Як створити веб-сайт для малого бізнесу WordPress

Як створити веб-сайт для малого бізнесу WordPress

Ви прийняли рішення запустити веб-сайт для малого бізнесу? Дійсно важливо визнати необхідність створення сильної присутності в Інтернеті, і один з найкращих способів зробити це – на веб-сайті WordPress для малого бізнесу. Чому WordPress? Тому що WordPress ідеально підходить для малого бізнесу! Це дасть вашому бізнесу надійну базу та хороший шанс розкрити його потенціал в повній мірі в Інтернеті. Завдяки WordPress легко створити свій бренд, продати свій бізнес в Інтернеті та встановити свою ідентичність завдяки якісному вмісту, який пропонує ваш веб-сайт.


Хоча Ваш веб-сайт повинен бути легко доступним для вашого цільового ринку та задовольняти їх естетичні вподобання. Він також повинен розповісти історію вашого бренду, відрізнятися від конкурентів та представити себе потенційним клієнтам. Тут випливає, що завдяки дизайну, який ви реалізуєте, та контенту, який ви створюєте для свого малого бізнесу, має бути можливість донести до клієнтів, що ви надійний, надійний ресурс.

Тепер, як ви працюєте над створенням веб-сайту WordPress для малого бізнесу? Ось кілька основних кроків та порад, які допоможуть розпочати роботу.

Contents

Налаштування вашого веб-сайту: самий початок

Якщо ви відчуваєте себе переповненими початковими кроками зі створення власного веб-сайту, просто читайте далі, і ми допоможемо вам. Подумайте добре про зовнішній вигляд вашого майбутнього веб-сайту, його функціональні функції, назву тощо. Ви можете обладнати веб-сайт WordPress для свого малого бізнесу усім вищепереліченим, стежачи за цільовим ринком для вашого бізнесу, пошукових систем та особливостей вашого бренду..

Знайдіть хороший хостинг

WordPress хостинг

В основі кожного веб-сайту – хороший хостинг. Оскільки ви створюєте веб-сайт для малого бізнесу WordPress, ми рекомендуємо пропустити спільні або основні хмарні хостингові плани та запропонувати щось кероване. Зокрема, ми рекомендуємо ознайомитися з Flywheel, Kinsta або WP Engine (саме для цього використовується WPExplorer). Усі три компанії пропонують найвищу лінійку, повністю керований хостинг WordPress. Це означає, що вони дбають про обладнання, програмне забезпечення, безпеку та інше для вашого сервера, щоб ви могли зосередитись на створенні свого бізнесу.

Виберіть і зареєструйте доменне ім’я

Поряд із розміщенням вашого веб-сайту для малого бізнесу WordPress також знадобиться доменне ім’я. Але не будь-яке старе складене ім’я зробить. Доменне ім’я вашого веб-сайту має бути як фірмовим, так і запам’ятовується. Чому це так важливо? Оскільки доменне ім’я представляє ваш бізнес і часто формує перше враження людини про ваші послуги. Ось чому він повинен бути відповідним вашому бренду, а також запам’ятовуватися відвідувачам. Вони повинні пам’ятати про це і знову і знову повертатися на ваш сайт.

Брендинг шаблонів монстрів

Приклад: Шаблонмонстр Брендінг

Ось короткий перелік речей, які слід врахувати, щоб вибрати правильне доменне ім’я:

 1. Будьте лаконічними. Ім’я домену, що містить близько трьох-чотирьох слів, приверне увагу людей та легко запам’ятає.
 2. Не використовуйте дефіси чи цифри для свого доменного імені. Справа в тому, що люди часто забувають включати дефіси або ставити їх у неправильне місце, коли вони друкують або діляться доменним іменем. Щодо цифр, люди іноді плутаються, вони не впевнені, чи прописано число чи це повинно бути зазначено в числовій формі. Ви не хочете, щоб люди завітали на неправильний сайт через введення дефісів або номерів у доменне ім’я для вашого бізнесу, чи не так??
 3. Полегшіть вимовляти, вводити та писати слова. Зробивши просте доменне ім’я, ви збільшите ймовірність його спільного використання. Люди повинні легко сказати вголос, набрати або прописати.
 4. Переконайтеся, що ваше доменне ім’я легко запам’ятати та пов’язати з вашим брендом. Громадськість знайде вас в Інтернеті та поділиться з іншими за допомогою доменного імені. Тому він повинен відповідати вашому бренду і ідеально представляти його. І не забувайте, що пригадувати їх після побаченого чи почутого слід порівняно легко. Закінчіть своє доменне ім’я, яке ви зможете ознайомити, знайомим розширенням. Розширення “.com”, мабуть, найвідоміше (75 відсотків існуючих доменних імен). Подумайте про те, щоб закінчити своє на цьому і полегшити людям запам’ятовування навіть тоді, коли проходить час.

GoDaddy $ 0,99 Доменні імена

Отримайте нове доменне ім’я від GoDaddy за менше ніж долар (перший рік), коли ви використовуєте наше посилання! Це чудовий час, щоб перезапустити бренд або запустити новий блог і заощадити на своїй приголомшливій новій URL-адресі.

Отримайте домен від GoDaddy

Дизайн логотипу

Як і доменне ім’я вашого веб-сайту, корпоративний логотип є частиною ідентичності вашого бренду. Це також допомагає людям запам’ятати вас. Чи хотіли б ви мати приголомшливий логотип на своєму веб-сайті WordPress для малого бізнесу та справити враження на користувачів? Що робить чудовий логотип? Аспекти будуть відрізнятися залежно від галузі та типу бізнесу, в якому ви перебуваєте, проте є деякі загальні елементи для всіх логотипів, які хочуть отримати статус прекрасного логотипу.

Шаблон шаблону: Логотипи

Приклад: Шаблон логотипу для покупок

Ваш логотип повинен бути пов’язаний з вашим брендом або вашим товаром

Не розумійте неправильно – ваш логотип не обов’язково повинен зображати товар, який ви пропонуєте, але це має якось пов’язувати з тим, що стосується ваш бренд. Ви можете включити елемент, який дає зрозуміти особистість вашого бренду, цінності, спосіб роботи вашого бізнесу, що ви пропонуєте клієнтам тощо.

Відмінність від конкуренції

Ваш логотип повинен виглядати по-різному, як за дизайном, так і за кольоровою гамою, ніж ваші конкуренти. Якщо ваш логотип подібний до вашої конкуренції, це може заплутати споживачів і заважати їм розрізняти ідентичність вашого бренду у їхній свідомості.

Ваш логотип повинен бути придатним для розміщення в Інтернеті

Ваш логотип відображатиметься безліччю способів, на багатьох каналах, як цифровим, так і друкованим. Вам потрібно переконатися, що ваш логотип скрізь виглядає абсолютно ідеально, будь то домашня сторінка вашого веб-сайту чи візитна картка. Це означає, що використовується високоякісний шрифт PNG, SVG або навіть значок для сітківки.

Ніяких відволікань

Ваш логотип повинен легко поєднуватися з рештою естетики вашого веб-сайту WordPress. Він не повинен відволікати користувача від його змісту та дизайну. Отож, тримайте логотип досить простим, щоб він працював на користь вашого бренду.

Зробіть свій веб-сайт мобільним

Відповідальність не є чимось необов’язковим чи прикольним для веб-сайту вашого малого бізнесу. Це просто обов’язкова функція. Чи знаєте ви, скільки користувачів Інтернету мають смартфон? 80 відсотків! Як ви думаєте, власники смартфонів хочуть мати доступ до вашого сайту зі своїх мобільних пристроїв? Звичайно, хочуть.

Ви повинні подбати про зручність любителів гаджетів і зробити їх досвід на вашому сайті відмінним. Веб-сайт WordPress вашого малого бізнесу повинен бути належним чином відформатований для їх екрану та повністю функціонувати. Радимо використовувати Тест дружньої консолі Google для мобільних пристроїв щоб перевірити, чи ваші веб-сторінки сумісні з мобільними пристроями. Якщо ваш сайт не відповідає очікуванням користувачів мобільного гаджета, він втратить довіру, і люди його більше не відвідуватимуть пізніше.

Zoomin Photographer Портфоліо WordPress Тема

Ви, звичайно, можете вибрати чуйний шаблон веб-сайту, як тему Zoomin, показану вище. Ви можете перевірити демонстрацію на різних пристроях, які ви маєте під рукою, щоб бути впевненими, що вона реально реагує. Або якщо у вас вже є тема, яку ви любите, скористайтеся нашими порадами, щоб зробити WordPress мобільним дружнім.

Оптимізація веб-сайту: початкові кроки

Після того, як ви зробили перші кроки для створення веб-сайту для свого малого бізнесу WordPress, вам слід вкласти додатковий час та оптимізувати його. Ось кілька ключових способів формування веб-сайту для ваших читачів.

Розробляти контент

Розробляючи веб-сайт WordPress для малого бізнесу, пам’ятайте про SEO з самого початку. Весь ваш вміст, а також маркетингові зусилля повинні працювати для виведення вашого сайту на вершину рейтингів пошукових систем, щоб його могли бачити більше людей в Інтернеті.

Плагін Yoast SEO

Вам потрібна допомога з SEO на місці? Yoast – один з найкращих плагінів, який ви можете встановити, щоб оптимізувати вміст вашого веб-сайту. Йоаст SEO включає додаткові параметри для XML-сайтів, оптимізацію заголовків сторінки, контрольні списки SEO-вмісту тощо.

Вартість пропозиції

Будь-який вміст, який ви розробляєте та публікуєте на своєму веб-сайті, повинен вирішувати проблеми відвідувачів або надавати їм те, що вони хочуть чи потребують. Зробіть свій веб-сайт провідним ресурсом у вашій ніші за допомогою відповідної достовірної інформації. Не будьте ще одним місцем, де ви знайдете пуху або той самий матеріал, що є в інших місцях.

Бонусна порада: Ви можете використовувати сигнали довіри, такі як відгуки, соціальні посилання, довіри, ssl та інше, щоб показати клієнтам та новим відвідувачам, що вони можуть довіряти вашому веб-сайту.

Вибір якості

Ми знаємо, що це здасться очевидним, але вміст, розміщений на вашому веб-сайті, повинен бути якісним і не містити неточностей, помилок друку та поганої граматики. Також не плагіатуйте – знайдіть час, щоб створити власний контент з нуля. Якщо ваш веб-сайт містить помилки або неоригінальний вміст, ви можете втратити довіру відвідувачів, а також можливість ранжувати в пошукових системах.

Зосередьтеся на ключових словах та фразах

Використовуйте належні ключові слова та фрази на вашому сайті. Це допоможе оптимізувати його для пошукових систем і відобразити його на інших сторінках результатів пошуку. Іншими словами, відповідні ключові слова забезпечать показ вашого веб-сайту в результатах пошуку його цільової аудиторії.

Візуальні матеріали з високою роздільною здатністю

Веб-сторінку, що містить лише текст, важко засвоювати. Користувач швидко втрачає концентрацію. Навіть якщо текст написаний експертом, включає корисну інформацію, рідкісна людина збирається його прочитати, якщо він відображається в одному гігантському блоці. Розбийте текст із візуальними елементами. Це хитрий трюк – привернути увагу читача та збудити їхній інтерес.

Візуальні матеріали, такі як інфографіка, зображення, графіки, графіки, відео та графічні зображення, привертають набагато більше уваги, ніж слова окремо, і зберігають їх довший період часу. Це ще не все, використання привабливих візуальних елементів на вашому сайті може допомогти йому отримати більше вхідних посилань та спільних доступів.

Бонусна порада: Знайдіть час для оптимізації зображень для WordPress, щоб переконатися, що ваші сторінки швидко завантажуються та оптимізують SEO.

Майте стратегію контент-маркетингу

Що таке контент-маркетинг? Як Інститут контент-маркетингу каже, контент-маркетинг – це стратегічний маркетинговий підхід, орієнтований на створення та розповсюдження цінного, релевантного та послідовного контенту для залучення та збереження чітко визначеної аудиторії – і, в кінцевому рахунку, для прибутків прибуткових дій клієнтів.

Інтернет-маркетинг, який здійснюється за допомогою блогів, відео, публікацій у соціальних медіа, електронних розсилок тощо, дозволяє просувати свій бренд за допомогою відповідного контенту, створеного навіть без згадування про бренд. Вміст, створений для веб-сайту WordPress для вашого малого бізнесу, можна ділитися не лише там, а й для залучення прямого трафіку.

Цілі маркетингової стратегії контенту вашої торгової марки можуть відрізнятися від інших її стратегій. Тим не менш, є дві речі, спільні для всіх контент-маркетингових стратегій. Вони впливають на бренд і збільшуються конверсії. Привертайте увагу цільової аудиторії, створюючи цікавий і корисний для вашої аудиторії вміст, а також слідкуйте за тими, хто взаємодіє з вашим вмістом, і дайте їм можливість залишатися на зв’язку з вашим брендом.

Створюйте вміст, який продається сам. Не пишіть банальні речі, які можна знайти всюди в Інтернеті. Проблема полягає в тому, що публікація вмісту, який не сприяє встановленню ідентичності бренду у свідомості людей, виглядає схожим на те, що вже робили ваші конкуренти. Якщо зробити все правильно, контент-маркетинг дасть вам можливість насолодитися його численними перевагами:

 • Підвищення рейтингу пошукових систем. Коли ви використовуєте правильні ключові слова та фрази у своїх маркетингових кампаніях, покращених публікацією спільного вмісту, ваш веб-сайт почне демонструвати помітне зростання позицій пошукових систем..
 • Набирає більше трафіку. Оригінальний вміст, який не містить агресивної реклами, привертає увагу аудиторії та викликає інтерес. А після привернення уваги та посилення інтересу вашої цільової зацікавленості (використовуючи хороші CTA), ваш малий бізнес зможе залучати більше трафіку на свій веб-сайт.
 • Розвиток вашого бренду в межах цільового ринку. Коли ви створюєте вміст, що задовольняє потреби вашої аудиторії та стосується вашого бренду, це створює міцні зв’язки між вами та вашою аудиторією. Люди, які бачать ваш вміст, зможуть з’єднати два кінці та повторно перевіряти ваш веб-сайт.
 • Отримання нових клієнтів. Якщо контент-маркетинг зроблено правильно, вам легше дістатися до людей, до яких ви не можете звернутися. Він може охоплювати кілька каналів в Інтернеті та ділитися з цільовою аудиторією для досягнення нових потенціалів.

Побудувати посилання на привідний трафік

Побудова посилань є необхідним елементом, що означає як кращий SEO, так і більше трафіку, спрямованого на ваш сайт. Крім того, правильні посилання, побудовані на ваш сайт з інших гідних ресурсів, надають вашому веб-сайту надійність і розглядаються як надійний інформаційний ресурс.

Чи варто нам сказати, що таке побудова посилань? Це процес отримання зворотних посилань на ваш веб-сайт з інших якісних сайтів. Як отримати ці зворотні посилання? Ви можете використовувати гостьові повідомлення, інфографіку чи навіть FAQ-сайти, які ведуть людей на ваш сайт, коли вони клацають на посилання, яке містить такий тип вмісту.

Побудова посилань дійсно важлива для створення надійного веб-сайту для вашого малого бізнесу, що призведе до більше трафіку з інших місць в Інтернеті.

Подальший розвиток ідентичності вашого бренду та його підписання

Все, що ви публікуєте в Інтернеті, повинно говорити послідовно, передаючи ваш бренд та особистість. Кожен, хто заходить на ваш веб-сайт WordPress для малого бізнесу, повинен мати можливість визначити, про що йдеться у вашому бренді, та слідкувати за всіма новинами та діями. Ось кілька порад, які допоможуть утвердити свою особу та створити наступне в Інтернеті.

Запустити блог

Завдяки публікаціям блогу на вашому веб-сайті ваш малий бізнес може розвиватися як експерт у своїй галузі та надати своїм споживачам цінний контент, який вони потім можуть запам’ятати та поділитися з іншими в Інтернеті.

Простий авторський плагін

Ви також можете використовувати силу гостьового блогінгу для свого сайту. Людина, яку ви вибрали, щоб зробити свій внесок у блог вашого сайту як запрошений автор, повинен добре узгоджуватися з вашим брендом та його іміджем. Крім того, ви можете отримати нових відвідувачів на своєму сайті, які, можливо, не приземлилися там, інакше через онлайн-підписку вашого гостя. Якщо ви все-таки вирішили розмістити повідомлення про гостей у своєму блозі, подумайте про те, щоб додати Простий авторський ящик включити посилання на веб-сайт вашого гостя та авторські профілі.

Пов’яжіть свій веб-сайт із соціальними медіа

Додайте посилання на всі корпоративні облікові записи соціальних мереж на своєму веб-сайті. Поставте їх у очікуваних місцях, де відвідувачі легко знаходять ваші значки соціальних медіа. Наприклад, ви можете помітно розмістити їх на домашній сторінці або на вкладці з чіткою міткою, яку можна натиснути. Ці маленькі помічники у соціальних мережах забезпечать вам постійне наслідування вашого бренду за допомогою спеціальної соціальної спільноти.

AddThis Social Plugin

Якщо ваша тема вже не містить соціальних посилань та вбудованого соціального обміну, розгляньте плагін, як-от Додати ці кнопки для спільного використання. Плагін інтегрує швидкі спільні посилання для більш ніж 200 соціальних мереж і включає в себе прості варіанти стилізації, щоб відповідати ваші кнопки решті вашого веб-сайту.

Збір інформації про відвідувачів та збільшення конверсій

Використовуйте всі можливості для збору їх контактної інформації. Не втрачайте шансів, коли відвідувачі відвідують ваш веб-сайт та дізнаються більше про ваш бізнес, бренд та послуги. Заохочуйте їх ділитися контактною інформацією за чудовим вмістом сайту, формою підписки на розсилку бюлетенів або пропонуючи завантажити безкоштовну електронну книгу.

MailChimp для WordPress

Збір електронних адрес відвідувачів за допомогою підписки на розсилку новин – це спосіб для вашого бізнесу збільшити кількість конверсій. Залежно від вашої послуги з розсилки, ви можете користуватися плагіном типу MailChimp для WordPress легко інтегрувати форму реєстрації на розсилку бюлетенів на своєму веб-сайті. Перетворіть відвідувачів сайту, що вперше перебувають у лояльних клієнтів, надаючи їм переконливий вміст, а потім постійно підтримуйте зв’язок з ними через ваші інформаційні бюлетені до їх електронних скриньок.

Знайдіть свою ринкову нішу

Ви не можете продавати свої товари / послуги всім. Ця погана стратегія зробить ваш веб-сайт занадто загальним щодо вмісту, щоб дійсно залучати та зв’язуватися з ким завгодно. Вам краще знайти потрібну нішу для свого веб-сайту та наполегливо працювати, щоб задовольнити його потреби. Звужте свою увагу і ваш сайт приверне більше людей у ​​меншому колі сегмента ринку.

Теплова карта миші

Ви не впевнені у своєму цільовому ринку? А може, ви не впевнені, що читачі у вашій ніші клацають? Потім проведіть маркетингові дослідження, щоб з’ясувати це. Спробуйте таку послугу, як теплові карти Mouseflow, щоб побачити, що збираються відвідувачі. Ви зробили? Тепер переходимо до створення вмісту, який цікавить вашу цільову аудиторію, і використовуйте свої теплові карти, щоб відповідно організувати ваш вміст.

Відстежуйте свій прогрес за допомогою інструментів відстеження

Немає сенсу вкладати свої ресурси та створювати веб-сайт WordPress для малого бізнесу, якщо ви не знаєте, чи ваші зусилля винагороджені чи ні. Як тільки ви запустите свій веб-сайт і запустіть, починайте відстежувати його ефективність.

Google Analytics для WordPress

Наприклад, ви можете використовувати всеосяжний інструмент відстеження в Інтернеті, як Google Analytics, а потім інтегрувати його у свою інформаційну панель WordPress з безкоштовний плагін GADWP збирати дані про ефективність вашого веб-сайту. Цей інструмент покаже вам, скільки людей відвідує кожну сторінку вашого сайту, скільки часу вони проводять там, через які інші онлайн-канали вони отримують доступ до вашого веб-сайту тощо. Володіння цією інформацією дозволяє вам побачити повну картину того, що ви роблять правильно і що потребує вдосконалення для подальшого руху вперед.

До вас…

У цій статті було розглянуто багато питань, тому давайте оглянемося на деякі ключові заходи.

 • Хороший хостинг та майстерно зроблена тема WordPress, специфічна для вашої малого бізнесу на веб-сайті WordPress, дозволяє заощадити досить багато часу та грошей при запуску першого веб-сайту.
 • Створіть веб-сайт WordPress для малого бізнесу таким чином, щоб це призвело до розвитку бренду, лояльного підписання та загальної експозиції в Інтернеті.
 • Створіть свій вміст, щоб він був унікальним, пов’язаним, цікавим та доступним для цільової аудиторії.
 • Якщо ви сумніваєтесь, використовуйте плагін, щоб додати функції для подальшої оптимізації веб-сайту WordPress для вашого бізнесу.

Чи вважаєте Ви цей посібник корисним? Або у вас є якісь питання без відповіді щодо створення веб-сайту WordPress для вашого малого бізнесу? Залиште свої думки та враження в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map