уявляєш, як відкласти інструменти і закрити магазин. Можливо, у вас не було іншого варіанту, тому закриття не було насправді варіантом. Ну, не хвилюйся, якщо це не схоже на тебе, бо багато з цього – це моя власна історія.

Можливо, ви просто тут, тому що хочете дізнатися кілька речей про те, як залучати більше трафіку на ваш сайт WordPress. Можливо, ви тут, тому що кілька звернень, які ви отримуєте, не просто виріжуть. Ти хочеш більше, і ти цього хочеш зараз. Можливо – як і справді ваш – ви почали з хибного плану, і через кілька місяців вниз – опинилися тут. Можливо, ви ще навіть не починали. Ви можете дізнатися, як завести блог за лічені хвилини.

Якою б причиною ви не були тут, сьогодні ваш щасливий день, як ви дізнаєтесь майже все, що потрібно для збільшення трафіку на ваш веб-сайт / блог, що базується на WordPress. Наприкінці цієї публікації ми поділимося кількома інструментами, якими ви можете скористатись для збільшення трафіку для свого веб-сайту, тому також слідкуйте за цим.

Насолоджуйтесь до самого кінця і не забудьте поділитися своїми думками з нами в коментарях! Ми завжди цінуємо ваш внесок �� Не витрачаючи ні секунди на дрібниці, давайте закінчимося цим.

Пошукова оптимізація

Hipster Написання SEO-понять у своїй примітці

SEO – це те, як я потрапив у світ цифрового маркетингу. Задовго до того, як я відкрив WordPress, я був SEO-письменником. Це означає, що мені довелося багато дізнатися про мистецтво спокусити пошукові системи, щоб знайти контент.

Все навчання окупилося пізніше, коли я зайнявся бізнесом для себе. Використовуючи методики SEO, які я навчився, я створив вміст, який займав високі позиції в Google, в свою чергу заробляючи на собі великий трафік у своєму блозі WordPress.

І протягом тривалого часу Google залишався моїм джерелом трафіку, навіть після того, як я виявив гостьовий блог і зменшив частоту публікацій у власному блозі. Це призвело до мого висновку, що SEO – це найкращий спосіб залучення веб-трафіку. Це легка робота, хоча це вимагає часу, і кожен, хто має трохи знань і пристрасті, може зламати її.

Як?

По-перше, для абсолютних початківців важливо відзначити, що SEO передбачає оптимізацію вашого вмісту (як і всього вашого веб-сайту), щоб зробити його легко відкритим у пошукових системах, таких як Google. Це все є для цього.

Метою є поява в перших десяти (10) позиціях на сторінках результатів пошуку (SERP). Найкраще, звичайно, це прийти першим.

По-друге, SEO розбивається на дві категорії, а саме на веб-сторінки та поза сторінками. Перший передбачає будь-яку SEO-діяльність, яку ви здійснюєте на своєму власному сайті, а другий – SEO-діяльність, яка передбачає сторонні веб-сайти, звідси і умови на сторінці і поза сторінкою відповідно.

Щоб залучати більше трафіку на ваш сайт WordPress, вам потрібно підходити до SEO в повному обсязі. Ви повинні брати участь як на сторінках, так і на сторінках SEO. Але, що вам потрібно робити технічно кажучи?

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів проникливих є основою чудового SEO. Коли у користувачів виникає нагальна проблема (назвіть це потребою), вони помчаться до улюбленої пошукової системи з надією отримати рішення.

Вони вводять слова або фрази в пошукові системи, натискають клавішу Enter, і якщо ваш вміст оптимізовано за допомогою цих термінів, вам надають перевагу. Що я маю на увазі, якщо ви добре зробили свою роботу, Google та інші пошукові системи спочатку відобразять ваш вміст, заробляючи ваш трафік.

Якщо ви подивитесь на це критично, ви відразу зрозумієте, що ви повинні знати ключові слова або ключові фрази, які люди використовують для пошуку вашого бізнесу, а також продуктів. Тут відбувається дослідження ключових слів.

Визначивши ці ключові слова / фрази, ви можете додати їх до свого вмісту, щоб покращити шанси на перше появлення в пошукових системах. Якщо ви граєте в карти правильно (це означає лише дотримання цих дій Правила SEO), ви завжди будете займати перші позиції в SERPs і заробляти собі більше трафіку.

Якщо ви будете продовжувати – послідовно публікувати вміст блогу, готового до SEO, та впроваджуючи інші рекомендовані методи SEO – ви продовжуватимете насолоджуватися найкращими рейтингами та більше трафіку протягом наступних днів, місяців та років. Наприклад, я все ще добре оцінюю фразу “новітні методи та тенденції SEO” завдяки публікації, опублікованій два роки тому. Яка безсоромна пробка. Ха-ха.

Але як вирішити цю тварину під назвою дослідження ключових слів? З чого ви починаєте? Ви можете розпочати свою подорож за допомогою такого інструменту, як Планувальник ключових слів Google AdWords. Маючи на увазі основне ключове слово, ви можете банувати в Планувальнику ключових слів Google AdWords, щоб визначити обсяг пошуку та генерувати більше ідей щодо ключових слів.

Ідеї ​​щодо блогу можуть прийти до вас так само, як ви проводите дослідження ключових слів, тому нагород багато. Інші інструменти включають Інструменти Google для веб-майстрів, Інструмент для ключових слів Bing, WordTracker і SEMRush серед інших.

Озброївшись ключовими словами, ви готові створити дивовижний вміст, який відображатиметься в пошукових системах. Ідеальна щільність ключових слів, на яку потрібно націлюватись, становить 2,5%, тобто якщо у вашому блозі розміщено 1000 слів, ваше ключове слово має відображатися приблизно в 25 разів. Не перевищуйте 4,0%, тому що Google подумає, що ви просто спам.

Крім того, не забудьте додати своє ключове слово до назви сторінки, бажано на початку. Ключові слова у ваших підзаголовках також враховуються, тому також не забувайте про це. Додайте ключові слова до своїх URL-адрес, щоб пошукові системи могли їх легко підібрати. Це ще не кінець. Додайте кілька ключових слів до назв файлів зображень і додайте атрибут ALT, і, якщо можливо, розмістіть своє ключове слово також у ALT.

Кожна публікація чи сторінка, яку ви публікуєте, повинні мати заголовки, теги та метаописи, оскільки пошукові системи використовують цю інформацію для ранжирування вашого вмісту. Навіть якщо ви ніколи раніше не створювали публікацію в WordPress, додавання заголовків (h1, h2, h3… h6) не повинно бути складним завданням – всі вони є у візуальному редакторі.

Додавання мета-назв та описів (звані метадані спільно) з іншого боку, не зовсім просто. Але хвилюйтеся, ви можете легко оптимізувати свою публікацію та сторінки WordPress за допомогою плагінів WordPress SEO, таких як WordPress SEO від Yoast і Все в одному SEO-пакеті.

Переконайтесь, що ваш веб-сайт є видимим для пошукових систем, перейшовши на сторінку Налаштування -> Читання у вашій адміністраторній області WordPress та скасуйте позначку “Забороняйте пошукові системи від індексації цього веб-сайту”. Інакше всі ваші зусилля з SEO будуть марними.

Я залишу це на тому, що ми вже детально висвітлювали цю та інші методи SEO в нашій недавній публікації: Найкращі практики WordPress SEO за 2015 рік та далі. Будь ласка, ознайомтеся з цим повідомленням, якщо ви хочете залучати більше трафіку на ваш сайт WordPress за допомогою SEO. Жити далі…

Ваша стратегія взаємозв’язку

Стратегія взаємозв'язку

Подивіться, як я щойно зв’язався з нашою іншою публікацією у розділі вище? Що є те, що ми називаємо взаємозв’язком. Але як це збільшує ваш трафік? Це проста механіка. Посилаючись на інші публікації, ви даєте читачам можливість знайти більше вашого вмісту.

Якщо вони просто прочитають вашу вступну публікацію (наприклад, цю) та виїхали, ви зареєструєте більш високий показник відмов, і ви втратите SEO-очки, а значить, і веб-трафік. Ви б справедливо стверджували, що пошукові системи люблять природні внутрішні зв’язки.

У той же час, посилаючись на інші ваші публікації, ви покращуєте шанси отримувати більше вашого вмісту, відкритого, прочитаного та загального користування. Коли користувачі діляться вашим вмістом, ви залучаєте більше трафіку, і якщо це буде постійно повторюватися, ваш трафік буде постійно зростати.

Ви можете зв’язатись із іншими публікаціями у своєму вмісті (як ми це зробили кілька хвилин тому) або скористатися відповідними плагінами публікацій, наприклад Земанта або будь-яке з них плагіни, пов’язані з публікаціями. Ці плагіни створюють розділ “пов’язані публікації” в кінці публікації (або на бічній панелі), підвищуючи взаємодію, перегляди сторінок і, нарешті, трафік.

Маркетинг електронної пошти

wordpress-блог-пост-через електронну пошту

Ніл Патель, він із QuickSprout виявив, що один із його Найбільше джерело трафіку – це список електронної пошти. І як тільки ми розберемося в деталях, ви зрозумієте, чому.

По-перше, у нього величезний список електронних листів, який він створив за ці роки. По-друге, у нього, схоже, немає проблем зі збиранням електронних листів, тому що, один, він лідер думок, а два, у нього є інструменти, які створюють електронну пошту збирання (за відсутністю кращого слова) вітер. По-третє, він ділиться чудовим вмістом у своїх електронних розсилках електронної пошти, і я знаю, що я є одним із його підписників.

Не потрібно багато натискати на посилання в електронних листах і потрапляти на QuickSprout, де завдяки взаємопов’язанню ви все-таки заглиблюєтесь у сайт і навіть підписуєтесь на Crazy Egg, одну з інших своїх компаній. І все-таки він робить все це без зусиль, а результати? Більше трафіку на всіх його веб-сайтах, а не лише на QuickSprout. Значна частина – це повторний рух, і ви знаєте, що вони кажуть; повторний трафік – це де реальні гроші.

Якщо ви хочете привернути більше трафіку до свого сайту WordPress, ви хочете запозичити лист із книги Ніла Пателя. Наслідуйте його стиль, і ви зможете зламати маркетинг електронної пошти, як профі. Це означає, що ви повинні намагатися спочатку створити чудовий блог.

Тоді вам слід заохотити зазирнути до підписки на розсилку. Запропонуйте їм безкоштовні путівники, електронні книги, безкоштовне членство – все, що потрібно для заповнення списку вашої електронної пошти. Не зупиняйтесь на цьому, послідовно подайте їм чудовий вміст електронною поштою та не нехтуйте своїм блогом. З часом ваш список електронних листів стане чудовим джерелом трафіку, рефералів та moolah.

Маркетинг по електронній пошті стає простішим та набагато веселішим, коли у вас є правильні інструменти та партнери. І WordPress, будучи вигідною платформою, є декілька плагінів, які допомагають вашим електронним маркетинговим зусиллям. Кілька хороших прикладів включає безкоштовне Плагін MailPoet, або преміум-плагін MyMail.

До послуг маркетингу електронної пошти сторонніх сторін належать AWeber, MailChimp, Постійний контакт і Божевільна Мімі серед інших. Усі ці сервіси добре поєднуються з WordPress, що дозволяє вам зосередитись на важливому – розробці дивовижного контенту та заробітку.

Якщо маркетинг електронною поштою не схожий на вашу чашку чаю, принаймні ввімкніть підписки за допомогою каналу та електронної пошти. Вам не доведеться потіти процес. Адже є пара чудова Плагіни для подачі WordPress щоб допомогти у цьому.

Використовуйте соціальні медіа

Соціальні засоби комунікації

В Інтернеті є величезна кількість веб-сайтів у соціальних мережах, і все більше народжується через день. Ці сайти соціальних мереж залучають величезні обсяги трафіку, трафіку, який ви можете мати. Він готовий до прийому, і все, що вам потрібно зробити, – це занурити пальці в банку з печивом, не призначена для каламбуру.

Як? Ви можете почати, створивши особисті облікові записи та бренд у кількох соціальних мережах, включаючи Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit та StumbleUpon, але не обмежуючись ними..

Вашою метою буде поділитися всіма своїми публікаціями та сторінками на цих платформах. Якщо на цих сайтах ви можете знайти кількох людей, які бажають відстоювати вашу справу, то ви виграли половину битви. Якщо вам потрібно натиснути, Вікіпедія готується гідно список сайтів соціальних мереж тут.

Коли ви ведете битву на сайтах соціальних медіа, ваші зусилля повинні керуватися одним загальним правилом. Прагніть забезпечити реальну цінність у будь-який час на відміну, скажімо, від спаму людей на пекло. Ніхто не любить цього хлопця чи як Ранд Фішкін ставить:

Просто спам-спам або залишення посилання не дадуть вам дуже далеко, і навіть можуть викликати зворотний зв’язок. Натомість вивчіть мотузки, займайтеся автентично, і ви виявите, що можуть розвиватися вентилятори, посилання та трафік.

Крім цього, WordPress поставляється в комплекті з дивовижним плагіном Jetpack, який постачається з рекламним модулем. Після активації Publicize автоматично поділиться вашими публікаціями зі своїми читачами у соціальних мережах.

Хоча це і добре, активізація всіх функцій Jetpack, як відомо, значно знижує швидкість сторінки, що призводить до більш високого показника відмов, поганого користувальницького досвіду (UX) і, в кінцевому рахунку, менше трафіку. Будьте обережні і активуйте лише необхідні функції.

Однак оприлюднення та обмін публікаціями на сайтах соціальних мереж недостатньо. Вам потрібно зробити крок далі і зробити читачами неймовірно просто ділитися своїм вмістом. Ви коли-небудь бували в блозі WordPress з таким великим вмістом і нульовими кнопками соціального обміну, що вам довелося скопіювати посилання, щоб поділитися зі своїми підписниками.?

У мене є, і це засмучує – потрібно скопіювати та вставити посилання, тоді як запитуваний блогер міг лише встановити плагін соціальних медіа. Їх так багато, плагіни соціального обміну, як безкоштовні, так і преміальні, що жоден видавець WordPress не повинен запускати веб-сайт без кнопок спільного доступу.

WordPress має власні кнопки соціального обміну від імені спільного використання Jetpack, тому у вас немає жодних виправдань. Тим не менш, якщо ви хочете перенести гру на спільне використання соціальних мереж на новий рівень, сміливо перегляньте дивовижну колекцію нижче:

 • Найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress
 • Плагіни WordPress для соціальних медіа для збільшення трафіку

Якщо ви пишете чудовий контент, а один із послів вашого бренду підбирає його у соціальних мережах, а потім ще й інший, ваша публікація стане вірусною та повертає багато трафіку. Така сила соціальних медіа. Зробіть свою участь; створити дивовижний вміст і полегшити обмін.

Підвищити швидкість вашого сайту

Пришвидшити ваш сайт

Залучення більше трафіку на ваш веб-сайт не означатиме нічого, якщо ви не зможете утримувати відвідувачів, яких ви отримуєте. Якщо відвідувачі мають жахливий досвід на вашому сайті, оскільки це равлик, вони ніколи не повернуться, що означає, що ваші цифри зменшаться, навіть якщо ви залучите багато нових відвідувачів.

Як веб-майстер, вам потрібно подбати про дві показники – нові відвідування та повторні відвідування. Якщо величезна частина трафіку невпинно повертається на ваш сайт, то ви робите щось правильно.

Якщо ви отримуєте багато нових відвідувань, але показник відмов дуже високий, вам потрібно переосмислити всю свою стратегію – адже в чому полягає мільйон відвідувачів, які ніколи не натискають ваші CTA. Я маю на увазі, який сенс приваблювати весь світ, якщо вони ніколи не заважають повертатися, коли виїжджають?

Підвищення швидкості вашого веб-сайту має сильну кореляцію з UX. Якщо ваш веб-сайт завантажується дуже швидко, відвідувачі оцінять ваші зусилля, і оскільки покупка стосується емоцій, у вас буде одна нога всередині дверей. Ви не втратите трафік, і більше людей будуть готові триматися довкола, щоб проковтнути вашу приманку

Ви можете перевірити, як працює ваш веб-сайт WordPress у відділі швидкості, використовуючи такі інструменти, як GTMetrix, Інструменти Pingdom і Статистика сторінок Google серед інших. Будь-який із пов’язаних інструментів дасть вам швидкість та пропозиції щодо покращення швидкості вашого сайту.

Якщо ваш веб-сайт млявий (завантаження займає більше 5 секунд), будь-ласка, знайдіть хвилину і оформити замовлення Як зменшити час завантаження сторінки WordPress. Google також нагородить вас кращим рейтингом за швидший веб-сайт, так що так, це виграш для вас!

Регулярно пишіть вміст великого блогу

Напишіть чудовий зміст

Регулярно пишучи чудовий вміст блогу, ви будете радувати як пошукових систем, так і людських читачів. У будь-якому випадку, те, що робить публікацію «чудовою», яка також займається чи рухається, – це питання думки.

То, що не викликає думки, – це погана граматика, орфографічні помилки та інші необережні помилки, з якими ви можете поправитись за допомогою невеликого редагування. Щоб створити чудовий контент, ви повинні переконатися, що він принаймні читабельний і без помилок – задля наочності. Погано написаний вміст, пронизаний помилками, лише відсилатиме ваших читачів та відвідуватиме трафік.

Регулярно пишучи, що блог, який регулярно публікує свіжий вміст, чудово звертається до пошукових систем, тобто більше читачів знайдуть ваш веб-сайт. У той же час послідовність, яку ви виявляєте, публікуючи регулярно, створює лояльність серед ваших читачів, що має величезний вплив на ваш веб-трафік.

Отож, прочитайте свої публікації перед публікацією та дотримуйтесь редакційного календаря. У вас немає редакційного календаря? Це плагін редакторського календаря допоможе тобі ��

Оплата за трафік

Якби ви заплатили за веб-трафік і отримали те, за що торгувались, ви б не були тут, читаючи цю публікацію, чи не так? Але я подумав, що слід згадати, що ти можеш їхати більше трафіку, компліментуючи свій безкоштовно стратегія генерації трафіку з деяким платним трафіком.

Я не витрачу на це твій час; Для вас відкрито кілька проспектів:

 • КПП – короткий розмір реклами за плату за клік, який передбачає сплату такої компанії, як Google, певну заздалегідь певну суму грошей кожного разу, коли відвідувач натискає ваше оголошення. Ви платите за кожен клік, і долари можуть швидко накопичитися. Досить сказати, що вам потрібен значний бюджет, щоб реалізувати відчутні результати.
 • Оголошення в соціальних мережах – Ви можете вибрати рекламу свого бізнесу на сайтах соціальних медіа, таких як Facebook та Twitter серед інших. Це чудовий спосіб розширити присутність у соціальних медіа. Приблизно за $ 50 доларів Facebook надасть вам близько 1200 – 1500 лайків. Twitter пропонує подібну угоду, але я поняття не маю, скільки підписників отримує 50 доларів. У вас є підказки? Будь ласка, поділіться з нами в коментарях. Ви також можете рекламувати свій веб-сайт WordPress безпосередньо в соціальних мережах, на відміну від того, щоб просто придбати лайки чи підписників.
 • Реклама на інших веб-сайтах  – Де найкраще дістати величезний обсяг цільового веб-трафіку? 10000 Храм Виконати монети вам, якщо ваша відповідь – “інші веб-сайти у вашій ніші”. Давай, це Храм Виконати, монети повинні щось вартувати. Жарти вбік, найкраще місце для отримання цільового веб-трафіку – це інші популярні веб-сайти у вашій ніші. Тож якщо ви зможете налагодити звіт із видавцями у своїй ніші та змусити їх розміщувати ваші оголошення за невелику плату, ви отримаєте багато відвідувачів, які можуть зацікавити вашу пропозицію.

Але що робити, якщо у вас немає розкладу, щоб витрачати гроші на рекламу? Як ще ви можете з’явитися на інших веб-сайтах і отримати свій бренд та назву там?

Блог відвідувачів

Блог відвідувачів

Два роки тому я написав свій перший гостьовий блог, і здогадуйтесь, що, публікація стосувалася гостьового блогінгу. Я, через відсутність кращої назви, зручно назвав пост: Поради гостьових блогів: ви гостьовий блогер або гостьовий блогер? Це не отримало стільки тяги, як я очікував, але ей, я все ще вчив мотузки.

Але з тих пір я відвідував блоги на багатьох платформах і, окрім Google, ця методика принесла мені велику кількість трафіку та відкрила багато дверей для вашого справді.

Гості блогів заробляли мене клієнтами, завойовували мене чудовими друзями та в десятки разів покращували імідж бренду. Якби я сконцентрував 100% на своєму веб-сайті, я б ніколи не робив тих успіхів, якими сьогодні так пишаюся. Але про мене досить.

Гість блогів може допомогти вам різними способами:

 • Це допоможе вам привернути більше трафіку на ваш сайт
 • Це встановлює вас як експерта
 • Якщо ви відвідуєте блог у своїй ніші, це ставить вас перед широкою аудиторією
 • Якщо вам заплатять за гостьовий блог, ви можете заробляти на життя
 • Ви створюєте професійні стосунки
 • Ти так багато вчишся
 • Ви отримуєте чудові пропозиції, наприклад безкоштовний хостинг, безкоштовне членство, подарунки та інше
 • Ви отримуєте шанс довести себе і бути приголомшливим
 • Et cetera, et cetera

Тільки гостьовий блог, щоб забезпечити реальну цінність, а не заробити зворотній зв’язок. Як говорили багато експертів раніше, коли мова йде про гостьовий блог, зворотне посилання – це просто винагорода за всю роботу, яка входить у створення посади.

Якщо зробити все правильно, гостьовий блог заробить вам трафік на довгі роки. Гарантована.

Мережі

Інтернет значно спростив мережу. Ви можете покластися, скажімо, на Google Hangouts, щоб встановити мережу з видавцями з іншого боку земної кулі. У той же час це усунуло людський елемент, зробивши мережу швидшою, але не маючи близькості, те, що визначає міцні ділові відносини.

Що стосується залучення трафіку на ваш сайт WordPress, взаємодія між людьми (або віч-на-віч) дуже допомагає. Відвідайте події та особисто познайомтесь зі своїми читачами у наступному WordCamp. Ви можете піти на крок далі і навіть організувати заходи, і, напевно, ви можете очікувати сплеску трафіку.

Якщо є медіа-висвітлення, ви можете очікувати більше звернень – просто обов’язково згадайте про свій веб-сайт десь там.

Відстежуйте свій трафік як є

Відстеження вашого трафіку

Якщо вашого веб-сайту не існує, ви зобов’язані залучати читачів, навіть якщо у вас є десять публікацій блогу. Я жодним чином не заохочую слабкість щодо створення вмісту, але кожен веб-сайт із пристойним вмістом притягуватиме певний трафік.

Зважаючи на те, що ви, мабуть, маєте тонну публікацій (або плануєте опублікувати тонну), вам потрібно залучити деякий трафік. Якщо ви докладно ставитесь і вивчаєте рух, який ви тягнете, ви можете визначити області, які потребують підсилення, та області, які потрібно відправити на задній пальник.

Можливо, певний тип посади виконує краще, ніж усі інші. Можливо, ваш трафік надходить з певної країни, і ви повністю орієнтовані на інше місцеположення. Можливо, ви не використовуєте правильних ключових слів. Можливо, це, можливо, це; ви отримаєте бал.

Ви можете залучати більше трафіку, лише граючи на свої сильні сторони та / або усуваючи свої слабкі сторони, не змушуючи себе просуватися. Вивчіть свій рух і внесіть необхідні зміни. Якщо ви не знаєте, з чого почати, ваш екран статистики WordPress – це ідеальна початкова точка. Ви також можете використовувати такі інструменти, як Google Analytics. Потім внесіть зміни за потребою.

Чудовий дизайн блогу

Ви можете помітити непривабливий веб-сайт у милі. Дизайн, який болить око, відправить ваші перспективи, бо, ну, хто любить потворне? Якщо ніхто не хоче зациклюватися на тому, що дизайн вашого веб-сайту смокче, скажіть, мій друг, як ви збираєтеся генерувати більше трафіку?

Створіть прекрасний, унікальний та професійний дизайн, який приверне увагу, і вам не доведеться боротися із залученням трафіку. Це просто, і все пов’язане з тією точкою UX, про яку ми згадували раніше.

Переконайтесь, що ваші оголошення в порядку та ви використовуєте чуйний дизайн, щоб зробити свій веб-сайт готовим для користувачів мобільних пристроїв. Якщо ви цього не знали, мобільний трафік перевершить настільний трафік у 2015 році йти вперед.

Посилання та коментар до інших блогів

Як і коментар

Коли ви думаєте посилатися на інші коментарі до WordPress-блогів і коментувати їх, придумайте приказку «ніхто не острів». Це міжмережеві – вся справа побудована навколо концепції та філософії зв’язування ресурсів для створення мережі, яка приносить користь усім нам.

Граючи в одинокого вовка, ви позбавляєте себе шансу відкривати незвідані території та рости. Коли ви заглядаєте в коментар до свого блогу, чи не здається вам це надзвичайно добре? Не хочете, щоб лише одна людина знайшла вашу публікацію в блозі та залишила чудовий коментар?

Що ж, якщо ви хочете, щоб більше людей знайшли ваш блог і залишали коментарі, ви повинні з’явитися в їхніх блогах і залишити коментар. Це може не заробляти на вас багато трафіку, але це хороша карма, і ви маєте можливість познайомитися з іншими людьми, які цікавляться тими ж речами, як і ви. Постарайтеся додати справжню цінність до розмови – не спам.

Створюючи контент блогу, посилайтеся на відповідні ресурси у блоги сторонніх сторін, і оскільки це хороша карма, ви з часом отримаєте посилання на свій блог, особливо якщо ви створите чудовий контент. Щоб у вас було більше трафіку.

У будь-якому випадку ви створюєте вхідні та вихідні посилання, що чудово підходить для SEO та, в кінцевому рахунку, для генерації трафіку. Це виграш, виграш, виграш!

Організуйте змагання

Конкурси та роздачі – це чудовий спосіб залучити більше трафіку до вашого блогу. Якщо у вас є особлива угода на теми WordPress, щоб віддати їх, ви можете змусити людей брати участь у змаганнях, сподобавшись роздачі у Facebook або друкуючи її друзям. Ви навіть можете попросити читачів підписатися та поділитися конкуренцією в будь-якому іншому варіанті.

Чим далі слово поширюється, тим більше трафіку ви повернетеся до свого блогу. Ви бачили, як у цьому блозі ми проводимо чудові подарунки. Вперед та тиражуйте те саме на своєму блозі, і ви будете насолоджуватися більшим трафіком та кращою взаємодією з користувачами. Потрібно сказати більше?

Бонус

Ця публікація може тривати вічно, тому дозвольте мені перерахувати решту пунктів (усі вони пояснюються самі собою):

 • Використовуйте сухарі – вони чудово виглядають у пошукових системах і можуть покращити ваші кліки. WordPress SEO від Yoast має цю особливість, тож ви повинні бути в хороших руках.
 • Дотримуйтесь своєї ніші, щоб не бентежити читачів
 • Діліться старими, але вічнозеленими публікаціями, використовуючи плагін типу Вічнозелений пінцет
 • Беріть участь у спільнотах та форумах, де процвітає ваша аудиторія
 • Відповідайте на коментарі блогу, тому що читачі люблять це
 • Виберіть правильні теми з зрозумілих причин
 • Додайте до своїх публікацій відповідні категорії та теги, щоб покращити шанси на виявлення у пошукових системах
 • І нарешті, продовжуйте продовжувати; не здавайся, будівництво руху – це повільний процес, який вимагає часу

Більше інструментів та ресурсів для збільшення трафіку

Тепер, коли ми висвітлили сфери, до яких потрібно звернутись, щоб збільшити трафік у вашому блозі WordPress, а як ми перерахуємо деякі плагіни, щоб допомогти у всьому.

Плагіни

Тепер ти…

Як залучати більше трафіку на ваш веб-сайт WordPress? Будь ласка, поділіться з нами в коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map