Як створити сайт, готовий до мобільних пристроїв, за допомогою WordPress

Ви, мій друг, і мені пощастило жити в часі та епосі чуйного веб-дизайну. Навіть не дивлячись важко, ви можете побачити широке розповсюдження – на ринку – веб-додатків, які адаптуються до розмірів наших різних пристроїв.


Один і той же веб-додаток буде виглядати зовсім по-різному в різних розмірах екрана, що відкрило нові та динамічні способи звернення до клієнта незалежно від їх пристрою.

Сьогодні ви можете надати своїм користувачам чудовий досвід на вашому веб-сайті WordPress, незалежно від того, чи переглядають вони його на смартфоні, планшеті, фаблеті, настільному ПК або будь-якому іншому пристрої, який вони мають у своєму розпорядженні.

Нещодавно онлайн-підприємцям довелося боротись, щоб утиснути веб-сайти мамонта на крихітні екрани мобільних пристроїв. Проблему було майже вирішено, коли хтось представив ідею створення окремих мобільних версій настільних сайтів.

На деякий час це було добре, поки не виникли проблеми. По-перше, пошукові системи не знали, що робити з дублюючим вмістом, по-друге, веб-майстри неохоче створювали та керували двома окремими сайтами. Якщо цього було недостатньо, мобільні версії були не настільки ж ефективними, як їхні настільні аналоги. Це була загадка.

Але справжнє рішення прийшло у формі та назві чуйного веб-дизайну, або короткометражним текстом. У кращий час воно не могло прийти Інтернет-підприємці можуть нарешті зітхнути з полегшенням, оскільки RWD доставила користувачів мобільних телефонів прямо у їхні руки.

Незважаючи на те, що демонстрував Камерон Адамс, у 2004 році, Роздільна залежність макета, Термін Етан Маркотт придумав термін “лише до травня 2010 року”Чуйний веб-дизайн“. Незабаром чуйний веб-дизайн набув популярності.

Урок історії вбік, навіщо вам заважати створювати готовий для мобільних пристроїв сайт? Якщо ви не живете під скелею, це досить очевидно. Все більше людей використовують мобільні пристрої для перегляду вашого сайту щодня.

Перспективи купують продукти прямо з мобільних пристроїв, і якщо ваш сайт не дуже добре виглядає і працює на менших екранах, ви залишаєте багато грошей на столі.

Метт Кеттс згадав щось дивовижне кілька місяців тому. Він сказав мобільний пошук може перевершити пошук на робочому столі настає 2015 рік і далі. Тоді Google пішов уперед і додав до результатів пошуку для мобільних пристроїв мітки “мобільний для мобільних пристроїв”, а це означає, що ваші потенційні клієнти дізнаються, що ваш сайт не є зручним для мобільних пристроїв задовго до того, як вони натискатимуть.

Це означає, що ви можете попрощатися з високими показниками конверсії для мобільних пристроїв, якщо ваш веб-сайт із фіксованою шириною, як жорсткий веб-сайт. Ніхто не збирається заважати за поганий досвід користувачів, особливо якщо ваш конкурент має веб-сайт, який чудово виглядає та працює на мобільних пристроях надзвичайно добре.

Завдяки цьому в якості грунтовки, як тоді створити зручний для мобільних пристроїв сайт за допомогою WordPress?

Створення веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, за допомогою WordPress

додаток wordpress-to-mobile

WordPress, будучи на цьому сприятливою платформою, зробив веб-розробки не лише простішими, але й досить простими. За лічені хвилини ви зможете зібрати прекрасний 100% чуйний веб-сайт, який захопить усіх ваших користувачів. Користувачі ваших мобільних пристроїв матимуть такий же досвід, як і ваші користувачі на робочому столі, що може означати лише чудові речі для вашого бізнесу на базі WordPress.

Залишаючи сторону, ви можете створити зручний для мобільних сайтів WordPress двома основними способами. Ти можеш:

  • Створіть / придбайте чуйну тему WordPress
  • Використовуйте мобільні плагіни

Ми розповімо про кожну, а потім перелічимо приклади чуйних тем WordPress, а також мобільних дисплеїв, щоб отримати один крок через двері.

Побудувати / придбати чуйну тему WordPress

Це найпростіший і найелегантніший спосіб створення зручного для мобільних пристроїв веб-сайту за допомогою WordPress. Оскільки ринок тем WordPress лопається по швах із чудовими чуйними темами, вам слід знайти ідеально відповідні ваші смаки та вподобання..

Хоча є деякі розробники, які все ще випускають WordPress теми фіксованої ширини (або жорсткі), переважна більшість тем, що вийшли після 2010 року, частково або повністю відповідають. Звичайно, ви хочете розібратися з повністю (100%) чуйною темою WordPress з самого початку або при переробці свого сайту.

Попередньо визначте потрібні функції та переконайтеся, що ваша тема адаптується до різної ширини вікна перегляду, не порушуючи вказані функції. Існує швидкий спосіб визначити, чи відповідає тема WordPress.

Перш ніж купувати вашу тему WordPress на вибір, розробники зазвичай дозволяють випробувати її з демонстрацією. Завантаживши демонстраційну версію, змініть розмір веб-переглядача, натиснувши кнопку мінімізації та перетягнувши краї, а потім спостерігайте за поведінкою вашої теми..

Це виграшно зменшується, коли ви зменшуєте ширину веб-переглядача, або відображається смуга прокрутки внизу браузера? Якщо тема виграшно виграє, ви потрапили в джекпот. Запустіть інший спосіб, якщо внизу браузера з’явиться смуга прокрутки.

Професійно розроблена чуйна тема повинна коштувати менше $ 70 доларів на надійних веб-сайтах, таких як Елегантні теми (вони пропонують щорічні підписки), Array та Themeforest серед інших. Ви також можете розробити власні чуйні веб-сайти WordPress, використовуючи чутливі рамки теми, такі як Genesis, Підкреслити, Теза та багато іншого.

Без сумніву, якщо у вас є якийсь мула, який потрібно виплеснути, наймайте розробника WordPress, щоб він змайстрував вам тему, що реагує на замовлення, з нуля. Ви можете навіть мати у них жорсткий код усіх функцій, які вам потрібні, щоб уникнути використання плагінів, деякі з яких можуть не реагувати.

Але якщо ви починаєте або з бюджету, ось кілька зручних для Word тем WordPress тем, які так само чуйні, як і красиві.

Усього – чуйна багатоцільова тема WordPress із перетягуванням та випаданням

Загальна тема WordPress

Модний предмет на тему «Ліс» (із продажем понад 9 тис.) На момент написання елітою та авторитетним автором, тема Total WordPress додає легкості та веселості до веб-дизайну. Це багатоцільова тема, це означає, що ви можете створити будь-який дизайн, який можна уявити, і 100% чуйний, щоб забезпечити, щоб всі ваші чудові дизайни вмістилися на всіх екранах пристроїв.

Завдяки чудовій підтримці та всіх функціях, які ви завжди хотіли, включаючи Visual Composer для підтримки створення фасадних сторінок, тема Total WordPress дозволяє вам створити зручний для мобільних сайтів WordPress, як бос. Не сприймайте мого слова, перейдіть самі на прекрасні демонстрації. І всього за $ 58, загальна тема WordPress є приємним варіантом розповсюдження вашого сайту WordPress.

Divi – чуйна багатоцільова тема WordPress

Divi чуйний WordPress тема

Найпопулярніша тема з елегантних тем – Divi – це власний клас. Це повністю реагує? Ви сумніваєтесь, що це так. Як щодо багатоцільового? Давай, будь ласка, задай інше запитання. Плюс – це частина пакету “Елегантні теми”, тому якщо ви коли-небудь передумаєте, у вас є інші теми, доступні вам.

І так само, як і в нашій улюбленій темі, темі Total WordPress, ви можете створювати необмежені дизайни за допомогою Divi, не торкаючись жодного рядка коду. Тема поверне вам 69 доларів, або 89 доларів – це все, що ви хочете, щоб усі файли Photoshop та плагіни преміум-класу.

Ультра – гнучка та чуйна тема WordPress

Ультра гнучка тема WordPress

Ultra – це остання тема від Themify, і вона чудова. Це потужне і чудово чуйне (о, і безкоштовне протягом дуже-дуже обмеженого часу). Сама гнучка тема від Themify, Ultra має чудові варіанти компонування та створення сторінок.

Крім того, якщо ви приїдете до членства в майстер-клубі, ви також отримаєте всі прекрасні теми Themify та всі їх чудові преміальні плагіни – як Themify Builder, панель оголошень, умовні меню та багато іншого!

Vertoh – чуйна подія WordPress Тема

Vertoh Чуйні події WordPress Тема

Плануєте велику подію? А може, WordCamp, можливо? Оформити замовлення Vertoh. Це елегантно та структуровано, щоб бути красивим, але потужним саме так, як вам завгодно. Плюс до всіх додаткових функцій подій, таких як підтримка WooCommerce, віджет зворотного відліку, соціальна інтеграція, динаміки, планування та багато іншого.

Розроблений компанією SHOWthemes, Vertoh – це найсучасніша тема подій WordPress, що буде чудово виглядати на мобільних пристроях. Починаючи від всього $ 79 на розширену тему управління подіями, Vertoh, безумовно, є переможцем.

uDesign – чуйна тема WordPress

udesign-чуйний wordpress-тема

Це дуже швидко, потужно, красиво та мобільно. У ньому повно функцій, необхідних для створення веб-сайтів WordPress з вашої мрії, включаючи витончений Visual Composer, готовий до SEO дизайн, підтримку WPML та WooCommerce.

В основному ви отримуєте унікальну тему WordPress, яка дозволяє створювати веб-сайти, готові для мобільних пристроїв, не порушуючи потужність. О, я згадав, ви отримуєте дивовижну підтримку цілодобово та необмежену кількість оновлень? uDesign вже протягом багатьох років є основним продуктом Themeforest лише у $ 58 доларів.

Каталог – чуйна тема WordPress

Тема WordPress, чуйний WordPress

Шукаю натхнення для вашого наступного бізнесу на базі WordPress? Ну, ви просто могли це знайти. Вам не потрібно шукати далі, ніж Каталог, чиста, професійна та багата на функції тематична рукотворна тема від Templatic.

Каталог – корисна тема WordPress, яка підходить для будь-якого бізнесу, який хоче поділитися списками, оглядом чи будь-яким іншим типом каталогу (звідси і назва). І з усіма преміальними дочірніми темами, які Templatic створив, розпочати його легко. І так само, як і всі теми, включені тут, підтримуються оновлення та оновлення. Це означає, що ви максимально використовуєте тему.

Роздрібний продавець – чуйна тема WordPress

тема-роздрібний, що реагує на wordpress-тему

Використовуючи роздрібну торгівлю, ви можете створити будь-який готовий до мобільних веб-сайтів WordPress, про який ви можете придумати. З блогів, особистих веб-сайтів, корпоративних порталів, портфоліо і навіть інтернет-магазинів, роздрібний продавець постачається в комплекті з адекватними функціями для обробки всього, що ви кидаєте на нього.

Це 100% чуйна реалізація, комплектується преміум-доповненнями та надійною підтримкою клієнтів, а також відео-покроковими інструкціями, щоб ви швидко і швидко працювали. Рітейлер має рейтинг покупця 4,64 / 5,00 і коштує $ 58.

Існує короткий перелік деяких чуйних тем WordPress, доступних в Інтернеті. Будь-якими способами, і якщо вам потрібно більше варіантів, сміливо відвідуйте Themeforest та шукайте “чуйні теми WordPress”, і ви отримаєте більше варіантів, ніж вам коли-небудь знадобиться..

Крім того, ви можете переглянути наші преміальні теми WordPress або безкоштовні теми WordPress для деяких чудових чуйних тем WordPress. А якщо ваш бюджет є обмеженим, ознайомтеся з цим безкоштовні чуйні теми WordPress на WordPress.org.

Жити далі…

Створення веб-сайту WordPress для мобільних пристроїв з мобільними плагінами

Якщо ваша бажана тема WordPress не реагує або ви не хочете відпускати поточну тему з фіксованою шириною з власних причин, ви можете скористатися плагінами WordPress для мобільних дисплеїв, щоб доставити зручності для мобільних пристроїв на ваш мобільний користувачів.

Процес, як правило, простий; просто встановіть свій плагін, налаштуйте кілька варіантів і ваша робота закінчена. Більшість цих плагінів мають тригерну функцію, яка вказує плагіну відображати мобільну тему для мобільних користувачів. Тема для мобільних пристроїв не запускається для користувачів настільних ПК.

Наступні мобільні плагіни допоможуть вам легко та швидко створити готовий для мобільних пристроїв сайт WordPress:

WPtouch Mobile Free WordPress плагін

wptouch-mobile-plugin-for-wordpress

Це, мабуть, найпопулярніший плагін для WordPress для мобільних пристроїв, який має понад 400 тис. Активних установок. За допомогою декількох клацань ви можете використовувати WPtouch, щоб увімкнути “… просту та елегантну тему для мобільних пристроїв для мобільних відвідувачів вашого веб-сайту WordPress”.

WPtouch оснащений інтуїтивно зрозумілою панеллю адміністрування, яка дозволяє налаштувати, як виглядатиме ваш сайт на мобільних пристроях. Процес досить простий, і ніколи не торкнешся жодного рядка коду.

Ваші відвідувачі також можуть вибирати між мобільною та настільною версіями одним клацанням миші. Розробники, BraveNewCode, Inc. та Dave Storey, серед інших, також пропонують професійну версію, яка постачається з розширеними темами та можливостями. Плагін має середній бал 3,7 / 5,0.

Безкоштовний плагін WordPress для мобільного детектора WP

wp-mobile-detector-plugin-for-wordpress

Ви хочете мобілізувати веб-сайт WordPress найпростішим способом? Якщо це чудово, так, WP Mobile Detector – це ваша відповідь. Завдяки винахідливості, яка виникла у створенні цього плагіна, WP Mobile Dectector може автоматично завантажувати сумісну мобільну тему, якщо виявить, що відвідувач перебуває на смарт-телефоні або на типовому мобільному телефоні.

Спеціальні функції включають в себе виявлення 5000+ мобільних пристроїв, зміни розміру зображень, статистику мобільних пристроїв та вміст, що автоматично відформатований. Крім того, плагін легко встановити, налаштувати та використовувати. Він постачається із семи мобільних тем, і ви можете створити власну власну тему за допомогою інтерактивного мобільного редактора тем. Ви навіть можете завантажити власний логотип та додавати рекламу для мобільних пристроїв!

Параметри практично не обмежені у WP Mobile Detector. Плагін має рейтинг 3,7 / 5,0 і постачається з професійною версією, яка може похвалитися розширеними можливостями.

Безкоштовний WordPress плагін

wordpress-mobile-pack-plugin-for-wordpress

WordPress Mobile Pack виходить на крок за межі чуйності, даючи вам можливість видавити весь ваш сайт WordPress на мобільний додаток між платформами.

Плагін підтримується на Windows Phone 8, iPhone, iPhone телефонів та Firefox OS. Більше того, він сумісний з усіма основними браузерами. З простої у використанні інформаційної панелі ви можете налаштувати зовнішній вигляд програми, впорядкувати публікації, сторінки та коментарі за категоріями, а також відстежувати використання мобільних пристроїв за допомогою Google Analytics.

Інші функції включають підтримку фаблетів та планшетів, необмежену кількість джерел вмісту, необмежену кількість програм, офлайн-режим, монетизацію та режим повного екрану. Як би там не було, WordPress Mobile Pack чудово реагує.

Заключне слово…

До цього моменту ви зможете створити веб-сайт, готовий для мобільних пристроїв із верхньою скринькою, використовуючи WordPress. Найкращий і рекомендований варіант, звичайно, – використання чуйної теми WordPress від слова go. Якщо це не вибір для вас, ви завжди можете розраховувати на мобільні плагіни.

Я будь-який день піду з чуйною темою WordPress. Що з тобою? Окрім того, які поради ви використовуєте для того, щоб ваш сайт WordPress був готовий до мобільних пристроїв? Поділіться з нами!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map