Як захистити паролем весь ваш WordPress сайт

Як захистити паролем весь ваш WordPress сайт

На відміну від плагінів для членства в WordPress, додавання захисту пароля на ваш сайт WordPress не вимагає реєстрації або входу користувача, що виявляється корисним у багатьох випадках. Ви можете заблокувати доступ до певних приватних сторінок і публікацій WordPress простим паролем. Іноді під час налаштування приватного сайту для внутрішньої дискусії та комунікацій або під час розробки вашого веб-сайту ви можете захистити паролем весь ваш сайт WordPress. Таким чином, кожен, хто має пароль, може отримати доступ до нього без реєстрації.


Існують різні плагіни для захисту паролем всього сайту WordPress там. У цій публікації ми обговоримо топ-3 плагіни WordPress для захисту паролів, які варті вашої уваги.

1. Захищений паролем

Плагін WordPress, захищений паролем

Захищений паролем плагін захищає весь пароль WordPress одним паролем. Все, що вам потрібно зробити – спочатку просто увімкнути параметр налаштування, а потім ввести пароль. У результаті ваша домашня сторінка та решта сторінок вашого веб-сайту будуть заблоковані для загального користування.

Цей плагін дозволяє адміністраторам та користувачам, які ввійшли в систему, отримувати доступ до всього веб-сайту WordPress, не вводячи пароль. Існує можливість зберігати свої RSS-канали загальнодоступними, навіть якщо ваш сайт захищений. Простий і простий, захищений паролем оцінюється як плагін номер один, захищений паролем у сховищі плагінів WordPress, отримавши безліч 5-зіркових відгуків.

Параметри плагіна WordPress, захищені паролем

З боку мінусів, плагін не надає додаткових функцій щодо захисту пароля. Він також поставляється з досить застарілим інтерфейсом.

Плюси

 • Простий і простий у використанні
 • Надати автоматичний доступ адміністраторам або користувачам, які ввійшли в систему

Мінуси

 • Захищайте вміст WordPress лише з обмеженими можливостями та без інших функцій
 • Постаріть із застарілим інтерфейсом користувача

2. Сховати мій сайт

Сховати плагін мого сайту WordPress

Приховати мій сайт пропонує вдосконалене рішення щодо захисту паролем вашого сайту від загальнодоступних чи пошукових систем.

Хоча ви можете ввімкнути захист паролем на всьому сайті, просто встановивши прапорець налаштувань, плагін не просто зупиняється на цьому. Це дозволяє вашим користувачам залишатись увімкненими протягом певного періоду часу. Тобто користувачі можуть повторно зайти на сайт без введення пароля, поки не пройде попередньо встановлений час.

Крім того, ви можете встановити підказку щодо пароля, що нагадує вашим відвідувачам пароль. Це може бути просте запитання або підказка з максимум 53 символами, про які знають лише ваші авторизовані користувачі. Якщо ви боїтесь, що небажані користувачі можуть вгадати пароль на основі підказки, можете залишити його порожнім.

Ваш веб-сайт може бути доступним для користувачів, які входять у систему як адміністратори або надходять із певних IP-адрес. Останнє є корисною функцією, яку не можна знайти в подібних плагінах. Так само Hide My Site пропонує опцію захисту від брутальної сили, яка допомагає запобігти хакерам відгадувати ваш пароль, використовуючи метод “Brute Force”.

І останнє, але не менш важливе, є можливість показувати повідомлення на сторінці входу, щоб користувачі могли знати, що це приватний веб-сайт або веб-сайт розробляється. Перейшовши до версії Premium, ви можете відобразити спеціальне повідомлення-повідомлення у верхній частині сторінки входу. Преміум-версія Hide My Site також пропонує різні цікаві теми для входу, які ви можете вибрати, залежно від дизайну вашого веб-сайту..

Сховати параметри стилю WordPress мого сайту

Незважаючи на ці вдосконалені функції, все ще є можливості для вдосконалення, особливо з точки зору інтерфейсу користувача. Наприклад, параметри параметрів можна згрупувати в розділи, щоб користувачам було легше їх переглядати.

Більше того, подібний до інших захищених паролем плагінів, Hide My Site не захищає зображення та інші вкладення файлів. Якщо люди могли якось знайти точну URL-адресу медіа-файлу, вони можуть просто отримати доступ та завантажити його.

Плюси

 • Надайте різні теми сторінки входу
 • Налаштування повідомлень про сповіщення
 • Дозволити доступ із певних IP-адрес

Мінуси

 • Користувацький інтерфейс можна було б покращити
 • Не захищає файли вкладень

3. Захист паролем WordPress

Захист паролем плагін WordPress

Захист паролем WordPress плагін пропонує ще одне цікаве рішення щодо захисту паролем всього сайту WordPress. Весь вміст вашого веб-сайту, включаючи сторінки, публікації та інші користувацькі типи публікацій, крім медіафайлів, захищений. З міркувань безпеки пароль шифрується. Тобто це не видно нікому, включаючи адміністраторів. Недолік – вам доведеться скинути пароль, якщо ви його забудете.

Захищаючи весь веб-сайт, ви можете виключити одну або кілька певних сторінок. Замість того, щоб показувати сторінку входу безпосередньо, ви можете показати найближчим часом або цільову сторінку, щоб відвідувачі могли знати, що це приватний сайт.

Подібно до функції тривалості приховати мій сайт, захист паролем WordPress позбавляє користувачів знову вводити той же пароль, поки не закінчиться термін дії файлів cookie. Ви можете змінити час закінчення терміну дії на сторінці налаштувань плагіна.

Окрім загальнозміцних функцій захисту, Word Protect Password Protect включає в себе багато інших вдосконалених функцій. Плагін дозволяє встановлювати кілька паролів на сторінку та повідомлення. Більше того, для кожної ролі користувача також може бути інший пароль, тобто один для підписників, один для редакторів.

Кешування плагінів та кешування на стороні сервера може спричинити конфлікти із функціями захисту паролем. Захист паролем WordPress вирішує це з незначними конфігураціями.

Захист паролем WordPress Pro

The Захист паролем Pro версія йде ще далі і дозволяє вам не лише керувати всіма паролями під дружньою програмою, але й створювати необмежені паролі на роль користувача або той самий пароль для кількох сторінок. Ви також можете налаштувати повідомлення про помилки.

Хоча цей плагін не захищає зображення та завантажені файли, він може бути інтегрований Запобігання прямому золоту щоб заблокувати доступ прямих URL-адрес до всіх медіа-файлів, включаючи зображення, відео чи PDF-файли.

Захист паролем WordPress порівняно новий для більшості користувачів. Сказавши це, його сучасний інтерфейс дає несправедливу перевагу перед 2-ма вищевказаними плагінами. Різні розділи, параметри випадаючого меню та кнопки перемикання прості та зручні у використанні.

Плюси

 • Можливість виключення конкретних сторінок із захисту для всього сайту
 • Надайте інші захищені паролем функції
 • Інтеграція із запобіганням золота прямого доступу для захисту завантажень файлів
 • Отримайте сучасний інтерфейс і простий у користуванні

Мінуси

 • Немає варіантів налаштування сторінки входу
 • Відносно новий для більшості користувачів

Підсумок

Підводячи підсумок, всі 3 згаданих плагіна – чудові варіанти захисту паролем всього вашого WordPress-сайту. Захищений паролем може бути найпопулярнішим плагіном захисту пароля, але він має застарілий інтерфейс користувача та обмежені можливості. Hide My Site, з іншого боку, пропонує більш комплексне рішення щодо захисту паролем всього сайту WordPress, включаючи надання доступу до конкретних IP-адрес. Нарешті, WordPress із захистом паролем дає змогу не лише виключати деякі конкретні сторінки із захисту пароля у всьому веб-сайті, але й захищати паролі сторінками та публікаціями за ролями користувача.

Отже, який найбільш підходящий плагін для захисту паролем всього сайту WordPress? Будь ласка, повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map