Як використовувати пакетні продукти як маркетингову техніку для вашого WordPress магазину

Як використовувати пакетні продукти як маркетингову техніку для вашого WordPress магазину

Маркетингові стратегії електронної комерції схожі на модні тенденції. Через деякий час ви просто закінчите фарбувати тканину в інший колір і називаєте її революційною. Тим не менш, як і вищезгадана аналогія, ваша креативність – це те, що має значення в способі представлення вашого продукту. Серед запасів таких надійних стратегій, які можуть бути використані для збільшення продажів, є використання пакетної продукції.


Пакет продуктів вже давно використовується власниками цифрових та фізичних магазинів. По суті, концепція використовує схильність людини вибирати купу продуктів за зниженою ціною, а не купувати кожну з цих продуктів окремо. Зважаючи на загальну економію, яку він заробляє, як це сприймає замовник, це може бути використане для маневрування на здійснення покупки більшого розміру, ніж оригінал.

Хоча в комплекті продукція, як передбачається, є стимулом для покупців, вони не присягають сьогодні. Чому? Дві причини.

  1. У той момент, коли клієнт думає, що ви намагаєтесь змусити їх придбати те, що вони не сприймають як потрібне, вони вважають покупку витратою і взагалі відступають..
  2. Ринок електронної комерції наближається до насичення. Враховуючи велику кількість електронних магазинів, які обслуговують ту саму нішеву аудиторію, клієнти, ймовірно, перейдуть на інший веб-сайт, щоб отримати те, що їм потрібно, якщо вони побачать, що ви занадто наполегливі щодо покупки..

Затримайтеся, хоча! Це не означає, що поставлена ​​в комплекті продукція є тупиковою стратегією. Навпаки, є кілька чудових застосувань, коли набори продуктів можуть використовуватися як основний маркетинговий метод, за умови, що ви розумно це зробите..

Класичні стратегії для продажу більшої кількості пакетних продуктів

Коли ви будуєте Інтернет-магазин за допомогою WordPress, ви можете продавати свій магазин, збільшувати доходи та пропонувати більшу цінність для клієнтів за допомогою цих пакетних методів продуктів.

Створіть цінність для клієнтів з ланцюговими пакетами

Прив’язка пачок відноситься до методу, який використовується, коли споживачі пропонуються замовнику безкоштовно або за дуже зниженою ставкою, як подяку за придбання основного товару в електронному магазині.

Своїх подвійних переваг виявлено, що ланцюгові пучки працюють краще, ніж прості комплекти виробів; вони продають основний набір продуктів, оскільки з ними пов’язані ці безкоштовні продукти, і вони виступають як рекламні тригери для подібних або релевантних товарів, які клієнти можуть спонукати купувати на більш пізньому етапі.

Однак, мабуть, найважливіше завдання, яке вони роблять, – це створити цінність для клієнтів. Покупці в магазині сприймають додаткові товари як винагороду за більшу покупку, що спонукає їх частіше повертатися до вашого магазину, створюючи лояльних клієнтів.

Подумайте про продуктовий магазин, який пропонує вам безкоштовний товар із пачкою А та трьома безкоштовними продуктами із пакетом B. Більше значення.?

Пропонуйте настроювані набори продуктів

Хто не любить вибір? Насправді, якщо говорити про покупки в Інтернеті, “чим більше, тим краще”, безумовно, є мантра. Запропонувати своїм клієнтам вибір створення власних наборів продуктів – це одна з найпопулярніших ітерацій стратегії пакетного продукту..

Це гарантує, що люди мають повну свободу у виборі шуканих товарів та упаковці їх за потребою.

Якщо ви турбуєтесь про проблеми з компіляцією, які це може спричинити у продавців, ви завжди можете запропонувати клієнтам заздалегідь заданий пакет продуктів. Це дозволяє ефективно контролювати комплект продуктів, але не обмежує клієнтів купувати продукти, що входять до попередньо упакованого пакета..

Розглянемо випадок інтернет-магазину, який продає модні та косметичні аксесуари. Враховуючи діапазон тонів шкіри, вибір бренду, кольорову палітру та особисті переваги, навряд чи можливо створити набори продуктів для кожного покупця. Натомість тут ви можете створити мішок, що настроюється, де покупець зможе вибрати із запропонованих товарів відповідно до їхніх вимог.

Пропонуйте настроювані набори продуктів

Складена альтернатива

Композиційні пакети виробів використовуються, коли на малюнку з’являються якісь основні налаштування. Це поєднання методів створення значень та індивідуальних методів поєднання. Тут ваш базовий продукт або комплект продуктів повинен залишатися постійним, але периферійні пристрої можна налаштувати за необхідності. Якщо ви володієте електронним магазином, який продає фотоапарати та фотографування, або меблі, або навіть індивідуальні ювелірні вироби, зроблені самими собою, це може стати відмінним варіантом для збільшення популярності ваших комплектів товарів..

Розглянемо приклад магазину, що продає камери в Інтернеті. У вас є комплект об’єктивів DSLR +, але ви пропонуєте додатковий об’єктив, сумку для набору, карту пам’яті та штатив як додатковий комплект, який можна придбати разом із базовим пакетом. Якщо є ситуація, коли клієнту не потрібно, скажімо, штатив, він має свободу налаштувати цей пакет за необхідності.

Це простий приклад того, як можна використовувати складені пучки. Можна навіть заохочувати покупки на різних платформах, роблячи складніші пакети.

Додати альтернативу вартості та пропозиції

Перемішайте

Це класичний випадок продуктів, що постачаються в комплекті, і максимально імітують досвід покупок в реальному часі. Клієнти можуть купувати товари оптом за зниженими цінами, з необов’язковими варіаціями в одному пакеті. Тут ви встановлюєте фіксовану кількість елементів, які можна додати до групи, і люди можуть додавати окремі / кілька елементів за власним вибором.

Розглянемо випадок інтернет-магазину кондитерських виробів, де люди вибирають з цілого ряду шоколадних цукерок та тістечок. У вас є коробки продуктів розмірами 4, 6, 8, 12 і т. Д. Люди можуть вибирати різні сорти шоколадних цукерок або кілька одиниць одного і того ж продукту та оформити замовлення при їх покупці..

Пропозиція Необов'язкові Варіанти пакетів

Читайте про досвід Патріка Поптасі, щоб дізнатися більше про різні способи використання змішаних продуктів в інтернет-магазині кондитерських виробів.

Групи хороші

Продаж згрупованих товарів є ключовою стратегією для магазинів, які продають товари першої необхідності, на які люди, як правило, не витрачають час на перегляд. Знову наводячи приклад продуктового магазину, ми бачимо, як це може бути корисним, якщо у вас є готовий пакет продуктів, який вам знадобиться на тиждень чи місяць. Це може включати в себе все, від олії до хліба до овочів до швидкого приготування їжі, скажімо, 2 людини.

Можна навіть розширити ідею та підготувати згруповані пачки за категоріями; вегани, вегетаріанці, любителі м’яса, здоров’я та фітнесу та багато іншого, або з різною тривалістю, тиждень, два тижні, два місяці тощо.

Весь пакет може мати фіксовану ціну, меншу, ніж загальна вартість кожного окремого товару, але все ж у межах вашої норми прибутку. Все, що потрібно зробити покупцям, – це вибрати їхній комплект товарів і перевірити! Кілька клацань і щомісячні покупки продуктових товарів зроблені!

Кінцева примітка

Товари в комплекті – це чудовий спосіб заохочення масових покупок і їх можна використовувати для різноманітність застосувань. Це може бути однією з найстаріших стратегій книги, але вона працює бездоганно.

Яка ваша думка щодо використання пакетних продуктів для підвищення коефіцієнтів конверсії? Іншим інноваційним способом, яким ви хотіли б поділитися? Залиште коментар, щоб повідомити нам!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map