Як створити резервну копію сайту WordPress (вручну або через плагіни)

Як створити резервну копію WordPress

Ви коли-небудь втрачали свій сайт WordPress? Або ви щойно втратили сайт WordPress? Можливо, ви стали жертвою зловмисного хакера. Можливо, ваш веб-сайт просто зламався після встановлення несправного плагіна, теми чи додатка. Можливо, ваш хостинг не вдався – погана собака з’їла сервер. Це страшно, правда? Ні, не собака; втрачаючи свій сайт. І ви можете піти з глузду, якщо не знаєте, що робити, щоб відновити коханий сайт WordPress до колишньої слави.


Ну, здогадайтесь що: вам не доведеться попотіти один раз надійним рішенням резервного копіювання. Все, що вам потрібно, це натиснути кнопку відновлення, і Віола! – ви створили резервну копію та працюєте. Подивіться, що я там зробив?

У цій публікації ви дізнаєтесь, що створити резервну копію свого веб-сайту WordPress надзвичайно просто. Ви навчитесь створювати повні резервні копії вашого бізнесу, що базується на WordPress, щоб ви могли спокійно відпочити, особливо коли трапляється неприємне явище. Візьміть ручку і трохи паперу, і будьте готові мати власні резервні копії WordPress, як бос. Готові? Чудово, давайте м’яч котиться.

Чому вам слід зберігати резервні копії веб-сайту WordPress

Перш ніж ми переходимо до деталей соковижих, я не так давно плутався у цьому резервному бізнесі. Я поняття не мав, про що в світі робиться резервне копіювання сайту. Чорт, я не мав уявлення, як створити повне резервне копіювання мого сайту WordPress, поки обставини не змусили мене подати руку. Мені довелося вчитися після того, як зламали, і дізнатися, що я зробив.

Як новачок, ти так само розгублений, як і я. Отож ось кілька швидких запитань.

Що таке резервне копіювання?

Відповідь досить проста. Резервна копія – це просто копія вашого сайту, яку ви можете перевстановити (відновити), якщо щось піде не так. Це невдалий запобіжний захід, який дозволяє економити багато зайвого стресу. Це як страховий поліс, який захищає всі зусилля, час та гроші, які ви інвестували на свій сайт WordPress.

Що включає резервна копія?

Тепер, щоб дати вам більш чітку картину, я детальніше поглиблююсь, що являє собою резервну копію fullWordPress. Ваш сайт WordPress складається з двох компонентів, перший з яких є файли веб-сайту тобто файли теми, сценарії, медіа тощо, які складають структуру вашого веб-сайту та забезпечують функціональність. Тоді у нас є База даних MySQL який зберігає ваші публікації в блозі, коментарі та параметри, які ви встановили у своїй адміністраторній області WordPress.

Чому мені потрібно створити резервну копію свого сайту?

Більшість дешевих веб-хостів поговорять про створення резервних копій, але все, що вони роблять, – це резервне копіювання лише вашої бази даних MySQL, якщо вони взагалі щось створюють. Вони не створюють резервну копію ваших файлів, а це означає, що ви не можете відновити зміни, внесені в тему, наприклад, якщо вона пошкоджена. Також досить клопотання просити копію вашого веб-сайту зі своїх резервних копій, тож найкраще створити резервну копію свого сайту самостійно. Знаєте, просто для того, щоб усе було безпечно.

Повна резервна копія, яку ми допомагаємо вам створити тут, піклується про ваші файли, а також про вашу базу даних. Це означає, що якщо ви втратите свій сайт, вам потрібно просто встановити резервну копію, і ваша робота буде виконана. Це не вийде, створимо повні резервні копії вашого сайту WordPress.

Спосіб 1. Резервне копіювання WordPress за допомогою хостингу

Керовані резервні копії постачальника хостингу

Ваш перший варіант – просто вибрати хостинг-компанію, яка завершує повне, щоденне резервне копіювання вашого сайту WordPress. Наприклад, хостинг WordPress, керований WP Engine, пропонує автоматичне щоденне резервне копіювання всіх основних файлів, тем та плагінів WordPress та вашої бази даних (включаючи всі ваші медіа). Крім того, ви можете ініціювати власні резервні копії в будь-якій точці (наприклад, перед основним оновленням WordPress або під час зміни тем).

Якщо ви хочете перенести керовані резервні копії вашого хостинг-провайдера на наступний рівень, час від часу увійдіть і завантажте власну копію zip-файлу, щоб зберегти її на власному жорсткому диску. Ти ніколи не можеш бути занадто безпечним.

Спосіб 2. Резервне копіювання WordPress вручну

Ваш каталог WordPress містить підпапки, наприклад wp-content, wp-включає тощо та файли, наприклад wp-config.php, файли тем і плагінів тощо, необхідні вашим веб-сайту WordPress. Папка wp-вмісту містить усі ваші теми, плагіни, кеш і завантаження серед іншого. Ви не можете дозволити собі втратити ці дані. Wp-admin переносить усі файли, необхідні для вашого адміністратора WordPress, тому ви також не можете дозволити собі це втратити. Папка wp-include містить основні файли WordPress. Це папка, в якій живе весь основний код WordPress. Ви точно не хочете втрачати цей код.

Крок 1. Створіть резервну копію файлів WordPress вручну

Щоб створити копію файлів WordPress, вам просто потрібно завантажити весь каталог WordPress. Як? Ви можете увійти на свій сервер через cPanel або за допомогою a SFTP програма.

Резервне копіювання через cPanel

Це так просто, що ви можете це зробити в той час, коли потрібно заварити кружку кави. Ось процедура:

 • Увійдіть до свого веб-хоста та перейдіть до cPanel. Для більшості веб-хостів cPanel, як правило, є першою сторінкою, з якою ви стикаєтесь під час входу
 • Перейдіть до файлового менеджера, який повинен привести вас до свого public_html або Головна каталог
 • Звідси просто знайдіть свій каталог WordPress. Це папка, яку ви хочете створити для резервного копіювання
 • На жаль, ви не можете завантажити папку WordPress у File Manager, попередньо не стиснувши її. Не хвилюйтеся, проте стискання папки не складе труднощів
 • Клацніть на своєму каталозі WordPress і виберіть Стискати з рядка меню. Крім того, клацніть правою кнопкою миші папку та виберіть Стискати із меню, що випадає, що з’являється
 • Виберіть тип стиснення, наприклад ZIP, Tar, GZIP тощо у діалоговому вікні, яке відкриється. Я завжди йду з архівом ZIP
 • Тоді просто натисніть на Стиснути файли натисніть кнопку і зачекайте, поки процес запустить свій хід. Ваш сервер збереже вашу стиснуту папку WordPress
 • Клацніть на створений вами архів і виберіть Завантажити з меню. Крім того, клацніть правою кнопкою миші на архів і виберіть Завантажити.
 • Виберіть безпечне місце на жорсткому диску та збережіть резервну копію
 • І це все!

Порада: Завантажте резервну копію до свого облікового запису Dropbox, Google Drive, запишіть її на DVD / CD, надішліть її електронною поштою тощо – просто переконайтеся, що у вас є кілька копій, щоб не втратити сайт, якщо одна з резервних копій не помре.

Якщо ваш веб-хост використовує іншу панель управління, наприклад vDeck, Plesk тощо, вам просто потрібно знайти файловий менеджер і просто слідувати процесу, тобто. Знайдіть Диспетчер файлів> Знайдіть каталог WordPress> Стиснути> Завантажити. Повторюйте регулярно.

Резервне копіювання через SFTP

Ми рекомендуємо використовувати популярний файловий менеджер, такий як FileZilla або Передати адже вони легкі та прості у використанні. Спочатку вам потрібно буде встановити програму на комп’ютер і отримати свої облікові дані для входу в SFTP з вашого хостинг-акаунта.

SFTP увійти за допомогою передачі

Потім увійдіть у свій файловий менеджер (у цьому прикладі ми використовуємо програму Передача) та введіть дані про ваш веб-сайт, включаючи псевдонім, URL-адресу веб-сайту, своє унікальне ім’я та пароль SFTP та змініть номер порту на 2222.

Копіювання та завантаження файлів SFTP

Після входу в систему повинні з’явитися всі ваші файли WordPress. Просто виберіть усі файли, клацніть правою кнопкою миші та виберіть опцію “Завантажити вибрані елементи”. Після завантаження переконайтеся, що файли зафіксовано, і дайте ім’я пам’ятного імені, наприклад, сьогоднішня дата.

Крок 2. Резервне копіювання бази даних WordPress вручну

Тепер, коли у нас є нова копія ваших файлів WordPress, давайте створимо резервну копію вашої бази даних WordPress, щоб ми могли мати повну резервну копію, яка стане в нагоді у цей промовистий дощовий день. Це також так просто, що ви будете робити резервну копію свого веб-сайту будь-коли, не порушуючи поту.

Просто перейдіть на панель хостингу та знайдіть phpMyAdmin. Це для користувачів cPanel, під якими він буде розташований Інструменти бази даних:

як створити резервну копію вашого WordPress-сайту-select-phpMyAdmin

Однак, залежно від вашого хостингу, він може розташовуватися в іншому місці. Наприклад, користувачі WP Engine можуть знайти свій phpMyAdmin на головній інформаційній панелі користувача, натиснувши на значок шеврона поруч із установками:

WP Engine Доступ до phpMyAdmin

Після входу в phpMyAdmin ви повинні побачити головну панель адміністрування:

phpMyAdmin Головна сторінка

Виберіть Бази даних вкладку, щоб перелічити ваші бази даних. Якщо ви встановили свій сайт WordPress за допомогою сторонніх платформ, таких як Softaculous або Mojo Marketplace, ви, можливо, не маєте уявлення, з якою базою даних працювати. Що робити?

У файловому менеджері перейдіть до каталогу WordPress і знайдіть файл wp-config.php. Клацніть правою кнопкою миші на файл і виберіть перегляд. У вікні, що відкриється, потрібно знайти цей рядок:

визначити ("DB_NAME", "ім'я бази даних");

Ім’я вашої бази даних – це значення, що міститься у другому наборі одинарних лапок, яке у нашому прикладі вище є “ім’ям бази даних”. Озброївшись цією інформацією, знайдіть свою базу даних у phpMyAdmin. Клацніть на базі даних, щоб відкрити її. Ви повинні побачити щось таке:

Приклад бази даних phpMyAdmin

Виберіть усі таблиці, які ви хочете створити для резервного копіювання, поставивши галочки біля прапорців. Клацніть “Перевірити все” внизу, щоб вибрати все відразу. Вибравши таблиці, натисніть на Експорт вкладка. Виберіть спосіб експорту та встановіть формат у SQL:

Експортуйте свою базу даних phpMyAdmin

Удар Іди і збережіть свою базу даних у захищеній папці на вашому ПК. Не забудьте зберегти копії в тих самих місцях, де ви зберегли копії файлів WordPress. Це все, тепер у вас є повна копія вашого сайту WordPress!

Використовуєте іншу настройку? Якщо ваш хост не надає cPanel, перегляньте це Резервне повідомлення WordPress в Codex.

Порада: Створюйте регулярні резервні копії залежно від частоти публікацій на вашому сайті WordPress. Якщо ви публікуєте 50+ публікацій на день, вам потрібно створювати резервні копії регулярніше, ніж хлопець, який публікує повідомлення раз на місяць. Крім цього, розгляньте, чи пропонує ваш веб-хост надійне резервне рішення.

Перейдемо до роботи, давайте автоматизуємо резервне копіювання WordPress за допомогою декількох чудових плагінів резервного копіювання WordPress. Я все вручну створюю резервні копії, тому що ви повністю контролюєте. Тим не менше, ось кілька чудових резервних плагінів WordPress, які ви можете використовувати для автоматизації процесу.

Спосіб 3: Автоматичне резервне копіювання WordPress за допомогою плагінів

Плагіни для резервного копіювання WordPress додають елемента легкості для створення надійних резервних копій для вашого сайту WordPress. Все, що вам потрібно зробити – це встановити улюблений плагін для резервного копіювання WordPress, налаштувати кілька налаштувань і вам все добре.

Резервні копії VaultPress Premium від Automattic

VaultPress для WordPress

VaultPress створений компанією Automattic, щоб зробити резервну копію та безпеку вашого веб-сайту легко. VaultPress здійснює щоденні автоматичні резервні копії вашого веб-сайту, які надійно зберігаються за межами сайту. А використовувати їх для відновлення вашого веб-сайту так само просто, як увійти у свій обліковий запис та натиснути кнопку.

Інші функції пропозицій VaultPress включають дублювання та міграцію сайтів (треба любити ці повні резервні копії), зловмисне програмне забезпечення та сканування вірусів, автоматичне відновлення файлів і навіть захист від спаму. Починаючи просто 39 доларів на рік як частина JetPack Personal, це дуже доступний додаток для безпеки, в який варто інвестувати.

Плагін BackupBuddy Premium WordPress

Плагін для резервного копіювання BackupBuddy WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Другий преміальний плагін для резервного копіювання WordPress у нашому списку сьогодні – це BackupBuddy від iThemes. Ви можете використовувати плагін для створення повної бази даних та резервного копіювання файлів та / або переміщення свого сайту на інший сервер легко.

Ви можете створити резервну копію свого сайту на жорсткому диску та різноманітних зовнішніх послугах зберігання даних, включаючи веб-служби Amazon, Rackspace, електронну пошту, FTP, Dropbox та BackupBuddy Stash серед інших.

Сплануйте резервні копії WordPress за допомогою BackupBuddy, поки ви перебуваєте; знову ходите та насолоджуйтесь послугою резервного копіювання, як ніхто інший. Ціноутворення починається з 80 доларів на рік за ліцензію на один сайт, хоча iThemes також пропонує довічний пакет Gold за разову плату в розмірі 297 доларів, яка пропонує необмежене використання плагіна, що робить його чудовим для бізнесу.

Копіювач безкоштовного WordPress плагіна

Копіювач безкоштовного WordPress плагіна

Маючи понад 1 мільйон активних установок, Duplicator – це більше, ніж ваш типовий плагін для резервного копіювання. Перш за все, копіювач допомагає легко клонувати або переміщувати ваш сайт в інше місце. Ця основна особливість робить його потужним резервним рішенням.

Незважаючи на те, що це не дозволить вам планувати резервне копіювання, воно автоматично скидає вашу базу даних у файл SQL і зберігає її в архіві ZIP разом з файлами WordPress. Потім він створює спеціальний файл PHP, який дозволяє легко перевстановити резервну копію. Просто завантажте ZIP-архів та PHP-файл на свій сервер, а решта – це легка робота. Хочу більше? Checkout Duplicator Pro, який додає більше функцій, включаючи резервне копіювання графіків, зв’язування хмарного сховища, сповіщення електронною поштою, підтримку Pro та багато іншого.

BackWPup Безкоштовний плагін WordPress

BackWPup Безкоштовний плагін WordPress

BackWPup – популярний плагін для резервного копіювання WordPress, який допомагає створювати повні резервні копії вашого сайту WordPress і зберігати їх у зовнішньому місці, наприклад Dropbox, Amazon S3, FTP, RackSpace Cloud та багато інших.

Ви можете запланувати повне резервне копіювання, що означає весь ваш сайт WordPress, файли та все, завжди буде безпечним. Далі ви зможете перевірити / відремонтувати та оптимізувати свою базу даних, і якщо вам потрібно більше соку, ви можете перейти на професійну версію.

Безкоштовний плагін WordPress для резервного копіювання та відновлення UpdraftPlus

Плагін для резервного копіювання UpdraftPlus WordPress

Один з найвищого рейтингу додатка для резервного копіювання WordPress, UpdraftPlus додає веселості та легкості створення резервної копії вашого сайту WordPress. Завдяки ряду приємних функцій, зокрема резервного копіювання на Amazon S3, Google Drive, FTP, Dropbox, електронної пошти та інших варіантів зберігання, швидке відновлення, планування, копіювання сайтів, можливість розділити великі сайти на кілька архівів та багато іншого, ви можете ” не помиляйтесь з UpdraftPlus (а розробники також пропонують професійну версію, яка набирає великого удару, якщо шукаєте додаткові можливості).

Суміжні ресурси

Хочете дізнатися більше про підтримку веб-сайту WordPress? Ми знайшли ці приналежності для вашого задоволення:

 • Резервне копіювання WordPress у хмару із BackWPup
 • 10 резервних казок WordPress, які можуть вбити ваш сайт
 • Кращі резервні плагіни для веб-сайтів WordPress
 • Плагін для резервного копіювання BackupBuddy WordPress
 • Як перевірити резервні копії сайту WordPress

Зрештою, надійне рішення для резервного копіювання – найкраще, що ви можете зробити для свого бізнесу на базі WordPress. Будь-що може статися в будь-який час, але при резервній копії на місці ви уникнете небажаного стресу. Просто натисніть на відновлення, і ви повернетеся до справи.

Ми розглянули наші методи, але як ви створюєте резервну копію свого веб-сайту WordPress? Який ваш улюблений плагін або послуга резервного копіювання WordPress? Будь ласка, поділіться з нами в коментарях. Побачимося!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map