Як вибрати колірну схему для вашого проекту WordPress

Вибір кольорової схеми для WordPress та найкращих генераторів кольорів

Вибір колірної гами для вашого проекту WordPress може бути дуже складним та трудомістким завданням. Правильні кольори допоможуть створити красивий і привертаючи увагу сайт, привабливий для ваших відвідувачів та заохочуючи їх повертатися знову і знову. Але помиліться, і кількість повторних відвідувачів, продажі, коефіцієнти конверсії та бізнес можуть постраждати.


На щастя для вас, багато найпопулярніших тем WordPress включають вбудовані кольорові параметри. Наприклад, загальна тема WordPress включає підбір кольорів майже для кожного модуля створення веб-сторінок, а також тонни вбудованих опцій у реальному користувальницькому WordPress. Тож з правильною темою ви зможете повністю реалізувати свою колірну гамму.

У цьому переліку найкращих генераторів кольорів ми розглянемо різноманітні інструменти, які допоможуть вам вибрати колірну гаму для вашого веб-сайту WordPress. Вибір генераторів кольорів, згаданих у цій статті, пропонує численні функції між ними. Тож незалежно від вашого дизайнерського досвіду, ви зможете знайти інструмент генератора кольорів, який відповідає вашим потребам.

Палітри брендів

Бренд палітри від сміливого веб-дизайну

Один з найкращих способів розпочати роботу з власною кольоровою гамою – це натхнення великими брендами у вашій ніші. Не хвилюйтеся – це не пов’язано з гуглінгу та огляду зображень, щоб розшифрувати ідеальний відтінок синього. Сміливий веб-дизайн створив зручну інструмент кольорової палітри бренду долі 500 компаній, щоб зробити це легко!

Приклад палітри брендів FedEx

Цей безкоштовний інструмент для палітри кольорів дозволяє легко побачити, які інші бренди у вашій ніші використовуються. За допомогою фільтрів виберіть конкретну галузь, а потім натисніть на логотип, щоб переглянути шістнадцять кольорів, які конкретна компанія використовує для свого веб-сайту та маркетингу. Хоча ми б не пропонували копіювати фірмовий бренд, це чудовий інструмент для отримання натхнення та перегляду тенденцій кольорової палітри. Таким чином ви можете легко звузити напрямок, який ви хочете взяти своїми кольорами.

Adobe Color CC

Adobe Color CC

Як і всі продукти Adobe, Adobe Color CC це вдосконалене рішення, яке передбачає трохи кривої навчання, якщо ви хочете максимально використати його функції. Виберіть заздалегідь створену палітру кольорів або створіть власну на основі кольору або завантаженого зображення на ваш вибір.

Adobe Color CC дозволяє вибирати власні правила кольорів або вручну коригувати кольори самостійно. Якщо ви шукаєте основний та швидкий генератор кольорів, це не програмне забезпечення для вас. З іншого боку, якщо дизайн – це ваша річ, і вам подобається досліджувати складність палітри кольорів, Adobe Color CC буде прямо на вашу вулицю.

Охолодження

Охолодження

Охолодження дозволяє швидко створювати красиві кольорові гами, які завжди працюють разом. Заблокуйте колір, який ви хочете використовувати, натисніть пробіл, і тоді Coolors створить відповідну кольорову гаму. Якщо ви базуєте кольорову схему навколо зображення, просто завантажте зображення, і дозвольте Coolors знайти найкращі кольори для його відповідності.

Кольори можна налаштувати, регулюючи температуру, відтінок, насиченість тощо. Потім палітри можна організовувати та зберігати у Хмарі, дозволяючи отримувати доступ до них з будь-якого місця.

ColorHexa

ColorHexa

ColorHexa це безкоштовний інструмент, який створить кольорову палітру для будь-якого обраного вами кольору. Після вибору кольору ColorHexa видасть детальну інформацію про цей конкретний колір. Сюди входять відсотки кольорів, які складають обраний колір, а також статистичні дані щодо відтінку, насиченості, яскравості тощо.

Створюється ряд кольорових палітр, а також альтернативні варіанти, зміни відтінків і тонів, а також попередній перегляд кольорового тексту та рамки. Загалом, ColorHexa – надзвичайно глибокий інструмент, який надасть вам змогу створити правильну кольорову гаму для вашого веб-сайту WordPress.

Palettr

Palettr

Palettr є цікавим інструментом генерації кольорів. Замість того, щоб базувати палітру кольорів на окремому кольорі, Palettr вибирає кольорову палітру навколо теми чи місця. Просто введіть слово або слова, які найкраще описують тему чи місце. Потім зачекайте, поки Palettr знайде відповідні кольори.

Palettr працює, знаходячи зображення, пов’язані з вашими словами, а потім генеруючи кольорові палітри навколо цих фотографій. Без сумніву, Палеттр – це розумна концепція. І прекрасний спосіб знайти натхнення, якщо ви намагаєтеся знайти потрібні кольори для проекту.

Кольорові кольори

ColorFavs

Кольорові кольори це акуратний маленький інструмент, який створить різноманітну палітру кольорів та інформацію для кольорів на ваш вибір. Цей веб-сайт буде генерувати красиві палітри кольорів з URL-адрес, зображень або відповідати певному кольору. Colorfavs відображатиме додаткові кольори та перетворення кольорів. Сюди входять різноманітна колірна гамма, градієнтні відтінки, піддони відтінків тощо.

Ви також можете вибрати з Colorfavs безліч попередньо вибраних кольорових палітр. Як і ваші улюблені кольори та палітри. Або створити колекції палітри, які можна зберігати та використовувати для різних проектів WordPress.

ColorLovers

ColorLovers

ColorLovers – це спільнота, спрямована на те, щоб надати творцям місце для збору, обміну їх роботою та пошуку натхнення для наступного проекту. Тут ви можете вивчити різноманітні кольори, палітри та візерунки, обговорити тенденції та статті та взаємодіяти з усім колоритним співтовариством.

ColorLovers містить кілька різних інструментів дизайну. ФОТОКОПА – це генератор кольорів натхненний зображеннями Просто завантажте фотографію, і PHOTOCOPA повернеться із шести кольоровими палітрами, витягнутими із зображення.

КОПАСО – це вдосконалений інструмент кольорової палітри від ColorLovers, який знаходить кольорову палітру відповідно до обраних кольорів або знову з завантаженого зображення. COPASO – це один із найпотужніших інструментів ColorLovers, що відображається на його більш досконалому інтерфейсі.

Палітра дизайну матеріалів

Матеріал розріз

Палітра дизайну матеріалів це надзвичайно простий, хоч трохи базовий інструмент генератора кольорів. Просто виберіть два кольори з параметрів кольорового дизайну, і це створить палітру кольорів для вашого проекту WordPress.

Корисно, Material Design позначить кожен колір, який він пропонує у створеній палітрі, як найкраще використовувати його. Наприклад, він вибере один колір, який найкраще використовуватиме як основний колір тексту, один як колір вторинного тексту тощо. Це особливо корисно для тих, хто мало бачить дизайну, і яким дійсно потрібно провести весь процес вибору та використання кольорів, які працюють разом.

Palettable

Palettable

Palettable це ще один чудовий інструмент для тих, хто шукає швидкий і простий генератор кольорів без надмірностей. Це рішення працює, пропонуючи кольори, що досить просто. Тоді ви вирішите подібно до або не подобається, що дозволяє або зберегти колір, або передати його. Потім додається більше кольорів, які відповідають оригінальним кольорам, що дозволяє створити повну колірну гамму з п’яти кольорів.

Є два великих плюси Palettable. Один – повноекранний екран кольорів. Це дозволяє вам добре зрозуміти і відчути, як кольори працюють разом. Друга – простота використання. Ви можете вибрати та налаштувати кольори лише кількома клацаннями кнопки.

Фінальні думки

Пошук правильного набору кольорів є надзвичайно важливою частиною будь-якого проекту (майже такий же важливий, як вибір найкращої теми WordPress). Як ви бачите, в Інтернеті є безліч інструментів, які допоможуть вам правильно це зробити. При першому запуску спробуйте скористатися парою різних кольорових генераторів. Це допоможе вам зрозуміти, який з них найкраще відповідає вашим потребам та досвіду. Потім сідайте і дивіться, як ваші проекти оживуть за допомогою створених вами нових динамічних кольорових схем.

Який генератор кольорів кидається в очі? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map