Як створити та додати WordPress Favicon або піктограму сайту

Що таке фавікон? І як додати Favicons до WordPress

Фавікон, який скорочується як “улюблена ікона”, може також називатися піктограмою сайту. Якщо ви подивитеся на сторінку свого браузера зараз, то, швидше за все, буде відображено кількість фавікон. Однак ви, можливо, ніколи не свідомо помічали фавікони, будьте в курсі, що вони є чи що роблять. Отже, що таке фавікон і для чого потрібен ваш веб-сайт WordPress?


У цій статті ми пояснимо, що саме таке фавікон і як це може принести користь вашому бізнесу чи блогу. Потім ми розглянемо, як ви можете швидко та легко додати його до свого блогу WordPress.

Що таке піктограма Favicon / Site?

Скріншот Favicon

Фавікон – це значок, який відображається на вкладці браузера поруч із заголовком сторінки веб-сайту. Favicons також можна побачити поруч із іменем веб-сайту у списку закладених сайтів, а також використовуватися як піктограми додатків та в WordPress, вони також можуть називатися вашим “піктограмою сайту”.

Фавікони зазвичай приймають зображення логотипу сайту, який вони представляють. Однак вони також можуть бути зображеннями, пов’язаними з брендингом або стилем сайту, якщо це більше підходить. Щойно фавікон обраний, його не слід змінювати, якщо тільки ваш бізнес не зазнає ребренду. Таким чином, глядачі вашого веб-сайту знайомляться з вашим бажанням і розпізнають його у лінійці вкладок браузера.

Важливість використання фавікону

Важливість використання фавікону

Favicons – це все про візуальний маркетинг відвідувачів вашого сайту та підключення до них. Додавання фавікону дозволить вашій аудиторії підсвідомо та миттєво визначити ваш веб-сайт WordPress у морі додатків чи веб-сторінок.

Це знайомство з вашим фавіконом допоможе вашій аудиторії знайти вас швидко та легко. Він також нагадує користувачам про існування вашого сайту, що призведе до збільшення трафіку та повернення кількості відвідувачів. Нарешті, фавікон допоможе вашому сайту виділитися з конкурентів та створить ваш сайт як надійне джерело.

Як бачите, переваги використання фавікону величезні. Тож тепер давайте дізнаємося, як можна створити фавікон і додати його на свій веб-сайт WordPress …

Створення фавікону

Першим кроком у процесі фавікону є створення відповідного образу. Як згадувалося, фавікон в ідеалі має бути таким же зображенням, як і логотип вашого веб-сайту, щоб відвідувачі могли його негайно розпізнати.

Однак іноді зі складними логотипами це може призвести до незрозумілого або заплутаного фавікону. У такому випадку вам доведеться спростити свій логотип або використовувати інше зображення. Переконайтесь, що вибираєте щось, що представляє ваш бізнес і очевидно відображає ваш бренд.

Проектування або редагування зображення Favicon

Пер WordPress Codex, Зображення фавікону мають бути квадратної форми та розміром принаймні 512 x 512 пікселів. Хоча зображення можна обрізати в WordPress, я б радив заздалегідь відредагувати ваше зображення за допомогою програмного забезпечення для редагування.

Якщо ви хочете створити нове зображення з нуля, або ваш логотип потребує серйозних налаштувань, то найкраще скористатися професійною програмою редагування. Photoshop або GIMP чудові варіанти.

Використання Canva

Canva Icon Creator

Однак для тих, хто має менший досвід дизайну, простіше рішення Canva. Цей безкоштовний веб-сайт із графічним дизайном дозволить вам легко редагувати зображення та зробити його готовим до фавікону. Змініть розмір логотипу або змініть колір або прозорість, щоб створити зображення фавікону, яке буде працювати для вашого сайту.

Після того, як ви будете задоволені зображенням, яке ви будете використовувати як фавікон, його потрібно зберегти у форматі gif, png або jpeg. Тепер ви готові завантажити свій фавікон на веб-сайт WordPress …

Як додати Favicon до свого сайту / блогу WordPress?

Додавання піктограми сайту, яку краще залишити веб-розробникам та тих, хто має знання з поглибленого кодування. Однак, на щастя, після виходу WordPress 4.3 додавання фавікону стало надзвичайно простим та простим.

Посилання WordPress Live Customizer

Відкрийте інформаційну панель WordPress і в меню виберіть Зовнішній вигляд> Налаштувати. Це відкриє живий інструмент налаштування WordPress із попереднім переглядом домашньої сторінки вашого веб-сайту.

Виберіть Ідентифікатор сайту. Тут ви побачите назву сайту та піктограму сайту.

Ідентифікація сайту WordPress

Під Піктограма сайту ви можете додати, змінити або видалити свій фавікон. Натисніть на Виберіть Зображення.

Виберіть Зображення піктограми WordPress сайту

Тепер ваша медіатека WordPress з’явиться на вашому екрані. Виберіть Завантажити файли а потім або опустіть у вікно своє зображення фавікону, або виберіть його зі свого комп’ютера.

Поверніться до своєї бібліотеки медіа, перевірте, чи ваше зображення позначено, і натисніть кнопку Виберіть в нижньому правому куті. WordPress тепер запитає вас, чи хочете ви обрізати своє зображення. Якщо ви вже відредагували своє зображення в програмі для редагування, виберіть Пропустити обрізання. Інакше обріжте.

Попередній перегляд піктограми сайту за допомогою налаштування

У налаштуваннях, під Піктограма сайту, ви побачите завантажене зображення. Виберіть Збережіть та опублікуйте у верхній частині налаштування, а потім оновіть сторінку. Тепер ви зможете переглядати свій фавікон на вкладці браузера веб-сторінки.

Відображення URL-адреси Favicon

Якщо в якийсь момент ви хочете змінити свій фавікон, під Піктограма сайту просто виберіть Змінити зображення. Однак, як було сказано раніше, це не рекомендується, якщо ви не ребрендингу. Якщо ви постійно змінюєте свій фаворит, ваша аудиторія не зможе визначити, яке зображення представляє ваш веб-сайт, коли вони переглядають вкладки чи програми браузера.

Інші способи додавання Favicon на ваш веб-сайт WordPress

Звичайно, існує ряд інших способів додати фавікон на веб-сайт WordPress. Давайте розглянемо кілька різних варіантів …

Favicon від RealFaviconGenerator

RealFaviconGenerator Banner

Багато людей вважають за краще використовувати плагіни, щоб додати функціональність на своєму сайті, а не покладатися на тему. Favicon від RealFaviconGenerator – це плагін WordPress, який є прекрасним варіантом, якщо ви хочете додати фавікон на свій веб-сайт.

Встановіть плагін на свій веб-сайт WordPress, а потім просто вкажіть і натисніть, щоб завантажити зображення та додати його як favicon. RealFaviconGenerator потім генерує всі необхідні значки для різних браузерів та пристроїв. Це простий плагін, і його безкоштовно завантажувати та використовувати.

Завантаження через сторінку параметрів теми

Загальні параметри теми Favicon

Багато нових тем оснащені численними можливостями та функціоналами, що дозволяє людям швидко та просто налаштувати нові веб-сайти WordPress. Деякі з цих тем тепер пропонують можливість додати фавікон для вас. Перегляньте сторінку “Параметри теми”, щоб побачити, чи це функція, яку вона пропонує. Наприклад, тема Total WordPress містить варіанти для вашого Favicon (а це різні розміри пристроїв) на вбудованій тематичній панелі.

Використання коду

Якщо ви хтось, хто вважає за краще кодувати свій веб-сайт, ви можете завантажити своє зображення favicon у кореневий каталог вашого сайту. Код тоді потрібно додати у файл header.php. Щоб отримати додаткові відомості про цей процес, а також детальну інформацію про розмір зображення та тип файлу, необхідні для його збереження, див. Документація щодо підтримки WordPress.

Фінальні думки

Як бачите, завантаження фавікону на веб-сайт WordPress – дуже простий процес. Переваги використання фавікону – вражаюча, маркетингова тактика, яка дозволить вашим користувачам ідентифікувати ваш сайт лише за допомогою виявлення вашого зображення. Тож зробіть пріоритетним пошук запасних півгодини у вашому дні та налаштування вашого сайту на фавіконі.

У вас ще є фавікон і працює? Поділіться, будь ласка, як ви потрапили в коментарі нижче …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map