Як упорядкувати веб-сайт WordPress та покращити досвід користувачів

Як упорядкувати веб-сайт WordPress та покращити досвід користувачів

Немає нічого прикрого, ніж перший погляд на новий веб-сайт, а потім доведеться боротися, щоб дістатися туди, куди ви насправді хочете зайти. Щоб знайти вміст, який ви насправді шукали. Хоча, на щастя, дні рекламних, навантажених ключовими словами, масово непридатних сторінок, покликаних заробляти гроші від Adsense, більше не з’являються в результатах пошуку так часто, як колись…


Багато веб-сайтів, особливо старіші з тисячами сторінок вмісту, можуть бути досить важкими для навігації навіть за умови належної структури та функціональності. Коли його немає, часто простіше натиснути на зворотний простір і повернутися, щоб запитати в Google, що ви хочете знати, а не залишатися на веб-сайті. У цій статті ми розкриваємо, як ви можете впорядкувати свій сайт WordPress, щоб уникнути подібних проблем та значно покращити вашу роботу користувачів.

Використовуйте категорії правильно

Ви можете бути спокусливим спробувати бути оригінальним, використовуючи прикольні категорії, які отримують лише “інсайдери”, або просто дозволити категоріям лежати поруч із дорогою, коли ви зосереджені на створенні контенту, але точні категорії дозволяють набагато приємніше переглядати для і перший раз, і відвідувачі, що повертаються.

Якщо категорія занадто загальна, або вона просто позначає тип контенту, немає реального способу, щоб відвідувачі могли знайти більше того ж, якщо їм сподобався ваш перший вміст … крім, можливо, часто недостовірних плагінів “пов’язаних публікацій”.

Створення вручну та додавання публікацій до категорій після факту може здатися непростим завданням, але, врешті-решт, це допомагає впорядкувати ваш веб-сайт та покращити загальну роботу користувачів. Якщо ви подивитесь на наші категорії тут, на WP Explorer, ви можете побачити, що ми чітко розділяємо наші публікації на категорії, які узгоджуються з актуальною темою, що дозволяє дуже легко читати більше про певну тему, яка вас цікавить..

Запровадити чітку навігацію

Запровадити чітку навігацію

Коли ваш веб-сайт починає рости, а ви починаєте пропонувати не лише декілька послуг, а й спільноту, важливо мати чітку навігацію. Багато блогерів вибирають сторінку “почати тут”, яка ознайомлює читача, який вперше ознайомився з тим, що вони роблять, у кількох своїх найкращих публікаціях з даної теми. Для деяких предметів він може працювати, але для інших є занадто багато підтемати, щоб він був дійсно ефективним. Якщо це стосується теми вашого веб-сайту, однією з найкращих речей, що ви можете зробити, є налаштування навігації, яка дозволяє користувачеві швидкий доступ до будь-якої з цих підкатегорій контенту..

Один з найпростіших способів налаштувати це – це добре класифікувати категорію та просто додати меню, що містить категорії, або додати категорії на бічну панель на сторінках, де це доречно. Знову ж таки, якщо ви хочете побачити приклад цього, вам слід шукати не далі, ніж саме цей веб-сайт. Зліва ви побачите наші категорії тут у WP Explorer, і важко сперечатися з таким рівнем ясності. Зрештою, ваші користувачі, можливо, можуть використовувати Google для пошуку конкретного вмісту на вашому веб-сайті, але, швидше за все, ні, вони також знайдуть результати і для ваших конкурентів, що призведе до витоку потенційних підписників та клієнтів..

Майте чітке розмежування між різними фрагментами вмісту

Незалежно від того, чи змінюється колір фону для однієї конкретної області, майстерне використання пробілів, чітко видимі рамки або чітке використання підзаголовків заголовків, важливо, щоб було легко розповісти основний вміст, крім, наприклад, бічна панель. Якщо все це розмиється, досвід читання стане зайвим болючим.

Якщо ваша тема страждає від синдрому “бічна смуга поєднання з основним вмістом”, і у неї немає варіантів зміни кольорів бічної панелі, не хвилюйтеся. Виправити це не надто складно, і якщо ви не хочете забруднити руки, будь-який дизайнер / розробник, який коштує мастила на клавіатурі, повинен мати можливість швидко виправити за кілька годин або менше.

Ще одна альтернатива – просто встановити іншу тему, яка краще обробляє цей аспект. Звичайно, якщо на вашому веб-сайті є велика аудиторія або це основне джерело вашого доходу, ви завжди повинні перевірити тему / зміни тем на локальній версії вашого веб-сайту WordPress, перш ніж безпосередньо реалізувати що-небудь. Дізнайтеся більше про те, як локально встановити WordPress у Windows (тут для користувачів Mac).

Видалити всі зламані посилання

Видаліть зламані посилання

Це само собою зрозуміло, але для старих сайтів може бути важко зберегти весь старий вміст свіжим, і легко можна закінчити кількома ламаними посиланнями. На щастя, вам більше не доведеться вручну проходити всі ваші сторінки, щоб полювати на непрацюючі посилання. Як і в більшості інших речей, тепер для цього є плагін. Насправді у нас навіть є посібник про те, як знайти і видалити зламані посилання прямо тут, у WP Explorer.

Використовуйте вкладки

Вкладки – це випадки, коли фрагмент вмісту недостатньо довгий або важливий, щоб гарантувати іншу сторінку, але вміст достатньо інший, щоб створити принаймні підзаголовок, щоб розділити вміст. Якщо ви дизайнер, ви можете, наприклад, мати вкладки для різних типів дизайнів, які ви робите, при цьому головна сторінка демонструє лише ваш основний фокус.

Якщо ви хочете отримати уявлення про те, як виглядають вкладки, коли вони реалізовані, ви можете просто прокрутити вниз, щоб перевірити біографію автора під цим дописом, завдяки чому вони прекрасно використовують їх. Ми навіть створили посібник про те, як можна легко використовувати плагіни для отримання вкладок на вашому сайті WordPress.

Підвищення швидкості сайту

Підвищення швидкості сайту

Важко змусити роботу веб-сайту почуватися гладкою, якщо кожен раз, коли ви натискаєте на посилання, потрібно чекати, дивлячись на піктограму завантаження більше секунди чи трьох. Швидкість – це те, що все більше і більше сприймається як належне через фокус на швидкості, який мають більші сайти, і виділення через повільність – це точно не дуже добре.

Можливо, ви помітили, що ми тут багато говоримо про швидкість на WPExplorer (ми щойно опублікували статтю про деякі дивовижні плагіни для прискорення вашого веб-сайту WordPress), і це тому, що швидкість завантаження є важливим елементом досвіду користувача. Більш тривалий час завантаження часто є важливим фактором, коли мова йде про більш високі показники відмов, і, як виявлено, вони значно знижують продажі. Крім того, Google визнав, що швидкість завантаження відіграє важливу роль у пошукових рейтингах. Зараз у деяких випадках хост може виявитися основною проблемою. Але там, де це не так, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб порівняно легко покращити швидкість свого веб-сайту.

Використовуйте мережу доставки вмісту (CDN)
Один із способів пришвидшити ваш веб-сайт – розмістити ваш більш важкий вміст, як-от зображення, у сторонніх мережах, які швидше доставляють його кінцевому користувачеві. Ми навіть склали список безкоштовних CDN для вас.

Використовуйте плагін кеша
Плагін кеша – це плагін, який позбавляється від деяких запитів на стороні сервера, публікуючи те, що він може стати статичною HTML-сторінкою. Є кілька плагінів, які навіть виходять за рамки цього. Перегляньте наш посібник щодо встановлення та налаштування додатка кеша.

Видаліть непотрібні плагіни
Якщо у вас активовано чимало плагінів, які не служать справжньому призначенню для вашого нижнього рядка, можливо, це гарна ідея позбутися від більшості їх. Докладніше про те, як і чому слід видалити надлишки плагінів WordPress.

Оптимізуйте свої зображення
Легко вирізати кути тепер, коли WordPress автоматично змінює розміри зображень, щоб вони вмістилися у ваш вміст. Тим більше, коли вам доводиться по-справжньому боротися, щоб знайти чудове зображення, яке буде разом із вашою публікацією, все надто просто, щоб бути ледачим і просто завантажити його таким, як є, і помістити його у свій пост чи статтю. Але це фактично може істотно вплинути на швидкість завантаження вашого веб-сайту. Один з найпростіших і найважливіших кроків, який потрібно зробити, – це скоротити зображення до відповідного розміру і, можливо, стиснути його, використовуючи більш зручний для розміру формат файлу, наприклад, JPEG. Після цього ви можете використовувати один із цих плагінів для оптимізації зображень, і ви вже будете випереджати більшість сайтів WordPress, коли мова йде про зображення та швидкість завантаження..

Згорнути

Зрештою, швидкість веб-сайту поки що може бути покращена лише у тому випадку, якщо ваш хост сам виявиться надзвичайно повільним. Якщо ви повністю оптимізували свій веб-сайт відповідно до нашого посібника щодо прискорення роботи свого веб-сайту, і він все ще дуже повільний, ви можете розглянути можливість зміни свого хостинг-плану або навіть хостингу взагалі. (Тут у WPExplorer ми використовуємо WPEngine, і як ви точно можете сказати самі, у нас немає проблем із повільними швидкостями завантаження тут.)

Повністю спрощений і оптимізований веб-сайт для користувацького досвіду може бути складним завданням, особливо для більш технічно складних. Але в той же час це дуже можливо, і винагорода, яка приходить разом з цим, більш ніж вартих зусиль.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map