Як створити WordPress блог, від ідеї до публікації

Як створити WordPress блог

Отже, ви хочете бути блогером. Це круто! Але що робити, якщо ви новачок у всьому бізнесі ведення блогів, і ви не знаєте перше, що писати у блозі? Можливо, у вас вже є досвід написання, а може й ні. Все, що ви знаєте, – це те, що вам належить поділитися з рештою світу. У цій статті ми допоможемо вам розпочати роботу, написавши першу публікацію та опублікувавши її WordPress.


Почніть з ідеї

Як скаже вам будь-який досвідчений письменник, писати важко – особливо починати. Але не лякайтеся! Все, що потрібно для початку, – це ідея. Якщо у вас вже є ідея чи навіть декілька, це чудово! Якщо ви цього не зробите, цей розділ допоможе вам розпочати мозковий штурм ідей, про які можна писати (і, можливо, надихне ще тих, хто з вас уже має ідеї).

Спочатку потрібно відповісти на деякі запитання. Яка мета вашого блогу? Це призначено про щось і все, чи це просто заповнення певної ніші в блогосфері? Визначення ваших цілей для блогу допоможе вам придумати ідеї для публікації.

Частина придумування ідей для публікації – це причина для публікації. Чому ви пишете повідомлення? Що ви маєте намір зробити цю посаду, якщо що? Причина може бути такою ж простою, як “Я публікую повідомлення лише тому, що можу”, але ось ще кілька питань, щоб змусити вас задуматися (що, до речі, може стосуватися і мети блогу, а не лише посади) :

 • Ви пишете підручники?
 • Обмін рецептами?
 • Інформування мас про причину чи важливу тему?
 • Ділитися своїми думками та думками?
 • Надання експертизи?
 • Оновлення друзів та родини про ваше життя?

Що б ви не вирішили написати, важливим є те, що ви пишете про те, що хочете, або про що вам важливо. Писання для вашого блогу – це не те саме, що писати за наймом – ви можете вибирати теми, не вимагаючи їх схвалення чи перегляду. Можливо, справа у суперечливій проблемі. Можливо, це рада чи посібник, які ви хочете, щоб хтось вам дав. Можливо, вам дуже сподобався мем, або рецепт, або книга, або фільм. Можливо, ви просто реблогізуєте допис, який вам написав хтось інший. Ви обмежені лише тим, що можете придумати.

Написання вашої публікації

Написання Вашого допису в блозі

Насправді немає правильного чи неправильного способу написання допису в блозі, але є основний процес, яким користуються більшість авторів: Мозковий штурм. Структура Чернетка. Перегляньте. Коректування. Опублікувати.

Після того, як ви перерахували кілька ідей і обрали тему, це може бути корисно спланувати те, що ви хочете написати. An контур служить керівництвом щодо того, що скаже ваша публікація. Але не кожна публікація потребує контуру, тому не відчувайте, що її потрібно мати кожен раз.

Що робити, окреслити чи ні, ви просто не знаєте, що сказати? Нічого страшного. Просто напишіть. Акт зменшення слів на сторінці набиратиме більше слів, і перш ніж ви це зрозумієте, ви напишете кілька абзаців, можливо, навіть кілька сторінок. Не має значення, чи є те, що ви написали, достатньо або занадто багато, добре або навіть оприлюднити – це лише перший чернетка. (Зрозуміло, іноді ви можете це зрозуміти з першого походу, але не сподівайтеся!)

Наступний крок – доопрацювання. Як і в окресленні, це не крок, який ви повинні робити кожен раз; ви можете просто опублікувати свій перший проект як є. Але залежно від того, ким є ваші читачі та наскільки професійно ви представляєте себе, може бути корисним зробити хоча б одну редакцію. Ви можете подивитися, що ви написали, вирішити, що важливо, і змінити те, що неправильно або не має сенсу.

Коректування важливо. Автокорекція багато робить для вас написання розумним, але воно не може перевірити контекст слів, які ви вводите. Тому просто не забудьте зробити невелику коректуру, щоб переконатися, що ви добре використовували англійську мову та не маєте помилок. Якщо ви хочете, щоб хтось заглядав за вашою публікацією, перш ніж писати, схопіть друга чи колегу, якій ви довіряєте.

Оптимізація пошукової системи WordPress

Оскільки ваш блог є в Інтернеті, важливо запам’ятати SEO під час написання публікації. Існує тонн, щоб дізнатися про SEO (є цілі блоги, присвячені цьому, наприклад Йоаст і Моз), і ми не зможемо висвітлити все, що стосується SEO WordPress в SEO в цій публікації. Але один з найважливіших SEO-пунктів, який слід пам’ятати, коли пишеш свій пост, – це ключові слова.

Ключові слова – це фокус вашої публікації, і ви, ймовірно, будете користуватися одними і тими ж ключовими словами, коли пишете більше публікацій для свого блогу. Пошукові системи (наприклад, Google або Bing) помітять, коли ви регулярно додаєте вміст і коли ті самі слова або короткі фрази постійно з’являються. Це допоможе вам скласти позицію в результатах пошуку за цими термінами, полегшивши пошук нових читачів. Щоб допомогти у публікації SEO, ви також можете розглянути безкоштовний плагін, як-от Йоаст SEO або Все в одному SEO що додає параметри SEO прямо на вашу сторінку публікацій.

Тепер ви маєте основи написання допису в блозі. Якщо ви все-таки хочете чи потребуєте допомоги у написанні, є багато інших ресурсів. Але зараз ми перейдемо до публікації вашої публікації.

Створення допису в WordPress

Зараз є декілька способів, як ви можете передати свою чернетку в WordPress для публікації. Перший, і найпростіший, – це записати його прямо в WordPress. Просто увійдіть на свій сайт і додайте нову публікацію, яку ви можете виконати одним із трьох способів:

 1. Клацніть на знаку знака плюс у заголовку.
 2. На інформаційній панелі адміністратора WP перейдіть до меню Повідомлення в бічній панелі та натисніть Додати новий.
 3. Також на інформаційній панелі адміністратора WP використовуйте віджет Quick Draft.

Три способи додати допис WordPress

Незалежно від того, який варіант ви перейдете, натисніть у полі текстового редактора і почніть вводити текст. Якщо ви не опублікуєте його одразу – наприклад, якщо вам доведеться зупинитися в середині написання, або ви хочете переглянути його пізніше, – натисніть Зберегти чернетку кнопка. Це збереже чернетку, щоб ви могли пізніше повернутися до неї, навіть якщо ви вийдете.

І не забудьте SEO оптимізувати назву вашої публікації. Спробуйте вибрати щось захоплююче, на яке люди захочуть натиснути. Ви також повинні додати деякі ключові слова, щоб ви сподівалися відображатися в результатах пошуку.

зберегти чернетку

Другий спосіб додати чернетку до WordPress – це написати свою публікацію в програмі текстової обробки та скопіювати та вставити її в текстовий редактор у WordPress. Це може бути складним, оскільки іноді форматування змінить або спричинить проблеми при його копіюванні та вставці, тому, якщо ви хочете пройти цей маршрут, радимо скористатись базовим редактором, наприклад Блокнот або TextEdit.

Очистити форматування публікації

Якщо ви дійсно хочете використовувати Word або Pages, то просто переконайтеся, що вставте свій вміст на вкладку «текст» під час створення вашої публікації в WordPress. Якщо ви забудете і вставте свій вміст на вкладку “візуально”, ви можете скористатися кнопкою “чіткого форматування”, щоб видалити текстові формати (напівжирний, курсив, закреслений) – але вам все одно доведеться перейти на вкладку тексту, щоб шукати будь-які проміжки чи теги.

Форматування вашої публікації

Створивши свій вміст, ви можете покращити його, додавши форматування. WordPress має в своєму редакторі публікацій безліч чудових варіантів, які допоможуть зробити ваш вміст більш читабельним як для реальних читачів, так і для пошукових роботів. Щоб побачити їх усіх, натисніть на «тумблер панелі інструментів», щоб відкрити кухонну мийку.

Форматування журналу кухонного миття

Основи

Деякі важливі варіанти, які ви, ймовірно, використовуєте, повинні бути зрозумілими з піктограм кнопок. Сміливі курсиви, підкреслення, підкреслені та упорядковані списки повинні бути знайомі. Це важливі інструменти для сприяння збільшенню рівня читабельність ваших публікацій у блозі та підкреслювати ключові слова для пошукових систем.

Форматування блогу

Додавання посилань на повідомлення

Створюючи свою публікацію, ви можете додати посилання на пов’язаний вміст. Це чудово! Зв’язування робить ваш вміст більш цінним для ваших читачів, а також пошукові системи, як він, коли ви посилаєтесь на авторитетні джерела. Просто виділіть текст, до якого ви хочете додати посилання (називається текст прив’язки) і натисніть на кнопку вставки / редагування посилання. Переконайтесь, що вставляючи свої посилання, установіть прапорець, щоб відкрити посилання у новому вікні чи вкладці, і таким чином ваші читачі залишатимуться на вашому сайті.

Форматування посилань на блозі

Ще одна порада посилання – додати атрибут заголовка в “текстовій” частині редактора (і якщо ви не хочете цього робити чи не знаєте як, ми створили простий плагін, який автоматично додаватиме атрибути заголовка для вас). Назви посилань важливі, оскільки дають читачам знати, куди ви їх надсилаєте, а також для SEO, оскільки ви можете додати кращий опис (із ключовими словами) для свого посилання, на відміну від посилання на текст прив’язки..

Додавання заголовків та підзаголовків

Ви повинні додавати заголовки майже до кожної написаної вами публікації. Це можуть бути навіть ті самі заголовки, які ви використовували під час викладу своєї посади. Заголовки допомагають вашим читачам орієнтуватися по вашому вмісту та стежити за потоком ваших думок. Що стосується SEO, ваше структура заголовка повідомляє пошуковим системам, який вміст є найважливішим (тому не забувайте про ці ключові слова).

Форматування рубрик блогу

Просто виберіть спадне поле, щоб вибрати заголовки. Зазвичай назва вашого блогу буде заголовком 1 (у якому використовується тег форматування H1), тобто це найважливіша фраза на сторінці. Після цього слід використовувати заголовки Н2 для основних розділів вмісту, а потім підрубрики Н3 нижче. Ви можете продовжувати роботу (H4, H5, H6), але якщо ви не маєте справу з дуже детальним вмістом, це зазвичай надмірно, а після заголовків H3 ви можете просто використовувати жирний текст.

Публікація своєї публікації

WordPress містить кілька варіантів, коли ви готові опублікувати свою публікацію. Ви можете вибрати, чи хочете ви, щоб ваша публікація була загальнодоступною або захищена паролем5, і чи хочете ви опублікувати її негайно, або запланувати її автоматичне опублікування на майбутню дату та час. Також є кнопка для попереднього перегляду публікації, щоб ви могли бачити, як вона буде виглядати в прямому ефірі.

публікувати

Категорії та теги WordPress

Також у вас є можливість додати категорії та теги до своєї публікації, що ми радимо зробити перед публікацією. Категорії більш широкі, і вони повинні бути загальними темами, які висвітлює ваш блог. Наприклад, тут у нашому WPExplorer категорії блогу включають теми WordPress, підказки, огляди, подарунки та кілька інших. Теги більш конкретні і повинні бути дуже зосередженими. Якщо до цієї публікації були додані теги, вони можуть бути блогами, написаннями, початківцями, SEO-блогами або чимось подібним.

Як бачите, категорії та теги є дуже важливими для SEO вашого веб-сайту, і, як тільки у вас є кілька дописів, ви повинні додати одну або кілька категорій і тегів до кожного. допоможе впорядкувати їх для подальшого ознайомлення та допоможе читачам під час перегляду ваших публікацій.

категории_теги

Зображення WordPress

Останній варіант, який ви можете додати, – це зображене зображення. Ви можете вставляти всілякі медіа у вашу публікацію WordPress, але пропоноване зображення вибирається за допомогою параметра праворуч від вмісту.

Образне зображення WordPress

Пропоновані зображення – чудовий інструмент, оскільки вони з’являться в результатах пошуку зображень. Завантажуючи нове зображення, не забудьте надати своєму зображенню хороший, готовий до SEO заголовок та текст alt. Заголовок зображення більше для доступності, і він буде використовуватися читачами екранів, тоді як текст alt – це те, що бачитимуть пошукові системи.

Додавання обраних зображень WordPress

З урахуванням усіх цих параметрів ви нарешті готові опублікувати свою публікацію! Просто натисніть на Опублікувати кнопка, і ви закінчили. Натисніть кнопку, щоб передати свою публікацію в прямому ефірі, де люди та пошукові системи можуть її знайти!

Потрібно внести зміни?

Якщо ви коли-небудь відчуваєте необхідність повернутися назад і змінити що-небудь або якщо ви зрозуміли, що ви помилилися, можете будь-коли повернутися до редагування опублікованих публікацій. Це можна зробити за допомогою віджета “Your Stuff” на панелі приладів або на екрані “Усі повідомлення”.

Висновок

Писати свою першу публікацію в блозі може бути страшно, але це не обов’язково! Дотримуйтесь порад у цій статті про те, як писати та публікувати публікацію в блозі на WordPress, і незабаром ви будете вести блоги як професіонал. Що це було, як написати свій перший пост? Як ви себе почували, натиснувши Опублікувати? Поділіться своїми історіями в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map