Як вибрати плагін для управління подіями для свого сайту

Як вибрати плагін для управління подіями для свого сайту

WordPress – це платформа з відкритим кодом, яка забезпечує міцну основу для багатьох типів веб-сайтів. Однак це мало що сприяє особливостям ніші. Якщо ви хочете створити щось інше, ніж простий блог або бізнес-сайт, вам може знадобитися доступ до більшої функціональності.


Це справедливо, якщо ви хочете рекламувати події через свій веб-сайт. Вам потрібно буде мати змогу перераховувати події, надавати спосіб покупцям квитків тощо. Реалізація цих функцій з нуля забирає багато часу, але правильний плагін може зробити це за короткий час.

У цій публікації ми поговоримо про те, які функції вам знадобляться для вашого веб-сайту про події та як правильно вибрати плагін для управління подіями з відкритим кодом. Давайте розпочнемо!

Навіщо вам потрібен плагін для управління подіями

Ваш веб-сайт може стати прекрасним способом зрозуміти майбутні події усіх типів. Це дасть змогу розмістити всю необхідну інформацію в одному місці та залучити нових потенційних відвідувачів через трафік пошукових систем.

Приклад подій

Хостинг події – це також дуже масштабоване додаток для вашого сайту. Ви можете просто перерахувати одну чи дві події або створити цілий веб-сайт, який базується на рекламі та проведенні концертів, зустрічей, конференцій, ігор чи якоїсь їх комбінації.

Однак в будь-якому сценарії вам знадобиться більше функціональних можливостей, ніж WordPress може надати самостійно. Не помиляйтесь у нас – WordPress є чудовою основою для вашого веб-сайту про події. Це простий у використанні, гнучкий і безпечний. Проте вам потрібно кілька додаткових функцій, таких як:

 • Спосіб відображення та організації своїх заходів
 • Календар, де можна показати всі майбутні події в одному місці
 • Функціональність для того, щоб відвідувачі могли придбати квитки
 • Можливість управління інформацією про відвідувачів та реєстраціями

З установкою WordPress за замовчуванням нічого з них непросто, але все це може бути напрочуд просто за допомогою правильного плагіна.

Що шукати у плагіні подій

Перш за все, розумно шукати рішення з управління подіями з відкритим кодом. Сам WordPress є відкритим кодом, а це означає, що його вихідний код можна змінювати будь-яким способом. Те саме стосується більшості плагінів WordPress.

Це важливо, оскільки це означає, що ви матимете повну свободу щодо того, як працює ваш веб-сайт подій. Навіть якщо ви хочете все просто зробити зараз, ви будете мати можливість змінювати функції та функціональність відповідно до ваших точних потреб.

WordPress.org Безкоштовні додатки для подій

Плагіни для управління подіями не важко знайти – у каталозі плагінів WordPress (достатньо пошуку «події»), а також преміум-пропозицій від різних розробників є безліч безкоштовних варіантів. Хитрість полягає у виборі найкращого для вашого сайту.

Плагін реєстрації подій для WordPress може запропонувати широкий спектр функціональності. Давайте швидше розглянемо найважливіші функції, які має обрати ваше обране рішення, тому ви знаєте, на чому слід зосередитись:

 • Спеціальний тип публікації для подій. Так само, як плагін електронної комерції, такий як WooCommerce, додасть на ваш сайт нову опцію продуктів, плагін для подій повинен забезпечити вам спосіб створення типів публікацій подій. Це дозволить вам зберігати свої події окремо від іншого вмісту вашого веб-сайту (наприклад, публікацій та сторінок). Крім того, це полегшує додавання додаткової інформації до кожної події, включаючи ціни та місця.
 • Календар подій. Також корисно мати календар, який відображатиме всі ваші події в одному місці. Це полегшує відвідувачам можливість бачити все доступне, не потребуючи пошуку на різних сторінках. Якщо в календарі вони побачать подію, яка викликає їх інтерес, вони повинні мати можливість натиснути, щоб дізнатися більше про неї.
 • Функціонування квитків та реєстрації. Якщо всі ваші події безкоштовні, є сенс включити онлайн-покупки. Люди з більшою ймовірністю зареєструються, якщо зможуть завершити весь процес реєстрації на вашому сайті. Цей функціонал також повинен бути гнучким – дозволяє встановлювати ціни, пропонувати різні рівні квитків тощо.

Звичайно, є й інші особливості, які можуть стати в нагоді. Наприклад, деякі плагіни можуть надавати функціональні можливості і для керування подіями. Це може включати спосіб побачити всіх учасників події та керувати ними, а також сканувати квитки. Однак вищевказані три функції можна вважати обов’язковими, якщо ви хочете рекламувати події на своєму сайті.

Виберіть правильне рішення для управління подіями

Коли ви дізнаєтеся, що шукаєте, вибрати рішення для реєстрації подій з відкритим кодом не надто складно. У наступних трьох кроках ми проведемо вас через процес.

Крок 1: Складіть список бажаних функцій

Цей перший крок вимагає розуміння того, що саме ви хочете зробити на своєму сайті. Це означає відповідати на такі питання, як:

 • Які типи заходів ви будете рекламувати?
 • Потрібно лише перелічити кілька подій або багато з них?
 • Чи більшість ваших подій безкоштовні, чи вони приходять з ціною?
 • Яку інформацію вам потрібно надати потенційним учасникам?
 • Наскільки великими будуть ваші події та яка допомога вам знадобиться в їх управлінні?

Ці відповіді дадуть підказки щодо типів функцій, які вам знадобляться. Наприклад, якщо ви плануєте перераховувати регулярні великі події, вам знадобиться надійний календар і безліч функцій управління. З іншого боку, якщо ви рекламуєте кілька невеликих подій тут і там, ваші потреби будуть простішими.

На цьому етапі ви можете продовжити і скласти список бажань з функцій, які ви хочете, з вашого рішення управління подіями. У більшості випадків це має включати велика трійка ми обговорювали раніше (тип публікації подій, календар та функціонування квитків). Однак вам також потрібно включити будь-які функції, унікальні для вашого конкретного сайту та потреб.

Крок 2: Вирішіть, чи хочете ви отримати безкоштовне або преміум-рішення

Якщо ви взагалі знайомі з WordPress, ви, ймовірно, знаєте, що плагіни мають декілька стандартних різновидів. Деякі є безкоштовними, а інші мають ціну. Багато людей також мають фріміум за своєю природою, тобто вони мають як безкоштовну, так і преміальну версію.

Який тип плагіна ви виберете, багато в чому залежатиме від двох факторів:

 1. Ваш бюджет. Якщо у вас мало коштів для роботи, безкоштовний плагін може стати безпечнішою ставкою. З іншого боку, якщо ваш бюджет дозволяє, преміум-плагін може бути корисною інвестицією, якщо ви плануєте заробляти гроші на своїх заходах. Залежно від плагіна та рівня, який ви вибрали, це може коштувати вам десь від 50 до декількох сотень доларів.
 2. Ваші потреби. Як правило, преміум-плагіни пропонують більш вдосконалені функції, ніж безкоштовні альтернативи. Тож найкращий вибір буде частково залежати від того, яка функціональність вам потрібна, і чи ви хочете зробити простий сайт свого події чи включати складні функції.

У багатьох випадках плагін Freemium – це, безумовно, найкраща ставка. Це тому, що ви можете починати на вільному рівні, не ризикуючи нічим. Ви можете дізнатися, як працює плагін і вирішити, чи відповідає його основний функціонал вашим вимогам. Потім ви можете оновити, якщо і коли вирішите, вам потрібен доступ до більшого набору функцій.

Як приклад, давайте розглянемо плагін Event Espresso.

EventEspresso

Це рішення для управління подіями має полегшену версію, Event Espresso Decaf, яка занесена до каталогу плагінів WordPress. Він включає функціональність квитків та реєстрації, автоматичні електронні листи підтвердження та навіть додатки, які допоможуть вам сканувати квитки та відстежувати відвідування під час подій.

Тоді є преміальна версія, яка також є варіант з відкритим кодом:

EventEspresso Pro

Сюди входять додаткові функції, такі як надійний календар подій та можливість створення кількох варіантів ціноутворення та квитків. Деякі з цих функцій також можна придбати як окремі додатки, яка ще одна дорога, яку можна взяти. Завдяки правильному поєднанню безкоштовного плагіна та декількох додатків, ви часто можете отримати все необхідне за досить низьку вартість запуску..

Крок 3. Оцініть ваш список плагінів

Щойно ви дізнаєтесь, що шукаєте, все, що вам залишилося, – це розпочати вивчення ринку. Ви можете перевірити довідник плагінів WordPress, ринки преміум-класів, такі як CodeCanyon, та незалежні веб-сайти розробників (просто зробіть дослідження, щоб переконатися, що ви отримуєте свій плагін із авторитетного джерела).

Створюючи короткий список плагінів календаря подій, які вам подобаються, вам потрібно буде ретельно оцінити кожен з них. Для цього вам потрібно буде врахувати:

 • Набір функцій: Чи надає плагін усі основні функції у вашому списку?
 • Ціноутворення: Чи буде плагін вписуватися у ваш бюджет (включаючи преміальні яруси та додатки, якщо це доречно)?
 • Рейтинги та огляди: Що мають сказати інші користувачі про плагін?
 • Сумісність: Чи оновлюється плагін та чи сумісний він із вашою версією WordPress (та вашою темою WordPress або іншими плагінами)?
 • Підтримка: Чи надає розробник підтримку плагіна, в ідеалі через декілька каналів?

Нарешті, якщо це взагалі можливо, ви захочете перевірити плагін управління подіями, перш ніж взяти на себе його. Якщо немає демо-версії, візьміть безкоштовну версію та встановіть її на тестовому веб-сайті. Іноді практичне використання плагіна – це найкращий спосіб визначити, чи сподобається вам користуватися ним довгостроково.


Якщо ви хочете заохочувати високі показники відвідуваності на своїх заходах, вам знадобиться правильний набір інструментів. Гнучке рішення з відкритим кодом дозволить вам вибрати та вибрати, які функції вам потрібні. Цього легко досягти, створивши свій сайт за допомогою WordPress та доповнивши його за допомогою правильного плагіна.

Який улюблений інструмент управління подіями? Розкажіть про це у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map