Як створити соціальну мережу за допомогою WordPress

WordPress настільки знизив панель входу для веб-публікацій, що ви можете створити будь-який веб-сайт у той час, як це потрібно для прогулянки собаки навколо блоку. Ви не любите чи не володієте вихованцем? Ну, ви можете створити будь-який веб-сайт WordPress, включаючи соціальну мережу, в той час, як це потрібно, щоб випити кави в Starbucks.


Будь-яким способом, ми припускаємо, що у вас вже є бізнес-план, оскільки він стане в нагоді, як ми бачили, як створити позаштатний бізнес за допомогою WordPress. Крім цього, вам знадобиться ще кілька речей, щоб налаштувати вашу соціальну мережу.

Що вам знадобиться

 • WordPress очевидно – встановлюється локально або на вашому веб-сервері
 • Плагін для соціальної мережі – ми перерахуємо деякі найкращі плагіни WordPress для соціальної мережі, що існують; просто виберіть той, який тикає ваші фантазії
 • Тема WordPress у соціальних мережах – Хоча ви можете використовувати будь-яку тему WordPress, ми рекомендуємо перейти до теми соціальної мережі, яка полегшить вашу роботу

Готові? Добре, товариш, ось ми.

WordPress

Ми завжди про WordPress, і сьогодні ми дивимось на те, як ми можемо розгорнути платформу, щоб створити, запустити та керувати єдиною соціальною мережею, якою ви будете пишатися.

Насамперед. Щоб користуватися цим посібником, вам потрібно мати принаймні один примірник WordPress, який працює локально або в Інтернеті. Я щойно встановив свіжа копія WordPress у піддомені, оскільки мій веб-хостинг Bluehost підтримує швидкі встановлення WordPress через Mojo Marketplace.

Убік: Якщо вам цікаво, я все ще з Bluehost, навіть після того, як мене зламали, тому що вони запропонували купити мені торт і знадобилися час, щоб вибачитися за сумну підтримку. Що? Я не один, хто бідував, і я хотів би бачити, як ти скажеш “ні” на безкоштовний торт. Ну, кожен заслуговує на другий шанс, правда?

Коли ваша установка запущена та запущена, додамо можливості соціальних мереж, оскільки – настільки потужна, як і WordPress – вона не має необхідних функцій, які нам потрібні для роботи повноцінної соціальної мережі. Не бійтеся, проте ми просто використовуватимемо будь-який із наведених нижче плагінів соціальних мереж.

Плагіни соціальних мереж WordPress

Цей розділ допоможе вибрати ідеальний плагін для соціальних мереж для вашого сайту. Почнемо з популярного …

BuddyPress

buddypress-плагін-wordpress

У двох словах, плагін BuddyPress “… допомагає запускати будь-яку соціальну мережу на вашій WordPress з профілями учасників, потоками активності, групами користувачів, повідомленнями та інше”. Це на 100% безкоштовно, так що так, будьте готові до розваг, не обстріляючи монети.

Маючи понад 100 К + активних встановлень та чудовий рейтинг користувачів 4,0 / 5,0, BuddyPress – це цілком необхідний механізм соціальних мереж. Плагін легко інтегрувати, але якщо ви коли-небудь застрягли, не соромтесь скористатися величезною спільнотою BuddyPress, готовою підтримати вас.

Це справді “соціальна мережа в коробці”, цей плагін із усіма функціями, необхідними для створення вашого конкретного типу мережі. І якщо цього недостатньо, у вашому розпорядженні широкий спектр розширень, щоб перетворити свою соціальну мережу в будь-який спосіб.

Якщо ви хочете їхати по дорозі менш подорожей, ви можете побудувати свою соціальну мережу WordPress саме так, як ви це передбачили, завдяки Електронна книга з розробки тем BuddyPress доступний через BuddyPress.org.

Встановлення BuddyPress

Налаштування BuddyPress – це шматок пирога. Налаштування параметрів та налаштування вашої соціальної мережі однаково просто. Справжній кікер викликає зацікавлення людей у ​​вашій мережі, але не хвилюйтесь, як отримати більше трафіку на ваш сайт, вам це допоможе.

Після цього увійдіть у свою адміністраторську область WordPress та перейдіть до пункту Плагіни -> Додати нове. На наступному екрані знайдіть “BuddyPress” за допомогою поля пошуку та натисніть на Встановити зараз кнопка. Потім просто активуйте BuddyPress після встановлення.

Конфігурації другорядних BuddyPress

Перейдіть до Налаштування -> Постійні посилання і встановіть параметр у Назва допису. Перейдіть до Налаштування -> BuddyPress налаштувати параметри так, як вважаєте за потрібне. Крім того, сміливо активуйте всі необхідні модулі на цій сторінці. Перейдіть до Зовнішній вигляд -> Меню  для створення меню. Щоб збагатити вашу мережу, ви можете отримати доступ до інших віджетів BuddyPress, перейшовши на Зовнішній вигляд -> Віджети. 

З цього моменту ви зможете без проблем створити свою соціальну мережу. Кожна функція, яка вам може знадобитися, доступна у вигляді плагіна, додавання або розширення, тому не соромтеся перевіряти в Інтернеті, коли ви застрягли чи потребуєте. Розпочніть пошук на Репозиторій плагінів BuddyPress і форуми.

HaloSocial

wordpress-голосовий-плагін

Досить цікавий плагін для соціальних мереж для WordPress. HaloSocial – це не лише штука краси, але й достатньо доказів любителів WordPress готові докласти великих зусиль, щоб розтягнути платформу поза межами уяви. Що я можу сказати? HaloSocial просто в своєму власному класі, ви повинні бачити, щоб він повірив.

З дивовижних домашніх часових рам, профілів, учасників, подій, груп, категорій сторінок та класифікованих оголошень серед інших функцій, HaloSocial дає вам силу, необхідну для створення соціальної мережі з вашої мрії. І так само, як у Facebook, під час переходу миші на зображення профілю відображається картка наведення курсора з основною інформацією користувача:

як створити-a-social-network-with-wordpress-halosocial-popup

Дивіться карту наведення Кати?

Існує чудовий форум підтримки, який допоможе вам вирішити, коли ви застрягли. Крім цього, HaloSocial пропонує три пакети ціноутворення: безкоштовний пакет Starter з основними функціями, пакет $ 99 Professional з деякими додатковими функціями та пакет агентства 149 доларів з повним набором функцій. Будьте мудрими та вибирайте пакет, який найкраще підходить для вашого бізнесу.

Peepso

wordpress-peepso-плагін

Тоді ми маємо Peepso, сучасний плагін для соціальних мереж, який розробники випустили, щоб конкурувати з BuddyPress. Праворуч від кажана Peepso має чистий та сучасний дизайн, який виділяється навіть без використання спеціалізованої теми.

Щойно ви встановите цей плагін для соціальних мереж, він додає новий пункт меню «Peepso» у ваше адміністраторське меню WordPress. Саме завдяки цьому новому пункту меню ви налаштовуєте свою соціальну мережу, не порушуючи потужність.

За замовчуванням Peepso створює шість сторінок, а саме: Головна, Діяльність, Члени, Профіль користувача, Відновлення пароля та Реєстрація сайту. Крім того, Peepso оснащений інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю та парою солодких функцій, завдяки яким плагін варто перевірити.

Peepso легкий, має рейтинг 4,4 / 5o, і, маючи всі наявні функції, ви можете побудувати соціальну мережу прямо на вашому сайті WordPress протягом декількох секунд. Компанія пропонує преміум-план із додатковими функціями, тому не відчувайте себе стриманими дещо обмеженими функціями у безкоштовній версії.

Плагін для соціальної мережі WP Symposium Pro

wp-symposium-pro-плагін

І останнє, але не менш важливе, у нас є плагін для соціальної мережі WP Symposium Pro, який постачається з класним рейтингом 4,4 / 5,0. Згідно з їхньою сторінкою WordPress.org, симпозіум WP – це “… найвищий плагін соціальної мережі для WordPress”. Наскільки це правда?

Особливості включають стіни активності, профілі, сповіщення електронною поштою, форуми, штрих-коди, карти, з’єднання друзів, чат, захист профілю, вкладення зображень / відео, галереї та панель сповіщень, щоб цей список був коротким. Плагін постачається з великою документацією та відео, щоб допомогти вам легко та швидко налаштуватись. Вам справді не знадобляться документи, оскільки WP Symposium простий у встановленні, налаштуванні та використанні.

Після встановлення просто перейдіть до WPS Pro -> Налаштування у вашому адміністраторному меню WordPress для налаштування вашої соціальної мережі. Крім того, цей плагін для соціальної мережі сумісний з більшістю тем та плагінів WordPress, легко налаштовувати та підтримує декілька мов.

Мій вибір: З чотирьох викладених вище плагінів я б пішов з BuddyPress або Peepso, хоча останній потребує певних фінансових вкладень, щоб розблокувати деякі функції. BuddyPress, з іншого боку, постачається з великою кількістю безкоштовних плагінів, що є великим плюсом. Моїм третім та четвертим вибором були б Симпозіум WP та HaloSocial у такому порядку. Є ще один плагін, відомий як WP Mingle, але автори не оновлювали його більше двох років, тому я б не торкався цього.

Тепер, коли у нас є плагіни, необхідні для живлення нашої соціальної мережі, а як ми розглянемо кілька тем WordPress, створених спеціально для соціальних мереж. Класно? Гаразд, зробимо це.

Mingle – багатоцільова тема WordPress

як створити-a-social-network-using-wordpress-mingle-тема

Якщо ви створюєте свою соціальну мережу за допомогою BuddyPress, вам потрібно мати Mingle поруч із її можливостями та величезною естетичною цінністю. Привізний вам елітним автором Parallelus, Mingle створений спеціально для платформи BuddyPress на вершині доставки з довгим переліком дивовижних функцій.

Ви отримуєте все від неймовірно гнучких конструкторів макетів перетягування та перетягування, конструктора контактних форм, генератора бічних панелей, чистого HTML5 + CSS3, SEO-зручного коду, блогів, портфоліо, слайд-шоу та шорт-коди серед інших функцій. У Mingle є понад 5 тис. Щасливих клієнтів, рейтинг покупця – 4,31 / 5,00 і коштує всього 64 долара. Варто кожного моменту.

WordPress + BuddyPress Тема, чутлива до привітань

як створити-a-social-network-using-wordpress-salutation-тема

Перевіривши привітання, можна сміливо сказати, що Parallelus має хороший сенс дизайну, що стосується тем WordPress у соціальних мережах. Для початку привітання на 100% чутливо означає, що ваша соціальна мережа буде чудово виглядати та працювати на різних пристроях, незважаючи на розмір екрану.

Крім того, привітання оснащено цікавими функціями, такими як Slider Revolution, менеджер макетів перетягування та перетягування, необмежений вибір кольорів, підтримка повної локалізації, форма входу, легко налаштовується, блоги, віджети, інтуїтивно зрозуміла область адміністратора, генератор бічної панелі, портфелі, всі функції BuddyPress та штрихкоди серед інших.

Привітання сумісне з BuddyPress 1.5 і новішими версіями, WordPress 4.3+ та основними браузерами. Він має рейтинг покупця 4,50 / 5,00 і продається за $ 64 долара. Спробуйте демонстрацію, щоб відчути цю красу.

Woffice – Інтранет / Екстранет WordPress Тема

як створити-a-social-network-using-wordpress-woffice-тема

Мало хто з авторів тем підходить, коли вони вирішили створити конкретні ніші WordPress теми. Але не 2Fwebd, автор силової еліти, що стоїть за темою WordPress у соціальних мережах з цього світу Woffice.

На цю тему відбувається так багато чудових справ, що ви вмить закохаєтесь. З його багатоцільових можливостей, широкого спектру функцій, високих стандартів кодування, регулярних оновлень та чудової підтримки, про які слід згадати. Ви можете використовувати Woffice для створення соціальних мереж, інтрамереж, екстранет або спільнот для шкіл, свого робочого місця, бізнесу та державних установ серед інших.

Особливості включають повну мережу BuddyPress, Wiki, менеджер файлів, значки Font Awesome, чат і обмін повідомленнями, форуми, шрифти Google, адаптивний дизайн, демонстраційний вміст, документацію, відео-уроки, календар, шорткоди, bbPress, підтримка WMPL, інтеграція Trello, сухарі, чистий код, необмежені бічні панелі, спеціальні віджети, користувацька сторінка входу та електронна комерція серед інших.

Woffice має вражаючий рейтинг покупця 4,88 / 5,00 і коштує лише $ 64 долара. Ця тема сумісна з останньою версією WordPress та всіма сучасними браузерами.

Змій – чуйна тема соціальної мережі

як створити соціальну мережу з використанням wordpress-змій-теми

Яка назва теми! Він такий гладкий, гнучкий і спритний, як рептилія, яку назвали на честь? Маючи більше можливостей, ніж вам, мабуть, коли-небудь знадобиться, Змій – це унікальна тема WordPress, призначена для того, щоб підняти ваш веб-сайт на наступний рівень. Це така тема, яку ви хочете мати від слова go; ви просто не можете помилитися з цією дитиною.

Які функції можна очікувати? Cosmothemes – елітний автор, що стоїть за Serpent – представляє такі функції, як чуйний макет, Facebook у стилі Facebook, як кнопка для публікацій, вхід у систему та реєстрація у лайтбокс, навігація по клавіатурі, подання повідомлення на передній план, профілі користувачів, помічники підказки, коментарі Facebook, слайд-шоу, соціальні медіа-піктограми, потужна адміністративна область, бічні панелі, віджети та меню, що випадає серед інших.

Змія має рейтинг покупця 4,43 / 5,00 і лише за $ 49 доларів ви можете отримати цю красуню, яка працює для вас день і ніч. У ціну включено майбутні оновлення та 6-місячну підтримку.

UnitedCommunity – тема BuddyPress

як створити-a-social-network-using-wordpress-united-community-тема

Колір, тепло і енергія – це шлях UnitedCommunity, багатофункціональна тема соціальної мережі WordPress від Diabolique, поважного елітного автора. Вперше опублікована 2 вересня 2015 року, UnitedCommunity є відносно новою темою (на момент написання), яка набирає достатнього удару..

Помітні функції включають в себе привабливий, унікальний та чуйний дизайн, понад 40 внутрішніх сторінок, чат у прямому ефірі, підготовану віджети головну сторінку, прості установки та налаштування, сумісні з WooCommerce, спеціальні віджети, спливаючі повідомлення, готові WPML, шрифти Google, спадні меню , Контактна форма 7 та блог jQuery Masonry серед інших. Ви можете отримати UnitedCommunity лише за $ 64.

Кляйн – Тема Громадської Громади

як створити-a-social-network-using-wordpress-klein-тема

Якщо ви шукаєте ідеальну тему WordPress для своєї соціальної мережі, не шукайте більше; У Клайна накрита спина. Надайте своїм користувачам максимальну обробку соціальних мереж із широким спектром функцій, які обіцяють одне і лише одне; чудовий досвід користувачів.

Ваші користувачі можуть надсилати необмежену кількість повідомлень, обмінюватися подіями, додавати з’єднання, обговорювати ідеї на форумах та створювати прекрасні профілі користувачів. Ви можете скористатися можливостями WooCommerce Klein, щоб продавати товари членам вашої мережі. Окрім платформи електронної комерції, Klein підтримує WordPress 4.4, bbPress та BuddyPress, надаючи вам всю силу, яку ви хочете перетворити на своєму WordPress сайті у шановану соціальну мережу.

Інші функції включають Visual Composer Page Builder, користувацькі кольори, повзунок Revolution, готовий до WPML, чуйний дизайн, інтуїтивно зрозумілий панель адміністрування, код, готовий до SEO, 6 різних заголовків + макетів, вхід у соціальні медіа, піктограми шрифту 1000+ та сповіщення лише для згадайте кілька. Klein від dunhakdis, елітний автор, має рейтинг покупця 4,55 / 5,00 і коштує лише $ 59 доларів.

Інші міркування

Створення потужної соціальної мережі за допомогою WordPress – це не все щодо вибору плагіна та теми. Вам потрібно пам’ятати про такі речі, як WordPress хостинг та просування веб-сайтів. Тим не менш, сміливо пограйте з плагінами, якими ми просто поділилися, щоб ознайомитись із тим, як кожен працює, але потім вирішите лише той, який задовольняє ваші бажання.

Кінцева примітка

Створити соціальну мережу за допомогою WordPress не складно, як ми бачили тут сьогодні. Все, що вам потрібно, – це чудовий план, плагін для соціальних мереж та сумісна тема. Пам’ятайте, ви можете вибрати будь-яку тему та налаштувати її під свій смак, але теми соціальних мереж економить ваш час, пропонуючи вам більше варіантів.

Маєте запитання? Пропозиції, можливо? Ми щось лишили? Будь ласка, поділіться з нами в коментарях. Привіт Вашим успіхам!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map