Як створити свій веб-сайт WordPress

Як створити свій веб-сайт WordPress

Створюючи веб-сайт, важливо включати як привабливий брендинг, так і переконливий контент. Зрештою, коли клієнт відвідує ваш сайт, ви хочете, щоб вони склали позитивне враження про вашу компанію і запам’ятали це пізніше. Однак це простіше сказати, ніж зробити.


Хороша новина в тому WordPress має безліч чудових інструментів для створення сильно фірмового веб-сайту. Все, що вам потрібно, – це кілька простих кроків, такі як вибір потрібної теми, реалізація користувальницького логотипу та включення чітких каналів контактів.

У цій публікації ми ознайомимось із процесом створення веб-сайту WordPress, який ефективно представляє ваш бренд. Давайте перейдемо до цього!

Чому важливо створити міцний бренд для вашого веб-сайту

Сильний бренд допомагає вашій аудиторії запам’ятати вашу компанію. Якщо ваш бренд є послідовним і зрозумілим, він дає новим клієнтам знати, що їх очікувати, а також допомагає попереднім клієнтам розпізнавати ваш вміст та продукти в інших місцях.

Більше того, ваш веб-сайт є важливою частиною вашого бренду. Як така, вона повинна містити всі ті ж елементи брендингу, які ви використовуєте на інших формах носія інформації і навіть на фізичних матеріалах. Наприклад, Facebook визначає свою особистість не тільки з логотипом, але і з використанням конкретного відтінку синього.

Ресурси бренда Facebook

Коли хтось побачить цей логотип та поєднання кольорів, він, ймовірно, подумає про Facebook. Звичайно, це лише один приклад. Ви також можете розглянути веб-сайт Apple.

Apple Branding

Apple відома своїм чітким та спрощеним брендингом. На веб-сайті є яскраві зображення, компенсовані великою кількістю негативного простору. Крім того, за його вмістом легко переміщуватися, особливо враховуючи великий асортимент продукції.

Підтримка такого сильного бренду на всіх платформах, включаючи ваш веб-сайт, може збільшити дохід на 23 відсотки. Що ще, 71 відсоток споживачів очікуйте того ж досвіду з вашим брендом, коли вони стикаються з ним, а це означає, що ви будете надавати їм те, що вони хочуть.

Іншими словами, для вашого веб-сайту важливо представляти ваш бренд. Якщо правильно реалізовуватись, це не тільки відмежовує вас від конкуренції, але й допомагає вам зв’язатися зі своїми клієнтами та створити довговічні відносини.

Як створити фірмовий веб-сайт WordPress (у 5 кроків)

На щастя, якщо мова йде про брендування вашого веб-сайту, WordPress полегшує завдання, ніж ви могли очікувати. Перш ніж почати, спочатку потрібно створити веб-сайт WordPress, якщо ви ще цього не зробили. Зробивши це, ви можете почати додавати деякі ключові елементи брендингу, починаючи зі своєї теми.

Крок 1: Виберіть тему з великою кількістю варіантів брендингу

Вибираючи тему для свого веб-сайту, важливо вибрати відповідну опцію брендингу. Завдяки правильній темі ви зможете легше включити бажані елементи брендингу.

Звичайно, маючи стільки варіантів вибору, важко визначитися з одним. Однак чудове місце для початку було б із власної теми Total. Він пропонує майже все, що вам потрібно, включаючи розміщення логотипу та попередньо створені Команда і Про нас сторінок.

Загальна чуйна багатоцільова тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Крім цього, у цій темі є параметри налаштування, необхідні для створення унікального брендингу. Наприклад, ви можете використовувати повзунок на домашній сторінці для демонстрації зображень членів команди, продуктів чи місцезнаходження вашого бізнесу. Існує також безліч варіантів дизайну, який можна зробити, коли мова йде про кольори, шрифти, макети тощо.

Вибравши тему, ви можете встановити її на своєму сайті WordPress. Почніть з переходу до Зовнішній вигляд> Теми, а потім вибір Додати новий вгорі сторінки.

Теми WordPress

На наступній сторінці ви можете шукати безкоштовну тему або натискати на Завантажити тему кнопка для завантаження zip-файлу для придбаної вами преміум теми (наприклад, Total). Потім просто виконайте підказки на екрані, щоб встановити та активувати його. Після цього ви можете перейти безпосередньо до налаштування теми WordPress відповідно до своїх потреб!

Крок 2: Створіть та реалізуйте спеціальний логотип

Мабуть, найважливіший елемент брендингу – ваш логотип. Для візуального носія, такого як веб-сайт, це особливо актуально. Ваш логотип – одне з перших, що побачать нові відвідувачі, і елемент, який вони, швидше за все, запам’ятають навіть після виходу з вашого сайту.

Що стосується створення такого, ви можете найняти професіонала або самостійно спроектувати логотип. Насправді багато компаній використовують текстові логотипи або інші дуже прості елементи, включаючи сам WordPress.

WordPress логотип

Якщо ви вирішили взяти маршрут “Зроби сам”, можна спробувати безліч безкоштовних інструментів. Наприклад, ви можете використовувати безкоштовні веб-шрифти та графічну програму, таку як Inkscape або GIMP. Звичайно, цей метод може бути складним і трудомістким, і не для всіх.

Один із найпростіших та найефективніших способів створення логотипу – це така послуга виробника логотипів, як Looka.

Looka Maker Logo

За допомогою цього інструменту ви просто вводите ім’я компанії та вибираєте свої стильові налаштування, і він генерує власні параметри логотипу для вас. Звідти ви можете налаштувати та налаштувати улюбленого, поки це не буде правильно. Це більш доступно, ніж найняти дизайнера, і все ще дає змогу вносити власні власні зміни.

Коли у вас є ваш логотип, вам потрібно буде розмістити його на своєму веб-сайті. Для цього перейдіть до Зовнішній вигляд> Налаштувати на інформаційній панелі WordPress. Це перенесе вас до програми для налаштування WordPress. Звідти перейдіть до Заголовок> Логотип (зауважте, що ваші параметри тут можуть відрізнятися залежно від теми, яку ви використовуєте).

Загальний завантаження логотипу теми

Тут ви можете вибрати або завантажити файл вашого логотипу (а також налаштувати текстовий логотип, якщо це вам подобається), щоб він відображався у заголовку вашого сайту. Звичайно, ви також можете додати свій логотип до інших ключових місць, включаючи області віджетів, такі як колонтитул та бічна панель вашого сайту.

Крок 3: Створіть важливі сторінки для підвищення надійності бренда

Хоча назва вашої компанії та ваш логотип важливі, ваш бренд набагато більше, ніж лише ті речі. Це також ваша історія та ваш вміст.

Ось чому багато брендів гуртуються навколо певних причин або приділяють свою увагу вирішенню конкретних проблем. Клієнти відчувають себе набагато ближчими до бренду, якщо вони можуть якось ставитися до нього чи до його засновників. Наприклад, якщо ви створили свою компанію в гаражі або мали інші скромні початки, ви захочете повідомити про це своїх клієнтів. Усі люблять історію успіху.

З цієї причини ваші Про нас сторінка – ще одне важливе доповнення, яке може додати вартості вашому бренду. Це допомагає підвищити надійність вашого бізнесу. Наприклад, Про нас На сторінці веб-сайту для картопляних чіпсів «Чайник» пояснюється, як компанія розпочала роботу в фургоні.

Бренд чайника Про нас

Інші важливі сторінки, які потрібно включити на ваш веб-сайт, – це сторінка контактів, блог та портфоліо вашої роботи (або список продуктів). Для кожної ключової сторінки продумайте ретельно, як її вміст співпадає з вашим брендом. Дотримуйтесь своєї кольорової гами на всьому протязі та включайте лише вміст, який відповідає повідомленням та цінностям вашого бренду.

Коли вам потрібно створити нову сторінку в WordPress, перейдіть на сторінку Сторінки> Додати нове. Звідти ви можете налаштувати його на скільки завгодно.

WordPress Додати нову сторінку

Обов’язково додайте заголовок сторінки, яку ви створюєте, наприклад Про нас. Тоді ви можете розповісти історію свого бренду внизу та додати безліч зображень та інших візуальних засобів.

Крок 4: Включіть безліч способів, щоб відвідувачі могли зв’язатися

Для відвідувачів вашого веб-сайту завжди важливо мати чіткий спосіб, як вони можуть зв’язатися з вами. Це може здатися очевидним для ділового веб-сайту, але ви можете здивуватися тому, скільки веб-сайтів не роблять це належним чином. Крім того, це ключова частина вашої загальної стратегії брендингу.

Звичайно, на більшості веб-сайтів є сторінка контактів, пов’язана в заголовку чи головному меню. Однак, включаючи більше, ніж лише цей один елемент, може бути ефективною технікою. Наприклад, Ніл Патель пропонує безліч різноманітних шляхів до нього, наприклад кнопки «Заклик до дії» (CTA) посеред важливих сторінок.

Ніл Патель

Це допомагає зробити процес максимально легким для ваших відвідувачів. Ви можете включити кілька способів налагодити контакт, наприклад електронну адресу, номер телефону та параметри чату в реальному часі. Крім цього, ви можете розглянути можливості соціального обміну, контактні форми та навіть маркетинг електронною поштою.

Щоб додати подібні елементи до свого веб-сайту WordPress, це допоможе знайти спеціальний плагін. Контактна форма 7, наприклад, можна створити простий, але гладкий спосіб, щоб відвідувачі могли зв’язатися. Після встановлення та активації плагіна у вас з’явиться новий Контактна інформація в бічній панелі адміністратора WordPress.

Створіть контактну форму

Щоб додати елемент у вашу контактну форму, помістіть курсор у потрібне місце, а потім виберіть те, що ви хочете додати, із вибраних вище пунктів..

Вставити форму вмісту тегів

На цьому екрані ви також можете налаштувати атрибути поля, яке ви додаєте до своєї контактної форми. Закінчивши, натисніть на Вставити тег. Потім виберіть Зберегти, і буде створено короткий код, який ви зможете копіювати та вставляти куди завгодно на своєму веб-сайті.

Крок 5: Приверніть свій домашній бренд із вмістом, контентом, контентом

Вміст є рушійною силою багатьох брендів. Що стосується запуску успішного веб-сайту, ваш вміст може використовуватися для залучення потенційних клієнтів, а також для вдосконалення SEO.

Ось чому багато веб-сайтів включають блог як частину їхніх зусиль щодо брендингу. Блог – це відмінний спосіб генерувати свіжий вміст та привертати трафік на ваш сайт. Ви можете почати зі створення сторінки блогу на своєму веб-сайті, що є простим, якщо ви використовуєте WordPress.

Насправді багато тем (наприклад, Total) поставляються із заздалегідь створеною сторінкою для вашого блогу. Щоб налаштувати його, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд> Налаштувати з інформаційної панелі WordPress. Потім натисніть на Блог розділ, щоб розпочати налаштування.

У програмі Total є багато вбудованих варіантів налаштування вашого основного архіву блогу та записів (коли ви переходите до tvojeite.com/blog або коли ви вставляєте сітку або карусель публікацій блогу за допомогою конструктора сторінок теми), а також окремі макети однієї сторінки публікацій.

Загальні параметри настроювача блогу тем

Що стосується вмісту, спробуйте писати публікації, які відповідають вашому загальному брендингу. Це можна зробити, створивши якісний контент, який ваша цільова аудиторія любить читати. Інші способи вдосконалення вмісту включають в себе реалізацію сильної стратегії ключових слів та використання Планувальник ключових слів Google щоб знайти умови, які є конкурентними і стосуються вашого бренду.


Брендінг вашого веб-сайту – це один із найефективніших способів налагодження зв’язків із клієнтами. Зрештою, ваш бренд – це те, що вони запам’ятають, і те, що змусить їх повернутися до вашого бізнесу, коли їм потрібні види продуктів чи послуг, які ви пропонуєте.

У вас є питання про те, як створити сильно фірмовий веб-сайт WordPress? Запитайте в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map