Як використовувати Patreon для краудфандингу вашого вмісту WordPress

Як використовувати Patreon для краудфандингу вашого вмісту WordPress

Ви перейшли до цієї статті, щоб дізнатися більше про те, як можна використовувати Patreon для краудфанду. Чому? Ну, можливо, ви почали свій блог WordPress як хобі. Або, можливо, ви вклали багато часу в створення цінного контенту, щоб заробити пасивний дохід і не побачили справжньої виплати? Це може бути особливо неприємно, якщо ви маєте гідне дотримання, але традиційні потоки доходів навіть не приносять достатньо, щоб покрити вартість хостингу..


У цьому сценарії ви можете дізнатися більше краудфандинг. Це надзвичайно популярний метод збору грошей, який вдосконалюється на старої шкільній концепції наконечника. Зокрема, Patreon стає все більш поширеним способом для творців постійно отримувати дохід. Коротше кажучи, це дає змогу вашим підписникам вносити кошти на ваш сайт та отримувати регулярний дохід для вашого вмісту.

Протягом цієї публікації ми познайомимо вас із Patreon та вивчимо його переваги. Тоді ми покажемо вам, як інтегрувати його зі своїм веб-сайтом WordPress, щоб ви могли натовпувати свій вміст. Зануримось!

Вступ до Патреона та його переваг

Patreon для краудфандингу вашого сайту

Простіше кажучи, Патреон це платформа на базі членів, яка дозволяє вам безпосередньо платити аудиторією. За допомогою цього сайту ви отримуєте дохід від вмісту, який ви вже створюєте. Вболівальники або меценати зобов’язуються платити суму, яку вони обирають, яка зазвичай належить щомісяця або щоразу, коли ви публікуєте новий вміст. Коли ви використовуєте Patreon для краудфанду, вони беруть невелику плату, а ви отримуєте решту грошей.

Patreon надає підписникам спосіб приєднатися до вашої спільноти та оплатити вам за те, що їм подобається, без потреби посередника. Оскільки вони обирають суму та частоту платежів, їм ніколи не доведеться турбуватися про незаплановані витрати. Що ще важливіше, Patreon допомагає вам створити відносини мецената та художника зі своєю аудиторією.

Ось кілька основних переваг платформи:

 • Ви отримуєте передбачуваний дохід. Оскільки ви чітко бачите, скільки платить кожен абонент і з якою періодичністю (наприклад, на пошту або щомісяця), ви знаєте, скільки грошей очікувати.
 • Ще можна використовувати інші джерела доходу. Якщо ви використовуєте партнерські посилання, Google AdSense або будь-який інший тип отримання доходу, ви можете продовжувати отримувати користь від них, не впливаючи на ваш рахунок Patreon.
 • Ви зберігаєте право власності на свій вміст. Все, що ви створюєте, все ще залишається вашим, і Patreon не претендує на права власності.
 • Вам не потрібно керувати платежами або підтримкою. Всі деталі обробки платежів та надання підтримки для платформи Patreon обробляються для вас.

Перш ніж розпочати роботу, важливо зауважити, що використання Patreon для краудфанду найкраще працює, коли у вашому блозі чи веб-сайті вже є наступні відомості. Ваші меценати, як правило, дізнаються про цю опцію через ваш сайт та в соціальних мережах, і вирішать підтримати вас, оскільки вони вже користуються вашим вмістом. Це означає, що ви повинні витратити час на створення своєї аудиторії раніше ви запрошуєте їх стати меценатами.

Ще одна річ, яку слід пам’ятати, це те Патреон стягує плату за фінансування, виходячи з відсотка внеску вашого мецената. Ставки прозорі, але є можуть бути змінені, що може вплинути на ваших меценатів та ваші прибутки.

Як використовувати Patreon для краудфандингу вашого вмісту WordPress

Хоча вам не потрібно тисячі постійних відвідувачів сайту, щоб досягти успіху в Patreon, перед початком роботи вам слід мати щось таке. Збільшення трафіку сайту через SEO, активна взаємодія з підписниками в соціальних медіа та надання високоякісного контенту – це всі способи генерувати надійні підписки. Потім ви можете налаштувати свій рахунок на Patreon!

1. Створіть рахунок Patreon

Зареєструйтеся для акаунта Patreon Creator

Якщо ви вже є членом Patreon, вам просто потрібно увійти до свого облікового запису, перейти до свого Налаштування меню та виберіть Стати Творцем. Якщо ви абсолютно новачок на сайті, з іншого боку, ви можете просто натиснути на Почати мою сторінку кнопка на домашній сторінці Patreon. Звідти ви можете зареєструватися за допомогою свого облікового запису Facebook або за допомогою електронної пошти.

2. Створіть сторінку Patreon

Екран запуску для створення акаунта Patreon Creator

Далі вам потрібно буде створити сторінку Patreon. Зручний майстер проведе вас через процес. Є кілька кроків, тому найкраще, якщо ви готові наступні речі:

 • Ваші облікові записи в соціальних мережах, а також профіль та супровідну фотографію.
 • Ідея, як ви хочете налаштувати ваш графік платежів.
 • Крок, що генерує аудиторію (ви також можете розглянути можливість створення вступного відео).
 • Плани, як винагородити своїх меценатів за підтримку (додатковий чи ранній вміст, створення відео чи публікацій, спеціальний форум або інформаційний бюлетень тощо).

Підготувавшись до цих деталей, процес створення сторінки значно полегшиться. Звичайно, ви завжди можете редагувати всю цю інформацію згодом.

3. Рекламуйте свій старт на своєму сайті та в облікових записах соціальних медіа

Після того, як у вас є готова сторінка, ви можете її запускати коли завгодно. Ось де речі стають цікавими. По-перше, важливо зробити деякі основні завдання та просувати свою сторінку Patreon на веб-сайті WordPress та соціальних мережах. Інакше про цю можливість ніхто ніколи не дізнається.

Отже, перш ніж натиснути на Запуск кнопка (яка зробить пошук вашої сторінки на платформі), врахуйте наступні поради перед запуском:

 • Плануйте підсумки до запуску, обговорюючи своє членство в Patreon та окреслюючи цілі перед аудиторією.
 • Скористайтеся своїми інструменти перед запуском, і переконайтеся, що попередньо переглянути вашу сторінку.

Після того, як ваша акція перед запуском закінчиться, продовжуйте свою реалізацію сторінки Patreon. Пам’ятайте лише, що ви хочете продовжувати рекламувати його на своєму веб-сайті та в будь-якому іншому місці, де ваша аудиторія висить.

4. Використовуйте кнопку Free Patreon, віджети та плагін для інтеграції Patreon з WordPress

Кнопки, віджети та плагін Patreon

Тепер, коли ви запустили свою сторінку в Patreon для краудфанду, вам потрібно буде продовжувати роботу на вашому сайті. Один з найкращих способів зробити це – використовувати плагін, який з’єднує ваш сайт безпосередньо з вашим обліковим записом Patreon. Для цього ми рекомендуємо Кнопка Patreon, віджети та плагін.

Цей плагін – це простий спосіб інтегрувати ваш веб-сайт або блог з Patreon. Це дозволяє:

 • Додайте кнопки «Заклик до дії» (CTA) безпосередньо на свій сайт WordPress.
 • Включіть віджети, які з’єднують ваші сторінки та публікації безпосередньо з вашим обліковим записом Patreon.

Більше того, якщо ви перейдете на професійну версію, ви навіть можете включити вміст лише Patron безпосередньо на свій сайт WordPress. Це дозволяє вам посилатися на ваш спеціальний вміст Patreon, заохочуючи прихильників підтримувати вас.


Швидше за все, ви докладете великих зусиль для створення контенту для своїх підписників. Хоча ви можете це зробити для любові до створення, також розумно забезпечити фінансову підтримку, використовуючи Patreon для краудфанду, щоб ви могли продовжувати виробництво високоякісного контенту. Увімкнення ваших підписників стати меценатами, які забезпечують постійний дохід – ідеальний спосіб зробити це.

У цій публікації ми обговорили переваги використання Patreon для краудфандингу вашого вмісту WordPress. Ми також пояснили, як розпочати роботу та як інтегрувати Patreon із наявним сайтом. Але, можливо, ми щось пропустили. Чи є у вас питання щодо використання Patreon для краудфандингу вашого вмісту? Давайте обговоримо їх у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map